Logo
Liga amatorska

Charakterystyka drużyn grających w Ś.L.T.S.A. - sezon 2012/2013 r.


lp drużyna adres mecze kierownik telefon
I Liga
1 UKS Chorzów Chorzów, ul. Piotra 9a
Zespół Szkół Integracyjnych
czwartek
godz. 17.00
Krupa Sebastian 501 340 717
2 ULKS Tajfun Ligota Łabędzka Ligota Łabędzka ul. Szkolna 1 poniedziałek
godz. 18.00
Białoń Bronisław
Steuer Dariusz
32 27 01 568
607 442 978
3 MUKS Jedynka
Pszów
Pszów, ul. Traugutta 12
Szkoła Podstawowa nr 1
piątek
godz. 18.00
Górka Leszek
Miler Grzegorz
 509 958 972
604 621 281
4 ATS Halex Świerklaniec Świerklaniec, ul. Górna 47 - obiekt prywatny Adam Hnyda środa
17.30
Hnyda Adam 605 732 860,
32 2844889
5 TKKF Aut Łagisza Będzin Siemonia, ul. Kościuszki 71
Publiczne Gimnazjum im. J. Piłsudskiego
czwartek
godz. 17.00
Nowak Paweł 608 422 359
6 LKS Strażak Mikołów Mikołów Paniowy, ul. Wolności 27
Szkoła Podstawowa nr 8
piątek
godz. 18.00
Kuchta Kazimierz

Kapica Mirosław
 32 3225040,
514 824 660
32 3225483,
697 709934
7 DDK Brzeziny
Śląskie
Piekary Śląskie - Dąbrówka Wielka
Dom Kultury
ul. Szymanowskiego 2B ( Stadion Orkan)
poniedziałek
godz. 16.30
Romik Wojciech
Romik Eugeniusz
 
513 773 827
510 668 337,
32 3830330
8 TKKF
Chorzów
Chorzów, ul. Odległa 5
Hala TKKF
piątek
godz. 18.30
Kozak Bogusław 607245265
9 UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze Zabrze Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66a –
wejście boczne od strony stadionu Sparta
Zabrze
piątek
godz. 18.00
Lechowski Tadeusz 508 330 734,
32 444 83 56
10 UKS Wolej
Ruda Śląska
Ruda Śląska Bielszowice, ul. Szkolna 22
Gimnazjum nr 14
sobota
godz. 12.00
Wolny Michał

Wolny Marek
505 565 420, 32 2428082
601500005


lp drużyna adres mecze kierownik telefon
II Liga - Grupa A
1 TKKF Spartakus Katowice Katowice - Zadole, ul. Wczasowa 8
MOSiR - Kąpielisko
środa
godz. 18.00
Mnich Marek  609 560 340
2 Bartek Siemianowice Siemianowice Śl., ul. Budryka 2 – Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
środa
godz. 17.00
Świątek Piotr 784 076 484 lub
32 7483837
3 MOSiR
Czeladź
Czeladź, ul. Sportowa 2
Hala Sportowa "MOSiR"
piątek
godz. 17.00
Kazek Zygmunt 32 2658805
4 UKS Leader
Katowice
Katowice, ul. Sokolska 23
Gimnazjum Nr 3
poniedziałek
godz. 17.00
Gruca Henryk
Guzik Jan
 
500 224 502
600 170 421 lub 32 2564732
5 Renoma Bryda Katowice Siemianowice, ul. Chopina 2
MDK Jordan Siemianowice
poniedziałek
godz. 18.30
Bryda Grzegorz 508 329 827 lub 32 2538815
6 Słowian Katowice Katowice, ul. 1 Maja 97
Ośrodek Sportowy "Słowian"
poniedziałek
godz. 17.30
Magiera Kazimierz 505985308
7 Schodbud Mysłowice Mysłowice, ul. Świerczyny 3
Sala na II piętrze
piątek
godz. 17.45
Ptaszek Grzegorz 601425464
8 Bartek II Siemianowice Siemianowice Śl., ul. Budryka 2 – Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
poniedziałek
godz. 17.30
Szewerda Krzysztof 501810021

 

lp drużyna adres mecze kierownik telefon
II Liga - Grupa B
1 MDK Ruda Śląska Ruda Śląska, ul. Janasa 28 poniedziałek
godz. 18.00
Żukowski Marek  604595538
2 OSiR Skałka Świętochłowice Świętochłowice, ul. Bytomska 40
OSiR Skałka
piątek
godz. 16.30
Keler Antoni

Noworzyn Henryk
32 2880734, 517 581 162
519 581 876
3 UKS II Chorzów Chorzów, ul. Piotra 9a
Zespół Szkół Integracyjnych
czwartek
godz. 16.30
Krupa Sebastian 501 340 717
4 MORiS Chorzów Chorzów, ul. Odległa 5
Hala TKKF
piątek
godz. 18.30
Zegar Grzegorz 505 026 732
5 Energetyk Fortum Zabrze Zabrze - Mikulczyce, ul. Mickiewicz 66a - wejście boczne od strony stadionu Sparta Zabrze wtorek
16.30
Dworski Damian
Ryczko Janusz
503 907 529
662 069 998
6 UKS III Chorzów Chorzów, ul. Piotra 9a
Zespół Szkół Integracyjnych
czwartek
godz. 16.30
Krupa Sebastian 501 340 717
7 ZSI Chorzów Chorzów, ul. Piotra 9a
Zespół Szkół Integracyjnych
czwartek
godz. 16.30
Krupa Sebastian
Magrowski Dawid
501 340 717
511130120
9 UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze Zabrze Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66a –
wejście boczne od strony stadionu Sparta
Zabrze
poniedziałek
godz. 18.00
Lechowski Tadeusz

Bęben Ryszard
508 330 734,
32 444 83 56
501097900


Powrót