III Liga - Gr. Północna - SLA

Śląska Liga Amatorów
CLIMB
CLIMB
Przejdź do treści

III Liga - Gr. Północna

Klasyfikacje Indywidualne
Klasyfikacja Indywidualna - III Liga - Grupa Północna
 1. Maciej Lamer
 2. Rafał Krawczyk
 3. Michał Seget
 4. Dariusz Nowak
 5. Piotr Wolnicki
 6. Damian Malik
 7. Bogdan Kachel
 8. Artur Pierzchała
 9. Kazimierz Goliński
10. Tadeusz Nowaczyk
11. Zenon Szołtysik
12. Sławomir Szewczyk
13. Dariusz Hamiga
14. Zdzisław Palega
15. Grzegorz Zapotoczny
16. Tomasz Sopolski
17. Rafał Walasz
18. Daniel Chrost
19. Krzysztof Koźluk
20. Krzysztof Piątek
21. Tomasz Kaczmarczyk
22. Andrzej Braksator
23. Dariusz Filak
24. Jacek Tarnawski
25. Sławomir Krzykała
26. Radosław Doman
27. Jacek Brzeski
28. Aleksander Barton
29. Andrzej Adamaczak
30. Piotr Ulman
31. Leon Picheń
32. Damian Petrus
33. Aleksander Nowaczyk
34. Krzysztof Knapek
35. Ryszard Sobura
KS Viret CMC Zawiercie
Piast Ożarowice
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS Huragan II Sosnowiec
TKKF III Chorzów
Bartek II Quatro Team Siemianowice
Piast Ożarowice
TKKF III Chorzów
TKKF III Chorzów
Bartek III Siemianowice
Bartek III Siemianowice
KS Viret CMC Zawiercie
KS Viret CMC Zawiercie
Bartek II Quatro Team Siemianowice
KS Viret CMC Zawiercie
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
Bartek II Quatro Team Siemianowice
Piast Ożarowice
KS Viret CMC Zawiercie
UKS IV Chorzów
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS Huragan II Sosnowiec
Bartek II Quatro Team Siemianowice
UKS IV Chorzów
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
Piast Ożarowice
TKKF III Chorzów
TKKF IV Chorzów
Bartek III Siemianowice
TKKF IV Chorzów
Piast Ożarowice
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
21
16
16
16
15
13
13
12
12
10
10
9
7
7
7
7
7
7
6
5
5
5
5
4
3
3
3
2
2
2
2
0
0
0
0
21
18
21
21
21
21
21
18
20
21
21
13
10
10
10
18
21
21
12
9
10
10
11
11
12
17
21
3
7
9
21
1
3
6
11
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - III Liga - Grupa Północna
 1. Lamer Maciej / Palega Zdzisław
 2. Krawczyk Rafał / Pierzchała Artur
 3. Seget Michał / Kachel Bogdan
 4. Wolnicki Piotr / Nowak Dariusz
 5. Chrost Daniel / Malik Damian
 6. Nowaczyk Tadeusz / Szołtysik Zenon
 7. Doman Radosław / Kaczmarczyk Tomasz
 8. Walasz Rafał / Brzeski Jacek
KS Viret CMC Zawiercie
TKKF III Chorzów
Piast Ożarowice
UKS Huragan II Sosnowiec
Bartek II Quatro Team Siemianowice
Bartek III Siemianowice
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów

6:0
5:0
4:3
3:0
3:3
2:4
1:1
1:4

Wróć do spisu treści