Logo
ZESTAWIENIE MEDALISTÓW

"Pierwsze czwórki" w poszczególnych latach i kategoriach


KATEGORIA OPEN

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LIGI
1997 - Liga Regionalna
1. Kasperski Adam
2. Krupa Sebastian
3. Abramowicz Adrian
4. Popanda Ireneusz
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
Gronie Tarnowskie Góry
1998 - Liga Regionalna
1. Abramowicz Adrian
2. Krupa Sebastian
3. Lewczuk Mirosław
4. Fomin Jurij
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
Florek Chorzów
MDK Chorzów
1998 - Liga Śląska
1. Wilk Piotr
2. Fomin Jurij
3. Seifried Waldemar
4. Krupa Sebastian
ITB Czeladź
MDK Chorzów
MORiS Chorzów
MDK Chorzów
1999 - Liga Regionalna
1. Krupa Sebastian
2. Wilk Piotr
3. Żurek Mariusz
4. Fomin Jurij
MDK Chorzów
Gwarek Katowice
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
2001
1. Krupa Sebastian
2. Lewczuk Mirosław
3. Wilk Piotr
4. Kołodziejczyk Marian
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
2006
1. Słomiany Jacek
2. Różalski Henryk
3. Kuczera Dariusz
4. Krupa Sebastian
Siemion Siemianowice
MOSiR Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
2011
1. Zemła Piotr
2. Krupa Sebastian
3. Balawajder Bogusław
4. Termin Roman
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
LKS Strażak Mikołów
2012
1. Krupa Sebastian
2. Balawajder Jacek
3. Kaczorek Marek
4. Noparlik Adam
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2013
1. Zemła Piotr
2. Krupa Sebastian
3. 
Baron Mariusz
4. Wiża Roman
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Quo-Vadis Zabrze
2014
1. Durka Tadeusz
2. Krupa Sebastian
3. Gąsiorski Paweł
4. Kaczorek Marek
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice MUKS Jedynka Pszów
2015
1. Gąsiorski Paweł
2. Krupa Sebastian
3. Krause Marcin
4. Richta Marian
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Chorzów
UKS Quo-Vadis Zabrze
TKKF Chorzów
2016
1. Gąsiorski Paweł
2. Krupa Sebastian
3. Romik Wojciech
4. Schaniel Krzysztof
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
OSiR Skałka Świętochłowice
2017
1. Romik Wojciech
2. Balawajder Jacek
3. Wójcik Rafał
4. Balawajder Bogusław
DDK Brzeziny Śląskie
Relaks Wodzisław Śląski
OSiR Skałka Świętochłowice
Relaks Wodzisław Śląski
2018
1. Schaniel Krzysztof
2. Krupa Sebastian
3. Klafczyński Robert
3. Cyrta Mariusz
UKS Chorzów
UKS Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Chorzów
Memoriał im. Jana Szeji
1996
1. Fomin Jurij
2. Stefankiewicz Stefan
3. Stefański Maciej
4. Lewczuk Mirosław
Florek Chorzów
Bartek Siemianowice
Hutnik Łabędy
MORiS Chorzów
1997
1. Kołodziejczyk Marian
2. Skotniczny Rafał
3. Górecki Bogusław
4. Seifried Waldemar
Florek Chorzów
UKS SP 10 Olkusz
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
1998
1. Krupa Sebastian
2. Ćwik Roman
3. Kołodziejczyk Marian
4. Cieluszke Rafał
MDK Chorzów
Iskra Siemianowice
Florek Chorzów
Iskra Siemianowice
1999
1. Krupa Sebastian
2. Wypich Damian
3. Dąbrowski Marek
4. Wichary Zygfryd
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
Światowid Gliwice
Siemion Siemianowice
2000
1. Richta Marian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Wilk Piotr
4. Kowalczyk Lech
Siemianowice
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Bartek Siemianowice
2001
1. Fomin Jurij
2. Różalski Henryk
3. Seifried Waldemar
4. Kozak Bogusław
UKS Hajduki Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
2002
1. Strzałka Marian
2. Krupa Sebastian
3. Sokołowski Janusz
4. Malcherek Krzysztof
TTC Galhausen
UKS Hajduki Chorzów
Orkan Chruszczobród
TKKF Chorzów
2003
1. Różalski Henryk
2. Krupa Sebastian
3. Sokołowski Janusz
4. Balawajder Jacek
UKS Żak Sosnowiec
UKS Hajduki Chorzów
Orkan Chruszczobród
Jedynka Pszów
2004
1. Krupa Sebastian
2. Eliasz Adrian
3. Różalski Henryk
4. Głód Andrzej
UKS Hajduki Chorzów
KS Unia Ząbkowice
MOSiR Czeladź
Orkan Chruszczobród
2005
1. Eliasz Adrian
2. Różalski Henryk
3. Lewczuk Mirosław
4. Fomin Jurij
KS Unia Ząbkowice
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
2006
1. Eliasz Adrian
2. Kuczera Dariusz
3. Krupa Sebastian
4. Magrowski Dawid
MCKS Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2007
1. Makowski Janusz
2. Lewczuk Mirosław
3. Czornik Grzegorz
4. Seifried Waldemar
Wodzisław Śląski
TKKF Chorzów
Skarbek Tarnowskie Góry
MORiS Chorzów
2008
1. Burkacki Mateusz
2. Kuczera Dariusz
3. Czyrnia Krzysztof
4. Balawajder Jacek
UKS Wolej Bielszowice
MKS Sokół Orzesze
IUKS Master Piekary Śląskie
MUKS Jedynka Pszów
2009
1. Burkacki Mateusz
2. Pęciak Krzysztof
3. Sokołowski Janusz
4. Krupa Sebastian
UKS Wolej Bielszowice
TKKF Chorzów
Orkan Chruszczobród
UKS Hajduki Chorzów
2010
1. Kasperski Adam
2. Stefanów Paweł
3. Różalski Henryk
4. Nowakowski Paweł
UKS Hajduki Chorzów
ŁTS Łabędy Gliwice
UKS Żak Sonowiec
ŁTS Łabędy Gliwice
2011
1. Kasperski Adam
2. Kuczera Dariusz
3. Głód Andrzej
4. Świątek Mirosław
KU AZS UŚ Katowice
ŚWZZ Katowice
Orkan Chruszczobród
Orkan Chruszczobród

2012

1. Baron Mariusz
2. Kalisz Fabian
3. Koczyba Mariusz
4. Cyrta Mariusz
ATS Halex Świerklaniec
MKS Skarbek Tarnowskie G.
Liswarta Lisów
UKS Hajduki Chorzów

2013

1. Krupa Sebastian
2. Głód Andrzej
3. Czornik Grzegorz
4. Pęciak Krzysztof
UKS Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
MKS Skarbek Tarnowskie G.
MCKS Czeladź

2014

1. Sokołowski Janusz
2. Krupa Sebastian
3. Michalski Jakub
4. Baron Mariusz
Orkan Chruszczobród
UKS Chorzów
MKS Skarbek Tarnowskie G.
DDK Brzeziny Śląskie

2015

1. Masternak Jan
2. Klimczok Wojciech
3. Kowalski Damian
4. Michalski Jakub
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
Bytom
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
2016
1. Glanowski Jakub
2. Koczyba Mariusz
3. Różalski Henryk
4. Baron Mariusz
ATS Cornilleau Gliwice
LKS Liswarta Lisów
Sosnowiec
DDK Brzeziny Śląskie
2017
1. Jugowiec Grzegorz
2. Klafczyński Robert
3. Kotwica Dawid
4. Piech Mateusz
DDK Brzeziny Śląskie
OSiR Skałka Świętochłowice
LKS Strażak Mikołów
KS Unia Kalety
2018
1. Krupa Sebastian
2. Michalski Jakub
3. Piech Paweł
4. Wójcik Rafał
UKS Chorzów
UKS Ikar Mierzęcice
KS Unia Kalety
OSiR Skałka Świętochłowice
Turniej o Puchar P. Miasta Sławkowa
2004
1. Sokołowski Janusz
2. Eliasz Adrian
3. Krupa Sebastian
4. Lewczuk Mirosław
Orkan Chruszczobród
KS Unia Ząbkowice
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
2005
1. Krupa Sebastian
2. Szata Łukasz
3. Pilawski Paweł
4. Kusiel Maksymilian
UKS Hajduki Chorzów
Warta Zawiercie
Warta Zawiercie
Kraków
2006
1. Różalski Henryk
2. Balawajder Bogusław
3, Krupa Sebastian
4. Lewczuk Mirosław
MOSiR Czeladź
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
2008
1. Przybylik Miłosz
2. Struś Piotr
3. Eliasz Adrian
4. Wróbel Dariusz
Dąbrowa Górnicza
KU AZS AJD Częstochowa
MCKS Czeladź
KTS Lędziny
2009
1. Eliasz Adrian
2. Fomin Jurij
3. Kaszuba Mateusz
4. Czornik Grzegorz
KTS Lędziny
DDK Brzeziny Śląskie
MKS Skarbek Tarnowskie G.
MKS Skarbek Tarnowskie G.
2010
1. Suchy Mieczysław
2. Malcherek Krzysztof
3. Eliasz Adrian
SKS LUKS Nowogames Nysa
KU AZS AJD Częstochowa
MOSiR Mysłowice
2011
1. Klimczok Mateusz
2. Kasperski Adam
3. Eliasz Adrian
4. Klimczok Wojciech
KU AZS UŚ Katowice
KU AZS UŚ Katowice
KTS Lędziny
KU AZS UŚ Katowice
2017
1. Eliasz Adrian
2. Minda Michał
3. Fabiś Adrian
4. Glanowski Bartosz
LUKS Węgierska Górka
KLKS Liswarta Lisów
?
ATS Cornilleau Gliwice
2018
1. Eliasz Adrian
2. Minda Michal
3. Gąsiorski Paweł
4. Szczodrowski Kacper
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
LKS Liswarta Lisów
OSiR skałka Świętochłowice
?
Wojewódzki Zlot TKKF
1996
1. Kołodziejczyk Marian
2. Sokołowski Janusz
3. Seifried Waldemar
4. Górecki Bogusław
Florek Chorzów
Saturn Czeladź
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
1997
1. Seifried Waldemar
2. Lewczuk Mirosław
3. Krupa Sebastian
4. Bula Karol
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
MDK Chorzów
Fundacja Sportu Lędziny
1998
1. Krupa Sebastian
2. Wilk Piotr
3. Król Bogusław
4. Cyrta Mariusz
MDK Chorzów
Gwarek Katowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
1999
1. Fomin Jurij
2. Król Bogusław
3. Więckowski Kazimierz
4. Krupa Sebastian
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Częstochowa
MDK Chorzów
2000
1. Krupa Sebastian
2. Wilk Piotr
3. Jamrozik Andrzej
4. Cyrta Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
2001
1. Krupa Sebastian
2. Fomin Jurij
3. Borowski Jan
4. Paluch Ryszard
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Jastrzębie
Jastrzębie
2002
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Balawajder Bogusław
4. Balawajder Jacek
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
Relaks Wodzisław Śląski
2003
1. Seifried Waldemar
2. Balawajder Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Badowski Krzysztof
MORiS Chorzów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
2004
1. Cyrta Mariusz
2. Lewczuk Mirosław
3. Krupa Sebastian
4. Król Bogusław
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2005
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Kaczorek Marek
4. Cyrta Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2006
1. Krupa Sebastian
2. Haszcz Janusz
3. Król Bogusław
4. Ćwik Roman
UKS Hajduki Chorzów
Pedagog Częstochowa
UKS Hajduki Chorzów
Siemion Siemianowice
2007
1. Kaczorek Marek
2. Krupa Sebastian
3. Kotwica Dawid
4. Król Bogusław
MUKS Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2008
1. Krupa Sebastian
2. Kuczera Dariusz
3. Pęciak Krzysztof
4. Ćwik Roman
UKS Hajduki Chorzów
Piekary Śląskie
Czeladź
Bartek Siemianowice
2009
1. Seifried Waldemar
2. Kołodziejczyk Marian
3. Nowak Paweł
4. Żołądek Paweł
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Aut Łagisza
TKKF Bartek Siemianowice
2010
1. Kołodziejczyk Marian
2. Rogoń Bronisław
3. Świątek Piotr
4. Szwab Antoni
TKKF Chorzów
MDK Ruda Śląska
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2011
1. Kołodziejczyk Marian
2. Seifried Waldemar
3. Miśkowiec Jerzy
4. Elsner Witold
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Sokół Rybnik
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2012
1. Haszcz Janusz
2. Świątek Mirosław
3. Kołodziejczyk Marian
4. Szwab Antoni
Częstochowa
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2013
1. Krupa Sebastian
2. Seifried Waldemar
3. Balawajder Jacek
4. Kołodziejczyk Marian
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
2014
1. Krupa Sebastian
2. Kaczorek Marek
3. Kołodziejczyk Marian
4. Kaptur Wojciech
TKKF Chorzów
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
TKKF Chorzów
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2015
1. Krupa Sebastian
2. Richta Marian
3. Kołodziejczyk Marian
4. Żmijewski Artur
TKKF Chorzów
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
2016
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Węcławski Jarosław
4. Szwab Antoni
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Tytan Mysłowice
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2017
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Urbańczyk Jan
4. Dębiński Andrzej
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Śródmieście Katowice
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2018
1. Widurski Ryszard
2. Kiera Andrzej
3. Głombik Adam
4. Pabiańczyk Andrzej
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Chorzów
TKKF Aut Łagisza Będzin
Grand Prix Masters - MDK
1996
1. Dziedzic Dominik
2. Krupa Sebastian
3. Kasperski Adam
4. Wilk Robert
Baildon Katowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
MDK Chorzów
1997
1. Kasperski Adam
2. Stefankiewicz Stefan
3. Krupa Sebastian
4. Dziedzic Dominik
Baildon Katowice
Bartek Siemianowice
MDK Chorzów
Baildon Katowice
Otwarte Mistrzostwa Siemianowic
1996
1. Marczyk Stefan
2. Wypich Damian
3. Kołodziejczyk Marian
4. Żurek Mariusz
Górnik Siemianowice
Górnik Siemianowice
Florek Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
1997
1. Kołodziejczyk Marian
2. Fomin Jurij
3. Król Bogusław
4. Kozak Bogusław
Florek Chorzów
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Siemion MDK Chorzów
1998
1. Fomin Jurij
2. Krupa Sebastian
3. Ćwik Roman
4. Król Bogusław
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Iskra Siemianowice
MDK Chorzów
1999
1. Krupa Sebastian
2. Najasek Stanisław
3. Król Bogusław
4. Fomin Jurij
MDK Chorzów
Centrum Lędziny
MDK Chorzów
MDK Chorzów
2000
1. Krupa Sebastian
2. Fomin Jurij
3. Malcherek Krzysztof
4. Wilk Piotr
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
TKKF Chorzów
2001
1. Różalski Henryk
2. Lewczuk Mirosław
3. Żuk Mirosław
4. Malcherek Krzysztof
UKS Żak Sosnowiec
TKKF Chorzów
Górnik Siemianowice
Górnik 09 Mysłowice
2002
1. Makowski Janusz
2. Różalski Henryk
3. Żuk Mirosław
4. Krupa Sebastian
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Żak Sosnowiec
Górnik Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2003
1. Lewczuk Mirosław
2. Różalski Henryk
3. Balawajder Bogusław
4. Król Bogusław
TKKF Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2004
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Różalski Henryk
4. Balawajder Bogusław
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
Jedynka Pszów
2005
1. Eliasz Adrian
2. Cypek Adam
3. Różalski Henryk
4. Głód Andrzej
KS Unia Ząbkowice
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
Orkan Chruszczobród
2006
1. Eliasz Adrian
2. Lewczuk Mirosław
3. Głód Andrzej
4. Balawajder Bogusław
MCKS Czeladź
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
Jedynka Pszów
2007
1. Cioch Błażej
2. Kuczera Dariusz
3. Pęciak Krzysztof
4. Kaczorek Marek
Katowice
IUKS Piekary Śląskie
TKKF Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
2008
1. Czyrnia Piotr
2. Świątek Mirosław
3. Kuczera Dariusz
4. Głód Andrzej
MKS Sokół Orzesze
UKS Żak Sosnowiec
Górnik Siemianowice
KTS Lędziny
2009
1. Burkacki Mateusz
2. Krupa Sebastian
3. Pęciak Krzysztof
4. Słomiany Jacek
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
MKS Siemianowice
2010
1. Nowakowski Paweł
2. Michalski Jakub
3. Żołądek Paweł
4. Różalski Henryk
ŁTS Łabędy Gliwice
MKS Skarbek Tarnowskie G.
TKKF Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
2010
1. Krupa Sebastian
2. Świątek Mirosław
3. Żołądek Paweł
4. Baron Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
Orkan Chruszczobród
Orkan Chruszczobród
ATS Halex Świerklaniec
2011
1. Krupa Sebastian
2. Norek Bartosz
3. Balawajder Jacek
4. Cieluszke Rafał
UKS Hajduki Chorzów
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
MUKS Jedynka Pszów
UKS Żak Sosnowiec
2012
1. Żołądek Paweł
2. Wiża Roman
3. Makowski Janusz
4. Kaczorek Marek
Orkan Chruszczobród
UKS Quo-Vadis Zabrze
Gwiazda Skrzyszów
MUKS Jedynka Pszów
2013
1. Kaczorek Marek
2. Różalski Henryk
3. Kotwica Dawid
4. Balawajder Bogusław
MUKS Jedynka Pszów
UKS Żak Sosnowiec
LKS Strażak Mikołów
Gwiazda Skrzyszów
2014
1. Krupa Sebastian
2. Cieluszke Rafał
3. Baron Mariusz
4. Richta Marian
UKS Chorzów
Sosnowiec
DDK Brzeziny Śląskie
TKKF Chorzów
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Siemianowice
1996
1. Kołodziejczyk Marian
2. Darmosz Łukasz
3. Różalski Henryk
4. Stefankiewicz Stefan
Florek Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
Polonia Sosnowiec
Bartek Siemianowice
1997
1. Szydło Jarosław
2. Różalski Henryk
3. Krupa Sebastian
4. Stefankiewicz Stefan
Chorzów
Polonia Sosnowiec
MDK Chorzów
Bartek / MDK
1998
1. Szczęsnowicz Piotr
2. Kołodziejczyk Marian
3. Krupa Sebastian
4. Lewczuk Mirosław
KTS Lędziny
Florek Chorzów
MDK Chorzów
Florek Chorzów
1999
1. Wilk Piotr
2. Malcherek Krzysztof
3. Stefankiewicz Stefan
4. Fomin Jurij
Bartek Siemianowice
Górnik 09 Mysłowice
Maldeks Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2000
1. Makowski Janusz
2. Krupa Sebastian
3. Kołodziejczyk Marian
4. Balawajder Bogusław
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2001
1. Krupa Sebastian
2. Różalski Henryk
3. Fomin Jurij
4. Wajda Wojciech
UKS Hajduki Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2002
1. Głód Andrzej
2. Malcherek Krzysztof
3. Krupa Sebastian
4. Różalski Henryk
Orkan Chruszczobród
Anders Żywiec
UKS Hajduki Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
2003
1. Krupa Sebastian
2. Różalski Henryk
3. Lewczuk Mirosław
4. Makowski Janusz
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
2004
1. Różalski Henryk
2. Zaród Adrian
3. Balawajder Bogusław
4. Krupa Sebastian
MOSiR Czeladź
MOSiR Górnik 09 Mysłowice
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2005
1. Eliasz Adrian
2. Kasperski Adam
3. Krupa Sebastian
4. Głód Andrzej
MCKS Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów

MCKS Czeladź
2006
1. Fomin Jurij
2. Koczyba Mariusz
3. Dudek Robert
4. Seifried Waldemar
TKKF Chorzów
Kalety
DDK Brzeziny Śląskie
TKKF Chorzów
2007
1. Krupa Sebastian
2. Czyrnia Piotr
3. Balawajder Paweł
4. Kuczera Dariusz
UKS Hajduki Chorzów
MKS Sokół Orzesze
MUKS Jedynka Pszów
IUKS Piekary Śląskie
2008
1. Głód Andrzej
2. Kaczorek Marek
3. Górka Leszek
4. Kuczera Dariusz
KTS Lędziny
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
Górnik Siemianowice
2009
1. Krupa Sebastian
2. Nowakowski Paweł
3. Sokołowski Janusz
4. ?
UKS Hajduki Chorzów
ŁTS Łabędy
Orkan Chruszczobród
?
2010
1. Krupa Sebastian
2. Koczyba Mariusz
3. Żołądek Paweł
4. Cieluszke Rafał
UKS Hajduki Chorzów
Kebab Częstochowa
Orkan Chruszczobród
UKS Żak Sosnowiec
2011
1. Krupa Sebastian
2. Lewczuk Mirosław
3. Kuczera Dariusz
4. Żołądek Paweł
UKS Hajduki Chorzów
KTS Lędziny
ŚWSZ Katowice
Orkan Chruszczobród
2012
1. Krupa Sebastian
2. Pęciak Krzysztof
3. Balawajder Bogusław
4. Palusiński Piotr
UKS Hajduki Chorzów
MCKS Czeladź
MUKS Jedynka Pszów
UKS Żak Sosnowiec
2013
1. Krupa Sebastian
2. Żołądek Paweł
3. Sasyków Piotr
4. Kaczorek Marek
UKS Chorzów
Orkan Chruszczobród
UKS Quo-Vadis Zabrze
MUKS Jedynka Pszów
2014
1. Słomiany Jacek
2. Cypek Adam
3. Baron Mariusz
4. Bzdak Bartłomiej
TKKF Chorzów
UKS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Chorzów
2015
1. Krupa Sebastian
2. Wójcik Rafał
3. Michalski Jakub
4. Głód Andrzej
UKS Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
Ożarowice
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
2016
1. Kowalski Damian
2. Balawajder Jacek
3. Pawłowski Krzysztof
4. Schaniel Krzysztof
Klub Olimpijczyka Mysłowice
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
KTS Sokół Orzesze
OSiR Skałka Świętochłowice
2017
1. Wójcik Rafał
2. Sasyków Piotr
3. Michalski Jakub
4. Lebek Marian
OSiR Skałka Świętochłowice
KS Kolejarz Gliwice
Ikar Mierzęcice
UKS Quo Vadis Zabrze
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Świętochłowice
1996
1. Król Bogusław
2. Stelmach Ryszard
3. Cyrta Mariusz
4. Rogoń Bronisław
MDK Chorzów
Chorzów
MDK Chorzów
Katarzyna 58 Chorzów-B.
1997
1. Król Bogusław
2. Seifried Waldemar
3. Rogoń Bronisław
4. Bęben Dawid
MDK Chorzów
MORiS Chorzów
Katarzyna 58 Chorzów-B.
Katarzyna 58 Chorzów-B.
1998
1. Król Bogusław
2. Mrowca Zdzisław
3. Dobruch Klaudiusz
4. Noworzyn Henryk
MDK Chorzów
AKS Mikołów
MORiS Chorzów
Katarzyna 58 Chorzów-B.
1999
1. Król Bogusław
2. Bula Karol
3. Noworzyn Henryk
4. Kościółek Jerzy
UKS Hajduki Chorzów
SDK Piekary Śląskie
Katarzyna 58 Chorzów-B.
Bytom
2000
1. Cyrta Mariusz
2. Bula Karol
3. Wrona Andrzej
4. Wilk Robert
UKS Hajduki Chorzów
Karo Radzionków
Chorzów
UKS Leader Katowice
2001
1. Kołodziejczyk Marian
2. Cyrta Mariusz
3. Król Bogusław
4. Wrona Andrzej
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2002
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Cyrta Mariusz
4. Niedbał Andrzej
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Zabrze
2005
1. Król Bogusław
2. Kotwica Dawid
3. Krupa Sebastian
4. Marczewski Łukasz
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Zawiercie
2006
1. Kotwica Dawid
2. Marczewski Łukasz
3. Król Bogusław
4. Pilny Andrzej
UKS Hajduki Chorzów
Zawiercie
UKS Hajduki Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
2007
1. Krupa Sebastian
2. Wesołowski Sławomir
3. Cyrta Mariusz
4. Serwata Rafał
UKS Hajduki Chorzów
Zawiercie
Ruda Śląska
Tychy
2008
1. Baron Mariusz
2. Balawajder Jacek
3. Widera Krzysztof
4. Staniczek Adam
IUKS Piekary Śląskie
MUKS Jedynka Pszów
IUKS Piekary Śląskie
Strażak Mikołów
2010
1. Rafał Serwata
2. Józef Olszówka
3. Mariusz Baron
4. Adam Staniczek
LKS Strażak Mikołów
OSiR Skałka Świętochłowice
ATS Halex Świerklaniec
Tychy
2011
1. Baron Mariusz
2. Serwata Rafał
3. Wójcik Rafał
4. Mieszko Witold
ATS Halex Świerklaniec
LKS Strażak Mikołów
OSiR Skałka Świętochłowice
OSiR Skałka Świętochłowice
Turniej Top - 16 Amatorów
1997
1. Wilk Piotr
2. Krupa Sebastian
3. Seifried Waldemar
4. Król Bogusław
ITB Czeladź
MDK Chorzów
Florek Chorzów
MDK Chorzów
1999
1. Kołodziejczyk Marian
2. Wilk Piotr
3. Król Bogusław
4. Krupa Sebastian
TKKF Chorzów
Bartek Siemianowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
2000
1. Fomin Jurij
2. Seifried Waldemar
3. Król Bogusław
4. Cyrta Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2001
1. Seifried Waldemar
2. Wilk Piotr
3. Lewczuk Mirosław
4. Kołodziejczyk Marian
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
2002
1. Krupa Sebastian
2. Budkiewicz Bolesław
3. Lewczuk Mirosław
4. Balawajder Jacek
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2003
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Balawajder Jacek
4. Seifried Waldemar
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
MORiS Chorzów
2004
1. Fomin Jurij
2. Król Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Balawajder Bogusław
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
2005
1. Lewczuk Mirosław
2. Fomin Jurij
3. Balawajder Jacek
4. Makowski Janusz
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
2006
1. Fomin Jurij
2. Król Bogusław
3. Kasperski Adam
4. Głód Andrzej
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
2015
1. Gąsiorski Paweł
2. Krupa Sebastian
3. Fomin Jurij
3. Kozak Bogusław
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Chorzów
Klub Olimpijczyka Mysłowice
TKKF Chorzów
2016
1. Krupa Sebastian
2. Balawajder Jacek
3. Baron Mariusz
3. Klafczyński Robert
UKS Chorzów
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
DDK Brzeziny Śląskie
OSiR Skałka Świętochłowice
2017
1. Marciniec Grzegorz
2. Krupa Sebastian
3. Balawajder Jacek
3. Klafczyński Robert
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
UKS Chorzów
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
OSiR Skałka Świętochłowice
Turniej Barbórkowy
1996
1. Kasperski Adam
2. Jaskólski Józef
3. Sokołowski Janusz
4. Stefankiewicz Stefan
MDK Chorzów
Huta "Jedność" Siemianowice
Polonia Sosnowiec
Bartek Siemianowice
1997
1. Szydło Jarosław
2. Wilk Piotr
3. Stefankiewicz Stefan
4. Dąbrowski Marek
Pogoń Kielce
ITB Czeladź
Bartek / MDK
Światowid Gliwice
1998
1. Krupa Sebastian
2. Ćwik Roman
3. Jaskólski Józef
4. Kołodziejczyk Marian
MDK Chorzów
Iskra Siemianowice
Bartek Siemianowice
Florek Chorzów
1999
1. Król Bogusław
2. Lewczuk Mirosław
3. Wilk Piotr
4. Różalski Henryk
MDK Chorzów
TKKF Chorzów
Bartek Siemianowice
Polonia Sosnowiec
2000
1. Krupa Sebastian
2. Stefankiewicz Stefan
3. Balawajder Bogusław
4. Jaskólski Józef
UKS Hajduki Chorzów
Maldeks Siemianowice
Relaks Wodzisław Śląski
Bartek Siemianowice
2001
1. Balawajder Bogusław
2. Mika Zbigniew
3. Fomin Jurij
4. Kołodziejczyk Marian
Relaks Wodzisław Śląsk
LKS Orzeł Kozy
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
2002
1. Malcherek Krzysztof
2. Ćwik Roman
3. Różalski Henryk
4. Balawajder Bogusław
Anders Żywiec
MTKKF Siemianowice
UKS Żak Sosnowiec
Relaks Wodzisław Śląski
2004
1. Eliasz Adrian
2. Głód Andrzej
3. Balawajder Bogusław
4. Krupa Sebastian
KS Unia Ząbkowice
Orkan Chruszczobród
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2005
1. Balawajder Bogusław
2. Krupa Sebastian
3. Makowski Janusz
4. Kuczera Dariusz
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
Przyszłość Rogów
DDK Brzeziny Śląskie
2006
1. Kuczera Dariusz
2. Krupa Sebastian
3. Sokołowski Janusz
4. Balawajder Bogusław
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
Jedynka Pszów
2007
1. Kuczera Dariusz
2. Kasperski Adam
3. Krupa Sebastian
4. Słomiany Jacek
IUKS Piekary Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Siemion Siemianowice
2008
1. Kuczera Dariusz
2. Kaczorek Marek
3. Żołądek Paweł
4. Nowakowski Paweł
MKS Górnik Siemianowice
MUKS Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Śląskie
ŁTS Gliwice
2010
1. Kasperski Adam
2. Krupa Sebastian
3. Głód Andrzej
4. Żołądek Paweł
AZS KU UŚ Katowice
UKS Hajduki Chorzów
Orkan Chruszczobród
Orkan Chruszczobród
2011
1. Krupa Sebastian
2. Kowalski Damian
3. Cieluszke Rafał
4. Noparlik Adam
UKS Hajduki Chorzów
MCKS Czeladź
UKS Żak Sosnowiec
UKS Hajduki Chorzów
2012
1. Michalski Jakub
2. Balawajder Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Palusiński Piotr
Skarbek Tarnowskie Góry
Gwiazda Skrzyszów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
2013
1. Krupa Sebastian
2. Różalski Henryk
3. Balawajder Jacek
4. Wójcik Rafał
UKS Chorzów
Sosnowiec
MUKS Jedynka Pszów
OSiR Skałka Świętochłowice
2014
1. Kowalski Damian
2. Balawajder Paweł
3. Cieluszke Rafał
4. Sokołowski Janusz
Ożarowice
MUKS Jedynka Pszów
Sosnowiec
Orkan Chruszczobród
2015
1. Kuczera Dariusz
2. Cieluszke Rafał
3. Koczyba Mariusz
4. Klafczyński Robert
Silesia Katowice
Schodud Mysłowice
LKS Liswarta Lisów
OSiR Skałka Świętochłowice
2016
1. Krupa Sebastian
2. Lebek Marian
3. Schaniel Krzysztof
4. Kuczera Dariusz
UKS Chorzów
UKS Quo Vadis Zabrze
OSiR Skałka Świętochłowice
IKS Silesia Katowice
2017
1. Michalski Jakub
2. Sokołowski Janusz
3. Baron Mariusz
4. Drzyzga Adam
UKS Ikar Mierzęcice
MKS Orkan Chruszczobród
DDK Brzeziny Śląskie
MKS Skarbek Tarnowskie G.

Turniej Świąteczny
1996 - do 35 lat
1. Michael Daniel
2. Kasperski Adam
3. Krupa Sebastian
4. Horzela Grzegorz
Baildon Katowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Świętochłowice
1996 - pow. 35 lat
1. Stefankiewicz Stefan
2. Wichary Zygfryd
3. Kołodziejczyk Marian
4. Kozak Bogusław
Bartek Siemianowice
Siemion Siemianowice
Florek Chorzów
Siemion MDK Chorzów
1997
1. Dziedzic Dominik
2. Michael Daniel
3. Fomin Jurij
4. Król Bogusław
Baildon Katowice
Baildon Katowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
1998
1. Krupa Sebastian
2. Fomin Jurij
3. Szubski Jacek
4. Kołodziejczyk Marian
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Silesia Miechowice
Florek Chorzów
1999
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Wilk Piotr
4. Bula Karol
MDK Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
SDK Piekary Śląskie
2000
1. Fomin Jurij
2. Seifried Waldemar
3. Kołodziejczyk Marian
4. Wilk Piotr
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
2001
1. Myszewski Adrian
2. Wilk Piotr
3. Fomin Jurij
4. Stefankiewicz Stefan
Górnik 09 Mysłowice
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Maldeks Siemianowice
2002
1. Szydło Stanisław
2. Lewczuk Mirosław
3. Fomin Jurij
4. Miszka Stefan
KTS Lędziny
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
2003
1. Bolda Jędrzej
2. Kuczera Dariusz
3. Krupa Sebastian
4. Kaczorek Marek
SV Breining
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
2004
1. Balawajder Bogusław
2. Seifried Waldemar
3. Kaczorek Marek
4. Król Bogusław
Jedynka Pszów
MORiS Chorzów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2005
1. Kasperski Adam
2. Seifried Waldemar
3. Dąbrowski Marek
4. Krupa Sebastian
UKS Hajduki Chorzów
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
2006
1. Eliasz Adrian
2. Fomin Jurij
3. Czornik Grzegorz
4. Makowski Janusz
MCKS Czeladź
TKKF Chorzów
Skarbek Tarnowskie Góry
Wodzisław Śląski
2007
1. Eliasz Adrian
2. Fomin Jurij
3. Seifried Waldemar
4. Balawajder Jacek
MCKS Czeladź
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
2008
1. Eliasz Adrian
2. Kuczera Dariusz
3. Kasperski Adam
4. Czornik Grzegorz
KTS Lędziny
Piekary Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
Skarbek Tarnowskie Góry
2009
1. Kądziela Marek
2. Eliasz Adrian
3. Fomin Jurij
4. Tomanek Marcin
UKS Polfin Oświęcim
MOSiR Mysłowice
DDK Brzeziny Śląskie
MKS Górnik Siemianowice
2010
1. Myszewski Adrian
2. Kuczera Dariusz
3. Bolda Jędrzej
4. Napora Janusz
Górnik 09 Mysłowice
MKS Siemianowice
?
Tarnowskie Góry
2011
1. Kądziela Marek
2. Chedyna Łukasz
3. Eliasz Adrian
4. Opozda Rafał
Opoka Trzebinia
?
KTS Lędziny
Kolejarz Gliwice
2012
1. Krzysztof Malcherek
2. Kądziela Marek
3. Michael Daniel
4. Opozda Rafał
TS Schule Niklashausen
Opoka Trzebinia
Mikołów
Kolejarz Gliwice
2013
1. Malcherek Krzysztof
2. Eliasz Adrian
3. Fomin Jurij
4. Lewczuk Mirosław
TS Schule Niklashausen
KTS Lędziny
Klub Olimpijczyka Mysłowice
GWAREK Ornontowice
2014
1. Kądziela Marek
2. Malcherek Krzysztof
3. Koczyba Mariusz
4. Michael Daniel
Opoka Trzebinia
TS Schule Niklashausen
LKS Liswarta Lisów
KTS Lędziny
2015
1. Kądziela Marek
2. Jakub Glanowski
3. Jędrzej Bolda
4. Dariusz Kuczera
Opoka Trzebinia
ATS Ligota Łabędzka
Niemcy
Silesia Katowice

2016
1. Malcherek Krzysztof
2. Steuer Dariusz
3. Eliasz Adrian
4. Kozak Bogusław
?
ATS Cornilleau Gliwice
Węgierska Górka
TKKF Chorzó

2017
1. Malcherek Krzysztof
2. Durak Kamil
3. Cioch Błażej
4. Fomin Jurij
?
?
?
KS Mysław

Turniej z okazji Dni Gwarków
1996
1. Minkus Piotr
2. Abramowicz Adrian
3. Lewczuk Mirosław
4. Ćwik Roman
Skarbek Tarnowskie Góry
Gronie Tarnowskie Góry
MORiS Chorzów
Bartek Siemianowice
1997
1. Minkus Piotr
2. Openchowski Tomasz
3. Krupa Sebastian
4. Abramowicz Adrian
Skarbek Tarnowskie Góry
Skarbek Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
1998
1. Minkus Piotr
2. Żurek Mariusz
3. Kołodziejczyk Marian
4. Lewczuk Mirosław
Skarbek Tarnowskie Góry
Gronie Tarnowskie Góry
Florek Chorzów
Florek Chorzów
1999
1. Wilk Piotr
2. Cyrta Mariusz
3. Popanda Ireneusz
4. Krupa Sebastian
Bartek Siemianowice
MDK Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
2000
1. Świerczek Marek
2. Fomin Jurij
3. Lebek Patryk
4. Popanda Ireneusz
Skarbek Tarnowskie Góry
UKS Hajduki Chorzów
Skarbek Tarnowskie Góry
Gronie Tarnowskie Góry
Turniej Masters - Skałka
1999
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Bula Karol
4. Kuchna Witold
MDK Chorzów
MDK Chorzów
SDK Piekary Śląskie
Katarzyna 58 Chorzów-B.
2000
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Pilny Andrzej
4. Noworzyn Henryk
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Katarzyna 58 Chorzów-B.
2001
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Budkiewicz Bolesław
4. Cyrta Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
2002
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Kołodziejczyk Marian
4. Balawajder Jacek
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2006
1. Krupa Sebastian
2. Czornik Grzegorz
3. Napora Janusz
4. Ogrodnik Mateusz
UKS Hajduki Chorzów
MKS Skarbek Tarnowskie G.
Odra Miasteczko Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
2007
1. Krupa Sebastian
2. Pęciak Krzysztof
3. Adamczyk Andrzej
4. Cyrta Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
MORiS Chorzów
MDK Ruda Śląska
2008
1. Krupa Sebastian
2. Baron Mariusz
3. Cyrta Mariusz
4. Pęciak Krzysztof
UKS Hajduki Chorzów
IUKS Piekary Śląskie
MDK Ruda Śląska
TKKF Chorzów
Turniej o Puchar MDK
1996
1. Krupa Sebastian
2. Kasperski Adam
3. Król Bogusław
4. Wilk Robert
MDK Chorzów
MDK Chorzów
MDK Chorzów
MDK Chorzów
1997
1. Dziedzic Dominik
2. Michael Daniel
3. Szydło Jarosław
4. Tomanek Marcin
Baildon Katowice
Baildon Katowice
Pogoń Kielce
Górnik Siemianowice
Otwarte Mistrzostwa Chorzowa
2001
1. Krupa Sebastian
2. Lewczuk Mirosław
3. Wilk Piotr
4. Makowski Janusz
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2002
1. Lewczuk Mirosław
2. Fomin Jurij
3. Żuk Mirosław
4. Krupa Sebastian
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
UKS Hajduki Chorzów
2003
1. Fomin Jurij
2. Krupa Sebastian
3. Lewczuk Mirosław
4. Kaczorek Marek
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
2004
1. Król Bogusław
2. Eliasz Adrian
2. Fomin Jurij
4. Różalski Henryk
UKS Hajduki Chorzów
KS Unia Ząbkowice
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
2005
1. Terefinko Maciej
2. Głód Andrzej
3. Krupa Sebastian
4. Różalski Henryk
MCKS Czeladź
MCKS Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
2006
1. Eliasz Adrian
2. Steuer Dariusz
3. Różalski Henryk
4. Głód Andrzej
MCKS Czeladź
?
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
2007
1. Malcherek Krzysztof
2. Dąbrowski Marian
3. Czyrnia Piotr
4. Lewczuk Mirosław
LITS Anders Żywiec
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
MKS Sokół Orzesze
TKKF Chorzów
2008
1. Eliasz Adrian
2. Kuczera Dariusz
3. Kaczorek Marek
4. Adamczyk Andrzej
KTS Lędziny
Górnik Siemianowice
MUKS Jedynka Pszów
Strażak Mikołów
2009
1. Kądziela Marek
2. Głód Andrzej
3. Eliasz Adrian
4. Burkacki Mateusz
UKS Polfin Oświęcim
UKS Żak Sosnowiec
MOSiR Mysłowice
UKS Wolej Ruda Śląska
2010
1. Eliasz Adrian
2. Lewczuk Mirosław
3. Sójka Stanisław
4. Michalski Jakub
Górnik 09 Mysłowice
KTS Lędziny
UKS Wolej Bielszowice
LKS Piast Ożarowice
2011
1. Skop Szymon
2. Duch Adam
3. Eliasz Adrian
4. Majewski Eugeniusz
Nysa
Zawiercie
KTS Lędziny
Dąbrowa Górnicza
2012
1. Wróbel Dariusz
2. Nędza-Kubiniec Tom.
3. Baron Mariusz
4. Noparlik Adam
LKS Rój Żory
Zakopane
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
2013
1. Kądziela Marek
2. Burkacki Mateusz
3. Eliasz Adrian
4. Szołtysek Artur
PKS Opoka Trzebinia
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
KTS Lędziny
LKS Rój Żory
2014
1. Eliasz Adrian
2. Banaś Dominika
3. Kądziela Marek
4. Koczyba Mariusz
KTS Lędziny
Silesia Miechowice
Opoka Trzebinia
Liswarta Lisów
2015
1. Eliasz Adrian
2. Masternak Jan
3. Kądziela Marek
4. Minda Michał
Węgierska Górka
?
Opoka Trzebinia
LKS Liswarta Lisów
2016
1. Cioch Błazej
2. Piech Paweł
3. Eliasz Adrian
4. Dąbrowski Igor
AKS Mikołów
KS Unia Kalety
Węgierska Górka
?
2017
1. Myszewski Adrian
2. Eliasz Adrian
3. Glanowski Jakub
4. Kuczera Dariusz
UKS Dąbrowiak Dabrowa G.
UKS Dąbrowiak Dabrowa G.
Viret Zawiercie
IKS Silesia Katowice
Turniej z okazji Dni Pszowa
2002
1. Lewczuk Mirosław
2. Piecowski Bogdan
3. Morawiec Aleksander
4. Wilk Piotr
TKKF Chorzów
Pszów
Gwiazda Skrzyszów
TKKF Chorzów
2003
1. Kądziela Marek
2. Król Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Morawiec Aleksander
Kolejarz Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Gwiazda Skrzyszów
2004
1. Balawajder Jacek
2. Lewczuk Mirosław
3. Gąsiorski Paweł
4. Morawiec Aleksander
Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
Candidus Częstochowa
Gwiazda Skrzyszów
2005
1. Grabowski Henryk
2. Fomin Jurij
3. Morawiec Aleksander
4. Górka Leszek
?
TKKF Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
2006
1. Lewczuk Mirosław
2. Fomin Jurij
3. Balawajder Bogusław
4. Balawajder Paweł
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
2007
1. Kaczorek Marek
2. Lewczuk Mirosław
3. Fomin Jurij
4. Rybak Kazimierz
MUKS Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Rybnik
2007
1. Fomin Jurij
2. Lewczuk Mirosław
3. Balawajder Jacek
4. Górka Leszek
TKKF Chorzów
Rogoźna Żory
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
2008
1. Kubin Dariusz
2. Balawajder Jacek
3. Balawajder Bogusław
4. Górka Leszek
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
2009
1. Balawajder Jacek
2. Kaczorek Marek
3. Kubin Dariusz
4. Górka Leszek
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
?
MUKS Jedynka Pszów
2010
1. Balawajder Bogusław
2. Balawajder Jacek
3. Kaczorek Marek
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
2011
1. Wajda Wojciech
2. Balawajder Jacek
3. Dyrdek Krzysztof
4. Górka Leszek
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
Rybnik
MUKS Jedynka Pszów
2012
1. Eliasz Adrian
2. Gąsiorski Paweł
3. Lasota Mateusz
4. Rybak Kazimierz
MKTS Lędziny
Kebab Częstochowa
MUKS Jedynka Pszów
KS Rogoźna Żory
2013
1. Kaczorek Marek
2. Wiża Roman
3. Górka Leszek
4. Balawajder Jacek
MUKS Jedynka Pszów
UKS Quo-Vadis Zabrze
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
2014
1. Balawajder Jacek
2. Wiża Roman
3. Kaczorek Marek
4. Wichowski Grzegorz
MUKS Jedynka Pszów
UKS Quo-Vadis Zabrze
MUKS Jedynka Pszów
?
2016
1. Balawajder Jacek
2. Andrzej Matczak
3. Grzegorz Marciniec
4. Bogusław Balawajder
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
Gwiazda Skrzyszów
Turniej Barbórkowy - Pszów
2003
1. Lewczuk Mirosław
2. Krupa Sebastian
3. Morawiec Aleksander
4. Miszka Stefan
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Gwiazda Skrzyszów
TKKF Chorzów
2004
1. Balawajder Bogusław
2. Krupa Sebastian
3. Kaczorek Marek
4. Siódmok Zbigniew
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
STS Borucin-Bojanów
2005
1. Kaczorek Marek
2. Makowski Janusz
3. Balawajder Bogusław
4. Krupa Sebastian
Jedynka Pszów
Przyszłość Rogów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2006
1. Krupa Sebastian
2. Górka Leszek
3. Fomin Jurij
4. Balawajder Bogusław
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
2007
1. Seifried Waldemar
2. Fomin Jurij
3. Wilk Piotr
4. Lewczuk Mirosław
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Katowice
Świętochłowice
2008
1. Kaczorek Marek
2. Balawajder Bogusław
3. Lewczuk Mirosław
4. Fomin Jurij
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
Rogoźnik Żory
DDK Brzeziny Śląskie
2009
1. Fomin Jurij
2. Grabowski Henryk
3. Lewczuk Mirosław
4. Balawajder Paweł
DDK Brzeziny Śląskie
Żory
LKS Jedność Rogoźna Żory
MUKS Jedynka Pszów
2010
1. Balawajder Bogusław
2. Balawajder Jacek
3. Makowski Janusz
4. Rybak Kazimierz
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
Żory
KS Ogniowo Rogoźna Żory
2011
1. Kowalczyk Mateusz
2. Balawajder Bogusław
3. Wajda Wojciech
4. Wichowski Grzgorz
Żory
Gwiazda Skrzyszów
MUKS Jedynka Pszów
Energetyk Rybnik
2012
1. Fomin Jurij
2. Lasota Mateusz
3. Krupa Sebastian
4. Święcicki Szymon
AZS KU UŚ Katowice
MUKS Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
2013
1. Pietryszyn Mariusz
2. Wichowski Grzegorz
3. Balawajder Bogusław
4. Matczak Andrzej
TS Energetyk Rybnik
TS Energetyk Rybnik
Gwiazda Skrzyszów
MUKS Jedynka Pszów
2014
1. Święcicki Szymon
2. Święcicki Marcin
3. Marciniec Grzegorz
4. Balawajder Paweł
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
MUKS Jedynka Pszów
Turniej o Puchar Dyrektora MORiS
2002
1. Sokołowski Janusz
2. Balawajder Bogusław
3. Król Bogusław
4. Cyrta Mariusz
Orkan Chruszczobród
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2003
1. Kądziela Marek
2. Różalski Henryk
3. Lewczuk Mirosław
4. Żuk Mirosław
Kolejarz Gliwice
UKS Żak Sosnowiec
TKKF Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
Drużynowe Mistrzostwa Województwa
1996
1. Siemianowice (Stefankiewicz St., Jaskólski, Ćwik)
2. Chorzów (Krupa, Kasperski, Łozak)
3. Gliwice (Ciężkowski, Biaduń, Sopel)
4. Czeladź ---
1997
1. Katowice (Kołodziejczyk, Górecki, Wilk P.)
2. Gliwice (Dąbrowski, Sopel, Biaduń)
3. Chorzów (Król B., Krupa, Łozak, Cyrta)
4. Siemianowice (Gaudyn, Ćwik, Jaskólski)
1998
1. Chorzów (Krupa, Król B., Kozak B., Cyrta)
2. Katowice (Sołtysiak, Kołodziejczyk, Wilk P.)
3. Gliwice (Dąbrowski, Podwórny, Sopel, Ciężkowski)
4. Siemianowice (Świątek P., Stefankiewicz St.,
    Świątek M., Gaudyn)
1999
1. Chorzów (Król B., Krupa, Kozak B.)
2. Siemianowice (Ćwik, Świątek P., Stefankiewicz St.,
    Gaudyn, Jaskólski)
3. Gliwice (Podwórny, Sopel, Ciężkowski)
4. Czeladź ---
2000
1. Gliwice (Podwórny, Leszczyna, Ciężkowski, Budkiewicz,
    Białoń)
2. Siemianowice (Jaskólski, Stefankiewicz St., Świątek P.,
    Świątek M.)
3. Chorzów (Cyrta, Tabor, Niesler M.)
4. Czeladź ---
2001
1. Chorzów (Cyrta, Król B., Kozak B.)
2. Gliwice (Podwórny, Budkiewicz, Kwodawski, Ciężkowski,
    Białoń)
3. Wodzisław Śląski (Kaptur, Badowski, Wajda)
4. Katowice (Bogacz, Jędras, Łosiniecki)
2002
1. Chorzów (Król B., Krupa, Cyrta)
2. Gliwice (Miszka, Podwórny, Kwodawski, Ciężkowski)
3. Piekary Śląskie (Kuczera, Dudek R., Romik E.,
    Wawrzyniak)
4. Wodzisław Śląski (Balawajder B., Balawajder J.,
    Makowski)
2003
1. Chorzów (Król B., Krupa, Tomecki, Kozak)
2. Wodzisław Śl. (Balawajder B., Balawajder J., Makowski)
3. Siemianowice (Słomiany, Żołądek, Hadaś
4. Gliwice (Podwórny, Kwodawski, Ciężkowski, Sopel,     Wziątek)
2004
1. Chorzów (Król B., Krupa, Tomecki, Cyrta, Kozak)
2. Wodzisław Śl. (Balawajder B., Balawajder J., Kaczorek)
3. Gliwice (Strzałka, Kufel T., Sopel, Dąbrowski)
4. Siemianowice (Świątek M., Świątek P., Gaudyn,       Żołądek)
2005
1. Gliwice (Strzałka, Dąbrowski, Białoń, Leszczyna)
2. Wodzisław Śl. (Balawajder, Balawajder, Kaczorek, Górka)
3. Piekary Śląskie (Dudek, Kuczera, Romik, Baron)
4. Chorzów (Król B., Krupa, Tomecki, Kasperski)
2006
1. Chorzów (Kozak, Tomecki, Krupa, Kasperski)
2. Siemianowice (Ćwik, Świątek M., Richta, Cypek)
3. Katowice (Kowalczyk, Kołodziejczyk, Jędras)
4. Wodzisław Śląski (Szwab, Kaptur, Balawajder B., Musur)
2007
1. Chorzów (Krupa, Kasperski, Magrowski D.)
2. Czeladź (Sokołowski, Głód, Pęciak)
3. Piekary Ślaskie (Kuczera, Dudek, Romik)
4. Katowice (Kowalczyk, Wilk, Joniec)
2008
1. Siemianowice (Świątek M., Gaudyn, Richta, Ćwik
2. Ruda Śląska (Cyrta, Suchoplujew, Rogoń)
3. Piekary Śląskie (Romik E., Dudek, Romik W.)
4. Chorzów (Krupa, Klimczak, Magrowski, Skirzyński)
2009
1. Siemianowice (Świątek M., Gaudyn, Richta, Żołądek)
2. Piekary Śląskie (Dudek, Romik E., Romik W.)
3. Ruda Śląska (Suchoplujew, Rogoń, Cyrta)
4. Radzionków (?)
2010
1. Piekary Śląskie (Dudek, Romik E., Romik W., Bartoń)
2. Ruda Śląska (Suchoplujew, Rogoń, Cyrta)
3. Siemianowice (Świątek M., Gaudyn, Richta, Ćwik)
4. Tychy (Serwata, Staniczek, )
2011
1. Częstochowa (Gąsiorski, Wielgosz, Wieckowski)
2. Ruda Śląska (Suchoplujew, Rogoń, Cyrta, Czajęcki)
3. Piekary Śląskie (Dudek, Romik, Romik, Bartoń)
4. Siemianowice (Richta, Ćwik, Świątek M., Gaudyn)
2012
1. Częstochowa (Gąsiorski, Wielgosz, Wieckowski)
2. Piekary Śląskie (Dudek, Romik E., Romik W., Bartoń)
3. Siemianowice (Richta, Ćwik, Świątek M., Gaudyn)
4. Ruda Śląska (Suchoplujew, Cyrta, Kuzioła)
2013
1. Piekary Śląskie (Dudek, Romik E., Romik W., Jugowiec)
2. Katowice (Kowalczyk, Łosiniecki, Jędras, Joniec)
3. Siemianowice (Richta, Ćwik, Gaudyn)
4. Zabrze (Biaduń, Dworski, Kaczmarek)
2014
1. Piekary Śląskie (Dudek, Romik W., Jugowiec)
2. Chorzów (Noparlik, Krupa, Bzdak)
3. Siemianowice (Richta, Cypek, Słomiany, Gaudyn)
4. Katowice (Wziątek, Łosiniecki, Mnich)
2015
1. TKKF Chorzów (Kołodziejczyk, Richta,Seifried,Ślusarczyk)
2. UKS Chorzów (Krupa, Bzdak, Sigulski, Kwijas)
3. TKKF Bartek Siemianowice (Gaudyn, Siewert, Wilk)
4. OSiR Skałka Świętochłowice (Gąsiorski, Wójcik, Klafczyński)
2016
1. UKS Chorzów (Krupa, Sigulski, Kucharski, Łuczak)
2. TKKF Chorzów (Kołodziejczyk, Richta,  Seifried, Ślusarczyk)
3. TKKF Gronicek Jeleśnia (Podres, Pawłowski, Kurtak)
4. OSiR Skałka Świętochłowice (Gąsiorski, Wójcik, Schaniel)
2017
1. UKS Chorzów (Krupa, Schaniel, Richta, Traskowski, Łuczak)
2. TKKF Chorzów (Kołodziejczyk, Kotowska, Kowalczyk, Ślusarczyk)
3. TKKF Bartek Siemianowice Śl. (Kwaśniok, Kiera, Szołtysik)
4. TKKF Gronicek Jeleśnia 
(Wróbel, Pawłowski, Jarosz)
2018
1. UKS Chorzów (Krupa, Schaniel, Richta, Sigulski, Sopolski,                                     Kucharski, Ścigany, CyrtaTraskowski, Kula)
2. TKKF Chorzów (Kołodziejczyk, Kotowska, Kowalczyk,Pisula)
3. TKKF Bartek Siemianowice Śl. (Kwaśniok, Kiera, Gaudyn)
4. ZSiP Miotek
(Pakuła Jakub, Pakuła Radosław)


KATEGORIA
MŁODZIEŻOWCÓW

Memoriał im. Jana Szeji
1996
1. Tomanek Marcin
2. Pęciak Krzysztof
3. Skotniczny Rafał
4. Cyrta Mariusz
Górnik Siemianowice
Górnik Wojkowice
UKS Olkusz
MDK Chorzów
1997
1. Matura Jarosław
2. Cyrta Mariusz
3. Żuk Mirosław
4. Duda Daniel
Górnik Siemianowice
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
MDK Chorzów
1998
1. Abramowicz Adrian
2. Cyrta Mariusz
3. Świątek Marcin
4. Malcherek Adam
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
Iskra Siemianowice
Górnik Siemianowice
1999
1. Malcherek Krzysztof
2. Bęben Dawid
3. Cyrta Mariusz
4. Malcherek Adam
Górnik 09 Mysłowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
2000
1. Cyrta Mariusz
2. Niesler Artur
3. Świątek Marcin
4. Niesler Maciej
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Iskra Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2001
1. Żołądek Paweł
2. Białas Andrzej
3. Nojman Michał
4. Wróżek Sebastian
Siemion Siemianowice
Siemianowice
Siemianowice
Katowice
2002
1. Żołądek Paweł
2. Jarosz Adam
3. Łukasiak Marcin
4. Kulka Andrzej
Siemion Siemianowice
Zabrze
UKS Hajduki Chorzów
Zabrze
2003
1. Bęben Dawid
2. Cypek Adam
3. Niesler Adam
4. Tabor Mirosław
MORiS Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2004
1. Magrowski Dawid
2. Cyrta Mariusz
3. Bęben Dawid
4. Czyrnia Piotr
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
MORiS Chorzów
MKS Sokół Orzesze
2005
1. Eliasz Adrian
2. Kotwica Dawid
3. Białowąs Katarzyna
4. Magrowski Dawid
KS Unia Ząbkowice
UKS Hajduki Chorzów
Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
2006
1. Baron Mariusz
2. Żołądek Paweł
3. Magrowski dawid
4. Kotwica Dawid
DDK Brzeziny Śląskie
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2007
1. Kotwica Dawid
2. Baron Mariusz
3. Łuczak Grzegorz
4. Kulka Andrzej
UKS Hajduki Chorzów
IUKS Master Piekary Śląskie
AE Katowice
AE Katowice
2008
1. Czyrnia Piotr
2. Burkacki Mateusz
3. Czyrnia Krzysztof
4. Gąsiorski Paweł
MKS Sokół Orzesze
UKS Wolej Bielszowice
MKS Sokół Orzesze
Kebab Częstochowa
2009
1. Pęciak Krzysztof
2. Jarosz Adam
3. Żołądek Paweł
4. Burkacki Mateusz
TKKF Chorzów
Sparta Zabrze
DDK Brzeziny Śląśkie
UKS Wolej Bielszowice
2010
1. Nowakowski Paweł
2. Michalski Jakub
3. Żołądek Paweł
4. Kotwica Dawid
ŁTS Łabędy Gliwice
MKS Skarbek Tarnow. Góry
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2011
1. Pawłowski Tomasz
2. Kasprzak Patryk
3. Bzdak Bartłomiej
4. Fabiś Adrian
SOK Piast Katowice
SOK Piast Katowice
UKS Hajduki Chorzów
?
2012
1. Kalisz Fabian
2. Pawłowski Tomasz
3. Kasprzak Patryk
4. Płaczek Sebastian
MKS Skarbek Tarnowskie G.
SOK Piast Katowice
SOK Piast Katowice
Wodzisław Śląski
2013
1. Kalisz Fabian
2. Matejczyk Mateusz
3. Pawłowski Tomasz
4. Stefański Dawid
MKS Skarbek Tarnowskie G.
MKS Skarbek Tarnowskie G.
SOK Piast Katowice
Siemianowice
2014
1. Masternak Jan
2. Ruszkiewicz Adam
3. Banasik Piotr
4. Marciniec Krzysztof
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
UKS Chorzów
Dąbrowa Górnicza
MUKS Jedynka Pszów
2015
1. Masternak Jan
2. Pawłowski Krzysztof
3. Bzdak Bartłomiej
4. Krajewski Daniel
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
?
UKS Chorzów
UKS Chorzów
2016
1. Stefaniak Michał
2. Smołka Kamil
3. Ziętara Ksawery
4. Cieślik Faustyna
ATS Cornilleau Gliwice
Gorzyce
UKTS Sokół Orzesze
Mysłowice
Grand Prix Masters - MDK
1996
1. Cyrta Mariusz
2. Matura Jarosław
3. Malcherek Adam
4. Żuk Mirosław
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
Górnik Siemianowice
Czeladź
1997
1. Malcherek Krzysztof
2. Malcherek Adam
3. Świątek Marcin
4. Niesler Maciej
Górnik Siemianowice
Górnik Siemianowice
Siemianowice
MDK Chorzów
Otwarte Mistrzostwa Siemianowic
1996
1. Żuk Mirosław
2. Malcherek Adam
3. Cyrta Mariusz
4. Malcherek Krzysztof
Czeladź
Górnik Siemianowice
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
1997
1. Cyrta Mariusz
2. Żuk Mirosław
3. Matura Jarosław
4. Donot Marcin
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
Górnik Siemianowice
MDK Chorzów
1998
1. Abramowicz Adrian
2. Cyrta Mariusz
3. Malcherek Krzysztof
4. Duda Daniel
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
MDK Chorzów
1999
1. Malcherek Krzysztof
2. Bęben Dawid
3. Cyrta Mariusz
4. Malcherek Adam
Górnik Siemianowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
2000
1. Cyrta Mariusz
2. Niesler Artur
3. Żołądek Paweł
4. Romik Krzysztof
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2001
1. Żołądek Paweł
2. Świątek Marcin
3. Chrzanowski Piotr
Siemion Siemianowice
Wiktoria Siemianowice
Siemianowice
2002
1. Żołądek Paweł
2. Molągowski Grzegorz
3. Neumann Michał
4. Jarosz Adam
Siemion Siemianowice
Ruda Śląska
Siemianowice
Zabrze
2003
1. Żołądek Paweł
2. Molągowski Grzegorz
3. Molągowski Arkadiusz
4. Cypek Adam
Siemion Siemianowice
UKS Halembianka Ruda Śl.
UKS Halembianka Ruda Śl.
UKS Hajduki Chorzów
2004
1. Wacker Moritz
2. Dennerlohr Andreas
3. Niesler Maciej
4. Ogrodnik Mateusz
Niemcy
Niemcy
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2005
1. Eliasz Adrian
2. Ogrodnik Mateusz
3. Cypek Adam
4. Kotwica Dawid
KS Unia Ząbkowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2006
1. Kotwica Dawid
2. Klimczak Michał
3, Baron Mariusz
4. Białowąs Katarzyna
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
ULKS Pławniowice
2007
1. Cioch Błażej
2. Pęciak Krzysztof
3. Cypek Adam
4. Baron Mariusz
Katowice
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
IUKS Piekary Śląskie
2008
1. Marczewski Łukasz
2. Pęciak Krzysztof
3. Czyrnia Krzysztof
4. Żołądek Paweł
Zawiercie
TKKF Chorzów
MKS Sokół Orzesze
Bartek Siemianowice
2009
1. Burkacki Mateusz
2. Pęciak Krzysztof
3. Żołądek Paweł
4. Michalski Jakub
UKS Wolej Ruda Śląska
TKKF Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
?
2011
1. Norek Bartosz
2. Okwiek Dawid
3. Czakon Julisz
4. Kubas Kamil
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
UKS Hajduki Chorzów
UKS Sokół Katowice
?
2012
1. Pawłowski Tomasz
2. Gola Patryk
3. Bzdak Bartłomiej
4. Filipowicz Kamil
SOK Katowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Piekary Śląskie
2013
1. Gruca Szymon
2. Piech Paweł
3. Marciniec Krzysztof
4. Noga Dominik
?
?
MUKS Jedynka Pszów
Gimnazjum Czyżowice
2014
1. Bzdak Bartłomiej
2. Wons Daniel
3. Kalisz Fabian
4. Palińska Roksana
UKS Chorzów
UKS Chorzów
?
UKS Chorzów
Turniej o Puchar P. Miasta Sławkowa
SP i Gimnazjum
2004
1. Zaród Adrian
2. Domański Jakub
3. Domański Łukasz
4. Żurek Tomasz
Górnik 09 Mysłowice
Kontra Sosnowiec
Kontra Sosnowiec
UKS Żak Sosnowiec
2005
1. Sasin Krystian
2. Magrowski Dawid
3. Bukowski Robert
4. Kraśniewski Piotr
TKKF Michałek Sławków
UKS Hajduki Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
Sosnowiec
2006
1. Duch Adam
2. Sasin Krystian
3. Słapek Adrian
4. Kazek Andrzej
Jastrzębie
Michałek Sławków
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
2008
1. Krawczyk Maciej
2. Nocoń Karol
3. Magrowski Sebastian
4. Meder Krzysztof
KTS Lędziny
ULKS Jaroszowiec
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2009
1. Stawicki Aleksander
2. Potempa Jacek
3. Gajda Krystian
4. Kudełko Dariusz
MKS Skarbek Tarnowskie G.
MKS Skarbek Tarnowskie G.
Zawiercie
MKS Siemianowice
2010
1. Olesiak Tomasz
2. Chmiela Mateusz
3. Gorzowski Daniel
4. Banasik Piotr
ULKTS Jaroszowiec
UKS Piekary Śląskie
UKS Piekary Śląskie
TKKF Michałek Sławków
2011
1. Zawadzki Mateusz
2. Krzemień Patryk
3. Fabiś Adrian
4. Ptaszek
Mysłowice
Mysłowice
Sosnowiec
?
Turniej o Puchar P. Miasta Sławkowa
do 20 lat
2004
1. Budzyński Paweł
2. Różalski Bartłomiej
3. Malcherek Adam
4. Pilawski Paweł
KTS Lędziny
Sosnowiec
Górnik Siemianowice
GKS Olimpijczyk Zawiercie
2005
1. Ogrodnik Mateusz
2. Klimczak Michał
3. Kotwica Dawid
4. Przybylski Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Sławków
2006
1. Kotwica Dawid
2. Magrowski Dawid
3. Klimczak Michał
4. Sroka Agnieszka
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Silesia Miechowice
2008
1. Burkacki Mateusz
2. Magrowski Dawid
3. Kotwica Dawid
4. Wikło Piotr
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Będzin
2009
1. Kaszuba Mateusz
2. Jędrysik Dawid
3. Magrowski Dawid
4. Sasin Krystian
MKS Skarbek Tarnowskie G.
MKS Skarbek Tarnowskie G.
UKS Hajduki Chorzów
Michałek Sławków
2010
1. Celary Mateusz
2. Bochenek Krzysztof
3. Noworolnik Adrian
4. Pachla Rafał
UKS Rokicie Szczytniki
UKS Rokicie Szczytniki
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Michałek Sławków
2011
1. Paszek Patrycja
2. Urbańczyk Jan
3. Banaś Dominika
4. Olesiak
BITTS Silesia Miechowice
Mysłowice
BITTS Silesia Miechowice
?
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Siemianowice
1997
1. Cyrta Mariusz
2. Malcherek Krzysztof
3. Homoncik Dariusz
4. Duda Daniel
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
MKS Dąbrowa Górnicza
MDK Chorzów
1998
1. Bejman Robert
2. Cyrta Mariusz
3. Rajewicz Marcel
4. Malcherek Krzysztof
Skarbek Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
KTS Lędziny
Górnik 09 Mysłowice
1999
1. Szymanek Joanna
2. Malcherek Adam
3. Świątek Marcin
4. Romik Krzysztof
AKS Chorzów
Górnik Siemianowice
Iskra Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2000
1. Cyrta Mariusz
2. Kędziora Paweł
3. Niesler Artur
4. Świątek Marcin
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Iskra Siemianowice
2001
1. Słomiany Jacek
2. Świątek Marcin
3. Żołądek Paweł
4. Romik Krzysztof
Siemianowice
Wiktoria Siemianowice
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2002
1. Bochenek Sebastian
2. Żołądek Paweł
3. Neumann Michał
4. Świątkowski Grzegorz
UKS Żak Sosnowiec
Siemion Siemianowice
Siemianowice
Bielsko - Biała
2003
1. Bęben Dawid
2. Czyrnia Piotr
3. Żołądek Paweł
4. Cypek Adam
MORiS Chorzów
MKS Sokół Orzesze
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2004
1. Gąsiorski Paweł
2. Cyrta Mariusz
3, Żołądek Paweł
4. Szymanek Joanna
Częstochowa
UKS Hajduki Chorzów
Bartek Siemianowice
Siemianowice
2005
1. Żołądek Paweł
2. Kotwica Dawid
3. Klimczak Michał
4. Magrowski Dawid
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2006
1. Cioch Błażej
2. Baron Mariusz
3. Cypek Adam
4. Żołądek Paweł
UKS Sokół Katowice
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
Bartek Siemianowice
2007
1. Czyrnia Piotr
2. Czyrnia Krzysztof
3. Magrowski Dawid
4. Wikło Piotr
MKS Sokół Orzesze
MKS Sokół Orzesze
UKS Hajduki Chorzów
?
2008
1. Żołądek Paweł
2. Romik Wojciech
3. Klimczak Michał
4. Żłobecki Łukasz
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
2009
1. Święcicki Szymon
2. Święcicki Marcin
3. Żołądek Paweł
4. Nowakowski Paweł
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
ŁTS Łabędy
2010
1. Romik Wojciech
2. Kowalski Dariusz
3. Łuczak Grzegorz
4. Żołądek Paweł
DDK Brzeziny Śląskie
MCKS Czeladź
MKS Skarbek Tarnowskie G.
Orkan Chruszczobród
2011
1. Rygus Daniel
2. Norek Bartosz
3. Kowalski Damian
4. Kumor Michał
AKS Mikołów
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
?
Liswarta Lisów
2012
1. Bzdak Bartłomiej
2. Sobczyk Grzegorz
3. Gola Patryk
4. Pawłowski Tomasz
UKS Hajduki Chorzów
Siemianowice
UKS Sokół Katowice
SOK Katowice
2013
1. Kasprzak Patryk
2. Bzdak Bartłomiej
3. Gruca Szymon
4. Stefański Dawid
SOK Katowice
UKS Chorzów
?
Siemianowice
2014
1. Bzdak Bartłomiej
2. Stefański Dawid
3. Gabryś Mateusz
4. Palińska Roksana
UKS Chorzów
Piekary Śląskie
Siemianowice
UKS Chorzów
2015
1. Szczodrowski Kacper
2. Sołtysik Sylwia
3. Warsiński Piotr
4. Kwaśniok Konrad
Dąborowa Górnicza
?
Siemianowice
Siemianowice
2016
1. Pawłowski Krzysztof
2. Kwaśniok Konrad
3. Warsiński Piotr
4. Krzykała Sławomir
KTS Sokół Orzesze
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
UKS Chorzów
2017
1. Kwaśniok Konrad
2. Cyrta Mateusz
Bartek Siemianowice
UKS Chorzów
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Świętochłowice
1996
1. Malcherek Adam
2. Malcherek Krzysztof
3. Pawiński Łukasz
4. Strzelczyk Andrzej
Górnik Siemianowice
Górnik Siemianowice
Świętochłowice
Świętochłowice
1997
1. Ostojski Arkadiusz
2. Lewandowski Dariusz
3. Bańkowski Szymon
4. Ostojski Krzysztof
AKS Chorzów
Świętochłowice
Świętochłowice
AKS Chorzów
1998
1. Grajek Marcin
2. Mrowca Michał
3. Ostojski Krzysztof
4. Niesler Maciej
Baildon Katowice
Mikołów
AKS Chorzów
MDK Chorzów
1999
1. Ostojski Arkadiusz
2. Niesler Maciej
3. Raczyński Daniel
4. Ostojski Krzysztof
AKS Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
AKS Chorzów
2000
1. Grajek Marcin
2. Kędziora Paweł
3. Tabor Mirosław
4. Cypek Adam
Baildon Katowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2001
1. Złotkowski Tomasz
2. Pilawski Paweł
3. Ziemek Szymon
4. Ochman Mateusz
Łaziska Górne
Górnik 09 Mysłowice
Świętochłowice
Świętochłowice
2002
1. Jarosz Adam
2. Niesler Maciej
3. Ifczok Łukasz
4. Kwieciński Kamil
Sparta Zabrze
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Halembianka Ruda Śl.
2004
1. Kołodziej Alan
2. Kotwica Dawid
3. Ogrodnik Mateusz
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2005
1. Duras Michał
2. Mrowiński Kamil
3. Golan Mateusz
4. Magrowski Sebastian
UKS Wolej Bielszowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2006
1. Tabacki Tomasz
2. Magrowski Sebastian
3. Okwiek Dawid
4. Kuchta Marcin
Strażak Mikołów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
2007
1. Noworolnik Adrian
2. Władymiruk Dariusz
3. Magrowski Sebastian
4. Tabacki Tomasz
UKS Hajduki Chorzów
Tychy
UKS Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
2008
1. Magrowski Sebastian
2. Okwiek Dawid
3. Rygus Daniel
4. Kudełko Dariusz
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Siemianowice
2010
1. Tomasz Pawłowski
2. Bartłomiej Bzdak
3. Daniel Wons
Katowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2011
1. Pawłowski Tomasz
2. Wons Daniel
3. Kasprzak Patryk
4. Majer Paweł
SOK Katowice
UKS Hajduki Chorzów
SOK Katowice
UKS Hajduki Chorzów
Turniej Masters - Skałka
2007
1. Noworolnik Adrian
2. Magrowski Sebastian
3. Tabacki Tomasz
4. Lewicki Piotr
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
UKS Hajduki Chorzów
2008
1. Władymiruk Dariusz
2. Zwara Wojciech
3. Gierczycki Ireneusz
4. Magrowski Sebastian
Tychy
Tychy
Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
Turniej Barbórkowy
1996
1. Pęciak Krzysztof
2. Żuk Mirosław
3. Malcherek Adam
4. Duda Daniel
Górnik Wojkowice
Górnik Siemianowice
Górnik Siemianowice
MDK Chorzów
1997
1. Cyrta Mariusz
2. Świątek Marcin
3. Donot Marcin
4. Duda Daniel
MDK Chorzów
Siemianowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
1998
1. Cyrta Mariusz
2. Świątek Marcin
3. Ofiarowicz Marcin
4. Romik Krzysztof
MDK Chorzów
Siemianowice
Chorzów
MDK Chorzów
1999
1. Duda Daniel
2. Niesler Artur
3. Świątek Marcin
4. Niesler Maciej
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Iskra Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2000
1. Różalski Bartłomiej
2. Świątek Marcin
3. Żołądek Paweł
4. Niesler Maciej
Sosnowiec
Iskra Siemianowice
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2001
1. Zaród Adrian
2. Pilawski Paweł
3. Świątek Marcin
4. Żołądek Paweł
Górnik 09 Mysłowice
Górnik 09 Mysłowice
Wiktoria Siemianowice
Siemion Siemianowice
2002
1. Słomiany Jacek
2. Żołądek Paweł
3. Świątkowski Grzegorz
4. Jarosz Adam
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
Bielsko - Biała
Sparta Zabrze
2004
1. Żołądek Paweł
2. Cypek Adam
3. Napora Janusz
4. Łuczak Grzegorz
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
Ognisko Radzionków
Ognisko Radzionków
2005
1. Kotwica Dawid
2. Magrowski Dawid
3. Baron Mariusz
4. Marczewski Łukasz
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Zawiercie
2006
1. Kotwica Dawid
2. Baron Mariusz
3. Żołądek Paweł
4. Cyrta Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2008
1. Żołądek Paweł
2. Nowakowski Paweł
3. Burkacki Mateusz
4. Noworolnik Adrian
DDK Brzeziny Śląskie
Gliwice
Sparta Zabrze
UKS Hajduki Chorzów
2010
1. Żołądek Paweł
2. Kotwica Dawid
3. Bzdak Bartłomiej
4. Pytlas Wojciech
Orkan Chruszczobród
UKS Sokół Katowice
UKS Hajduki Chorzów
Silesia Miechowice
2011
1. Pawłowski Tomasz
2. Kowalski Damian
3. Okwiek Dawid
4. Gola Patryk
SOK Katowice
MCKS Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2012
1. Kasprzak Patryk
2. Bzdak Bartłomiej
3. Czakon Juliusz
4. Filipowicz Kamil
SOK Katowice
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Mysłowice
Piekary Śląskie
2013
1. Kasprzak Patryk
2. Banasik Piotr
3. Ruszkiewicz Adam
4. Wieczorek Bartłomiej
SOK Katowice
Dąbrowa Górnicza
UKS Chorzów
Bytom
2014
1. Bzdak Bartłomiej
2. Warsiński Piotr
3. Palińska Roksana
4. Krajewski Daniel
UKS Chorzów
?
UKS Chorzów
UKS Chorzów
2015
1. Ćwiliński Krystian
2. Sołtysik Sylwia
3. Sigulski Dominik
4. Janik Krzysztof
?
?
UKS Chorzów
?
2016
1. Kwaśniok Konrad
2. Krzykała Sławomir
3. Michalska Sandra
4. Mieszkowska Natalia
Bartek Siemianowice
UKS Chorzów
UKS Chorzów
UKS Chorzów
Turniej Świąteczny
1998
1. Bęben Dawid
2. Donot Marcin
3. Szymanek Joanna
4. Duda Daniel
MDK Chorzów
Baildon Katowice
AKS Chorzów
MDK Chorzów
1999
1. Malcherek Krzysztof
2. Cyrta Mariusz
3. Grajek Marcin
4. Świątek Marcin
Górnik 09 Mysłowice
UKS Hajduki Chorzów
Baildon Katowice
Iskra Siemianowice
2000
1. Przybylik Miłosz
2. Żołądek Paweł
3. Cyrta Mariusz
4. Niesler Maciej
Energetyk Rybnik
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2001
1. Wons Paweł
2. Malcherek Krzysztof
3. Durak Kamil
4. Łupawka Rafał
Górnik 09 Mysłowice
Górnik 09 Mysłowice
Ruda Śląska
UKS Hajduki Chorzów
2002
1. Malcherek Krzysztof
2. Żuk Mirosław
3. Tomanek Marcin
4. Bęben Dawid
Anders Żywiec
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
Górnik Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2003
1. Malcherek Krzysztof
2. Pilawski Paweł
3. Gąsiorski Paweł
4. Jarosz Adam
Anders Żywiec
Warta Zawiercie
Częstochowa
Sparta Zabrze
2004
1. Malcherek Krzysztof
2. Eliasz Adrian
3. Durak Kamil
4. Grajek Marcin
Anders Żywiec
KS Unia Ząbkowice
UKS Wolej Bielszowice
UKS Sokół Katowice
2005
1. Malcherek Krzysztof
2. Klimczok Mateusz
3. Eliasz Adrian
4. Durak Kamil
AZS Częstochowa
Skarbek Tarnowskie Góry
KS Unia Ząbkowice
UKS Wolej Bielszowice
2006
1. Kurowski Dawid
2. Dorociński Jakub
3. Malcherek Krzysztof
4. Kotwica Dawid
MOSiR Mysłowice
Odra Głoska Księginice
AZS Częstochowa
UKS Hajduki Chorzów
2007
1. Malcherek Krzysztof
2. Durak Kamil
3. Burkacki Adrian
4. Sójka Stanisław
Anders Żywiec
UKS Wolej Bielszowice
Sparta Zabrze
UKS Wolej Ruda Śląska
2008
1. Malcherek Krzysztof
2. Durak Kamil
3. Klimczok Mateusz
4. Klimczok Wojciech
Andres Żywiec
UKS Wolej Bielszowice
?
?
2009
1. Malcherek Krzysztof
2. Sójka Stanisław
3. Michalski Jakub
4. Durak Kamil
Anders Żywiec
UKS Wolej Ruda Śląska
?
UKS Wolej Ruda Śląska
2010
1. Krzysztof Malcherek
2. Mateusz Burkacki
3. Stanisław Sójka
4. Daniel Brożek
Siemianowice
ULKS Tajfun Ligota Łab.
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Wolej Ruda Śląska
2011
1. Krzysztof Malcherek
2. Kotwica Dawid
3. Daniel Brożek
4. Strzałkowski Dariusz
?
UKS Sokół Katowice
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Sokół Katowice
2012
1. Sójka Stanisław
2. Kotwica Dawid
3. Durak Kamil
4. Cioch Błażej
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
UKS Wolej Ruda Śląska
?
2013
1. Sójka Stanisław
2. Kotwica Dawid
3. Burkacki Mateusz
4. Ścigany Dariusz
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
Opoka Trzebinia
MKS Siemianowice
2014
1. Zandecki Jan
2. Radło Szymon
3. Pytlas Wojciech
4. Kowalski Damian
?
?
LKS Liswarta Lisów
?
2015
1. Jan Zandecki
2. Szymon Radło
3. Stanisław Sójka
4. Michał Seget
Klub Olimpijczyka Mysłowice
Zabrze
ATS Ligota Łabędzka
Tarnowskie Góry
2016
1. Radło Szymon
2. Kowalski Damian
3. Noworolnik Adrian
4. Krzykała Sławomir
Zabrze
Klub Olimpijczyka Mysłowice
LKS Strażak Mikołów
UKS Chorzów
Turniej z okazji Dni Gwarków
1996
1. Świerczek Marek
2. Abramowicz Adrian
3. Popanda Ireneusz
4. Bejman Robert
Skarbek Tarnowskie Góry
Gronie Tarnowskie Góry
Gronie Tarnowskie Góry
Skarbek Tarnowskie Góry
1997
1. Abramowicz Adrian
2. Borycka Dawid
3. Szczepański Sebastian
4. Anczyk Adam
Gronie Tarnowskie Góry
Skarbek Tarnowskie Góry
Paka Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry
1998
1. Świerczek Marek
2. Abramowicz Adrian
3. Cyrta Mariusz
4. Szczepański Sebastian
Skarbek Tarnowskie Góry
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
Paka Tarnowskie Góry
Turniej o Puchar MDK
1996
1. Malcherek Adam
2. Dąbek Marek
3. Ostojski Arkadiusz
4. Moczek Aleksander
Górnik Siemianowice
Chorzów
AKS Chorzów
Chorzów
1997
1. Michael Daniel
2. Niesler Artur
3. Malcherek Krzysztof
4. Malcherek Adam
Baildon Katowice
MDK Chorzów
Górnik Siemianowice
Górnik Siemianowice
Turniej o P. Dyrektora MORiS
2002
1. Cyrta Mariusz
2. Bęben Dawid
3. Dural Adam
4. Jarosz Adam
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Ruda Śląska
Zabrze
2003
1. Zaród Adrian
2. Domagała
3. Guzik Sebastian
4. Jarosz Adam
Górnik 09 Mysłowice
?
UKS Żak Sosnowiec
Sparta Zabrze
Turniej o P. Dyrektora MORiS - do 30 l.
2003
1. Kądziela Marek
2. Żuk Mirosław
3. Tomanek Marcin
4. Bęben Dawid
Kolejarz Gliwice
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
Górnik Siemianowice
MORiS Chorzów
Indywidualne Mistrzostwa Województwa
kat. do 30 lat
1996
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Kuczera Dariusz
4. Słomiany Jacek
MDK Chorzów
MDK Chorzów
SDK Piekary Śląskie
Siemianowice
1997
1. Krupa Sebastian
2. Balawajder Jacek
3. Rakoczy Franciszek
4. Cyrta Mariusz
MDK Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
MOSiR Katowice
MDK Chorzów
1998
1. Krupa Sebastian
2. Cyrta Mariusz
3. Balawajder Jacek
4. Bęben Dawid
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
MDK Chorzów
1999
1. Krupa Sebastian
2. Świątek Marcin
3. Niesler Artur
4. Jamrozik Damian
UKS Hajduki Chorzów
Iskra Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2000
1. Krupa Sebastian
2. Żołądek Paweł
3. Bęben Dawid
4. Durak Kamil
UKS Hajduki Chorzów
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
Ruda Śląska
2001
1. Wajda Wojciech
2. Krupa Sebastian
3. Cyrta Mariusz
4. Łukasiak Marcin
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2002
1. Krupa Sebastian
2. Elsner Witold
3. Niesler Maciej
4. Olearczyk Bartłomiej
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2003
1. Krupa Sebastian
2. Romik Wojciech
3. Żołądek Paweł
4. Ogrodnik Mateusz
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2004
1. Cyrta Mariusz
2. Cypek Adam
3. Baron Mariusz
4. Juraszek Wojciech
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
SM Piekary Śląskie
Ruda Śląska
2005
1. Kotwica Dawid
2. Magrowski Dawid
3. Niesler Grzegorz
4. Ogrodnik Mateusz
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Ruda Śląska
UKS Hajduki Chorzów
Indywidualne Mistrzostwa Województwa
kat. 12-15 lat
2006
1. Kazek Andrzej
2. Żłobecki Łukasz
3. Małota Sebastian
4. Klainert Michał
MOSiR Czeladź
DDK Dąbrówka Wielka
DDK Dąbrówka Wielka
DDK Dąbrówka Wielka
2007
1. Dwojak Robert
2. Magrowski Sebastian
3. Korfanty Adrian
4. Musik Ireneusz
Ruda Śląska
UKS Hajduki Chorzów
Piekary Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
2008
1. Dwojak Robert
2. Gajda Krystian
3. Kalinowski Mateusz
4. Rygus Daniel
Ruda Śląska
Zawiercie
Zabrze
UKS Hajduki Chorzów
2009
1. Dwojak Robert
2. Sobczyk Grzegorz
3. Kuzioła Daniel
4. Kowalski Adam
Ruda Śląska
Siemianowice Śl.
Ruda Śląska
Ruda Śląska
2010
1. Krajewski Daniel
2. Kuzioła Sylwester
3. Gaca Seweryn
4. Bzdak Bartłomiej
UKS Hajduki Chorzów
Ruda Śląska
Ruda Śląska
UKS Hajduki Chorzów
2011
1. Kuzioła Daniel
2. Kasprzak Patryk
3. Polański Paweł
4. Majer Paweł
Ruda Śląska
SOK Katowice
Częstochowa
UKS Hajduki Chorzów
2012
1. Bzdak Bartłomiej
2. Gola Patryk
3. Krajewski Daniel
4. Rurański Łukasz
UKS Chorzów
UKS Chorzów
UKS Chorzów
Siemianowice
2013
1. Kopeć Adam
2. Majer Paweł
3. Smolarz Rafał
4. Plona Dawid
Chorzów
UKS Chorzów
UKS Chorzów
UKS Chorzów
2014
1. Tlałka Wiktor
2. Kwijas Mateusz
3. Sigulski Dominik
4. Pawłowski Sebastian
Jeleśnia
UKS Chorzów
UKS Chorzów
Jeleśnia
2015
1. Sigulski Dominik
2. Danek Michał
3. Kwijas Mateusz
4. Tlałka Wiktor
UKS Chorzów
SP 59 Katowice
UKS Chorzów

TKKF Gronicek Jeleśnia
2016
1. Pawłowski Sebastian
2. Traskowski Marcin
3. Kucharski Przemysław
4. Żuchowski Mateusz
TKKF Gronicek Jeleśnia
Chorzów
UKS Chorzów
Katowice
2017
1. Pakuła Jakub
2. Żuchowski Mateusz
3. Skorupa Jakub
4. Pawłowski Sebastian
Kalety
?
Kalety
TKKF Gronicek Jeleśnia
2018
1. Pakuła Jakub
2. Pakuła Radosław
3. Maślanka Karol
4. Sopolski Szymon
ZSiP Miotek
ZSiP Miotek
Piast Katowice
UKS Chorzów
Indywidualne Mistrzostwa Województwa
kat. 16-21 lat
2006
1. Magrowski Dawid
2. Ogrodnik Mateusz
3. Klimczak Michał
4. Okwiek Adrian
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2007
1. Magrowski Dawid
2. Kotwica Dawid
3. Romik Wojciech
4. Okwiek Adrian
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
2008
1. Romik Wojciech
2. Klimczak Michał
3. Bartuś Dawid
4. Wesołowski Sławomir
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
MDK Ruda Śląska
Zawiercie
2009
1. Noworolnik Adrian
2. Bartuś Dawid
3. Kotwica Dawid
4. Klimczak Michał
UKS Hajduki Chorzów
MDK Ruda Śląska
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2010
1. Magrowski Dawid
2. Okwiek Dawid
3. Romik Wojciech
4. Matyśkiewicz Filip
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Sosnowiec
2011
1. Małota Sebastian
2. Magrowski Sebastian
3. Dwojak Krzysztof
4. Ruszkiewicz Adam
Piekary Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
MDK Ruda Śląska
UKS Hajduki Chorzów
2012
1. Okwiek Dawid
2. Zwara Wojciech
3. Kasprzak Patryk
4. Sroka Karol
UKS Chorzów
Tychy
Katowice
Ruda Śląska
2013
1. Bzdak Bartłomiej
2. Okwiek Dawid
3. Polański Paweł
4. Zwara Wojciech
UKS Chorzów
UKS Chorzów
Częstochowa
Tychy
2014
1. Ruszkiewicz Adam
2. Bzdak Bartłomiej
3. Stefański Dawid
4. Klimczak Michał
UKS Chorzów
UKS Chorzów
Siemianowice
Jeleśnia
2015
1. Bzdak Bartłomiej
2. Klimczak Michał
3. Gandera Bartosz
UKS Chorzów
TKKF Gronicek Jeleśnia
Piekary Śląskie
2016
1. Kwaśniok Konrad
2. Warsiński Piotr
3. Sigulski Dominik
4. Szafarczyk szymon
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Bartek Siemianowice
UKS Chorzów
UKS Chorzów
2017
1. Kwaśniok Konrad
2. Traskowski Marcin
3. Krzykała Sławomir
4. Szafarczyk Szymon
TKKF Bartek Siemianowice
UKS Chorzów
UKS Chorzów
UKS Chorzów
2018
1. Kwaśniok Konrad
2. Sigulski Dominik
3. Traskowski Marcin
4. Krzykała Sławomir
TKKF Bartek Siemianowice
UKS Chorzów
UKS Chorzów
UKS Chorzów

 

KATEGORIA DO 50 LAT

Memoriał im. Jana Szeji
1996
1. Stefański Marcin
2. Sokołowski Janusz
3. Górecki Bogusław
4. Kuczera Dariusz
Hutnik Łabędy
Saturn Czeladź
MORiS Chorzów
SDK Piekary Śląskie
1997
1. Seifried Waldemar
2. Krupa Sebastian
3. Dąbrowski Marek
4. Gaudyn Tadeusz
MORiS Chorzów
MDK Chorzów
Światowid Gliwice
Iskra Siemianowice
1998
1. Wilk Piotr
2. Popanda Ireneusz
3. Krupa Sebastian
4. Seifried Waldemar
ITB Czeladź
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
Florek Chorzów
1999
1. Krupa Sebastian
2. Seifried Waldemar
3. Król Bogusław
4. Dąbrowski Marek
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
2000
1. Dąbrowski Marek
2. Wilk Piotr
3. Kołodziejczyk Marian
4. Richta Marian
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
MORiS Chorzów
2001
1. Fomin Jurij
2. Seifried Waldemar
3. Wilk Piotr
4. Kołodziejczyk Marian
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
2002
1. Strzałka Marian
2. Mika Zbigniew
3. Krupa Sebastian
4. Balawajder Bogusław
Światowid Gliwice
LKS Orzeł Kozy
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2003
1. Lewczuk Mirosław
2. Krupa Sebastian
3. Balawajder Bogusław
4. Seifried Waldemar
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
MORiS Chorzów
2004
1. Krupa Sebastian
2. Świątek Piotr
3. Badowski Krzysztof
4. Łysak Franciszek
UKS Hajduki Chorzów
Bartek Siemianowice
Jedynka Pszów
Libiąż
2005
1. Krupa Sebastian
2. Kaczorek Marek
3. Kasperski Adam
4. Słomiany Jacek
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
Siemion Siemianowice
2006
1. Kasperski Adam
2. Kuczera Dariusz
3. Balawajder Bogusław
4. Krupa Sebastian
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2007
1. Cieluszke Rafał
2. Prandzioch Jan
3. Kuczera Dariusz
4. Słomiany Jacek
Siemion Siemianowice
MORiS Chorzów
IUKS Master Piekary Śląskie
Siemion Siemianowice
2008
1. Słomiany Jacek
2. Kuczera Dariusz
3. Balawajder Jacek
4. Cieluszke Rafał
Siemion Siemianowice
MORiS Chorzów
IUKS Master Piekary Śląskie
Siemion Siemianowice
2009
1. Kuczera Dariusz
2. Balawajder Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Majewski Eugeniusz
MKS Siemianowice
MUKS Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
Dąbrowa Górnicza
2010
1. Balawajder Bogusław
2. Kuczera Dariusz
3. Balawajder Jacek
4. Mazur Mirosław
MUKS Jedynka Pszów
MKS Siemianowice
MUKS Jedynka Pszów
Rybnik
2011
1. Żołądek Paweł
2. Kotwica Dawid
3. Kasperski Adam
4. Baron Mariusz
Orkan Chruszczobród
UKS Sokół Katowice
KU AZS UŚ Katowice
ATS Halex Świerklaniec
2012
1. Pytlas Wojciech
2. Koczyba Mariusz
3. Dziedzic Dominik
4. Wichowski Grzegorz
Liswarta Lisów
Liswarta Lisów
AZS Poltechnika Śląska Gl.
Energetyk Rybnik
2013
1. Żołądek Paweł
2. Koczyba Mariusz
3. Rekus Mariusz
4. Krupa Sebastian
Orkan Chruszczobród
Liswarta Lisów
MKS Skarbek Tarnowskie G.
UKS Chorzów
2014
1. Słomiany Jacek
2. Michalski Jakub
3. Baron Mariusz
4. Żołądek Paweł
Bartek Siemianowice
MKS Skarbek Tarnowskie G.
DDK Brzeziny Śląskie
Orkan Chruszczobród
2015
1. Glanowski Jakub
2. Michalski Jakub
3. Klimczok Wojciech
4. Kowalski Damian
Olkusz
Piast Ożarowice
Bytom
Piast Ożarowice
2016
1. Glanowski Jakub
2. Baron Mariusz
3. Romik Wojciech
4. Ćwikliński Krystian
ATS Ligota Łabędzka
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
Katowice
2017
1. Michalski Jakub
2. Kotwica Dawid
3. Noworolnik Adrian
4. Piech Mateusz
KS Unia Kalety
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
KS Unia Kalety
2018
Otwarte Mistrzostwa Siemianowic
1996
1. Fomin Jurij
2. Wilk Piotr
3. Kołodziejczyk Marian
4. Różalski Henryk
Florek Chorzów
Bartek Siemianowice
Florek Chorzów
Saturn Czeladź
1997
1. Król Bogusław
2. Fomin Jurij
3. Kołodziejczyk Marian
4. Kozak Bogusław
MDK Chorzów
MDK Chorzów
Florek Chorzów
Chorzów
1998
1. Popanda Ireneusz
2. Lewczuk Mirosław
3. Krupa Sebastian
4. Król Bogusław
Gronie Tarnowskie Góry
Florek Chorzów
MDK Chorzów
MDK Chorzów
1999
1. Wilk Piotr
2. Król Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Kołodziejczyk Marian
Bartek Siemianowice
MDK Chorzów
MDK Chorzów
TKKF Chorzów
2000
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Fomin Jurij
4. Kucewicz Andrzej
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
2001
1. Balawajder Jacek
2. Kołodziejczyk Marian
3. Krupa Sebastian
4. Balawajder Bogusław
Relaks Wodzisław Śląski
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2002
1. Fomin Jurij
2. Balawajder Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Kołodziejczyk Marian
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
2003
1. Lewczuk Mirosław
2. Balawajder Bogusław
3. Krupa Sebastian
4.Balawajder Jacek
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
2004
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Balawajder Bogusław
4. Chybiński Marek
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
Częstochowa
2005
1. Balawajder Jacek
2. Król Bogusław
3. Balawajder Bogusław
4. Górka Leszek
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
2006
1. Słomiany Jacek
2. Krupa Sebastian
3. Balawajder Bogusław
4. Cieluszke Rafał
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
Siemion Siemianowice
2007
1. Balawajder Bogusław
2. Kuczera Dariusz
3. Kaczorek Marek
4. Czornik Grzegorz
MUKS Jedynka Pszów
IUKS Piekary Śląskie
MUKS Jedynka Pszów
MKS Skarbek Tarnow. Góry
2008
1. Balawajder Bogusław
2. Koczyba Mariusz
3. Słomiany Jacek
4. Cieluszke Rafał
MUKS Jedynka Pszów
Unia Kalety
Siemianowice
UKS Żak Sosnowiec
2009
1. Kuczera Dariusz
2. Krupa Sebastian
3. Majewski Eugeniusz
4. Gwizdoń Artur
MKS Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
2010
1. Cieluszke Rafał
2. Nowakowski Paweł
3. Michalski Jakub
4. Szewerda Krzysztof
UKS Żak Sosnowiec
ŁTS Łabędy Gliwice
MKS Skarbek Tarnowskie G.
Chorzów
2010
1. Krupa Sebastian
2. Baron Mariusz
3. Cieluszke Rafał
4. Żołądek Paweł
UKS Hajduki Chorzów
ATS Halex Świerklaniec
UKS Żak Sosnowiec
Orkan Chruszczobród
2011
1. Krupa Sebastian
2. Kotwica Dawid
3. Żołądek Paweł
4. Wikło Piotr
UKS Hajduki Chorzów
UKS Sokół Katowice
Orkan Chruszczobród
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
2012
1. Żołądek Paweł
2. Marciniec Grzegorz
3. Kotwica Dawid
4. Ścigany Dariusz
Orkan Chruszczobród
Wodzisław Śląski
LKS Strażak Mikołów
Siemianowice
2013
1. Kotwica Dawid
2. Kowalski Damian
3. Żołądek Paweł
4. Marcniec Grzegorz
LKS Strażak Mikołów
Dąbrowa Górnicza
Orkan Chruszczobród
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2014
1. Koczyba Mariusz
2. Cypek Adam
3. Baron Mariusz
4. Dziedzic Dominik
Liswarta Lisów
UKS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
KU AZS UŚ Katowice
Turniej o Puchar P. Miasta Sławkowa
do 40 lat
2004
1. Krupa Sebastian
2. Eliasz Adrian
3. Król Bogusław
4. Żuk Mirosław
UKS Hajduki Chorzów
KS Unia Ząbkowice
UKS Hajduki Chorzów
KS Unia Ząbkowice
2005
1. Krupa Sebastian
2. Kusiel Maksymilian
3. Król Bogusław
4. Wojtaszczyk Krzysztof
UKS Hajduki Chorzów
Kraków
UKS Hajduki Chorzów
Zawiercie
2006
1. Balawajder Bogusław
2. Żuk Mirosław
3. Krupa Sebastian
4. Kuczera Dariusz
Jedynka Pszów
MCKS Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
2008
1. Kasperski Adam
2. Krupa Sebastian
3. Cieluszke Rafał
4. Trzeciak Jacek
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
?
2009
1. Krupa Sebastian
2. Czornik Grzegorz
3. Malcherek Adam
4. Marczewski Łukasz
UKS Hajduki Chorzów
MKS Skarbek Tarnowskie G.
MKS Siemianowice
Zawiercie
2010
1. Nowakowski Paweł
2. Balawajder Jacek
3. Balawajder Bogusław
4. Cieluszke Rafał
ŁTS Łabędy Gliwice
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
UKS Żak Sosnowiec
2011
1. Klimczok Mateusz
2. Fomin Jurij
3. Klimczok Mateusz
4. Magrowski Dawid
KU AZS UŚ Katowice
Górnik 09 Mysłowice
KU AZS UŚ Katowice
UKS Hajduki Chorzów
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Siemianowice
1996
1. Fomin Jurij
2. Florek Ireneusz
3. Kołodziejczyk Marian
4. Krupa Sebastian
Florek Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
Florek Chorzów
MDK Chorzów
1997
1. Lewczuk Mirosław
2. Krupa Sebastian
3. Romik Eugeniusz
4. Cieluszke Rafał
MORiS Chorzów
MDK Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Siemion Siemianowice
1998
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Lewczuk Mirosław
4. Kozak Bogusław
UKS Hajduki Chorzów
Florek Chorzów
Florek Chorzów
MORiS Chorzów
1999
1. Wilk Piotr
2. Lewczuk Mirosław
3. Fomin Jurij
4. Jamrozik Andrzej
Bartek Siemianowice
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2000
1. Wilk Piotr
2. Balawajder Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Balawajder Jacek
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2001
1. Lewczuk Mirosław
2. Balawajder Bogusław
3. Fomin Jurij
4. Krupa Sebastian
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2002
1. Krupa Sebastian
2. Kołodziejczyk Marian
3. Lewczuk Mirosław
4. Balawajder Jacek
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2003
1. Krupa Sebastian
2. Król Bogusław
3. Lewczuk Mirosław
4. Balawajder Bogusław
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
2004
1. Krupa Sebastian
2. Balawajder Jacek
3. Fomin Jurij
4. Król Bogusław
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2005
1. Kasperski Adam
2. Król Bogusław
3. Balawajder Jacek
4. Krupa Sebastian
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
2006
1. Kuczera Dariusz
3. Balawajder Jacek
3. Czornik Grzegorz
4. Balawajder Bogusław
DDK Brzeziny Śląskie
Jedynka Pszów
MKS Skarbek Tarnowskie G.
Jedynka Pszów
2007
1. Koczyba Mariusz
2. Balawajder Bogusław
3. Kuczera Dariusz
4. Balawajder Jacek
Unia Kalety
MUKS Jedynka Pszów
IUKS Piekary Śląskie
MUKS Jedynka Pszów
2008
1. Kuczera Dariusz
2. Koczyba Mariusz
3. Balawajder Jacek
4. Balawajder Bogusław
Górnik Siemianowice
HKS Odra Miasteczko Śląskie
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
2009
1. Krupa Sebastian
2. Palusiński Piotr
3. Balawajder Bogusław
4. Kuczera Dariusz
UKS Hajduki Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
MUKS Jedynka Pszów
MKS Górnik Siemianowice
2010
1. Koczyba Mariusz
2. Krupa Sebastian
3. Kuczera Dariusz
4. Czornik Grzegorz
Kebab Częstochowa
UKS Hajduki Chorzów
MKS Siemianowice
MKS Skarbek Tarnowskie G.
2011
1. Koczyba Mariusz
2. Krupa Sebastian
3. Magrowski Dawid
4. Żołądek Paweł
Liswarta Lisów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Orkan Chruszczobród
2012
1. Klimczok Wojciech
2. Pęciak Krzysztof
3. Krupa Sebastian
4. Baron Mariusz
AZS UŚ KU Katowice
MCKS Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
2013
1. Krupa Sebastian
2. Michalski Jakub
3. Żołądek Paweł
4. Widera Krzysztof
UKS Chorzów
MKS Skarbek Tarnowskie G.
Orkan Chruszczobród
Piekary Śląskie
2014
1. Krupa Sebastian
2. Kuczera Dariusz
3. Baron Mariusz
4. Słomiany Jacek
UKS Chorzów
Piekary Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
TKKF Chorzów
2015
1. Kotwica Dawid
2. Sasyków Piotr
3. Michalski Jakub
4. Wójcik Rafał
LKS Strażak Mikołów
Kolejarz Gliwice
Gwarek Ożarowice
OSiR Skałka Świętochłowice
2016
1. Krupa Sebastian
2. Balawajder Bogusław
3. Baron Mariusz
4. Balawajder Jacek
UKS Chorzów
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
DDK Brzeziny Śląskie
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2017
1. K L
Turniej Barbórkowy
1996
1. Kasperski Adam
2. Kuczera Dariusz
3. Krupa Sebastian
4. Świątek Piotr
MDK Chorzów
SDK Piekary Śląskie
MDK Chorzów
Siemion Siemianowice
1997
1. Wilk Piotr
2. Kołodziejczyk Marian
3. Lewczuk Mirosław
4. Król Bogusław
ITB Czeladź
Florek Chorzów
MORiS Chorzów
MDK Chorzów
1998
1. Król Bogusław
2. Lewczuk Mirosław
3. Kołodziejczyk Marian
4. Krupa Sebastian
MDK Chorzów
Florek Chorzów
Florek Chorzów
MDK Chorzów
1999
1. Krupa Sebastian
2. Gaudyn Tadeusz
3. Wilk Piotr
4. Fomin Jurij
UKS Hajduki Chorzów
Iskra Siemianowice
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
2000
1. Balawajder Jacek
2. Krupa Sebastian
3. Balawajder Bogusław
4. Fiedorek Jacek
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
Bielsko-Biała
2001
1. Kołodziejczyk Marian
2. Lewczuk Mirosław
3. Fomin Jurij
4. Krupa Sebastian
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2002
1. Balawajder Bogusław
2. Budkiewicz Bolesław
3. Balawajder Jacek
4. Romik Eugeniusz
Relaks Wodzisław Śląski
Wanda Kraków
Relaks Wodzisław Śląski
DDK Brzeziny
2004
1. Krupa Sebastian
2. Głód Andrzej
3. Balawajder Jacek
4. Balawajder Bogusław
UKS Hajduki Chorzów
Orkan Chruszczobród
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
2005
1. Balawajder Bogusław
2. Krupa Sebastian
3. Kuczera Dariusz
4. Cieluszke Rafał
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Bartek Siemianowice
2006
1. Balawajder Bogusław
2. Cieluszke Rafał
3. Krupa Sebastian
4. Słomiany Jacek
Jedynka Pszów
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
Siemion Siemianowice
2007
1. Krupa Sebastian
2. Balawajder Bogusław
3. Kuczera Dariusz
4. Kasperski Adam
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
IUKS Piekary Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
2008
1. Balawajder Jacek
2. Kuczera Dariusz
3. Majewski Eugeniusz
4. Staniczek Adam
MUKS Jedynka Pszów
Piekary Śląskie
Dąbrowa Górnicza
Strażak Mikołów
2010
1. Koczyba Mariusz
2. Krupa Sebastian
3. Kasperski Adam
4. Cieluszke Rafał
Kebab Częstochowa
UKS Hajduki Chorzów
KU AZS UŚ Katowice
UKS Żak Sosnowiec
2011
1. Krupa Sebastian
2. Żołądek Paweł
3. Noparlik Adam
4. Baron Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
Orkan Chruszczobród
UKS Hajduki Chorzów
ATS Halex Świerklaniec
2012
1. Krupa Sebastian
2. Kotwica Dawid
3. Żołądek Paweł
4. Wójcik Rafał
UKS Hajduki Chorzów
LKS Strażak Mikołów
Orkan Chruszczobród
OSiR Skałka Świętochłowice
2013
1. Michalski Jakub
2. Krupa Sebastian
3. Wójcik Rafał
4. Szewerda Krzysztof
Skarbek Tarnowskie Góry
UKS Hajduki Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
Bartek Siemianowice
2014
1. Kowalski Damian
2. Balawajder Paweł
3. Baron Mariusz
4. Cieluszke Rafał
Ożarowice
MUKS Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Śląskie
Sosnowiec
2015
1. Wójcik Rafał
2. Pawłowski Tomasz
3. Cypek Adam
4. Sasyków Piotr
OSiR Skałka Świętochłowice
SOK Katowice
UKS Chorzów
Gliwice
2016
1. Kuczera Dariusz
2. Marciniec Grzegorz
3. Lebek Marian
4. Schaniel Krzysztof
IKS Silesia Katowice
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Quo-Vadis Zabrze
OSiR Skałka Świętochłowice 
2017
2018
Turniej z okazji Dni Gwarków
1996
1. Lewczuk Mirosław
2. Żurek Mariusz
3. Kuczera Dariusz
4. Skop Bogusław
MORiS Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
SDK Piekary Śląskie
Paka Tarnowskie Góry
1997
1. Popanda Ireneusz
2. Krupa Sebastian
3. Żurek Mariusz
4. Król Bogusław
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
MDK Chorzów
1998
1. Popanda Ireneusz
2. Lewczuk Mirosław
3. Krupa Sebastian
4. Turyński Dariusz
Gronie Tarnowskie Góry
Florek Chorzów
MDK Chorzów
Tarnowskie Góry
1999
1. Krupa Sebastian
2. Fomin Jurij
3. Popanda Ireneusz
4. Lewczuk Mirosław
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
TKKF Chorzów
2000
1. Krupa Sebastian
2. Popanda Ireneusz
3. Król Bogusław
4. Żurek Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
UKS Hajduki Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
Indywidualne Mistrzostwa Województwa
kat. do 45 lat
1996
1. Suchoplujew Marian
2. Godoś Krzysztof
3. Wilk Piotr
4. Gaudyn Tadeusz
Rybnik
Relaks Wodzisław Śląski
Bartek Siemianowice
Siemion Siemianowice
1997
1. Kołodziejczyk Marian
2. Wilk Piotr
3. Kozak Bogusław
4. Król Bogusław
Florek Chorzów
ITB Czeladź
Siemion MDK Chorzów
MDK Chorzów
1998
1. Król Bogusław
2. Dąbrowski Marek
3. Lewczuk Mirosław
4. Kołodziejczyk Marian
MDK Chorzów
Światowid Gliwice
Florek Chorzów
Florek Chorzów
1999
1. Król Bogusław
2. Makowski Janusz
3. Jamrozik Andrzej
4. Balawajder Jacek
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
Relaks Wodzisław Śląski
Relaks Wodzisław Ślaski
2000
1. Balawajder Bogusław
2. Makowski Janusz
3. Balawajder Jacek
4. Kucewicz Andrzej
Relaks Wodzisław Śląski
Relaks Wodzisław Śląski
Relaks Wodzisław Śląski
MOSiR Czeladź
2001
1. Lewczuk Mirosław
2. Balawajder Bogusław
3. Balawajder Jacek
4. Badowski Krzysztof
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
Relaks Wodzisław Śląski
Relaks Wodzisław Śląski
2002
1. Marzec Sławomir
2. Król Bogusław
3. Kuczera Dariusz
4. Borowski Jan
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Jastrzębie
2003
1. Balawajder Bogusław
2. Kuczera Dariusz
3. Borowski Jan
4. Marzec Sławomir
Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Śląskie
Jastrzębie
Relaks Wodzisław Śląski
2004
1. Balawajder Jacek
2. Balawajder Bogusław
3. Krupa Sebastian
4. Król Bogusław
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2005
1. Krupa Sebastian
2. Kasperski Adam
3. Kuczera Dariusz
4. Balawajder Jacek
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Jedynka Pszów
2006
1. Krupa Sebastian
2. Słomiany Jacek
3. Balawajder Bogusław
4. Kuczera Dariusz
UKS Hajduki Chorzów
Siemion Siemianowice
Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Śląskie
2007
1. Krupa Sebastian
2. Kuczera Dariusz
3. Pęciak Krzysztof
4. Kasperski Adam
UKS Hajduki Chorzów
IUKS Piekary Śląskie
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2008
1. Krupa Sebastian
2. Kaczorek Marek
3. Pęciak Krzysztof
4. Marczewski Łukasz
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
Zawiercie
2009
1. Krupa Sebastian
2. Baron Mariusz
3. Adamczyk Andrzej
4. Żołądek Paweł
UKS Hajduki Chorzów
SDK Piekary Śląskie
LKS Strażak Mikołów
TKKF Chorzów
2010
1. Cyrta Mariusz
2. Krupa Sebastian
3. Wichowski Grzegorz
4. Staniczek Adam
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Stanowice
Tychy
2011
1. Gąsiorski Paweł
2. Krupa Sebastian
3. Romik Wojciech
4. Baron Mariusz
Kebab Częstochowa
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
ATS Halex Świerklaniec
2012
1. Gąsiorski Paweł
2. Krupa Sebastian
3. Wielgosz Robert
4. Żmijewski Artur
Kebab Częstochowa
UKS Hajduki Chorzów
Częstochowa
Sosnowiec
2013
1. Gąsiorski Paweł
2. Krupa Sebastian
3. Noparlik Adam
4. Baron Mariusz
Kebab Częstochowa
UKS Chorzów
UKS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
2014
1. Baron Mariusz
2. Gąsiorski Paweł
3. Krupa Sebastian
4. Klafczyński Robert
DDK Brzeziny Śląskie
Kebab Częstochowa
UKS Chorzów
UKS Quo Vadis Zabrze
2015
1. Krupa Sebastian
2. Gąsiorski Paweł
3. Wójcik Rafał
4. Klafczyński Robert
UKS Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
OSiR Skałka Świętochłowice
OSiR Skałka Świętochłowice
2016
1. Gąsiorski Paweł
2. Krupa Sebastian
3. Schaniel Krzysztof
4. Klafczyński Robert
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
OSiR Skałka Świętochłowice
2017
1. Krupa Sebastian
2. Klafczyński Robert
3. Wójcik Rafał
4. Marczewski Łukasz
UKS Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
OSiR Skałka Świętochłowice
Zawiercie
2018
1. Krupa Sebastian
2. Klafczyński Robert
3. Baron Mariusz
4. Ścigany Dariusz
UKS Chorzów
LKS Strażak Mikołów
ALTS Poczesna
UKS Chorzów
Otwarte Mistrzostwa Chorzowa
kategoria do 40 lat
2001
1. Krupa Sebastian
2. Makuch Sebastian
3. Balawajder Bogusław
4. Budkiewicz Bolesław
UKS Hajduki Chorzów
Czeladź
Relaks Wodzisław Śląski
Światowid Gliwice
2002
1. Król Bogusław
2. Balawajder Bogusław
3. Tomecki Laurent
4. Cyrta Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
MORiS Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2004
1. Eliasz Adrian
2. Kralczyński Kornel
3. Cyrta Mariusz
4. Kowal Edward
Unia Ząbkowice
Bielsko-Biała
UKS Hajduki Chorzów
Dąbrowa Górnicza
2005
1. Eliasz Adrian
2. Krupa Sebastian
3. Markewka Robert
4. Baron Mariusz
MCKS Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
UKS Wolej Bielszowice
DDK Brzeziny Śląskie
2006
1. Eliasz Adrian
2. Chybiński Marek
3. Baron Mariusz
4. Łuczak Grzegorz
MCKS Czeladź
Częstochowa
DDK Brzeziny Śląskie
Skarbek Tarnowskie Góry
2007
1. Krupa Sebastian
2. Januszko Sylwester
3. Malcherek Adam
4. Baron Mariusz
UKS Hajduki Chorzów
Jaworzno
Siemianowice
IUKS Piekary Śląskie
2008
1. Eliasz Adrian
2. Krupa Sebastian
3. Pęciak Krzysztof
4. Żołądek Paweł
KTS Lędziny
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Siemianowice
2009
1. Kądziela Marek
2. Eliasz Adrian
3. Krupa Sebastian
4. Baron Mariusz
UKS Polfin Oświęcim
MOSiR Mysłowice
UKS Hajduki Chorzów
IUKS Piekary Śląskie
2010
1. Kotwica Dawid
2. Żołądek Paweł
3. Eliasz Adrian
4. Michalski Jakub
UKS Sokół Katowice
Orkan Chruszczobród
Górnik 09 Mysłowice
LKS Piast Ożarowice
2011
1. Skop Szymon
2. Duch Adam
3. Eliasz Adrian
4. Pęciak Krzysztof
Nysa
Zawiercie
KTS Lędziny
MCKS Czeladź
2012
1. Wróbel Dariusz
2. Kotwica Dawid
3. Baron Mariusz
4. Badura Artur
LKS Rój Żory
LKS Strażak Mikołów
DDK Brzeziny Śląskie
?
2013
1. Kądziela Marek
2. Eliasz Adrian
3. Kotwica Dawid
4. Michalski Jakub
?
KTS Lędziny
LKS Strażak Mikołów
MKS Skarbek Tarnowskie G.
2014
1. Kądziela Marek
2. Dziedzic Dominik
3. Wikło Piotr
E4. liasz Adrian
Gliwice
AZS KU UŚ Katowice
Dąbrowiak Dąbrowa Górn.
KTS Lędziny
2015
1. Kądziela Marek
2. Eliasz Adrian
3. Minda Michał
4. Dziedzic Dominik
Opoka Trzebinia
Węgierska Górka
LKS Liswarta Lisów
?
2016
1. Cioch Błażej
2. Dąbrowski Igor
3. Eliasz Adrian
4. Piech Mateusz
?
?
LUKS Węgierska Górka
KS Unia Kalety
2017
2018
Otwarte Mistrzostwa Chorzowa
kategoria do 50 lat
2001
1. Kołodziejczyk Marian
2. Lewczuk Mirosław
3. Wilk Piotr
4. Makowski Janusz
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2002
1. Fomin Jurij
2. Lewczuk Mirosław
3. Makowski Janusz
4. Różalski Henryk
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
UKS Żak Sosnowiec
2003
1. Fomin Jurij
2. Makowski Janusz
3. Miszka Stefan
4. Krupa Sebastian
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
2004
1. Sokołowski Janusz
2. Król Bogusław
3. Fomin Jurij
4. Balawajder Bogusław
Orkan Chruszczobród
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
2005
1. Lewczuk Mirosław
2. Makowski Janusz
3. Głód Andrzej
4. Balawajder Jacek
TKKF Chorzów
Przyszłość Rogów
MCKS Czeladź
Jedynka Pszów
2006
1. Lewczuk Mirosław
2. Kaczorek Marek
3. Balawajder Jacek
4. Fomin Jurij
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
2007
1. Seifried Waldemar
2. Kuczera Dariusz
3. Lewczuk Mirosław
4. Balawajder Jacek
MORiS Chorzów
IUKS Piekary Śląskie
TKKF Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
2008
1. Lewczuk Mirosław
2. Balawajder Bogusław
3. Kaczorek Marek
4. Kuczera Dariusz
Rogoźna Żory
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
Górnik Siemianowice
2009
1. Kuczera Dariusz
2. Cieluszke Rafał
3. Palusiński Piotr
4. Seifried Waldemar
MKS Siemianowice
UKS Żak Sosnowiec
UKS Żak Sosnowiec
TKKF Chorzów
2010
1. Balawajder Bogusław
2. Kaczorek Marek
3. Kuczera Dariusz
4. Rybak Kazimierz
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
MKS Siemianowice
Rybnik
2011
1. Krupa Sebastian
2. Majewski Eugeniusz
3. Kuczera Dariusz
4. Balawajder Jacek
UKS Hajduki Chorzów
Dąbrowa Górnicza
MKS Siemianowice
MUKS Jedynka Pszów
2012
1. Nędza-Kubiniec Tom.
2. Marciniec Grzegorz
3. Czornik Grzegorz
4. Noparlik Adam
Zakopane
Gwiazda Skrzyszów
MKS Tarnowskie Góry
UKS Hajduki Chorzów
2013
1. Szołtysek Artur
2. Terefinko Maciej
3. Koczyba Mariusz
4. Balawajder Bogusław
LKS Rój Żory
?
Kebab Częstochowa
Gwiazda Skrzyszów
2014
1. Cieluszke Rafał
2. Klafczyński Robert
3. Koczyba Mariusz
4. Marciniec Grzegorz
Sosnowiec
UKS Quo Vadis Zabrze
Liswarta Lisów
TKKF Wodzisław Śląski

2015
1. Szołtysek Artur
2. Wiża Roman
3. Strzałka Marek
4. Nędza Kubiniec Tomasz
LKS Rój Żory
KS Kolejarz Gliwice
?
?
2016
1. Nędza Kubiniec Tomasz
2. Marciniec Grzegorz
3. Baron Mariusz
4. Kasperski Adam
?
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Chorzów
2017
1. N ?
2018
1. ? ?
Turniej o Puchar Dyrektora MORiS
2002
1. Kuczera Dariusz
2. Lewczuk Mirosław
3. Król Bogusław
4. Balawajder Bogusław
DDK Brzeziny Śląski
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Relaks Wodzisław Śląski
2003
1. Balawajder Bogusław
2. Seifried Waldemar
3. Makowski Janusz
4. Król Bogusław
Jedynka Pszów
MORiS Chorzów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów


KATEGORIA POW. 50 LAT

Memoriał im. Jana Szeji
1996
1. Ćwik Roman
2. Kazek Zygmunt
3. Stefankiewicz Stefan
4. Jaskólski Józef
Bartek Siemianowice
Saturn Czeladź
Bartek Siemianowice
KWK Siemianowice
1997
1. Ćwik Roman
2. Stefankiewicz Stefan
3. Sztajer Włodzimierz
4. Bula Karol
Iskra Siemianowice
Bartek / MDK
Saturn Czeladź
Fundacja Sportu Lędziny
1998
1. Ćwik Roman
2. Kazek Zygmunt
3. Wichary Zygfryd
4. Biaduń Antoni
Iskra Siemianowice
Saturn Czeladź
Siemion Siemianowice
Zabrze
1999
1. Ćwik Roman
2. Stefankiewicz Stefan
3. Kazek Zygmunt
4. Wichary Zygfryd
Bartek Siemianowice
Maldeks Siemianowice
MOSiR Czeladź
Siemion Siemianowice
2000
1. Kazek Zygmunt
2. Ćwik Roman
3. Kowalczyk Lech
4. Kaptur Wojciech
MOSiR Czeladź
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
Relaks Wodzisław Śląski
2001
1. Rdest Ryszard
2. Ćwik Roman
3. Jaskólski Józef
4. Wichary Zygfryd
MOSiR Czeladź
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
Siemion Siemianowice
2002
1. Szopa Tadeusz
2. Rdest Ryszard
3. Ćwik Roman
4. Stefankiewicz Stefan
Kraków
MOSiR Czeladź
MTKKF Siemianowice
Siemion Siemianowice
2003
1. Gaudyn Tadeusz
2. Wolny Michał
3. Ćwik Roman
4. Hojnacki Jerzy
Bartek Siemianowice
UKS Wolej Bielszowice
MTKKF Siemianowice
Bielsko - Biała
2004
1. Różalski Henryk
2. Bramboszcz Bogdan
3. Kowalczyk Lech
4. Stefankiewicz Stefan
MOSiR Czeladź
Tarnowskie Góry
TKKF Chorzów
Bartek Siemianowice
2005
1. Kołodziejczyk Marian
2. Sokołowski Janusz
3. Lewczuk Mirosław
4. Głód Andrzej
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
Orkan Chruszczobród
2006
1. Głód Andrzej
2. Gaudyn Tadeusz
3. Sokołowski Janusz
4. Dudek Robert
MOSiR Czeladź
Bartek Siemianowice
MOSiR Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
2007
1. Lewczuk Mirosław
2. Świątek Mirosław
3. Seifried Waldemar
4. Sokołowski Janusz
TKKF Chorzów
Siemion Siemianowice
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
2008
1. Świątek Mirosław
2. Świątek Piotr
3. Kaczmarek Ryszard
4. Pabiańczyk Andrzej
Siemianowice
Bartek Siemianowice
UKS Wolej Bielszowice
TKKF Aut Łagisza
2009
1. Różalski Henryk
2. Sokołowski Janusz
3. Świątek Mirosław
4. Głód Andrzej
UKS Żak Sosnowiec
Orkan Chruszczobród
UKS Żak Sosnowiec
MCKS Czeladź
2010
1. Seifried Waldemar
2. Różalski Henryk
3. Świątek Mirosław
4. Głód Andrzej
Świętochłowice
UKS Żak Sosnowiec
Orkan Chruszczobród
MCKS Czeladź
2011
1. Kuczera Dariusz
2. Majewski Eugeniusz
3. Gaudyn Tadeusz
4. Głód Andrzej
ŚWZZ Katowice
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Bartek Siemianowice
Orkan Chruszczobród
2012
1. Kuczera Dariusz
2. Balawajder Jacek
3. Głód Andrzej
4. Cieluszke Rafał
ŚWZZ Katowice
MUKS Jedynka Pszów
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
UKS Żak Sosnowiec
2013
1. Kuczera Dariusz
2. Głód Andrzej
3. Schaniel Krzysztof
4. Makselon Adam
ŚWZZ Katowice
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Ruda Śląska
Zabrze
2014
1. Sokołowski Janusz
2. Krupa Sebastian
3. Kaczorek Marek
4. Dudek Robert
Orkan Cruszczobród
UKS Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Śląskie
2015
1. Krupa Sebastian
2. Cieluszke Rafał
3. Wilk Piotr
4. Glanowski Waldemar
UKS Chorzów
Sosnowiec
Bartek Siemianowice
Olkusz
2016
1. Różalski Henryk
2. Sokołowski Janusz
3. Gaudyn Tadeusz
4. Ćwik Roman
Sosnowiec
Orkan Chruszczobród
Bartek Siemianowice
TKKF Chorzów
2017
1. ? ?
2018
1. ? ?
Otwarte Mistrzostwa Siemianowic
1996
1. Kazek Zygmunt
2. Ćwik Roman
3. Bogacz Jerzy
4. Stefankiewicz Stefan
Saturn Czeladź
Bartek Siemianowice
MOSiR Katowice
Bartek Siemianowice
1997
1. Jaskólski Józef
2. Stefankiewicz Stefan
3. Rdest Ryszard
4. Kazek Zygmunt
Iskra Siemianowice
Bartek / MDK
Saturn Czeladź
Saturn Czeladź
1998
1. Ćwik Roman
2. Stefankiewicz Stefan
3. Kazek Zygmunt
4. Jaskólski Józef
Iskra Siemianowice
Bartek / MDK
Saturn Czeladź
Bartek Siemianowice
1999
1. Ćwik Roman
2. Rdest Ryszard
3. Stefankiewicz Stefan
4. Najasek Stanisław
Bartek Siemianowice
MOSiR Czeladź
Maldeks Siemianowice
Centrum Lędziny
2000
1. Ćwik Roman
2. Biaduń Antoni
3. Wichary Zygfryd
4. Kazek Zygmunt
Bartek Siemianowice
Zabrze
Siemion Siemianowice
MOSiR Czeladź
2001
1. Kazek Zygmunt
2. Ćwik Roman
3. Kowalczyk Lech
4. Rdest Ryszard
MOSiR Czeladź
MTKKF Siemianowice
MTKKF Siemianowice
MOSiR Czeladź
2002
1. Wilk Piotr
2. Pietrzak Henryk
3. Kowalczyk Lech
4. Ćwik Roman
TKKF Chorzów
Kuźnia Ustroń
MTKKF Siemianowice
MTKKF Siemianowice
2003
1. Wolny Michał
2. Kazek Zygmunt
3. Ćwik Roman
4. Stefankiewicz Stefan
UKS Wolej Bielszowice
MOSiR Czeladź
MTKKF Siemianowice
Siemion Siemianowice
2004
1. Różalski Henryk
2. Rdest Ryszard
3. Ćwik Roman
4. Wolny Michał
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
Siemion Siemianowice
UKS Wolej Bielszowice
2005
1. Różalski Henryk
2. Głód Andrzej
3. Świątek Mirosław
4. Richta Marian
MOSiR Czeladź
Orkan Chruszczobród
Siemion Siemianowice
MORiS Chorzów
2006
1. Głód Andrzej
2. Lewczuk Mirosław
3. Kołodziejczyk Marian
4. Richta Marian
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Siemion Siemianowice
2007
1. Świątek Mirosław
2. Świątek Piotr
3. Gaudyn Tadeusz
4. Pabiańczyk Andrzej
Siemion Siemianowice
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
2008
1. Głód Andrzej
2. Różalski Henryk
3. Świątek Mirosław
4. Gaudyn Tadeusz
KTS Lędziny
Sosnowiec
UKS Żak Sosnowiec
Bartek Siemianowice
2009
1. Gaudyn Tadeusz
2. Miśkowiec Jerzy
3. Świątek Piotr
4. Lechowski Tadeusz
Bartek Siemianowice
Żory
Bartek Siemianowice
UKS Wolej Ruda Śląska
2010
1. Świątek Mirosław
2. Różalski Henryk
3. Gaudyn Tadeusz
4. Cichy W.
Orkan Chruszczobród
UKS Żak Sosnowiec
Bartek Siemianowice
?
2010
1. Kaptur Wojciech
2. Szwab Antoni
3. Klaus Marcin
4. Wichary Zygfryd
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
2011
1. Balawajder Jacek
2. Majewski Eugeniusz
3. Świątek Mirosław
4. Cieluszke Rafał
MUKS Jedynka Pszów
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
TKKF Chorzów
UKS Żak Sosnowiec
2012
1. Wiża Roman
2. Głód Andrzej
3. Kaczorek Marek
4. Palusiński Piotr
UKS Quo-Vadis Zabrze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Wodzisław Śląski
UKS Żak Sosnowiec
2013
1. Balawajder Bogusław
2. Kaczorek Marek
3. Cieluszke Rafał
4. Kowalski Janusz
Gwiazda Skrzyszów
MUKS Jedynka Pszów
Sosnowiec
LKS Strażak Mikolów
2014
1. Krupa Sebastian
2. Staniczek Adam
3. Cieluszke Rafał
4. Schaniel Krzysztof
UKS Chorzów
Fragles Tychy
Sosnowiec
OSiR Skałka Świętochłowice
Turniej o Puchar P. Miasta Sławkowa
do 60 lat
2004
1. Lewczuk Mirosław
2. Kołodziejczyk Marian
3. Sokołowski Janusz
4. Porowski Andrzej
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Orkan Chruszczobród
Siemianowice
2005
1. Głód Andrzej
2. Sokołowski Janusz
3. Melczyk Marian
4. Kosek Krzysztof
Orkan Chruszczobród
MOSiR Czeladź
Jaworzno
Chrzanów
2006
1. Głód Andrzej
2. Różalski Henryk
3. Lewczuk Mirosław
4. Sokołowski Janusz
MCKS Czeladź
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
2008
1. Sokołowski Janusz
2. Lewczuk Mirosław
3. Fomin Jurij
4. Różalski Henryk
Czeladź
MOSiR Rogoźna Żory
TKKF Chorzów
KTS Lędziny
2009
1. Fomin Jurij
2. Kuczera Dariusz
3. Głód Andrzej
4. Różalski Henryk
DDK Brzeziny Śląskie
MKS Siemianowice
MCKS Czeladź
UKS Żak Sosnowiec
2010
1. Fomin Jurij
2. Głód Andrzej
3. Seifried Waldemar
4. Rybak Kazimierz
DDK Brzeziny Śląskie
Orkan Chruszczobród
Świętochłowice
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Siemianowice
1996
1. Serednicki Leszek
2. Jaskólski Józef
3. Ćwik Roman
4. Stefankiewicz Stefan
Silesia Miechowice
KWK Siemianowice
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
1997
1. Ćwik Roman
2. Kowalczyk Lech
3. Biaduń Antoni
4. Rdest Ryszard
Iskra Siemianowice
ITB Czeladź
Zabrze
Saturn Czeladź
1998
1. Kazek Zygmunt
2. Ćwik Roman
3. Stefankiewicz Stefan
4. Jaskólski Józef
Saturn Czeladź
Iskra Siemianowice
Bartek / MDK
Bartek Siemianowice
1999
1. Ćwik Roman
2. Rdest Ryszard
3. Kazek Zygmunt
4. Stefankiewicz Stefan
Bartek Siemianowice
MOSiR Czeladź
Saturn Czeladź
Maldeks Siemianowice
2000
1. Ćwik Roman
2. Jaskólski Józef
3. Stefankiewicz Stefan
4. Kaptur Wojciech
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
Maldeks Siemianowice
Relaks Wodzisław Śląski
2001
1. Ćwik Roman
2. Kazek Zygmunt
3. Rdest Ryszard
4. Kowalczyk Lech
MTKKF Siemianowice
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
MTKKF Siemianowice
2002
1. Ćwik Roman
2. Rdest Ryszard
3. Kowalczyk Lech
4. Stefankiewicz Stefan
MTKKF Siemianowice
MOSiR Czeladź
MTKKF Siemianowice
Siemion Siemianowice
2003
1. Ćwik Roman
2. Kaptur Wojciech
3. Kazek Zygmunt
4. Hojnacki Jerzy
MTKKF Siemianowice
Jedynka Pszów
MOSiR Czeladź
Bielsko - Biała
2004
1. Różalski Henryk
2. Gaudyn Tadeusz
3. Jaskólski Józef
4. Hojnacki Jerzy
MOSiR Czeladź
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
Bielsko - Biała
2005
1. Różalski Henryk
2. Głód Andrzej
3. Lewczuk Mirosław
4. Światek Mirosław
MOSiR Czeladź
MCKS Czeladź
TKKF Chorzów
Bartek Siemianowice
2006
1. Fomin Jurij
2. Lewczuk Mirosław
3. Dudek Robert
4. Świątek Mirosław
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Siemion Siemianowice
2007
1. Wilk Piotr
2. Świątek Mirosław
3. Mnich Krystian
4. Makowski Janusz
Katowice
Siemion Siemianwoice
Unia Kalety
Wodzisław Śląski
2008
1. Głód Andrzej
2. Kaczorek Marek
3. Mnich Krystian
4. Świątek Mirosław
KTS Lędziny
MUKS Jedynka Pszów
?
UKS Żak Sosnowiec
2009
1. Dudek Robert
2. Sokołowski Janusz
3. Świątek Mirosław
4. Świątek Piotr
DDK Brzeziny Śląskie
Orkan Chruszczobród
Orkan Chruszczobród
Bartek Siemianowice
2010
1. Majewski Eugeniusz
2. Rybak Kazimierz
3. Miśkowiec Jerzy
4. Świątek Mirosław
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Żory
Orkan Chruszczobród
2011
1. Kuczera Dariusz
2. Lewczuk Mirosław
3. Dudek Robert
4. Balawajder Jacek
ŚWSZ Katowice
KTS Lędziny
DDK Brzeziny Śląskie
MUKS Jedynka Pszów
2012
1. Balawajder Bogusław
2. Cieluszke Rafał
3. Sokołowski Janusz
4. Richta Marian
Gwiazda Skrzyszów
UKS Żak Sosnowiec
Orkan Chruszczobród
TKKF Chorzów
2013
1. Kaczorek Marek
2. Cieluszke Rafał
3. Balawajder Bogusław
4. Richta Marian
MUKS Jedynka Pszów
Sosnowiec
Gwiazda Skrzyszów
TKKF Chorzów
2014
1. Krupa Sebastian
2. Kuczera Dariusz
3. Baron Mariusz
4. Słomiany Jacek
UKS Chorzów
Piekary Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
TKKF Chorzów
2015
1. Krupa Sebastian
2. Cieluszke Rafał
3. Schaniel Krzysztof
4. Wilk Piotr
UKS Chorzów
Schodbud Mysłowice
OSiR Skałka Świętochłowice
Bartek Siemianowice
2016
1. Różalski Henryk
2. Gaudyn Tadeusz
3. Keler Antoni
4. Matusewicz Sławomir
Schodbud Mysłowice
Bartek Siemianowice
BOSiR Skałka Świętochłowice
TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2017
2018
Turniej Barbórkowy
1996
1. Ćwik Roman
2. Stefankiewicz Stefan
3. Jaskólski Józef
4. Foltyn Michał
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
KWK Siemianowice
Emeryci Siemianowice
1997
1. Ćwik Roman
2. Stefankiewicz Stefan
3. Jaskólski Józef
4. Kazek Zygmunt
Iskra Siemianowice
Bartek / MDK
Iskra Siemianowice
Saturn Czeladź
1998