Logo
Wyniki

Historia rozgrywek ekstraklasy i I ligi Ś.L.A. (1999-2003)


Sezon 1999

Wyniki ekstraklasy

I seria
Huta
TKKF
Bartek
Światowid
MOSiR K.

II seria
MDK
TKKF
Bartek
MOSiR K.
Centrum

III seria
Gronie
Huta
Bartek
MOSiR Cz.
MDK II

04.10.99
- MDK
- MDK II
- Gronie
- Centrum
- MOSiR Cz.

11.10.99
- MDK II
- Gronie
- MOSiR Cz.
- Światowid
- Huta

18.10.99
- MDK
- TKKF
- Centrum
- Światowid
- MOSiR K.


4:6
7:3
6:4
5:5
4:6


5:5
7:3
8:2
5:5
8:2


1:9
1:9
7:3
5:5
6:4

IV seria
MDK
TKKF
MOSiR K.
Światowid
Gronie

V seria
Centrum
MOSiR Cz.
MDK II
MOSiR K.
Światowid

VI seria
MDK
Światowid
Gronie
MDK II
Bartek

25.10.99
- MOSiR Cz.
- Centrum
- Bartek
- MDK II
- Huta

15.11.99
- MDK
- TKKF
- Bartek
- Gronie
- Huta

22.11.99
- MOSiR K.
- TKKF
- Centrum
- MOSiR Cz.
- Huta


10:0
8:2
1:9
8:2
8:2


2:8
4:6
0:10
5:5
8:2


7:3
0:10
7:3
2:8
8:2

VII seria
MDK
TKKF
Centrum
Huta
Gronie

VIII seria
Światowid
TKKF
MOSiR Cz.
MDK II
MOSiR K.

IX seria
MDK
Bartek
Centrum
MOSiR Cz.
Huta

29.11.99
- Bartek
- MOSiR K.
- MDK II
- MOSiR Cz.
- Światowid

06.12.99
- MDK
- Bartek
- Centrum
- Gronie
- Huta

13.12.99
- TKKF
- Światowid
- MOSiR K.
- Gronie
- MDK II


8:2
9:1
10:0
4:6
6:4


0:10
5:5
5:5
2:8
2:8


10:0
0:10
6:4
3:7
5:5


Klasyfikacja indywidualna ekstraklasy

  1. Król Bogusław
  2. Krupa Sebastian
  3. Żurek Mariusz
  4. Lewczuk Mirosław
  5. Kołodziejczyk Marian
  6. Podwórny Roman
  7. Ćwik Roman
  8. Wilk Piotr
  9. Najasek Stanisław
10. Popanda Ireneusz
11. Kazek Zygmunt
12. Kopiec Leon
12. Bilik Leon
14. Kazek Kazimierz
15. Cyrta Mariusz
16. Fomin Jurij
17. Kowalczyk Lech
18. Łosiniecki Jan
19. Jaskólski Józef
20. Kozak Bogusław
21. Rdest Ryszard
22. Bogacz Jerzy
23. Ciężkowski Eryk
24. Przybylik Jerzy
25. Gregarek Grzegorz
26. Nowak Bogusław

UKS Chorzów
UKS Chorzów
Gronie Tarn. Góry
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
Centrum Lędziny
Gronie Tarn. Góry
MOSiR Czeladź
Centrum Lędziny
Huta Katowice
MOSiR Czeladź
UKS II Chorzów
UKS Chorzów
Bartek Siemianowice
MOSiR Katowice
Bartek Siemianowice
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
Huta K-ce Dąbr. G.
Gronie Tarn. Góry
Centrum Lędziny

27:26
27:25
27:23
26:21
27:20
18:17
18:16
19:16
26:15
21:14
24:14
27:14
27:14
24:13
24:12
14:11
20:10
27:10
15:  8
21:  8
27:  8
19:  7
21:  7
26:  7
27:  7
17:  6

26. Jędras Andrzej
28. Kołodziejczyk Janusz
29. Sopel Jan
30. Seifried Waldemar
31. Stefański Zbigniew
32. Dąbrowski Marek
33. Szczęsnowicz Stanisław
34. Bęben Dawid
35. Rakoczy Franciszek
36. Król Janusz
37. Pilny Andrzej
38. Mrowca Zdzisław
39. Majewski Eugeniusz
40. Leszczyna Paweł
41. Król Jerzy
42. Skop Bogusław
43. Sztajer Włodzimierz
44. Duda Daniel
45. Małek Wojciech
46. Płaziak Adam
47. Lasak Robert
     Komander Jan
     Marszycki Zdzisław
     Ciepiał Stanisław
51. Jakubczyk Wojciech

MOSiR Katowice
Huta K-ce Dąbr. G.
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Centrum Lędziny
UKS II Chorzów
MOSiR Katowice
UKS Chorzów
UKS II Chorzów
MOSiR Katowice
Huta K-ce Dąbr. G.
Światowid Gliwice
UKS Chorzów
Gronie Tarn. Góry
MOSiR Katowice
UKS Chorzów
Huta K-ce Dąbr. G.
Centrum Lędziny
Gronie Tarn. Góry
UKS II Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MOSiR Katowice

17:6
20:6
  6:5
  7:5
15:5
  6:4
  9:4
12:4
  9:3
12:3
24:3
  3:2
  7:2
  9:2
  1:1
  3:1
  6:1
  9:1
  1:0
  2:0
  3:0
  3:0
  3:0
  3:0
  6:0


Tabela ekstraklasy

  1. UKS Hajduki Chorzów
  2. TKKF Chorzów
  3. Bartek Siemianowice Śl.
  4. Gronie Tarnowskie Góry
  5. Światowid Gliwice
  6. Centrum Lędziny
  7. MOSiR Czeladź
  8. UKS Hajduki II Chorzów
  9. Huta Katowice Dąbrowa Górnicza
10. MOSiR Katowice

9
9
9
9
9
9
9
9
9
9

17
15
13
11
  9
  8
  8
  4
  3
  2

73:17
61:29
55:35
49:41
45:45
44:46
39:51
25:65
30:60
29:61


Wyniki I ligi

I seria
Emeryci
MORiS
Iskra
Katarzyna
Maldeks
Lider

II seria
MDK III
SDK
Ślązok
OPTA
DDK
Emeryci

III seria
MORiS
Iskra
Katarzyna
Maldeks
Siemion
Lider

IV seria
SDK
Ślązok
OPTA
DDK
Emeryci
MORiS

V seria
Iskra
Katarzyna
Maldeks
Siemion
Lider
MOSiR II

06.09.99
- MDK III
- DDK
- OPTA
- Ślązok
- SDK
- MOSiR II

13.09.99
- MOSiR II
- Siemion
- Maldeks
- Katarzyna
- Iskra
- MORiS

20.09.99
- MDK III
- Emeryci
- DDK
- OPTA
- Ślązok
- SDK

27.09.99
- MOSiR II
- Lider
- Siemion
- Maldeks
- Katarzyna
- Iskra

04.10.99
- MDK III
- MORiS
- Emeryci
- DDK
- OPTA
- Ślązok


10:0
10:0
10:0
6:4
7:3
2:8


2:8
2:8
6:4
1:9
2:8
9:1


10:0
7:3
10:0
8:2
10:0
10:0


0:10
5:5
0:10
2:8
6:4
3:7


10:0
4:6
6:4
9:1
10:0
6:4

VI seria
MDK III
OPTA
DDK
Emeryci
MORiS
Iskra

VII seria
Katarzyna
Maldeks
Siemion
Lider
MOSiR II
SDK

VIII seria
MDK III
OPTA
Emeryci
MORiS
Iskra
Katarzyna

IX seria
Maldeks
Siemion
Lider
MOSiR II
SDK
Ślązok

11.10.99
- SDK
- MOSiR II
- Lider
- Siemion
- Maldeks
- Katarzyna

18.10.99
- MDK III
- Iskra
- MORiS
- Emeryci
- DDK
- Ślązok

25.10.99
- Ślązok
- SDK
- MOSiR II
- Lider
- Siemion
- Maldeks

15.11.99
- MDK III
- Katarzyna
- Iskra
- MORiS
- DDK
- OPTA


10:0
1:9
10:0
4:6
5:5
10:0


10:0
1:9
3:7
6:4
10:0
3:7


4:6
10:0
6:4
8:2
9:1
3:7


10:0
5:5
4:6
3:7
7:3
10:0

X seria
MDK III
DDK
Emeryci
Iskra
Katarzyna
Maldeks

XI seria
Siemion
Lider
MOSiR II
SDK
Ślązok
OPTA

XII seria
MDK III
Emeryci
MORiS
Iskra
Maldeks
Siemion

XIII seria
Lider
MOSiR II
SDK
Ślązok
OPTA
DDK

22.11.99
- OPTA
- Ślązok
- SDK
- MOSiR II
- Lider
- Siemion

29.11.99
- MDK III
- Maldeks
- Katarzyna
- MORiS
- Emeryci
- DDK

06.12.99
- DDK
- OPTA
- Ślązok
- SDK
- MOSiR II
- Lider

13.12.99
MDK III
Siemion
Katarzyna
Iskra
MORiS
Emeryci


4:6
3:7
7:3
10:0
6:4
6:4


9:1
0:10
5:5
2:8
3:7
5:5


5:5
8:2
9:1
10:0
8:2
9:1


10:0
4:6
0:10
4:6
2:8
4:6


Klasyfikacja indywidualna I ligi

  1. Gaudyn Tadeusz
  2. Stefankiewicz St.
  3. Świątek Piotr
  4. Wichary Zygfryd
  5. Wziątek Kazimierz
  6. Cieluszke Rafał
  7. Romik Eugeniusz
     Joniec Jerzy
  9. Wrona Mieczysław
10. Białas Jan
     Łozak Mariusz
12. Rogoń Bronisław
13. Rygielski Leszek
14. Foltyn Michał
15. Klaus Marcin
16. Sołtysiak Jerzy
17. Noworzyn Henryk
18. Klim Sławomir
19. Wyskiel Tadeusz
20. Słota Stefan
21. Szczupak Stanisław
22. Dobruch Klaudiusz
23. Olewiński Józef
24. Adamus Jacek
25. Maluśki Karol
26. Guzik Jan
27. Szczypta Adam
28. Keler Antoni
29. Gruca Henryk
30. Kuchna Witold
31. Niesler Maciej
32. Goliński Zbigniew
33. Wasztyl Grzegorz
34. Stan Marek
35. Bartoń Aleksander

Iskra Siemianowice
Maldeks Siemianowice
Iskra Siemianowice
Siemion Siemianowice
MOSiR II Katowice
Iskra Siemianowice
DDK Brzeziny Śląskie
Lider Katowice
Emeryci Siemianowice
Emeryci Siemianowice
MORiS Chorzów
Katarzyna 58 Ch.-B.
Maldeks Siemianowice
Emeryci Siemianowice
Siemion Siemianowice
MORiS Chorzów
Katarzyna 58 Ch.-B.
Siemion Siemianowice
MOSiR II Katowice
Ślązok Tarn. Góry
Ślązok Tarn. Góry
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
Ślązok Tarn. Góry
OPTA Katowice
Lider Katowice
MOSiR II Katowice
Katarzyna 58 Ch.-B.
Lider Katowice
Katarzyna 58 Ch.-B.
UKS III Chorzów
OPTA Katowice
Maldeks Siemianowice
Maldeks Siemianowice
SDK Piekary Śląskie

36:33
36:33
36:31
36:30
33:29
30:25
27:23
27:23
30:23
36:23
36:23
33:22
36:22
30:21
33:21
21:20
27:20
36:20
30:16
33:16
36:16
22:14
25:14
30:13
36:13
22:12
24:12
29:12
29:11
20:10
21:10
36:10
17:  9
17:  7
18:  7

36. Niesler Artur
37. Kater Krystian
38. Bula Karol
39. Wiśniewski Józek
40. Wieczorek Wiesław
41. Kamzela Wojciech
     Romik Krzysztof
     Wilk Robert
44. Romik Wojciech
45. Świątek Mirosław
     Daniel Andrzej
     Świerczek Roman
     Koźluk Krzysztof
49. Górny Czesław
50. Kubas Tadeusz
51. Til Robert
52. Jeleń Norbert
53. Krupiński Kazimierz
     Raczyński Daniel
     Jan Artur
56. Kaczmarczyk Tomasz
57. Kędziora Paweł
58. Andraczek Tomasz
59. Mikołajczak Adam
60. Tabor Mirosław
61. Waskiewicz Mikołaj
62. Nowak Bernard
63. Ulatowski Mariusz
     Kandora
     Mierzwa M.
     Wicher Roman
67. Reichman Ireneusz
     Bylica D.
69. Rogalski Mariusz

UKS III Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
SDK Piekary Śląskie
SDK Piekary Śląskie
SDK Piekary Śląskie
UKS III Chorzów
UKS III Chorzów
Lider Katowice
DDK Brzeziny Śląskie
Iskra Siemianowice
Ślązok Tarn. Góry
Ślązok Tarn. Góry
Ślązok Tarn. Góry
MOSiR II Katowice
MOSiR II Katowice
Emeryci Siemianowice
Katarzyna 58 Ch.-B.
Iskra Siemianowice
UKS III Chorzów
Maldeks Siemianowice
MORiS Chorzów
UKS III Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
OPTA Katowice
UKS III Chorzów
Maldeks Siemianowice
MOSiR II Katowice
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
UKS III Chorzów
Siemion Siemianowice
DDK Brzeziny Śląskie
SDK Piekary Śląskie
UKS III Chorzów

19:6
  9:5
  6:4
18:4
  6:3
12:3
12:3
12:3
21:3
  3:2
  3:2
  3:2
  3:2
  4:2
  9:2
12:2
  1:1
  3:1
  3:1
  3:1
  4:1
10:1
21:1
36:1
  1:0
  1:0
  1:0
  3:0
  3:0
  3:0
  3:0
  6:0
  6:0
  9:0


Tabela I ligi

  1. Iskra Siemianowice Śl.
  2. MORiS Chorzów
  3. Maldeks Siemianowice Śl.
  4. Siemion Siemianowice Śl.
  5. Emeryci Siemianowice Śl.
  6. Katarzyna 58 Chorzów-Batory
  7. MOSiR II Katowice
  8. Ślązok Tarnowskie Góry
  9. Lider Katowice
10. OPTA Katowice
11. DDK Brzeziny Śląskie
12. UKS Hajduki III Chorzów
13. SDK Piekary Śląskie

12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12

24
19
19
17
16
14
13
11
  9
  5
  4
  3
  2

102:18
  82:38
  80:40
  80:40
  74:46
  72:48
  69:51
  57:63
  29:91
  35:85
  35:85
  26:94
  20:100



Sezon 2000

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - w sezonie 2000

EKSTRAKLASA   I LIGA
Lp.   Drużyna M P m   Lp.   Drużyna M P m
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
  UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
MOSiR Czeladź
Bartek Siemianowice Śl.
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Iskra Siemianowice Śl.
UKS II Hajduki Chorzów
Centrum Lędziny
18
18
18
18
18
18
18
18
18
18
34
32
29
18
15
15
14
10
9
4
142:38
148:32
118:62
84:96
80:100
79:101
86:94
63:117
58:122
42:138
  1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
  Huta Katowice Dąbr. Górnicza
MOSiR Katowice
Karo Radzionków
Maldeks Siemianowice Śl.
Siemion Siemianowice Śl.
Katarzyna 58 Chorzów-Batory
Ślązok Piekary Śląskie
UKS Leader Katowice
Emeryci Siemianowice Śl.
MOSiR II Katowice
DDK Brzeziny Śląskie
UKS III Hajduki Chorzów
OPTA Katowice
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
12
42
40
36
35
32
24
19
17
15
15
10
3
0
180:50
177:53
161:69
143:87
153:77
121:109
106:124
94:136
74:156
97:132
83:147
33:197
18:102


Legenda: M - ilość rozegranych spotkań, P - zdobyte punkty, m - bilans małych meczy


KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2000

EKSTRAKLASA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.


52.
53.
54.
55.
Krupa Sebastian
Lewczuk Mirosław
Żurek Mariusz
Wilk Piotr
Popanda Ireneusz
Król Bogusław
Richta Marian
Kołodziejczyk Marian
Cyrta Mariusz
Ćwik Roman
Świątek Mirosław
Jaskólski Józef
Kazek Kazimierz
Dąbrowski Marek
Kazek Zygmunt
Fomin Jurij
Gregarek Grzegorz
Sołtysiak Jerzy
Kowalczyk Lech
Gaudyn Tadeusz
Kopiec Leon
Najasek Stanisław
Kucewicz Andrzej
Rdest Ryszard
Leszczyna Paweł
Ciężkowski Eryk
Seifried Waldemar
Bęben Dawid
Białoń Bronisław
Podwórny Roman
Dobruch Klaudiusz
Król Janusz
Cieluszke Rafał
Kasperski Adam
Łozak Mariusz
Szczęsnowicz Stanisław
Pilny Andrzej
Świątek Piotr
Olewiński Józef
Sopel Jan
Palt Gerard
Stefański Zbigniew
Wilk Robert
Nowak Bogusław
Kozak Bogusław
Simka Tomasz
Kozak Waldemar
Komander Jan
Sztajer Włodzimierz
Skop Bogusław
Król Jerzy
Ciepiał Stanisław
Serwata Stanisław
Krupiński Kazimierz
Płaziak Adam
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
TKKF Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
UKS Hajduki Chorzów
MORiS Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Bartek Siemianowice
Iskra Siemianowice
Bartek Siemianowice
MOSiR Czeladź
Światowid Gliwice
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
MORiS Chorzów
Bartek Siemianowice
Iskra Siemianowice
Centrum Lędziny
Centrum Lędziny
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Iskra Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
MORiS Chorzów
Centrum Lędziny
UKS Hajduki II Chorzów
Iskra Siemianowice
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
Centrum Lędziny
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki II Chorzów
MOSiR Czeladź
Gronie Tarnowskie Góry
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
Centrum Lędziny
Bartek Siemianowice
Centrum Lędziny
51
47
46
45
41
37
34
29
29
28
28
27
23
22
21
20
20
18
18
16
16
14
14
14
13
13
11
10
10
9
9
9
9
8
8
7
7
6
4
3
3
3
3
2
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
54
54
54
50
54
42
54
37
54
42
51
48
45
24
41
26
51
27
42
43
51
31
32
35
25
38
15
34
35
12
18
20
34
12
43
37
53
34
13
6
7
7
11
3
6
5
6
10
3
3
3
6
12
12
19
104
99
96
92
90
78
76
62
66
61
62
63
50
45
47
44
53
37
44
40
48
34
31
31
29
31
23
29
24
18
20
20
25
19
22
16
29
21
11
6
7
6
8
4
4
2
2
3
0
0
0
0
2
1
0
16
21
22
17
36
17
48
26
62
35
56
53
47
11
47
18
67
24
51
61
75
35
34
46
29
56
11
53
55
9
22
24
54
10
74
64
93
58
19
7
8
11
16
2
10
9
11
18
6
6
6
12
24
24
38


KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2000

I LIGA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.

71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
Stefankiewicz Stefan
Wichary Zygfryd
Bilik Wiktor
Romik Eugeniusz
Rygielski Leszek
Serednicki Leszek
Łosiniecki Jan
Rakoczy Franciszek
Kościółek Jerzy
Bula Karol
Kołodziejczyk Janusz
Wziątek Kazimierz
Klaus Marcin
Bartoń Aleksander
Przybylik Jerzy
Rogoń Bronisław
Noworzyn Henryk
Joniec Jerzy
Bogacz Jerzy
Klim Sławomir
Słota Stefan
Jędras Andrzej
Keler Antoni
Guzik Jan
Wyskiel Tadeusz
Wicher Roman
Małek Wojciech
Białas Jan
Niesler Maciej
Majewski Eugeniusz
Kubas Kazimierz
Foltyn Michał
Gruca Henryk
Stan Marek
Adamus Jacek
Szczupak Stanisław
Żołądek Paweł
Świątek Marcin
Kuchna Witold
Maluśki Karol
Niesler Artur
Til Robert
Wiśniowski Krystian
Górny Czesław
Goliński Zbigniew
Briks Marek
Wiśniewski
Romik Wojciech
Andraczek Tomasz
Jeleń Norbert
Kandora Mariusz
Gera Mariusz
Hackiewicz Mikołaj
Zbrzeski
Koźluk Andrzej
Kulik Jacek
Pogorzałek Eryk
Kater Krystian
Tabor Mirosław
Horzela Grzegorz
Kawalec Marian
Guzik Grzegorz
Raczyński Daniel
Ifczok Łukasz
Kędzior Józef
Jasiński Stanisław
Kędziora Paweł
Gruchalski Michał
Romik Krzysztof
Mierzwa Michał
Czembor Paweł
Glowania Łukasz
Hansel Ernest
Bylica Dominika
Adamczyk Daniel
Ifczok Krzysztof
Mitręga Dawid
Bienek Łukasz
Mikołajczak Adam
Maldeks Siemianowice
Siemion Siemianowice
Huta Katowice
DDK Brzeziny
Maldeks Siemianowice
Karo Radzionków
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
Karo Radzionków
Karo Radzionków
Huta Katowice
MOSiR II Katowice
Siemion Siemianowice
Ślązok Piekary Śląskie
Huta Katowice
Katarzyna 58 Chorzów
Katarzyna 58 Chorzów
UKS Leader Katowice
MOSiR Katowice
Siemion Siemianowice
Ślązok Piekary Śląskie
MOSiR Katowice
Katarzyna 58 Chorzów
UKS Leader Katowice
MOSiR II Katowice
Emeryci Siemianowice
Huta Katowice
Emeryci Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
Huta Katowice
MOSiR II Katowice
Emeryci Siemianowice
UKS Leader Katowice
Maldeks Siemianowice
Ślązok Piekary Śląskie
Ślązok Piekary Śląskie
Siemion Siemianowice
Emeryci Siemianowice
Katarzyna 58 Chorzów
OPTA Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
Emeryci Siemianowice
Karo Radzionków
MOSiR II Katowice
OPTA Katowice
Karo Radzionków
Ślązok Piekary Śląskie
DDK Brzeziny
DDK Brzeziny
Katarzyna 58 Chorzów
DDK Brzeziny
MOSiR Katowice
Maldeks Siemianowice
UKS Leader Katowice
Ślązok Piekary Śląskie
DDK Brzeziny
Karo Radzionków
DDK Brzeziny
UKS III Hajduki Chorzów
Katarzyna 58 Chorzów
MOSiR Katowice
UKS Leader Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS Leader Katowice
MOSiR II Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
Karo Radzionków
Ślązok Piekary Śląskie
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny
UKS III Hajduki Chorzów
OPTA Katowice
61
59
53
52
52
50
50
48
41
40
39
39
38
38
37
36
36
35
31
28
28
26
26
26
24
21
19
18
16
15
14
13
13
13
12
12
11
11
10
9
8
6
5
6
6
5
5
5
5
4
4
3
3
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
69
69
65
66
68
59
66
60
47
49
49
57
60
63
47
57
58
57
40
53
63
32
57
66
60
63
25
45
36
21
45
38
48
65
26
27
25
27
25
36
21
25
23
33
36
9
12
30
33
7
27
3
5
9
12
15
17
21
32
3
6
15
16
20
3
3
14
1
2
2
3
3
3
4
4
5
6
21
36
125
125
107
109
111
103
106
100
84
83
80
85
84
86
79
79
82
79
65
63
67
55
60
63
57
54
41
44
35
33
36
34
33
35
28
30
24
26
28
23
19
15
16
15
17
11
14
11
11
8
11
6
7
7
8
9
12
10
8
4
4
4
9
6
3
2
4
0
0
0
0
1
0
1
0
1
0
1
3
30
26
35
34
44
28
44
33
20
27
25
50
52
56
28
57
52
52
23
53
79
18
70
88
79
94
16
60
44
17
60
57
73
108
31
36
30
37
35
57
27
41
38
55
62
10
16
52
58
6
46
1
5
13
19
25
28
37
59
2
9
27
29
37
4
4
26
2
4
4
6
6
6
8
8
10
12
42
72


KOŃCOWA NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2000

EKSTRAKLASA
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

14.
15.

17.



21.
22.

24.
25.
26.
27.





33.




38.

40.


43.
44.
Król B. / Krupa
Żurek / Popanda
Kazek / Kazek
Richta / Sołtysiak
Cyrta / Pilny
Kołodziejczyk / Lewczuk
Ćwik / Jaskólski
Lewczuk / Wilk
Kołodziejczyk / Wilk
Gaudyn / Świątek P.
Najasek / Kopiec
Dąbrowski / Białoń
Fomin / Krupa
Podwórny / Dąbrowski
Richta / Olewiński
Richta / Palt
Ciężkowski / Stefański
Sztajer / Kazek K.
Krupa / Kasperski
Kołodziejczyk / Seifried
Świątek P. / Świątek M.
Leszczyna / Ciężkowski
Jaskólski / Kowalczyk
Cyrta / Bęben
Ćwik / Kowalczyk
Richta / Łozak
Fomin / Król
Wilk / Cyrta
Gaudyn / Cieluszke
Białoń / Sopel
Popanda / Gregarek
Kazek K. / Kucewicz
Kopiec / Płaziak
Dąbrowski / Ciężkowski
Szczęsnowicz / Serwata
Gregarek / Skop
Jaskólski / Krupiński
Świątek M. / Cieluszke
Kopiec / Szczęsnowicz
Leszczyna / Białoń
Kopiec / Serwata
Kozak / Kucewicz
Ciężkowski / Białoń
Świątek M. / Gaudyn
UKS Hajduki Chorzów
Gronie Tarnowskie Góry
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Chorzów
Bartek Siemianowice
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Iskra Siemianowice
Centrum Lędziny
Światowid Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Iskra Siemianowice
Światowid Gliwice
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki II Chorzów
Bartek Siemianowice
MORiS Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Iskra Siemianowice
Światowid Gliwice
Gronie Tarnowskie Góry
MOSiR Czeladź
Centrum Lędziny
Światowid Gliwice
Centrum Lędziny
Gronie Tarnowskie Góry
Bartek Siemianowice
Iskra Siemianowice
Centrum Lędziny
Światowid Gliwice
Centrum Lędziny
MOSiR Czeladź
Światowid Gliwice
Iskra Siemianowice
13
11
10
7
7
6
5
4
3
3
3
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13
16
14
9
14
8
10
5
4
6
11
3
3
4
1
1
1
1
1
1
2
2
2
3
3
7
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
7
26
24
22
16
17
13
13
8
7
8
7
5
5
5
2
2
2
2
2
2
3
2
2
4
2
7
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
2
6
13
11
9
17
6
15
3
2
7
18
2
2
6
0
0
1
1
1
1
2
2
2
4
5
12
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
4
4
4
4
4
6
14


KOŃCOWA NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2000

I LIGA
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

26.
27.
28.






35.


38.
39.


42.

44.
45.
46.
47.



51.
















68.

70.


73.
74.
75.
76.
Bula / Serednicki
Bogacz / Rakoczy
Bilik / Kołodziejczyk
Stefankiewicz / Rygielski
Wziątek / Wyskiel
Joniec / Guzik
Wichary / Klaus
Wichary / Klim
Seredncki / Kościułek
Serednicki / Briks
Jędras / Łosiniecki
Świątek M. / Foltyn
Rakoczy / Łosiniecki
Joniec / Gruca
Romik / Kater
Rogoń / Noworzyn
Maluśki / Goliński
Klaus / Klim
Wiśniewski / Bartoń
Koźluk / Bartoń
Bilik / Przybylik
Romik / Andraczek
Keler / Rogoń
Romik / Kulik
Bartoń / Adamus
Stefankiewicz / Stan
Til / Wicher
Stefankiewicz / Wasztyl
Klim / Żołądek
Rogoń / Horzela
Guzik / Zbrzeski
Jasiński / Wziątek
Wyskiel / Górny
Romik / Romik W.
Niesler M. / Gruchalski
Majewski / Małek
Bilik / Małek
Przybylik / Małek
Wziątek / Kubas
Bartoń / Bylica
Bilik / Majewski
Bogacz / Łosiniecki
Romik / Mitręga
Gruca / Guzik
Słota / Bartoń
Noworzyn / Keler
Niesler A. / Raczyński
Rygielski / Stan
Bienek / Tabor
Wicher / Białas
Ifczok / Ifczok
Szczupak / Bartoń
Tabor / Raczyński
Bula / Pogożałek
Bula / Wiśniowski
Niesler A / Gruchalski
Andraczek / Mitręga
Kubas / Górny
Noworzyn / Horzela
Foltyn / Til
Wyskiel / Kubas
Koźluk / Słota
Jędras / Rakoczy
Bienek / Niesler M.
Romik / Kandora
Niesler A. / Kędziora
Pogorzałek / Wiśniowski
Szczupak / Adamus
Szczupak / Słota
Romik W. / Kandora
Świątek M. / Wicher
Niesler M. / Raczyński
Niesler A. / Niesler M.
Bienek / Ifczok
Tabor / Kędziora
Wicher / Foltyn
Karo Radzionków
MOSiR Katowice
Huta Katowice
Maldeks Siemianowice
MOSiR II Katowice
UKS Leader Katowice
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
Karo Radzionków
Karo Radzionków
MOSiR Katowice
Emeryci Siemianowice
MOSiR Katowice
UKS Leader Katowice
DDK Brzeziny
Katarzyna 58 Chorzów
OPTA Katowice
Siemion Siemianowice
Ślązok Piekary Śląskie
Ślązok Piekary Śląskie
Huta Katowice
DDK Brzeziny
Katarzyna 58 Chorzów
DDK Brzeziny
Ślązok Piekary Śląskie
Maldeks Siemianowice
Emeryci Siemianowice
Maldeks Siemianowice
Siemion Siemianowice
Katarzyna 58 Chorzów
UKS Leader Katowice
MOSiR II Katowice
MOSiR II Katowice
DDK Brzeziny
UKS III Hajduki Chorzów
Huta Katowice
Huta Katowice
Huta Katowice
MOSiR II Katowice
Ślązok Piekary Śląskie
Huta Katowice
MOSiR Katowice
DDK Brzeziny
UKS Leader Katowice
Ślązok Piekary Śląskie
Katarzyna 58 Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
Maldeks Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
Emeryci Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
Ślązok Piekary Śląskie
UKS III Hajduki Chorzów
Karo Radzionków
Karo Radzionków
UKS III Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny
MOSiR II Katowice
Katarzyna 58 Chorzów
Emeryci Siemianowice
MOSiR II Katowice
Ślązok Piekary Śląskie
MOSiR Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny
UKS III Hajduki Chorzów
Karo Radzionków
Ślązok Piekary Śląskie
Ślązok Piekary Śląskie
DDK Brzeziny
Emeryci Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
Emeryci Siemianowice
13
11
11
11
10
9
8
6
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
14
13
14
14
16
13
12
8
3
3
4
4
4
5
6
9
12
2
3
3
3
4
5
5
5
7
9
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
3
4
8
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
4
4
5
26
22
25
25
22
19
20
12
6
6
7
6
6
7
7
9
10
4
5
4
4
4
5
4
4
7
6
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
3
3
3
3
2
2
2
4
5
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
0
0
0
2
1
0
2
7
6
8
10
16
12
9
5
0
2
2
3
4
5
8
13
19
0
3
2
3
5
6
6
6
11
16
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
2
3
3
3
3
3
5
6
15
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
4
4
4
4
4
6
8
8
10



Sezon 2001

I runda - wiosna
EKSTRAKLASA
I seria
UKS
TKKF
UKS II
MTKKF
Światowid

II seria
Huta
MOSiR K.
MORiS Ch.
MOSiR Cz.
MTKKF

III seria
UKS
TKKF
MOSiR Cz.
Światowid
MOSiR K.
19.03.01.
- MOSiR K.
- Huta
- MOSiR Cz.
- MORiS Ch.
- Bartek

26.03.01.
- UKS
- TKKF
- UKS II
- Światowid
- Bartek

02.04.01.
- UKS II
- Bartek
- Huta
- MTKKF
- MORiS Ch.

8:2
9:1
3:7
9:1
8:2


4:6
1:9
6:4
8:2
6:4


6:4
9:1
7:3
5:5
6:4
IV seria
UKS
UKS II
MORiS Ch.
Huta
Światowid

V seria
UKS
TKKF
MTKKF
Bartek
MOSiR K.

VI seria
UKS
MORiS Ch.
MOSiR Cz.
UKS II
MTKKF
09.04.01.
- Bartek
- TKKF
- MOSiR Cz.
- MTKKF
- MOSiR K.

23.04.01.
- MORiS Ch.
- Światowid
- UKS II
- Huta
- MOSiR Cz.

07.05.01.
- Światowid
- TKKF
- Bartek
- Huta
- MOSiR K.

7:3
3:7
0:10
5:5
7:3


8:2
10:0 v.o
8:2
9:1
5:5


10:0
1:9
7:3
4:6
7:3
VII seria
MTKKF
TKKF
Światowid
Huta
Bartek

VIII seria
MOSiR Cz.
MTKKF
Światowid
MORiS Ch.
MOSiR K.

IX seria
UKS
MOSiR Cz.
MORiS Ch.
Bartek
Huta
14.05.01.
- UKS
- MOSiR Cz.
- UKS II
- MORiS Ch.
- MOSiR K.

21.05.01.
- UKS
- TKKF
- Huta
- Bartek
- UKS II

28.05.01.
- TKKF
- MTKKF
- Światowid
- UKS II
- MOSiR K.

4:6
8:2
4:6
10:0
3:7


3:7
4:6
10:0
4:6
4:6


6:4
5:5
6:4
5:5
7:3
I LIGA
I seria
UKS III
DDK
Wiktoria
Leader

II seria
Maldeks
Siemion
MOSiR II
Katarzyna

III seria
UKS III
DDK
Leader
Wiktoria
19.03.01.
- Maldeks
- Siemion
- MOSiR II
- Katarzyna

26.03.01.
- DDK
- UKS III
- Leader
- Wiktoria

02.04.01.
- MOSiR II
- Katarzyna
- Siemion
- Maldeks

2:8
7:3
3:7
3:7


2:8
10:0
7:3
6:4


5:5
8:2
1:9
4:6
IV seria
Katarzyna
MOSiR II
Siemion
Maldeks

V seria
Katarzyna
MOSiR II
UKS III
DDK

VI seria
Siemion
Maldeks
Wiktoria
Leader
09.04.01.
- UKS III
- DDK
- Wiktoria
- Leader

23.04.01.
- Maldeks
- Siemion
- Leader
- Wiktoria

07.05.01.
- Katarzyna
- MOSiR II
- UKS III
- DDK

10:0
0:10
10:0
7:3


5:5
4:6
3:7
9:1


5:5
5:5
10:0
0:10
VII seria
Siemion
Katarzyna
Leader
UKS III
21.05.01.
- Maldeks
- MOSiR II
- Wiktoria
- DDK

6:4
7:3
7:3
3:7


II runda - jesień
EKSTRAKLASA
X seria
MORiS Ch.
Bartek
MOSiR Cz.
MTKKF
UKS II

XI seria
Bartek
TKKF
UKS II
Światowid
MOSiR K.

XII seria
MOSiR K.
TKKF
Bartek
Huta
MORiS
17.09.01.
- UKS
- TKKF
- MOSiR K.
- Huta
- Światowid

24.09.01.
- UKS
- MOSiR Ch.
- MTKKF
- MOSiR Cz.
- Huta

01.10.01.
- UKS
- UKS II
- Światowid
- MOSiR Cz.
- MTKKF

3:7
2:8
8:2
7:3
10:0


3:7
10:0
6:4
7:3
3:7


3:7
7:3
5:5
3:7
2:8
XIII seria
UKS II
TKKF
MOSiR Cz.
MTKKF
Huta

XIV seria
UKS
Światowid
MOSiR Cz.
Bartek
MORiS Ch.

XV seria
Światowid
Huta
Bartek
UKS II
MOSiR K.
15.10.01.
- UKS
- MOSiR K.
- MOSiR Ch.
- Światowid
- Bartek

22.10.01.
- Huta
- TKKF
- UKS II
- MTKKF
- MOSiR

05.11.01.
- UKS
- TKKF
- MOSiR Cz.
- MORiS Ch.
- MTKKF

5:5
7:3
8:2
8:2
7:3


10:0 vo
4:6
5:5
1:9
2:8


4:6
1:9
3:7
9:1
4:6
XVI seria
UKS
MOSiR Cz.
Huta
Światowid
MOSiR K.

XVII seria
UKS
TKKF
MOSiR K.
UKS II
MORiS Ch.

XVIII seria
TKKF
MTKKF
Huta
UKS II
Bartek
12.11.01.
- MTKKF
- TKKF
- UKS II
- MORiS
- Bartek

26.11.01.
- MOSiR Cz.
- MTKKF
- Światowid
- Bartek
- Huta

03.12.01.
- UKS
- MOSiR Cz.
- Światowid
- MOSiR K.
- MORiS Ch.

10:0
1:9
5:5
4:6
7:3


8:2
7:3
7:3
6:4
3:7


4:6
7:3
10:0
7:3
3:7
I LIGA
VIII seria
DDK
Wiktoria
Katarzyna
MOSiR II

IX seria
DDK
UKS III
Leader
Wiktoria

X seria
UKS III
Katarzyna
Siemion
Wiktoria
17.09.01.
- UKS III
- Siemion
- Leader
- Maldeks

24.09.01.
- MOSiR II
- Siemion
- Maldeks
- Katarzyna

08.10.01.
- Maldeks
- MOSiR II
- Leader
- DDK

10:0
2:8
7:3
4:6


10:0
0:10
3:7
1:9


1:9
7:3
7:3
0:10
XI seria
UKS III
DDK
Siemion
Maldeks

XII seria
Katarzyna
MOSiR II
Wiktoria
DDK

XIII seria
Maldeks
MOSiR II
Leader
Katarzyna
15.10.01.
- Katarzyna
- Leader
- MOSiR II
- Wiktoria

05.11.01.
- Siemion
- UKS III
- Leader
- Maldeks

12.11.01.
- Siemion
- Wiktoria
- UKS III
- DDK

0:10
10:0
7:3
5:5


4:6
6:4
10:0
9:1


3:7
10:0
0:10
0:10
XIV seria
Siemion
Maldeks
Leader
UKS III
03.12.01.
- DDK
- Katarzyna
- MOSiR II
- Wiktoria

3:7
9:1
8:2
10:0


Końcowa tabela ekstraklasy i I ligi

EKSTRAKLASA   I LIGA
Lp.   Drużyna M P m   Lp.   Drużyna M P m
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
  UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
MTKKF Siemianowice
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki II Chorzów
Huta Katowice Dąbrowa G.
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Bartek Siemianowice
18
18
18
18
18
18
18
18
18
18
35
32
23
21
18
16
11
10
8
6
130-50
138-42
105-75
99-81
93-87
79-101
73-107
70-110
50-130
63-117
  1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
  DDK Brzeziny Śląskie
Siemion Siemianowice
Katarzyna 58 Chorzów-B.
Maldeks Siemianowice
MOSiR II Katowice
UKS Leader Katowice
Wiktoria Siemianowice
UKS Hajduki III Chorzów
14
14
14
14
14
14
14
14
28
23
18
17
10
6
5
5
125-15
97-43
81-59
77-63
58-82
41-99
43-97
38-102
w barażu o ekstraklasę MORiS Chorzów dwukrotnie pokonał Siemion Siemianowice 8:2 i 6:4


Legenda: M - ilość rozegranych spotkań, P - zdobyte punkty, m - bilans małych meczy


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2001

EKSTRAKLASA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.


53.
54.


57.
58.
59.

60.
Krupa Sebastian
Fomin Jurij
Cyrta Mariusz
Lewczuk Mirosław
Kucewicz Andrzej
Wilk Piotr
Ćwik Roman
Kazek Kazimierz
Kołodziejczyk Marian
Kazek Zygmunt
Bilik Wiktor
Rdest Ryszard
Świątek Mirosław
Kołodziejczyk Janusz
Majewski Eugeniusz
Jędras Andrzej
Seifried Waldemar
Bęben Dawid
Gaudyn Tadeusz
Kowalczyk Lech
Najasek Stanisław
Rakoczy Franciszek
Łosiniecki Jan
Łozak Mariusz
Ciężkowski Eryk
Podwórny Roman
Sołtysiak Jerzy
Cieluszke Rafał
Budkiewicz Bolesław
Pilny Andrzej
Król Bogusław
Sopel Jan
Wrona Andrzej
Białoń Bronisław
Niesler Maciej
Świątek Piotr
Dobruch Klaudiusz
Kwodawski Marian
Richta Marian
Leszczyna Paweł
Jaskólski Józef
Niesler Artur
Palt Gerard
Olewiśki Józef
Wrona Mieczysław
Przybylik Jerzy
Kozak Bogusław
Bogacz Jerzy
Ciepiał Stanisław
Kawalec Marian
Wyrzykowski Artur
Białas Andrzej
Jakubczyk
Król Jerzy
Rudka Henryk
Stefański Zbigniew
Gera Mariusz
Nowak Bernard
Marszycki Zdzisław
Komander Jan
Wilk Robert
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Chorzów
MTKKF Siemianowice
TKKF Chorzów
MTKKF Siemianowice
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
Huta Katowice
MOSiR Czeladź
Bartek Siemianowice
Huta Katowice
Huta Katowice
MOSiR Katowice
TKKF Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Bartek Siemianowice
MTKKF Siemianowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Bartek Siemianowice
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
Bartek Siemianowice
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
MTKKF Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
Huta Katowice
TKKF Chorzów
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
MOSiR Katowice
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
MOSiR Katowice
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
52
46
45
42
38
35
34
34
29
29
27
26
25
24
21
21
18
18
17
16
15
15
15
15
14
13
13
13
11
10
8
8
7
7
7
7
5
4
3
3
3
3
3
3
2
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
54
48
53
48
51
40
47
54
46
54
48
52
51
45
34
44
27
33
40
40
26
32
40
51
28
14
18
30
16
40
11
15
22
23
23
41
18
13
5
11
18
23
24
25
12
17
1
6
12
1
1
1
3
3
3
3
5
5
6
6
8
106
93
93
88
80
73
72
73
66
64
63
61
61
55
47
51
39
42
41
40
35
37
38
37
32
26
29
31
25
29
17
18
17
18
14
24
14
12
8
8
9
8
16
8
6
5
2
4
2
0
0
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
14
11
28
18
38
13
33
55
38
64
49
62
59
49
33
52
22
36
51
50
27
40
60
72
32
6
12
42
13
64
7
17
35
32
32
69
27
19
7
18
32
43
43
45
20
31
0
10
22
2
2
2
6
6
6
6
10
10
12
12
16


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2001

I LIGA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.





44.
45.
46.

48.
49.
Dudek Robert
Romik Eugeniusz
Stefankiewicz Stefan
Hadaś Roman
Wichary Zygfryd
Klaus Marcin
Rogoń Bronisław
Keler Antoni
Rygielski Leszek
Wawrzyniak Florian
Wziątek Kazimierz
Noworzyn Henryk
Joniec Jerzy
Łukasiak Marcin
Świątek Marcin
Wicher Roman
Guzik Jan
Krupiński Kazimierz
Łupawka Rafał
Gruca Henryk
Jasiński Stanisław
Szczypta Adam
Cypek Adam
Romik Wojciech
Hackiewicz Mikołaj
Kubas Kazimierz
Górny Czesław
Tymiński Dariusz
Tabor Mirosław
Wyskiel Tadeusz
Kuchna Witold
Gebauer Andrzej
Kostur Stefan
Nowakiewicz Danuta
Ifczok Łukasz
Bienek Łukasz
Stan Marek
Cierpka Łukasz
Jermalonek Józef
Andraczek Tomasz
Kędziora Paweł
Ifczok Krzysztof
Szatko Stefan
Nowak Mateusz
Til Robert
Jeleń Norbert
Zbrzeski
Mendyka Dawid
Białas Jan
DDK Brzeziny
DDK Brzeziny
Maldeks Siemianowice
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
Katarzyna 58 Chorzów
Katarzyna 58 Chorzów
Maldeks Siemianowice
DDK Brzeziny
MOSiR II Katowice
Katarzyna 58 Chorzów
UKS Leader Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
Wiktoria Siemianowice
Wiktoria Siemianowice
UKS Leader Katowice
Wiktoria Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS Leader Katowice
MOSiR II Katowice
MOSiR II Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny
Maldeks Siemianowice
MOSiR II Katowice
MOSiR II Katowice
Wiktoria Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
MOSiR II Katowice
Katarzyna 58 Chorzów
DDK Brzeziny
UKS Leader Katowice
UKS Leader Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
Maldeks Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
MOSiR II Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
Wiktoria Siemianowice
Katarzyna 58 Chorzów
UKS Leader Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
Wiktoria Siemianowice
42
40
38
30
29
28
28
25
22
21
20
17
13
13
12
12
12
11
9
9
8
8
7
6
6
6
6
5
4
3
3
2
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
42
42
42
42
42
42
42
41
42
27
36
29
26
29
21
30
33
25
11
24
16
19
27
12
21
24
24
9
18
6
8
2
3
4
7
10
21
1
1
1
1
1
1
4
6
6
6
7
8
84
80
77
68
67
61
60
53
52
43
48
37
32
27
24
25
29
25
18
22
17
17
18
13
15
19
17
12
10
6
8
4
2
3
2
3
9
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
4
2
5
14
29
28
35
39
40
44
16
36
28
32
37
21
40
46
29
5
32
21
25
41
13
32
38
38
10
28
7
12
0
4
6
12
19
41
2
2
2
2
2
2
8
12
12
12
14
16


NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2001

EKSTRAKLASA
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

16.



20.
21.
22.
23.

25.
26.
27.
28.
29.




34.




39.
40.


43.
44.
Ćwik / Kucewicz
Fomin / Krupa
Cyrta / Pilny
Kołodziejczyk / Lewczuk
Kazek / Kazek
Bilik / Kołodziejczyk
Podwórny / Budkiewicz
Wilk / Kołodziejczyk
Sołtysiak / Łozak
Kazek Z. / Rdest
Lewczuk / Seifried
Dobruch / Łozak
Jędras / Rakoczy
Sopel / Budkiewicz
Sołtysiak / Richta
Krupa / Niesler M.
Ćwik / Jaskólski
Ciężkowski / Kwodawski
Najasek / Bogacz
Bilik / Majewski
Białoń / Sopel
Łosiniecki / Rakoczy
Najasek / Rakoczy
Podwórny / Kwoadawski
Najasek / Łosiniecki
Świątek M. / Gaudyn
Palt / Łozak
Gaudyn / Świątek P.
Jędras / Gera
Leszczyna / Sopel
Król B. / Krupa
Kwodawski / Budkiewicz
Leszczyna / Ciepiał
Cyrta / Bęben
Richta / Łozak
Łosiniecki / Jakubczyk
Jędras / Łosiniecki
Najasek / Jędras
Gaudyn / Cieluszke
Ciepiał / Marszycki
Świątek P. / Świątek M.
Ciężkowski / Białoń
Olewiński / Łozak
Świątek P. / Cieluszke
MTKKF Siemianowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
Huta Katowice
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
MORiS Chorzów
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
MTKKF Siemianowice
Światowid Gliwice
MOSiR Katowice
Huta Katowice
Światowid Gliwice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
MOSiR Katowice
Bartek Siemianowice
MORiS Chorzów
Bartek Siemianowice
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
Bartek Siemianowice
Światowid Gliwice
Bartek Siemianowice
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Bartek Siemianowice
14
14
13
8
7
4
3
3
3
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16
16
17
12
16
13
3
3
5
2
3
4
5
1
1
1
1
1
1
2
2
2
3
3
3
3
4
7
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
3
4
30
29
29
18
16
12
6
6
8
4
5
4
6
2
2
2
2
2
2
3
2
2
3
3
2
2
3
6
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
1
4
12
7
11
8
24
20
0
1
6
1
3
4
8
0
0
1
1
1
1
3
2
3
4
4
4
5
7
13
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
4
4
4
4
6
8


NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2001

I LIGA
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

14.
15.
16.
17.





23.









33.
34.
Dudek / Wawrzyniak
Stefankiewicz / Rygielski
Kubas / Wziątek
Wichary / Hadaś
Dudek / Romik W.
Keler / Noworzyn
Łukasiak / Tabor
Wziątek / Jasiński
Gruca / Guzik
Keler / Rogoń
Klaus / Hadaś
Wicher / Świątek M.
Wichary / Klaus
Wichary / Żołądek
Dudek / Romik E.
Joniec / Guzik
Til / Wicher
Szczypta / Kubas
Łukasiak / Nowak
Łukasiak / Ifczok Ł.
Łukasiak / Cypek
Joniec / Kostur
Wyskiel / Jasiński
Stefankiewicz / Hackiewicz
Mendyka / Jermalonek
Krupiński / Tymiński
Górny / Wziątek
Cypek / Tabor
Cypek / Jermalonek
Cypek / Ifcok Ł.
Białas / Krupiński
Rogoń / Noworzyn
Wicher / Tymiński
Wicher / Krupiński
Łukasiak / Bienek
DDK Brzeziny
Maldeks Siemianowice
MOSiR II Katowice
Siemion Siemianowice
DDK Brzeziny
Katarzyna 58 Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
MOSiR II Katowice
UKS Leader Katowice
Katarzyna 58 Chorzów
Siemion Siemianowice
Wiktoria Siemianowice
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
DDK Brzeziny
UKS Leader Katowice
Wiktoria Siemianowice
MOSiR II Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS Leader Katowice
MOSiR II Katowice
Maldeks Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
Wiktoria Siemianowice
MOSiR II Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
Wiktoria Siemianowice
Katarzyna 58 Chorzów
Wiktoria Siemianowice
Wiktoria Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
10
10
5
4
3
3
3
3
3
3
2
2
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
13
6
6
3
4
4
5
6
9
3
4
4
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
20
21
11
10
6
7
6
6
7
9
5
5
5
2
2
3
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
2
9
4
4
1
3
3
5
7
12
3
4
4
0
1
7
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
4
4
4



Sezon 2002

I runda - wiosna
EKSTRAKLASA
I seria
DDK
MORiS Ch.
Światowid
Huta
MOSiR K.

II seria
UKS
TKKF
MTKKF
MOSiR Cz.
MOSiR K.

III seria
Światowid
MOSiR K.
Huta
DDK
UKS II
04.03.02.
- UKS
- TKKF
- MTKKF
- MOSiR Cz.
- UKS II

11.03.02.
- MORiS Ch.
- DDK
- UKS II
- Światowid
- Huta

18.03.02.
- UKS
- TKKF
- MTKKF
- MOSiR Cz.
- MORiS Ch.

2:8
1:9
7:3
6:4
5:5


8:2
10:0
6:4
10:0
4:6


3:7
0:10
3:7
7:3
2:8
IV seria
UKS
TKKF
MOSiR Cz.
MTKKF
DDK

V seria
Huta
UKS II
MOSiR K.
MORiS Ch.
DDK

VI seria
UKS
TKKF
MTKKF
MOSiR Cz.
Światowid
25.03.02.
- MOSiR K.
- Światowid
- UKS II
- MORiS Ch.
- Huta

15.04.02.
- UKS
- TKKF
- MTKKF
- MOSiR Cz.
- Światowid

22.04.02.
- UKS II
- Huta
- DDK
- MOSiR K.
- MORiS Ch.

10:0
10:0
3:7
7:3
6:4


0:10
2:8
2:8
3:7
9:1


8:2
10:0
10:0
7:3
7:3
VII seria
MOSiR Cz.
MTKKF
UKS II
Huta
DDK

VIII seria
UKS
TKKF
UKS II
Światowid
MORiS Ch.

IX seria
UKS
MTKKF
Huta
MOSiR K.
MORiS Ch.
06.05.02.
- UKS
- TKKF
- Światowid
- MORiS Ch.
- MOSiR K.

13.05.02.
- MTKKF
- MOSiR Cz.
- DDK
- Huta
- MOSiR K.

20.05.02.
- TKKF
- MOSiR Cz.
- UKS II
- Światowid
- DDK

2:8
1:9
4:6
4:6
8:2


10:0
10:0
4:6
10:0
7:3


7:3
6:4
3:7
8:2
3:7
I LIGA
I seria
DDK II
UKS III
Maldeks
Waleczni

II seria
Bartek
Siemion
Maldeks
Waleczni

III seria
UKS III
Leader
MOSiR II
DDK II
DDK II
06.03.02.
- Bartek
- Siemion
- Leader
- MOSiR II

11.03.02.
- UKS III
- Leader
- MOSiR II
- DDK II

25.03.02.
- Maldeks
- Waleczni
- Bartek
- Siemion
- ASTAZ (*)

1:9
0:10
6:4
3:7


10:0
9:1
5:5
8:2


2:8
5:5
2:8
0:10
5:5
IV seria
Maldeks
UKS III
Leader
Siemion

V seria
Waleczni
Bartek
MOSiR II
Leader
MOSiR II

VI seria
Maldeks
Bartek
UKS III
DDK II
ASTAZ (*)
15.04.02.
- DDK II
- Waleczni
- Bartek
- MOSiR II

22.04.02.
- Siemion
- Maldeks
- UKS III
- DDK II
- ASTAZ (*)

06.05.02.
- Siemion
- Waleczni
- Leader
- MOSiR II
- Waleczni

7:3
2:8
1:9
10:0


0:10
8:2
10:0
9:1
8:2


2:8
9:1
0:10
5:5
1:9
VII seria
Siemion
Maldeks
MOSiR II
DDK II
Leader

VIII seria
Maldeks
ASTAZ
ASTAZ

IX seria
ASTAZ
13.05.02.
- Bartek
- Waleczni
- Leader
- UKS III
- ASTAZ (*)

20.05.02.
- ASTAZ (*)
- Bartek (*)
- UKS III

27.05.02.
- Siemion (*)

6:4
7:3
4:6
9:1
10:0


10:0
1:9
1:9


0:10
Uwaga: (*) - oznacza dodatkową kolejkę spotkań


II runda - jesień
EKSTRAKLASA
X seria
MORiS K.
Huta
MORiS Ch.
Światowid
UKS II

XI seria
UKS
TKKF
DDK
Światowid
MOSiR Cz.

XII seria
TKKF
UKS II
MOSiR Cz.
MTKKF
MOSiR K.
09.09.02.
- UKS
- TKKF
- MTKKF
- DDK
- MOSiR Cz.

16.09.02.
- Huta
- MOSiR K.
- MORiS Ch.
- UKS II
- MTKKF

23.09.02.
- MORiS Ch.
- UKS
- Huta
- Światowid
- DDK

0:10
2:8
7:3
4:6
6:4


10:0
10:0
2:8
9:1
2:8


9:1
0:10
1:9
9:1
4:6
XIII seria
UKS
MOSiR Cz.
MTKKF
MORiS Ch.
DDK

XIV seria
UKS
Światowid
UKS II
Huta
MOSiR K.

XV seria
MORiS Ch.
TKKF
MTKKF
MOSiR Cz.
Światowid
07.10.02.
- Światowid
- TKKF
- MOSiR K.
- Huta
- UKS II

14.10.02.
- MOSiR Cz.
- TKKF
- MTKKF
- DDK
- MORiS Ch.

21.10.02.
- UKS
- UKS II
- Huta
- DDK
- MOSiR K.

10:0
0:10
6:4
10:0
9:1


10:0
2:8
5:5
4:6
3:7


3:7
7:3
6:4
4:6
8:2
XVI seria
UKS
TKKF
MORiS Ch.
UKS II
MOSiR K.

XVII seria
MTKKF
DDK
MOSiR Cz.
MOSiR K.
Huta

XVIII seria
TKKF
DDK
Światowid
MORiS Ch.
Huta
04.11.02.
- DDK
- MTKKF
- Światowid
- Huta
- MOSiR Cz.

18.11.02.
- UKS
- TKKF
- MORiS Ch.
- UKS II
- Światowid

25.11.02.
- UKS
- MTKKF
- MOSiR Cz.
- UKS II
- MOSiR K.

10:0
10:0
6:4
6:4
7:3


0:10
1:9
8:2
5:5
8:2


4:6
5:5
9:1
6:4
10:0
I LIGA
X seria
UKS III
MOSiR II
DDK II
Waleczni
Siemion

XI seria
Siemion
DDK II
MOSiR II
Waleczni
Bartek

XII seria
Siemion
UKS III
Leader
Bartek
Waleczni
09.09.02.
- Bartek
- ASTAZ
- Maldeks
- Leader
- pauza

16.09.02.
- UKS III
- Leader
- Maldeks
- ASTAZ
- pauza

30.09.02.
- ASTAZ
- Maldeks
- MOSiR II
- DDK II
- pauza

0:10
10:0
2:8
4:6



10:0
7:3
6:4
7:3



10:0
9:1
6:4
10:0
XIII seria
MOSiR II
Waleczni
Maldeks
Leader
DDK II

XIV seria
Siemion
Bartek
ASTAZ
UKS III
Maldeks

XV seria
Siemion
Waleczni
Bartek
UKS III
Leader
07.10.02.
- Siemion
- Bartek
- ASTAZ
- UKS III
- pauza

14.10.02.
- Waleczni
- MOSiR II
- Leader
- DDK II
- pauza

21.10.02.
- DDK II
- Maldeks
- ASTAZ
- MOSiR II
- pauza

4:6
3:7
4:6
8:2



8:2
8:2
0:10
4:6



10:0
?
10:0
3:7
XVI seria
Leader
Maldeks
DDK II
UKS III
MOSiR II

XVII seria
Siemion
Bartek
MOSiR II
Waleczni
ASTAZ

XVIII seria
Bartek
Leader
MOSiR II
DDK
UKS II
04.11.02.
- Siemion
- Bartek
- Waleczni
- ASTAZ
- pauza

18.11.02.
- Maldeks
- Leader
- DDK II
- UKS III
- pauza

25.011.02.
- Siemion
- Maldeks
- Waleczni
- ASTAZ
- pauza

1:9
2:8
2:8
8:2



9:1
6:4
8:2
7:3



4:6
5:5
4:6
10:0


Tabela ekstraklasy i I ligi

EKSTRAKLASA   I LIGA
Lp.   Drużyna M P m   Lp.   Drużyna M P m
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
  UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MTKKF Siemianowice
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
Huta Katowice Dąbrowa G.
MOSiR Czeladź
MOSiR Katowice
18
18
18
18
18
18
18
18
18
18
36
32
23
22
18
14
11
10
8
6
159: 21
154: 26
87 : 93
90 : 90
85 : 85
75 :105
68 :112
66 :114
64 :116
51 :129
  1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
  Siemion Siemianowice
Bartek Siemianowice
Maldeks Siemianowice
UKS Leader Katowice
MOSiR II Katowice
Waleczni Nowy Bytom
DDK II Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki III Chorzów
ASTAZ Nowy Bytom
16
16
16
16
16
16
16
16
16
32
28
19
18
16
16
10
4
1
141 : 19
129 : 31
86 : 74
89 : 71
86 : 74
79 : 81
55 :105
35 :125
20 :161


Legenda: M - ilość rozegranych spotkań, P - zdobyte punkty, m - bilans małych meczy


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2002

EKSTRAKLASA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
Fomin Jurij
Krupa Sebastian
Lewczuk Mirosław
Wilk Piotr
Król Bogusław
Kołodziejczyk Marian
Cyrta Mariusz
Kucewicz Andrzej
Bilik Wiktor
Ćwik Roman
Kuczera Dariusz
Dudek Robert
Kozak Bogusław
Rdest Ryszard
Richta Marian
Bęben Dawid
Jędras Andrzej
Kowalczyk Lech
Najasek Stanisław
Kazek Kazimierz
Podwórny Roman
Tomecki Laurent
Kazek Zygmunt
Ciężkowski Eryk
Seifried Waldemar
Budkiewicz Bolesław
Romik Eugeniusz
Majewski Eugeniusz
Dobruch Klaudiusz
Przybylik Jerzy
Kwodawski Marian
Kołodziejczyk Janusz
Gebauer Andrzej
Miszka Henryk
Wawrzyniak Florian
Jaskólski Józef
Rakoczy Franciszek
Łosiniecki Jan
Pilny Andrzej
Bogacz Jerzy
Sopel Jan
Marszycki Zdzisław
Ciepiał Stanisław
Kozak Waldemar
Jakubczyk Wojciech
Rutka Henryk
Sztajer Włodzimierz
Łozak Mariusz
Wilk Robert
Białoń Bronisław
Kołodziejczyk Radosław
Kater Krystian
Olewiśki Józef
Białas Andrzej
Wrona Andrzej
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
MTKKF Siemianowice
Huta Katowice
MTKKF Siemianowice
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
MOSiR Katowice
MTKKF Siemianowice
MOSiR Katowice
MOSiR Czeladź
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
Huta Katowice
MORiS Chorzów
Huta Katowice
Światowid Gliwice
Huta Katowice
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
MTKKF Siemianowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
UKS Hajduki II Chorzów
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MOSiR Czeladź
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Światowid Gliwice
Huta Katowice
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki II Chorzów
53
51
47
44
40
36
34
28
28
26
25
25
25
24
24
19
19
18
17
17
16
16
16
14
13
13
12
12
11
11
10
10
9
9
9
7
5
5
5
2
2
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
54
54
54
48
54
45
54
45
48
42
36
42
53
46
46
39
42
44
27
53
20
27
48
35
15
18
24
27
26
30
26
33
11
11
25
22
11
34
51
9
17
3
6
2
3
3
3
4
5
5
6
6
6
10
13
161
155
150
136
136
113
117
103
98
94
89
94
101
86
99
72
77
75
61
84
52
57
75
58
41
45
47
50
46
50
38
48
29
27
41
28
18
35
34
12
11
3
6
1
3
2
1
1
4
3
4
1
0
5
7
23
24
48
30
60
55
96
68
84
63
48
73
104
85
82
88
89
94
44
119
17
41
108
70
22
25
43
53
53
65
53
76
10
11
57
47
22
93
141
22
46
8
17
6
9
9
9
12
15
15
18
18
18
30
39


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2002

I LIGA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
Gaudyn Tadeusz
Stefankiewicz Stefan
Wziątek Kazimierz
Hadaś Roman
Joniec Jerzy
Klaus Marcin
Rygielski Leszek
Świątek Piotr
Noworzyn Henryk
Keler Antoni
Guzik Jan
Cieluszke Rafał
Wichary Zygfryd
Świątek Mirosław
Wyskiel Tadeusz
Gruca Henryk
Słomiany Jacek
Rogoń Bronisław
Kubas Kazimierz
Ifczok Łukasz
Andraczek Tomasz
Myrcik Rafał
Kandora Mariusz
Stan Marek
Tabor Mirosław
Niesler Maciej
Jeleń Norbert
Baron Mariusz
Kuchna Witold
Jeleń Adam
Wilczyński Michał
Żołądek Paweł
Hackiewicz Mikołaj
Górny Czesław
Wicher Roman
Romik Wojciech
Jeleń Stanisław
Olearczyk Bartłomiej
Suchy Marek
Zagórski Tomasz
Truszczyński
Guzik Grzegorz
Ifczok Krzysztof
Styrna Przemysław
Kołodziej Alan
Cierpka Łukasz
Napierała Ernest
Bartek Siemianowice
Siemion Siemianowice
MOSiR II Katowice
Siemion Siemianowice
UKS Leader Katowice
Maldeks Siemianowice
Maldeks Siemianowice
Bartek Siemianowice
Waleczni Nowy Bytom
Waleczni Nowy Bytom
UKS Leader Katowice
Bartek Siemianowice
Siemion Siemianowice
Bartek Siemianowice
MOSiR II Katowice
UKS Leader Katowice
Siemion Siemianowice
Waleczni Nowy Bytom
MOSiR II Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
DDK II Brzeziny Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
Maldeks Siemianowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
ASTAZ Nowy Bytom
DDK II Brzeziny Śląskie
Waleczni Nowy Bytom
ASTAZ Nowy Bytom
DDK II Brzeziny Śląskie
Siemion Siemianowice
Maldeks Siemianowice
MOSiR II Katowice
Maldeks Siemianowice
DDK II Brzeziny Śląskie
ASTAZ Nowy Bytom
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
ASTAZ Nowy Bytom
UKS Leader Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
ASTAZ Nowy Bytom
45
43
37
36
33
32
28
27
26
25
25
24
23
22
21
21
19
15
15
14
11
10
10
10
10
9
9
8
7
7
6
5
4
4
3
3
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
48
48
45
45
45
48
42
42
42
44
48
30
24
24
44
48
21
28
36
27
19
24
27
39
42
15
41
26
30
40
28
6
6
19
9
11
24
13
1
3
3
3
4
10
10
10
27
137
134
119
118
104
109
98
98
86
90
92
76
69
70
81
91
58
51
58
52
42
36
45
45
48
33
43
40
26
43
32
17
12
19
12
13
18
4
0
3
1
0
4
4
3
2
4
23
33
46
44
65
62
55
55
68
81
84
29
7
16
88
96
18
45
75
58
29
50
57
97
104
27
101
60
74
106
70
6
9
47
21
24
68
36
3
9
9
9
12
30
30
30
81

 


KLASYFIKACJA MŁODZIEŻOWA - w sezonie 2002

I LIGA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Ifczok Łukasz
Andraczek Tomasz
Myrcik Rafał
Tabor Mirosław
Niesler Maciej
Baron Mariusz
Wilczyński Michał
Romik Wojciech
Olearczyk Bartłomiej
Suchy Marek
Zagórski Tomasz
Kołodziej Alan
Cierpka Łukasz
UKS III Hajduki Chorzów
DDK II Brzeziny Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
DDK II Brzeziny Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
14
11
10
10
9
8
6
3
1
0
0
0
0
27
19
24
42
15
26
28
11
13
1
3
10
10
52
42
36
48
33
40
32
13
4
0
3
3
2
58
29
50
104
27
60
70
24
36
3
9
30
30


NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2002

EKSTRAKLASA
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

18.

20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.






34.






40.
41.
Król B. / Krupa
Ćwik / Kucewicz
Cyrta / Pilny
Kołodziejczyk / Lewczuk
Kazek / Kazek
Richta / Tomecki
Bilik / Kołodziejczyk
Kozak / Richta
Wilk / Lewczuk
Lewczuk / Seifried
Fomin / Krupa
Dudek / Wawrzyniak
Podwórny / Miszka
Dudek / Gebauer
Podwórny / Budkiewicz
Fomin / Król B.
Podwórny / Kwodawski
Kwodawski / Budkiewicz
Wawrzyniak / Kuczera
Sopel / Miszka
Najasek / Jędras
Kozak / Łozak
Najasek / Rakoczy
Sopel / Kwodawski
Dudek / Kuczera
Kowalczyk / Kucewicz
Miszka / Budkiewicz
Marszycki / Ciepiał
Jaskólski / Ćwik
Ćwik / Kowalczyk
Najasek / Łosiniecki
Kazek K. / Sztajer
Romik / Wawrzyniak
Ciężkowski / Białoń
Bogacz / Rakoczy
Łosiniecki / Jakubczyk
Jędras / Łosiniecki
Rdest / Kazek K.
Kołodziejczyk J. / Kołodziejczyk R.
Bilik / Majewski
Bilik / Przybylik
Jędras / Łosiniecki
UKS Hajduki Chorzów
MTKKF Siemianowice
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
Huta Katowice
MORiS Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
MOSiR Katowice
MORiS Chorzów
MOSiR Katowice
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
MTKKF Siemianowice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MTKKF Siemianowice
MTKKF Siemianowice
MOSiR Katowice
MOSiR Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
MOSiR Czeladź
Huta Katowice
Huta Katowice
Huta Katowice
MOSiR Katowice
11
11
10
8
7
5
5
4
3
3
3
3
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
12
14
18
11
16
9
12
7
3
4
5
7
2
2
4
1
1
1
1
1
2
2
3
4
5
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
3
5
35
37
39
25
24
21
19
15
9
11
13
11
6
6
8
3
3
3
3
3
4
4
5
7
8
2
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
2
0
10
14
33
18
31
15
22
14
1
4
9
16
0
3
7
0
0
1
1
2
3
5
7
10
13
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
9
15


NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2002

I LIGA
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.

9.
10.
11.

13.
14.
15.

17.
18.
19.
20.


23.




28.

30.
Świątek P./ Gaudyn
Wziątek / Wyskiel
Klaus / Rygielski
Hadaś / Słomiany
Joniec / Gruca
Stefankiewicz / Hadaś
Keler / Rogoń
Joniec / Guzik
Rogoń / Noworzyn
Myrcik / Wilczyński
Wichary / Hadaś
Andraczek / Baron
Myrcik / Andraczek
Keler / Noworzyn
Stefankiewicz / Żołądek
Hackiewicz / Klaus
Gruca / Guzik
Tabor / Ifczok Ł.
Jeleń N. / Jeleń A.
Myrcik / Kandora
Kandora / Andraczek
Wziątek / Kubas
Tabor / Suchy
Tabor / Kołodziej
Wyskiel / Grórny
Baron / Romik
Cierpka / Styrna
Tabor / Niesler M.
Jeleń N. / Jeleń St.
Kandora / Baron
Cierpka / Olearczyk
Bartek Siemianowice
MOSiR II Katowice
Maldeks Siemianowice
Siemion Siemianowice
UKS Leader Katowice
Siemion Siemianowice
Waleczni Nowy Bytom
UKS Leader Katowice
Waleczni Nowy Bytom
DDK II Brzeziny
Siemion Siemianowice
DDK II Brzeziny
DDK II Brzeziny
Waleczni Nowy Bytom
Siemion Siemianowice
Maldeks Siemianowice
UKS Leader Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
ASTAZ Nowy Bytom
DDK II Brzeziny
DDK II Brzeziny
MOSiR II Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
MOSiR II Katowice
DDK II Brzeziny
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
ASTAZ Nowy Bytom
DDK II Brzeziny
UKS III Hajduki Chorzów
11
9
9
8
6
4
3
3
3
3
2
2
2
2
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16
15
15
9
6
4
4
4
4
4
2
2
3
8
1
1
6
6
12
1
1
1
1
1
1
1
1
3
3
3
3
34
32
33
24
18
12
10
10
10
8
6
6
7
9
3
3
6
6
11
1
1
1
0
0
0
0
0
1
1
0
0
20
24
20
9
4
1
5
5
7
6
1
1
5
18
0
0
16
16
33
3
3
3
3
3
3
3
3
9
9
9
9



Sezon 2003

II runda - jesień
EKSTRAKLASA
X seria
Huta
TKKF
DDK
MORiS
MTKKF

XI seria
UKS II
TKKF
MORiS
Siemion
MOSiR

XII seria
Siemion
UKS
UKS II
DDK
MORiS
08.09.03.
- UKS
- UKS II
- MOSiR
- Siemion
- Światowid

15.09.03.
- UKS
- Huta
- DDK
- MTKKF
- Światowid

29.09.03.
- TKKF
- Światowid
- MTKKF
- Huta
- MOSiR

2:8
9:1
8:2
7:3
9:1


0:10
10:0
4:6
4:6
10:0


0:10
10:0
3:7
7:3
3:7
XIII seria
TKKF
UKS
Huta
DDK
Światowid

XIV seria
TKKF
UKS
Huta
MTKKF
UKS II

XV seria
MORiS
Światowid
MTKKF
UKS II
UKS
06.10.03.
- MOSiR
- Siemion
- MTKKF
- UKS II
- MORiS

20.10.03.
- Światowid
- DDK
- MORiS
- MOSiR
- Siemion

27.10.03.
- TKKF
- Siemion
- DDK
- Huta
- MOSiR

10:0
6:4
3:7
10:0
6:4


10:0
6:4
1:9
5:5
0:10


0:10
7:3
2:8
0:10
8:2
XVI seria
MTKKF
DDK
MORiS
MOSiR
Huta

XVII seria
TKKF
UKS
Siemion
UKS II
MOSiR

XVIII seria
TKKF
MTKKF
Światowid
MOSiR
Siemion
03.11.03.
- UKS
- TKKF
- UKS II
- Siemion
- Światowid

17.11.03.
- MTKKF
- MORiS
- DDK
- Światowid
- Huta

24.11.03.
- UKS
- MORiS
- DDK
- UKS II
- Huta

0:10
0:10
10:0
6:4
7:3


1:9
10:0
4:6
7:3
4:6


5:5
9:1
?
10:0
6:4


II runda - jesień
I Liga - grupa "silniejsza"
VIII seria
Bartek
Jordan
UKS Wolej
Jedynka

IX seria
Bartek
Leader
Victoria
MOSiR

X seria
Leader
MOSiR
TKKF Aut
Victoria
29.09.03.
- Victoria
- TKKF Aut
- Leader
- MOSiR

06.10.03.
- TKKF Aut
- Jedynka
- Jordan
- UKS Wolej

13.10.03.
- Jordan
- Bartek
- UKS Wolej
- Jedynka

5:5
7:3
7:3
10:0


10:0
3:7
1:9
1:9


2:8
2:8
1:9
2:8
XI seria
Jordan
Bartek
Jedynka
UKS Wolej

XII seria
Jedynka
UKS Wolej
TKKF Aut
Victoria

XIII seria
Bartek
Jordan
Leader
MOSiR
27.10.03.
- MOSiR
- Leader
- TKKF Aut
- Victoria

03.11.03.
- Jordan
- Bartek
- MOSiR
- Leader

17.11.03.
- Jedynka
- UKS Wolej
- TKKF Aut
- Victoria

10:0
10:0
10:0
10:0


10:0
10:0
5:5
9:1


0:10
5:5
10:0
0:10
XIV seria
Jedynka
Jordan
Leader
TKKF Aut
24.11.03.
- UKS Wolej
- Bartek
- MOSiR
- Victoria

6:4
10:0
6:4
?


II runda - jesień
I Liga - grupa "słabsza"
VIII seria
Michałek
Maldeks
Waleczni
SM

IX seria
Michełek
ASTAZ
Maldeks
Waleczni

X seria
Michałek
ASTAZ
Waleczni
29.09.03.
- ASTAZ
- DDK II
- pauza
- pauza

06.10.03.
- SM
- DDK II
- pauza
- pauza

13.10.03.
- DDK II
- Maldeks
- SM

10:0
10:0

-


6:4
10:0




10:0
0:10
5:5
XI seria
ASTAZ
SM
DDK II
Michałek

XII seria
Maldeks
Waleczni
SM
ASTAZ

XIII seria
Michałek
DDK II
ASTAZ
Maldeks
27.10.03.
- Waleczni
- Maldeks
- pauza
- pauza

03.11.03.
- Michałek
- DDK II
- pauza
- pauza

17.11.03.
- Waleczni
- SM
- pauza
- pauza

0:10
2:8




6:4
10:0




7:3
1:9
XIV seria
Maldeks
SM
Michałek
DDK II
24.11.03.
- Waleczni
- ASTAZ
- pauza
- pauza

4:6
10:0


I runda - wiosna
EKSTRAKLASA
I seria
Siemion
MOSiR Cz.
Huta
UKS II
Światowid

II seria
MOSiR
TKKF
MTKKF
DDK
Światowid

III seria
UKS
UKS II
DDK
MORiS
Światowid
03.03.03.
- UKS
- TKKF
- DDK
- MORiS Ch.
- MTKKF

10.03.03.
- UKS
- Siemion
- Huta
- MORiS
- UKS II

17.03.03.
- Huta
- TKKF
- Siemion
- MTKKF
- MOSiR

6:4
0:10
2:8
0:10
2:8


3:7
10:0
6:4
5:5
6:4


7:3
0:10
7:3
7:3
9:1
IV seria
UKS
Huta
DDK
MOSiR
Siemion

V seria
Światowid
TKKF
MOSiR
MTKKF
Huta

VI seria
MORiS
Światowid
UKS II
MTKKF
Huta
24.03.03.
- UKS II
- TKKF
- Światowid
- MTKKF
- MORiS

07.04.03.
- UKS
- MORiS
- DDK
- UKS II
- Siemion

14.04.03.
- UKS
- TKKF
- DDK
- Siemion
- MOSiR

10:0
0:10
5:5
2:8
3:7


2:8
9:1
5:5
10:0
5:5


3:7
2:8
1:9
6:4
4:6
VII seria
UKS
TKKF
MOSiR
Siemion
Światowid

VIII seria
DDK
MTKKF
MORiS
Siemion
UKS II

IX seria
UKS
DDK
MORiS
Huta
Siemion
05.05.03.
- MTKKF
- DDK
- MORiS
- UKS II
- Huta

12.05.03.
- UKS
- TKKF
- Huta
- Światowid
- MOSiR

26.05.03.
- TKKF
- MTKKF
- Światowid
- UKS II
- MOSiR

10:0
10:0
3:7
9:1
8:2


0:10
1:9
9:1
5:5
1:9


3:7
4:6
7:3
8:2
2:8
I LIGA
GRUPA "A"
I seria
Jordan
Bartek
Victoria
TKKF Aut

II seria
MOSiR II
Victoria
DDK II
Michałek

III seria
Jordan
DDK II
TKKF Aut
Bartek
03.03.03.
- DDK II
- MOSiR II
- Michałek
- pauza

10.03.03.
- Jordan
- Bartek
- TKKF Aut
- pauza

17.03.03.
- Victoria
- Michałek
- MOSiR II
- pauza

7:3
9:1
5:5



1:9
1:9
2:8



6:4
3:7
6:4
IV seria
Bartek
Michałek
Victoria
Jordan

V seria
TKKF Aut
Michałek
MOSiR II
DDK II

VI seria
Jordan
TKKF Aut
DDK II
MOSiR II
24.04.03.
- DDK II
- MOSiR II
- TKKF Aut
- pauza

07.04.03.
- Jordan
- Bartek
- Victoria
- pauza

14.04.03.
- Michałek
- Bartek
- Victoria
- pauza

10:0
5:5
5:5



1:9
1:9
4:6



9:1
3:7
1:9
VII seria
Bartek
Michałek
MOSiR II
Victoria
05.05.03.
- Jordan
- TKKF Aut
- DDK II
- pauza

5:5
3:7
0:10
GRUPA "B"
I seria
Jedynka
UKS Wolej
MOSiR
Maldeks

II seria
SM
Leader
ASTAZ
Waleczni

III seria
Jedynka
UKS Wolej
MOSiR
Maldeks
03.03.03.
- Waleczni
- SM P.Śl.
- Leader
- ASTAZ

10.03.03.
- Jedynka
- UKS Wolej
- MOSiR
- Maldeks

17.03.03.
- Leader
- ASTAZ
- Waleczni
- SM

10:0
10:0
10:0
8:2


0:10
0:10
3:7
3:7


10:0
9:1
8:2
9:1
IV seria
ASTAZ
Waleczni
SM
Leader

V seria
Jedynka
UKS Wolej
Waleczni
SM

VI seria
MOSiR
Maldeks
Leader
ASTAZ
24.04.03.
- Jedynka
- UKS Wolej
- MOSiR
- Maldeks

07.04.03.
- Maldeks
- MOSiR
- ASTAZ
- Leader

14.04.03.
- Jedynka
- UKS Wolej
- Waleczni
- SM

0:10
1:9
1:9
6:4


10:0
9:1
10:0
2:8


1:9
0:10
7:3
2:8
VII seria
UKS Wolej
Maldeks
SM
ASTAZ
05.05.03.
- Jedynka
- MOSiR
- Waleczni
- Leader

5:5
3:7
0:10
1:9
I LIGA - na II rundę
GRUPA "SILNIEJSZA"
I seria
Victoria
TKKF Aut
Leader
MOSiR
II seria
TKKF Aut
Jedynka
Jordan
UKS Wolej
III seria
Bartek
Victoria
MOSiR
UKS Wolej

- Bartek
- Jordan
- UKS Wolej
- Jedynka

- Bartek
- Leader
- Victoria
- MOSiR

- Jordan
- TKKF Aut
- Leader
- Jedynka

1:9
1:9
0:10
1:9

3:7
10:0
6:4
9:1

5:5
5:5
10:0
5:5
IV seria
Jordan
Bartek
Wolej
Jedynka
V seria
MOSiR
Leader
TKKF Aut
Victoria
VI seria
Jordan
Bartek
MOSiR
Leader
19.05.03.
- Leader
- MOSiR
- TKKF Aut
- Victoria
26.05.03.
- Jordan
- Bartek
- Jedynka
- Wolej
08.09.03.
Jedynka
Wolej
TKKF Aut
Victoria

9:1
10:0
10:0
10:0

4:6
2:8
0:10
1:9

5:5
1:9
10:0
5:5
VII seria
Jedynka
Wolej
TKKF Aut
Victoria
15.09.03.
Bartek
Jordan
Leader
MOSiR

9:1
4:6
8:2
4:6
GRUPA "SŁABSZA"
I seria
DDK II
Maldeks
SM
MOSiR II
II seria
Waleczni
Michałek
ASTAZ
DDK II
III seria
Waleczni
Maldeks
MOSiR II
Michałek

- Michałek
- ASTAZ
- Waleczni
- pauza

- Maldeks
- MOSiR II
- SM
- pauza

- ASTAZ
- SM
- DDK II
- pauza

3:7
8:2
0:10


3:7
5:5
2:8


10:0
9:1
0:10
IV seria
ASTAZ
Michałek
DDK II
SM
V seria
Maldeks
Waleczni
SM
ASTAZ
VI seria
MOSiR II
SM
ASTAZ
Maldeks
19.05.03.
- MOSiR II
- Maldeks
- Waleczni
- pauza
26.05.03.
- MOSiR II
- Michałek
- DDK II
- pauza
08.09.03.
- Waleczni
- Michałek
- DDK II
- pauza

10:0
4:6
10:0


10:0
4:6
8:2


0:10
6:4
10:0
VII seria
MOSiR II
Michałek
DDK II
Waleczni
15.09.03.
- SM
- ASTAZ
- Maldeks
- pauza

0:10
10:0
1:9


Tabela końcowa Ekstraklasy

Po XVIII kolejkach
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
  TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MTKKF Siemianowice
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
Światowid Gliwice
Siemion Siemianowice
Huta Katowice Dąbrowa Górnicza
UKS II Hajduki Chorzów
18
18
18
18
18
18
18
18
18
18
35
31
23
23
19
16
12
10
9
2
166 : 14
139 : 41
101 : 79
94 : 86
94 : 86
83 : 97
63 : 117
76 : 104
64 : 116
20 : 160


Tabele końcowe I Ligi

Grupa "silniejsza"
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
  Jedynka Pszów
Jordan 20 Kochłowice
UKS Wolej Bielszowice
Bartek Siemianowice
Victoria Siemianowice
MOSiR Katowice
UKS Leader Katowice
TKKF Aut Łagisza
14
14
14
14
14
14
14
14
26
23
22
16
9
7
5
4
120 : 20
93 : 47
110 : 30
73 : 67
53 : 87
44 : 96
35 : 105
30 : 110


Grupa "słabsza"
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
  Maldeks Siemianowice
Michałek Sławków
Waleczni Nowy Bytom
SM Piekary Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
ASTAZ Nowy Bytom
10
10
10
10
10
10
18
14
13
11
2
2
77 : 23
68 : 32
71 : 29
53 : 47
17 : 83
14 : 86


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2003

EKSTRAKLASA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.

52.

54.
55.


58.


61.
62.
Lewczuk Mirosław
Krupa Sebastian
Król Bogusław
Wilk Piotr
Seifried Waldemar
Dudek Robert
Słomiany Jacek
Ćwik Roman
Bęben Dawid
Kuczera Dariusz
Kołodziejczyk Marian
Kucewicz Andrzej
Rdest Ryszard
Kazek Kazimierz
Majewski Eugeniusz
Kazek Zygmunt
Cypek Adam
Kowalczyk Lech
Fomin Jurij
Strzałka Marian
Kozak Bogusław
Kołodziejczyk Janusz
Miszka Stefan
Bilik Wiktor
Wichary Zygfryd
Hadaś Roman
Ciężkowski Eryk
Kwodawski Marian
Różalski Henryk
Romik Eugeniusz
Pilny Andrzej
Wawrzyniak Florian
Ciszewski Jarosław
Stefankiewicz Stefan
Podwórny Roman
Donot Marcin
Dobruch Klaudiusz
Przybylik Jerzy
Kasperski Adam
Małek Wojciech
Bartoń Aleksander
Wilk Robert
Cyrta Mariusz
Teluk Tadeusz
Niesler Maciej
Białoń Bronisław
Olearczyk Bartłomiej
Sopel Jan
Tabor Mirosław
Wrona Andrzej
Gwizdoń Artur
Ciepiał Jan
Niesler Artur
Komander Jan
Ogrodnik Mateusz
Cierpka Łukasz
Bek Piotr
Lipczyński Krzysztof
Paszkowski Kazimierz
Ifczok Łukasz
Sztajer Włodzimierz
Stefański Zbigniew
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
MORiS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Siemion Siemianowice
MTKKF Siemianowice
MORiS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
TKKF Chorzów
MTKKF Siemianowice
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
Huta Katowice
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
MTKKF Siemianowice
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Huta Katowice
TKKF Chorzów
Huta Katowice
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MOSiR Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki II Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MTKKF Siemianowice
Siemion Siemianowice
Światowid Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
MORiS Chorzów
Huta Katowice
UKS Hajduki Chorzów
Huta Katowice
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Huta Katowice
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
UKS Hajduki II Chorzów
MOSiR Czeladź
Światowid Gliwice
51
48
48
41
36
33
33
32
31
30
29
27
26
22
21
21
20
18
17
16
16
15
14
14
14
13
12
9
8
8
8
7
7
7
5
5
5
5
4
4
4
4
3
3
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
54
54
54
44
51
48
54
44
54
45
32
50
49
45
40
44
36
41
17
18
42
37
15
35
45
34
36
20
9
24
33
22
27
29
6
10
14
24
6
11
14
21
3
6
2
6
2
3
5
6
6
12
12
36
1
1
1
3
3
3
6
13
159
150
152
125
115
116
118
103
110
100
90
98
91
79
79
80
68
67
51
48
58
58
43
59
63
46
54
35
25
32
41
34
35
30
16
18
18
28
14
16
22
22
9
10
6
8
3
4
5
5
5
5
5
8
0
0
0
0
0
0
1
6
24
37
40
26
65
67
87
50
86
58
16
86
84
86
80
82
54
78
7
10
82
77
6
75
100
77
83
38
5
57
80
51
65
69
5
20
31
60
9
26
35
52
3
14
1
14
3
8
12
17
17
33
33
107
3
3
3
9
9
9
18
39


I LIGA
Grupa "silniejsza"
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
Maraszkiewicz Ryszard
Makowski Janusz
Tomecki Laurent
Balawajder Bogusław
Olszyna Zbigniew
Balawajder Jacek
Richta Marian
Gaudyn Tadeusz
Wolny Michał
Jaskólski Józef
Łozak Mariusz
Żołądek Paweł
Cieluszke Rafał
Jędras Andrzej
Joniec Jerzy
Białas Andrzej
Wicher Roman
Łosiniecki Jan
Krupiński Kazimierz
Guzik Jan
Szafarczyk Marek
Nowak Paweł
Górka Leszek
Rakoczy Franiszek
Sołtysiak Jerzy
Gruca Henryk
Guzik Grzegorz
Wilk Piotr
Jakubczyk Wojciech
Bogacz Jerzy
Sadłoń Jerzy
Foltyn Michał
Hackiewicz Mikołaj
Majka Krzysztof
Kaptur Wojciech
Podpłomyk Edward
Najasek Stanisław
Nowakiewicz Danuta
Świątek Piotr
Pierzchała Łukasz
Kołodziej Paweł
Wolny Marek
Olesiak Jacek
Kopiec Leon
Nowak Bernard
UKS Wolej Bielszowice
Jedynka Pszów
Jordan 20 Kochłowice
Jedynka Pszów
UKS Wolej Bielszowice
Jedynka Pszów
Jordan 20 Kochłowice
Bartek Siemianowice
UKS Wolej Bielszowice
Bartek Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
Victoria Siemianowice
Bartek Siemianowice
MOSiR Katowice
UKS Leader Katowice
TKKF Aut Łagisza
Victoria Siemianowice
MOSiR Katowice
Victoria Siemianowice
UKS Leader Katowice
UKS Wolej Bielszowice
TKKF Aut Łagisza
Jedynka Pszów
MOSiR Katowice
Jordan 20 Kochłowice
UKS Leader Katowice
UKS Leader Katowice
Bartek Siemianowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
TKKF Aut Łagisza
Victoria Siemianowice
Victoria Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
Jedynka Pszów
TKKF Aut Łagisza
MOSiR Katowice
UKS Leader Katowice
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
Jordan 20 Kochłowice
UKS Wolej Bielszowice
TKKF Aut Łagisza
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
40
36
36
36
31
30
24
23
23
22
19
18
16
16
15
12
11
11
9
9
7
7
5
4
4
4
3
3
3
3
3
3
2
2
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
42
42
42
42
39
33
30
32
33
26
39
36
26
33
39
30
27
28
26
39
12
23
8
9
12
30
3
7
8
9
20
20
8
16
1
5
6
6
17
1
3
4
4
6
9
122
112
110
113
102
95
77
80
83
69
68
69
55
66
64
51
47
45
40
40
27
31
17
12
21
22
9
11
10
11
22
13
9
14
3
6
6
4
23
1
0
5
0
7
0
17
40
33
43
37
20
35
40
39
27
73
65
41
63
86
63
57
59
59
99
20
53
16
17
25
81
0
13
16
21
55
55
20
44
0
13
17
15
48
3
9
12
12
18
24


I LIGA
Grupa "słabsza"
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.

27.
28.
29.
30.
31.
Klaus Marcin
Walotek Krzysztof
Noworzyn Henryk
Rogoń Bronisław
Stan Marek
Keler Antoni
Rygielski Leszek
Piórek Mariusz
Sasin Stanisław
Białas Jan
Baron Mariusz
Szczupak Stanisław
Słota Stefan
Hofler Artur
Wilczyński Michał
Nowak Grzegorz
Andraczek Tomasz
Ulatowski Tomasz
Kandora Mariusz
Romik Wojciech
Kater Krystian
Sasin Krystian
Myrcik Rafał
Korol Maciej
Jeleń Norbert
Jeleń Adam
Widera Krzysztof
Kulig Jan
Świeca Damian
Jeleń Stanisław
Markiton Marzena
Maldeks Siemianowice
TKKF Michałek Sławków
Waleczni Nowy Bytom
Waleczni Nowy Bytom
Maldeks Siemianowice
Waleczni Nowy Bytom
Maldeks Siemianowice
TKKF Michałek Sławków
TKKF Michałek Sławków
Maldeks Siemianowice
SM Piekary Śląskie
SM Piekary Śląskie
SM Piekary Śląskie
TKKF Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
TKKF Michałek Sławków
DDK II Brzeziny Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
SM Piekary Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
TKKF Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
ASTAZ Nowy Bytom
ASTAZ Nowy Bytom
DDK II Brzeziny Śląskie
DDK II Brzeziny Śląskie
ASTAZ Nowy Bytom
ASTAZ Nowy Bytom
DDK II Brzeziny Śląskie
24
23
20
19
18
15
14
13
13
12
12
9
8
7
6
5
5
3
3
3
2
2
2
1
1
1
0
0
0
0
0
27
27
27
27
30
27
18
17
22
15
24
12
18
13
12
8
12
3
6
12
3
3
9
3
9
9
1
3
3
6
8
73
72
66
65
61
55
46
41
43
39
47
31
30
30
18
19
17
9
9
9
7
6
10
4
6
6
1
1
0
3
0
26
20
32
29
47
42
17
18
31
14
39
13
32
18
19
11
23
0
11
27
3
7
21
7
25
25
3
9
9
18
24


NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2003

EKSTRAKLASA
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.







27.
28.

30.
31.
32.
33.

35.






42.
43.
44.
45.

47.
Król B. / Krupa
Ćwik / Kucewicz
Dudek / Kuczera
Kozak / Seifried
Hadaś / Słomiany
Kołodziejczyk / Lewczuk
Strzałka / Kwodawski
Stefankiewicz / Słomiany
Kazek / Kazek
Kazek Z. / Różalski
Kołodziejczyk / Miszka
Kołodziejczyk / Fomin
Lewczuk / Fomin
Majewski / Kołodziejczyk
Ciężkowski / Kwodawski
Seifried / Bęben
Wawrzyniak / Dudek
Kołodziejczyk / Bilik
Wilk / Miszka
Wilk / Fomin
Wilk / Kołodziejczyk
Strzałka / Sopel
Białoń / Strzałka
Podwórny / Strzałka
Kazek K. / Różalski
Kucewicz / Kowalczyk
Ciepiał / Lipczyński
Wawrzyniak / Kuczera
Podwórny / Kwodawski
Wichary / Słomiany
Pilny / Niesler A.
Kuczera / Romik
Miszka / Lewczuk
Ćwik / Kowalczyk
Kozak / Bęben
Wawrzyniak / Romik
Kazek Z. / Sztajer
Rdest / Sztajer
Pilny / Cyrta
Komander / Tabor
Przybylik / Kołodzuejczyk
Pilny / Wilk
Komander / Pilny
Bilik / Gwizdoń
Komander / Wilk
Ciężkowski / Stefański
Przybylik / Bilik
UKS Hajduki Chorzów
MTKKF Siemianowice
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
Siemion Siemianowice
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
Siemion Siemianowice
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Huta Katowice
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Huta Katowice
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MOSiR Czeladź
MTKKF Siemianowice
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki II Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
TKKF Chorzów
MTKKF Siemianowice
MORiS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Huta Katowice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Huta Katowice
UKS Hajduki II Chorzów
Światowid Gliwice
Huta Katowice
14
10
7
7
6
5
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
18
16
8
13
11
7
3
4
12
2
2
2
3
4
4
4
6
7
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
3
5
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
46
34
22
25
21
15
9
10
19
6
6
6
7
9
8
6
10
8
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
8
2
1
1
0
0
0
0
0
0
0
3
2
1
0
0
4
18
23
7
21
23
7
3
6
28
0
2
4
5
7
8
7
13
19
0
0
0
0
0
0
0
0
1
2
2
6
13
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
6
6
6
6
6
9


I LIGA
Grupa "silniejsza"
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.



26.
27.
28.
Olszyna / Maraszkiewicz
Richta / Tomecki
Makowski / Balawajder B.
Jaskólski / Gaudyn
Balawajder / Balawajder
Tomecki / Łozak
Hackiewicz / Żołądek
Wicher / Żołądek
Joniec / Guzik
Bogacz / Rakoczy
Jędras / Rakoczy
Tomecki / Sołtysiak
Bogacz / Łosiniecki
Łosiniecki / Jędras
Łosiniecki / Rakoczy
Gruca / Joniec
Nowak / Białas
Świątek P. / Cieluszke
Foltyn / Krupiński
Guzik / Gruca
Podpłomyk / Nowak
Olesiak / Białas
Krupiński / Żołądek
Świątek P. / Wilk P.
Najasek / Kopiec
Wicher / Foltyn
Jędras / Jakubczyk
Białas / Majka
UKS Wolej Bielszowice
Jordan 20 Kochłowice
Jedynka Pszów
Bartek Siemianowice
Jedynka Pszów
Jordan 20 Kochłowice
Victoria Siemianowice
Victoria Siemianowice
UKS Leader Katowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
Jordan 20 Kochłowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
MOSiR Katowice
UKS Leader Katowice
TKKF Aut Łagisza
Bartek Siemianowice
Victoria Siemianowice
UKS Leader Katowice
TKKF Aut Łagisza
TKKF Aut Łagisza
Victoria Siemianowice
Bartek Siemianowice
MOSiR Katowice
Victoria Siemianowice
MOSiR Katowice
TKKF Aut Łagisza
10
9
9
8
3
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
14
10
11
10
3
2
3
6
7
1
1
2
2
2
2
5
7
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
34
29
27
26
9
6
6
6
8
3
3
5
3
3
3
6
9
2
1
1
0
0
0
0
2
1
0
0
15
7
10
10
4
0
7
12
15
0
0
3
3
4
5
12
20
3
3
3
3
3
3
3
6
6
6
6


I LIGA
Grupa "słabsza"
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

13.
14.
15.
16.
Klaus / Rygielski
Rogoń / Noworzyn
Klaus / Stan
Walotek / Piórek
Słota / Baron
Romik W. / Andraczek
Jeleń St. / Jeleń N.
Baron / Wilczyński
Sasin / Hofler
Myrcik / Wilczyński
Keler / Noworzyn
Rygielski / Stan
Kulig / Korol
Kater / Romik W.
Walotek / Sasin
Jeleń N. / Jeleń A.
Walotek / Hofler
Maldeks Siemianowice
Waleczni Nowy Bytom
Maldeks Siemianowice
TKKF Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
DDK II Brzeziny
ASTAZ Nowy Bytom
SM Piekary Śląskie
TKKF Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
Waleczni Nowy Bytom
Maldeks Siemianowice
DDK II Brzeziny
DDK II Brzeziny
TKKF Michałek Sławków
ASTAZ Nowy Bytom
TKKF Michałek Sławków
5
5
4
3
3
2
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
5
6
4
6
6
3
4
1
1
2
3
1
1
1
1
2
2
15
17
12
12
11
6
7
3
3
3
4
2
2
1
0
2
1
3
6
5
10
11
3
6
1
2
3
6
3
3
3
3
6
6


Powrót