V Turniej TOP-16 Amatorów - Chorzów 12.05.2002 r.

 
Zawody przeprowadzono podobnie jak przed rokiem w pięknej nowo wybudowanej hali MORiS Chorzów. Na starcie stanęło 16 najlepszych amatorów według rankingu za rok 2001.

Zawody rozpoczęte. Przy stole nr 4 Waldemar Seifried z TKKF Chorzów.


Walka o 9 miejsce. Serwuje Bogusław Król z UKS Chorzów. Tyłem odwrócony Bogusław Balawajder z Relaksu Wodzisław Śląski.


Mecz finałowy pomiędzy Sebastianem Krupą z UKS Chorzów i Bolesławem Budkiewiczem (niewidocznym na zdjęciu). Sędziuje Waldemar Seifried.


Rozdanie nagród. Sędzia Robert Wilk przygotowuje nagrody rzeczowe i pieniężne.


Zwycięzca całego turnieju Sebastian Krupa ze swoją najwierniejszą "kibicką" córką Zuzią.


Zwycięzcy turnieju TOP-16. Od lewej: Bolesław Budkiewicz (2. miejsce), Sebastian Krupa (1. miejsce) i Mirosław Lewczuk z TKKF Chorzów (3. miejsce).
W turnieju startowali zawodnicy, którzy w latach osiemdziesiątych bronili barw zawodowego klubu Ruchu Chorzów. Od lewej: Sebastian Krupa, Bolesław Budkiewicz, Bogusław Kozak i Bogusław Król.


 

Turniej Masters
o Puchar Naczelnika WSS UM w Świętochłowicach
"Skałka" Świętochłowice -16.11.2002 r.

 
W Turnieju Masters spotyka się 8 najlepszych zawodników wyłonionych z Grand Prix Świętochłowic, które odbywają się we wiosnę i jesień każdego roku. Pomimo, iż turnieje w Świętochłowicach zaliczane są do kategorii "C" rywalizacja w nich jest jednak bardoz wielka.


Gra o 3 miejsce. Z lewej Marian Kołodziejczyk z TKKF Chorzów z prawej Bogusław Balawajder z Wodzisławia Śląskiego.


Finał Turnieju Masters w kategorii open: z lewej Bogusław Król, z prawej Sebastian Krupa. Obaj grają w UKS Hajduki Chorzów.


Zwycięzcy Turnieju Masters w kategorii do 16 lat. Od lewej: Łukasz Ifczok - UKS Hajduki Chorzów (III miejsce), Jarosz Adam - Sparta Zabrze (I miejsce) i Arkadiusz Molągowski - UKS Halembianka Ruda Śląska (III miejsce).
Zwycięzcy Turnieju Masters w kategorii open. Od lewej: Pani organizator, Marian Kołodziejczyk - TKKF Chorzów (III miejsce), Sebastian Krupa - UKS Hajduki Chorzów (I miejsce), Bogusław Król - UKS Hajduki Chorzów (II miejsce) i Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach mgr Jan Kalafarski.


 

Indywidualne Mistrzostwa Ligi Śląskiej - gra podwójna
Chorzów - SP Nr 29 - 27.11.2001 r.

 


Najlepsi debliści w roku 2002 na Śląsku.
Od lewej: Jurij Fomin i Marian Kołodziejczyk (I miejsce), Bogusław Król (II miejsce), Roman Hadaś (III miejsce), poniżej Sebastian Krupa (II miejsce) i Jacek Słomiany (III miejsce).


 

XX Wojewódzki Turniej Drużynowy Miast
Gliwice - ZSZ "Kolejarz" - 24.11.2001 r.

 
Finał Drużynowego Turnieju Miast.
Ostatni mecz dnia. Przy stole Sebastian Krupa.
Chorzów wygrywa wszystkie pojedynki. Gliwice jest drugie. Piekary Śląskie trzecie. Wodzisław Śląski na czwartym miejscu.


Reprezentacja Chorzowa, od lewej Sebastian Krupa, Bogusław Król i Mariusz Cyrta.
I miejsce - w takim składzie nie mogło być inaczej.
No tak, teraz już wiemy dlaczego Mariusz w 2002 roku osiągnął takie wyniki. Motorem sprawczym jest tu chyba jego narzeczona Agnieszka.


 

Indywidualny Turniej Miast
Gliwice - ZS Kolejowych - 08.12.2002 r.

 


Reprezentacja Chorzowa: Od lewej Bogusław Król, Sebastian Krupa, Maciej Niesler. Klęczą: Mirosław Tabor, Przemysław Styrna i Bartłomiej Olearczyk.


Powrót