I Liga - SLA

Śląska Liga Amatorów
CLIMB
CLIMB
Przejdź do treści

I Liga

Klasyfikacje Indywidualne
Klasyfikacja Indywidualna - I Liga
 1. Sebastian Krupa
 2. Paweł Gąsiorski
 3. Łukasz Strof
 4. Marcin Krause
 5. Marian Lebek
 6. Andrzej Wnęk
 7. Roman Wiża
 8. Mariusz Adamus
 9. Rafał Wójcik
10. Robert Kostępski
11. Robert Klafczyński
12. Piotr Fafiński
13. Laurent Tomecki
14. Marek Szafarczyk
15. Jacek Słomiany
16. Ryszard Maraszkiewicz
17. Piotr Zemła
18. Adam Noparlik
19. Zbigniew Rodek
20. Dariusz Ścigany
21. Zbigniew Olszyna
22. Andrzej Adamczyk
23. Krzysztof Schaniel
24. Marian Richta
25. Mariusz Cyrta
26. Rafał Opozda
27. Piotr Boryszko
28. Grzegorz Ptaszek
29. Wacław Suchecki
30. Paweł Wons
31. Paweł Żołądek
32. Bogusław Król
33. Mirosław Kapica
34. Krzysztof Piwowarski
35. Krzysztof Zięty
36. Mirosław Katolik
37. Robert Wielgosz
38. Marian Budziński
39. Janusz Król
40. Michał Wolny
41. Piotr Ludwichowski
42. Grzegorz Rendak
43. Tadeusz Lechowski
44. Eugeniusz Migdał
45. Henryk Różalski
46. Julian Staroń
47. Tadeusz Siwicki
48. Marcin Grzegorczyk
49. Henryk Szczyrba
50. Adam Ruszkiewicz
51. Edward Wojciechowski
UKS Chorzów
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
ALTS Poczesna
UKS Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
Schodbud Mysłowice
UKS II Chorzów
LKS Strażak Mikołów
UKS II Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
KTS Gliwice
UKS Chorzów
UKS Huragan Sosnowiec
UKS III Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
UKS Chorzów
KTS Gliwice
UKS Huragan Sosnowiec
Schodbud Mysłowice
KTS Gliwice
Schodbud Mysłowice
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
LKS Strażak Mikołów
KTS Gliwice
Schodbud Mysłowice
UKS Huragan Sosnowiec
ALTS Poczesna
LKS Strażak Mikołów
UKS III Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
UKS Huragan Sosnowiec
Schodbud Mysłowice
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
UKS III Chorzów
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
25
24
24
20
18
18
17
17
15
15
14
14
14
12
12
12
11
11
11
11
11
8
7
7
6
6
6
6
5
5
5
4
3
3
3
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
27
27
27
27
27
27
23
26
25
27
18
24
25
15
24
25
11
20
24
26
26
18
17
23
9
10
24
25
6
12
15
12
3
4
15
27
1
6
12
3
3
3
3
3
5
6
6
6
6
7
15
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - I Liga
 1. Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz
 2. Lebek Marian / Krause Marcin
 3. Zemła Piotr / Strof Łukasz
 4. Noparlik Adam/ Krupa Sebastian
 5. Krupa Sebastian / Wójcik Rafał
 6. Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert
 7. Adamczyk Andrzej / Klafczyński Robert
 8. Wnęk Andrzej / Gąsiorski Paweł
 9. Wiża Roman / Strof Łukasz
10. Szafarczyk Marek / Adamczyk Andrzej
11. Tomecki Laurent / Słomiany Jacek
12. Schaniel Krzysztof / Słomiany Jacek
13. Król Bogusław / Ścigany Dariusz
ALTS Poczesna
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
KTS Gliwice
UKS Chorzów
UKS Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
LKS Strażak Mikołów
UKS II Chorzów
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
6:1
6:3
4:1
4:2
3:0
3:4
2:0
2:0
2:1
2:1
2:1
2:2
2:3
Wróć do spisu treści