II Liga - SLA

Śląska Liga Amatorów
CLIMB
CLIMB
Przejdź do treści

II Liga

Klasyfikacje Indywidualne
Klasyfikacja Indywidualna - II Liga
 1. Janusz Sokołowski
 2. Robert Świetlik
 3. Paweł Nowak
 4. Andrzej Kiera
 5. Tomasz Pawłowski
 6. Marian Kołodziejczyk
 7. Piotr Wiciok
 8. Marcin Woźniczka
 9. Waldemar Seifried
10. Antoni Biaduń
11. Sebastian Pella
12. Mirosław Kapica
13. Piotr Biskup
14. Dawid Bartuś
15. Grzegorz Zegar
16. Zdzisław Domeradzki
17. Andrzej Koźluk
18. Jan Łosiniecki
19. Roman Termin
20. Jerzy Pniak
21. Roman Rudzki
22. Jan Prandzioch
23. Piotr Wilk
24. Jarosław Krasowski
25. Ryszard Widurski
26. Waldemar Lesisz
27. Tomasz Kłodawski
28. Dawid Matejczyk
29. Andrzej Bogusławski
30. Krzysztof Adamczyk
31. Marcin Fiedor
32. Franciszek Rakoczy
33. Jarosław Pisula
34. Krzysztof Burzawa
35. Adam Głombik
36. Iwona Ogońska
37. Bogusław Kozak
38. Przemysław Gnacik
39. Marian Budziński
40. Janusz Kowalski
41. Krystian Kater
42. Andrzej Jędras
43. Zdzisław Błaszków
44. Tadeusz Gaudyn
45. Jacek Olesiak
46. Ewa Kareta
47. Ryszard Kaczmarek
48. Marek Żukowski
49. Piotr Gorzkowski
50. Marcin Lonek
51. Jarosław Kaliciński
52. Tadeusz Lechowski
53. Marek Kusiak
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Bartek Siemianowice
Piast Katowice
TKKF II Chorzów
LKS Wilki Wilcza
MDK Ruda Śląska
TKKF II Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
MDK Ruda Śląska
LKS Strażak II Mikołów
LKS Wilki Wilcza
MDK Ruda Śląska
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
LKS Wilki Wilcza
Spartakus Katowice
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
TKKF Bartek Siemianowice
LKS Wilki Wilcza
TKKF Aut Łagisza Będzin
MDK Ruda Śląska
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Chorzów
Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
Spartakus Katowice
TKKF II Chorzów
Piast Katowice
TKKF II Chorzów
MDK Ruda Śląska
TKKF II Chorzów
MOSiR Czeladź
LKS Strażak II Mikołów
LKS Strażak II Mikołów
Piast Katowice
Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
Piast Katowice
LKS Strażak II Mikołów
MDK Ruda Śląska
TKKF II Chorzów
Spartakus Katowice
Piast Katowice
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Aut Łagisza Będzin
24
21
19
19
18
17
16
16
15
14
13
12
12
11
11
11
11
11
10
9
9
8
8
8
8
7
7
7
7
7
5
4
4
4
3
3
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
27
27
24
27
24
27
18
20
24
27
17
17
18
12
23
25
26
27
17
14
24
14
17
19
20
11
15
19
19
27
7
9
12
24
13
19
3
3
5
7
9
15
1
3
6
12
2
2
2
3
3
6
9
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - II Liga
 1. Kiera Andrzej / Matejczyk Dawid
 2. Sokołowski Janusz / Świetlik Robert
 3. Wiciok Piotr / Biskup Piotr
 4. Olesiak Jacek / Nowak Paweł
 5. Ogońska Iwona / Bartuś Dawid
 6. Krasowski Jarosław / Biskup Piotr
 7. Woźniczka Marcin / Pella Sebastian
 8. Kapica Mirosław / Termin Roman
 9. Kołodziejczyk Marian / Seifried Waldemar
10. Burzawa Krzysztof / Pawłowski Tomasz
Bartek Siemianowice
MOSiR Czeladź
LKS Wilki Wilcza
TKKF Aut Łagisza Będzin
MDK Ruda Śląska
LKS Wilki Wilcza
MDK Ruda Śląska
LKS Strażak II Mikołów
TKKF II Chorzów
Piast Katowice
6:1
5:2
4:2
2:0
2:0
2:1
2:1
2:2
2:3
2:4
Wróć do spisu treści