VIII Indywidualne Mistrzostwa UKS Seniorów - 17.04.2004 r.

 
Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników VIII Indywidualnych Mistrzostw Seniorów Uczniowskiego Klubu Sportowego "Hajduki" Chorzów.
Stoją od lewej: Mariusz Cyrta, Robert Wilk, Mateusz Ogrodnik, Tomasz Pacocha, Sebastian Krupa, Marcin Donot, Michał Klimczak, Maciej Niesler, Mikołaj Gabor, Adam Cypek, Artur Hypa, Dawid Magrowski, Janusz Król, Łukasz Ifczok, Piotr Cyrta.
Klęczą od lewej: Król Bogusław i Artur Niesler, w środku Kamil Rudnicki.


Za chwilę rozpoczną się gry indywidualne. Losowanie gier i wszystko jasne.
Tomasz Pacocha (pierwszy z lewej) jak zobaczył, że trafił do grupy "A" wraz z Mariuszem Cyrtą i Bogusławem Królem opadły mu ręce. Nie załamał się. Mimo to w turnieju indywidualnym zajął niezłe 11 miejsce.
Dalej na zdjęciu Sebastian Krupa, Janusz Król i Mateusz Ogrodnik.


Przy stole Janusz Król. Trafił do grupy "D" wspólnie z Łukaszem Ifczokiem i Michałem Klimczakiem. W turnieju zajął ostatecznie 8 miejsce. W grze podwójnej wraz z Robertem Wilkiem tworzyli niezwykle silną parę zajmując 4 miejsce w turnieju, po porażce o brąz z Mariuszem Cyrtą i Maciejem Nieslerem.


Marcin Donot był objawieniem tych mistrzostw. Trafił z formą. Zdobył brązowy medal w grze pojedynczej i złoty w grze podwójnej wraz z Bogusławem Królem.
Na swoim kącie ma już 3 medale mistrzostw. Rok temu wywalczył również brąz w grze pojedynczej.

Na co dzień występuje w pierwszej drużynie UKS Hajduki Chorzów i wraz z Sebastianem Krupą, Bogusławem Królem i Adamem Cypkiem tworzy trzon tego zespołu.

W 2003 roku wraz z drużyną wywalczył wicemistrzostwo Śląskiej Ligi Amatorskiej.
Miesiąc temu zdobył mistrzostwo Polski szkół budowlanych.


Sebastian Krupa zdobył złoty medal wygrywając w finale z Bogusławem Królem 4:3. W grze podwójnej wraz z Adamem Cypkiem wywalczyli wicemistrzostwo.
Rok temu Krupa również zdobył dwa medale, jednak złoty w deblu, srebrny w singlu.

Zawodnik ten to podpora drużyny UKS Hajduki Chorzów i najlepszy amator na Śląsku od wielu lat.


Mistrzostwa zakończone, trwa wypisywanie dyplomów, na stole czekają nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników w grach pojedynczych i podwójnych od 1 do 6 miejsca.


Kamil Rudnicki to dobry duszek tych mistrzostw. Był jednym z najmłodszych uczestników turnieju.
Za chwilę rozpocznie się wręczanie przez organizatorów dyplomów i nagród rzeczowych.
Od lewej niecierpliwie czekają Maciej Niesler, Adam Cypek, Michał Klimczak, Tomasz Pacocha, Mateusz Ogrodnik, Artur Hypa, Dawid Magrowski i Mikołaj Gabor.


 

VII TOP-16 Amatorów - Pszów 26.05.2004 r.

 
TOP-16 Amatorów. Najbardziej prestiżowy turniej roku, gromadzący na starcie 16 najlepszych amatorów z komputerowego rankingu za poprzedni rok. Gry w 2004 r. przeprowadzono w Szkole Podstawowej Nr 1 w Pszowie na sześciu stołach. Zawodników jak zwykle podzielono na 4 grupy. Do ćwierćfinałów awansowało po 2 zawodników z każdej grupy, by aż do finału grać systemem pucharowym.

Na pierwszym planie z lewej strony Krzysztof Badowski z Jedynki Pszów. Na drugim stole walczą: Stefan Miszka z MORiS Chorzów (z lewej) z Jackiem Balawajderem z Jedynki Pszów.


Już po turnieju. Rozdanie nagród.
Od lewej: Bogusław Król - UKS Hajduki Chorzów, Adam Cypek - UKS Hajduki Chorzów, Bogusław Balawajder - Jedynka Pszów i Sebastian Krupa - UKS Hajduki Chorzów.
Większość zawodników z TOP-16 przeprowadzonego w 2004 r.
Stoją od lewej: Marian Kołodziejczyk, Dawid, Jurij Fomin, Bogusław Król, Bogusław Balawajder, Sebastian Krupa, Adam Cypek.
Klęczą od lewej: Krzysztof Badowski, Stefan Miszka, Mirosław Lewczuk.


 

I Ogólnopolski Turniej Amatorów - Masters 64
Piaseczno - 30.05.2004 r.

 


Jedna ze śląskich ekip na nieoficjalne Mistrzostwa Polski Amatorów w tenisie stołowym.
Od lewej: Dawid, Adam Cypek, Bogusław Król, Sebastian Krupa (srebrny medal w grze pojedynczej), Mariusz Cyrta.


 

Finał Drużynowego Turnieju Miast - Chorzów - 21.11.2004 r.

 


Po eliminacjach, w których wystąpiło szesnaście drużyn, w Chorzowie wystąpiły w finale reprezentacje czterech miast: Chorzowa (1 miejsce), Wodzisławia Śląskiego (2), Gliwic (3) i Siemianowic Śląskich (4).

Na zdjęciu zwycięska ekipa z Chorzowa, od lewej: Bogusław Kozak, Sebastian Krupa, Bogusław Król, Laurent Tomecki i Mariusz Cyrta.


 

Turniej Świąteczny - Wieluń - 29.12.2004 r.

 


Zwycięzcy Świątecznego Turnieju w Wieluniu. Od lewej Maciej Binkowski (I miejsce w kategorii pow. 40 lat), Piotr Gęsiarz (II miejsce w kat. do 40 lat), Paweł Gąsiorski (I miejsce w kat. do 40 lat). Wszyscy z Częstochowy.


Powrót