III Liga - Gr. Południowa - SLA

Śląska Liga Amatorów
CLIMB
CLIMB
Przejdź do treści

III Liga - Gr. Południowa

Klasyfikacje Indywidualne
Klasyfikacja Indywidualna - III Liga - Grupa Południowa
 1. Michał Klejnot
 2. Mirosław Borowczak
 3. Maciej Krawczyk
 4. Jerzy Pełka
 5. Michał Wolny
 6. Zbigniew Mrozik
 7. Marcin Klama
 8. Damian Dworski
 9. Piotr Grabowski
10. Tadeusz Budzyn
11. Marek Wolny
12. Krzysztof Kruszyński
13. Adam Jochymczyk
14. Adam Seredyński
15. Krzysztof Piontek
16. Zbigniew Menżyk
17. Sebastian Gdak
18. Grażyna Wolny
19. Jacek Klimek
20. Andrzej Grochla
21. Przemysław Piątek
22. Marcin Goldyka
23. Jan Koźmiński
24. Grzegorz Wichowski
25. Dawid Szatkowski
26. Paweł Falkus
27. Kordian Banisz
28. Julian Staroń
29. Dariusz Królikowski
30. Kazimierz Magiera
31. Edward Wojciechowski
32. Janusz Wymysło
33. Bogumił Pietrzak
34. Marcin Drozdowski
35. Piotr Stolarek
36. Tobiasz Maniura
37. Tadeusz Siwicki
38. Zdzisław Sołtys
39. Zdzisław Śliwok
40. Janusz Wendlocha
41. Rafał Smulski
42. Tomasz Jaronicki
43. Maciej Jagoda
44. Dariusz Kurpanik
45. Piotr Musioł
46. Mirosław Chmiel
UKTS Sokół II Orzesze
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKTS Sokół Orzesze
UKTS Sokół II Orzesze
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKTS Sokół II Orzesze
UKTS Sokół Orzesze
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKTS Sokół Orzesze
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
UKS Wolej II Ruda Śląska
Chełm Masters
Chełm Masters
OS Słowian Katowice
LKS Wilki II Wilcza
LKS Wilki II Wilcza
Chełm Masters
UKS Wolej II Ruda Śląska
Chełm Masters
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
UKTS Sokół II Orzesze
UKTS Sokół Orzesze
OS Słowian Katowice
LKS Wilki II Wilcza
UKTS Sokół Orzesze
UKTS Sokół Orzesze
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Quo Vadis II Zabrze
LKS Wilki II Wilcza
OS Słowian Katowice
UKS Quo Vadis II Zabrze
LKS Wilki II Wilcza
LKS Wilki II Wilcza
LKS Wilki II Wilcza
UKS Wolej II Ruda Śląska
OS Słowian Katowice
UKS Quo Vadis II Zabrze
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKTS Sokół II Orzesze
UKS Wolej II Ruda Śląska
Chełm Masters
Chełm Masters
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
UKS Wolej II Ruda Śląska
16
16
16
15
15
14
13
13
11
11
10
10
9
8
7
7
6
6
6
6
5
4
4
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
18
20
21
15
15
18
18
21
12
21
15
15
15
21
16
17
11
15
16
19
11
6
18
3
3
3
6
8
20
21
1
1
3
3
3
3
13
14
1
1
2
3
3
4
5
6
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - III Liga - Grupa Południowa
 1. Mrozik Zbigniew / Pełka Jerzy
 2. Wolny Michał / Wolny Grażyna
 3. Dworski Damian / Borowczak Mirosław
 4. Piontek Krzysztof / Menżyk Zbigniew
 5. Borowczak Mirosław / Siwczyk Tadeusz
 6. Kruszyński Krzysztof / Jochymczyk Adam
 7. Grochla Andrzej / Budzyn Tadeusz
 8. Krawczyk Maciej / Grabowski Piotr
UKTS Sokół II Orzesze
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Quo Vadis II Zabrze
LKS Wilki II Wilcza
UKS Quo Vadis II Zabrze
Chełm Masters
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
UKTS Sokół Orzesze
4:1
4:1
3:2
3:2
2:0
2:1
2:3
1:2
Wróć do spisu treści