Różne

 
Jeszcze przed rozgrzewką w meczu ekstraklasy pomiędzy Baildonem Katowice, a AZS Gdańsk.
Zawodnicy wybierają najlepszą piłeczkę.

Z lewej młody zawodnik AZS AWF Gdańsk Dariusz Kich, obok niego Adam Płodzień obecnie zawodnik Izolatoru Boguchwała. Z tyłu podaje piłki sędzia PZTS, a jednocześnie szef Śląskiego Związku Tenisa Stołowego w Katowicach Mieczysław Pięta. (1999)


Leszek Kucharski, aż się nie chce wierzyć, że to już historia tenisa stołowego.
Dziękujemy Lechu.

Obecnie Leszek Kucharski wraz z Jarosławem Kołodziejczykiem jest trenerem kadry Polski kadetów i juniorów. (1999)


Mariusz Cyrta w amatorstwie na Śląsku zrobił wielką karierę. Miał kilka ofert z zawodowych klubów. Zrezygnował, woli grać w amatorstwie.
Od 1997 do 2003 występuje w drużynie UKS II Chorzów. (1999)

Ta "Trójka" chorzowskich tenisistów stołowych zdobywała na przełomie lat dziewięćdziesiątych i nowego wieku w amatorskim pingpongu wszystko co było do zdobycia. Od lewej: Sebastian Krupa, Bogusław Król, Mariusz Cyrta.
(2003)Inna trójka bardzo dobrych tenisistów stołowych. Pochodzą z Wodzisławia Śląskiego. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych zaczęli z powodzeniem startować w turniejach amatorskich na całym Śląsku, czym zarazili wielu swoich kolegów.

Stoją od lewej: Bogusław Balawajder, Jacek Balawajder i Janusz Makowski. (2003)
Janusz Makowski z Wodzisławia Śląskiego w 1998 roku ruszył na podbój amatorskiego światka pingpongowego. Mówił, że będzie wygrywał. Nie rzucał słów na wiatr. Dzisiaj w kategorii weteranów robi z dziadkami co chce i to z uśmiechem na twarzy.

W 2003 roku występował w Jedynce Pszów w I lidze i walnie przyczynił się do wejścia swojej drużyny do ekstraklasy Śląskiej Ligi Amatorów. (2003)


Powrót