Logo
Wyniki

Historia rozgrywek ekstraklasy i I ligi Ś.L.A. - 2004-2006


Sezon 2004


II runda - jesień
EKSTRAKLASA - grupa "silniejsza"
X seria: 13.09.04
Światowid
Jedynka
TKKF
XI seria: 20.09.04
TKKF
DDK
Jedynka
XII seria: 27.09.04
DDK
UKS Hajduki
Światowid
XIII seria: 04.10.04
TKKF
Światowid
UKS Hajduki

- UKS Hajduki
- DDK
- pauza

- Światowid
- UKS Hajduki
- pauza

- TKKF
- Jedynka
- pauza

- Jedynka
- DDK
- pauza

3:7
10:0


10:0
2:8


1:9
6:4


7:3
6:4
XIV seria: 11.10.04
UKS Hajduki
Jedynka
DDK
XV seria: 25.10.04
UKS Hajduki
DDK
TKKF
XVI seria: 02.11.04
Światowid
UKS Hajduki
Jedynka
XVII seria:15.11.04
TKKF
Jedynka
Światowid

- TKKF
- Światowid
- pauza

- Światowid
- Jedynka
- pauza

- TKKF
- DDK
- pauza

- DDK
- UKS Hajduki
- pauza

6:4
9:1


10:0
3:7


5:5
10:0


10:0
4:6
XVIII seria:22.11.04
Jedynka
DDK
UKS Hajduki
XIX seria: 29.11.04
TKKF
Światowid
DDK

- TKKF
- Światowid
- pauza

- UKS Hajduki
- Jedynka
- pauza

3:7
8:2


4:6
10:0
EKSTRAKLASA - grupa "słabsza"
X seria: 13.09.04
UKS Wolej
MORiS Ch.
Jordan
XI seria: 20.09.04
Siemion
Jordan
UKS Wolej
XII seria: 27.09.04
MOSiR Cz.
MORiS Ch.
Siemion
XIII seria: 04.10.04
MOSiR Cz.
Jordan
MORiS Ch.

- Siemion
- MOSiR Cz.
- pauza

- MORiS Ch.
- MOSiR Cz.
- pauza

- UKS Wolej
- Jordan
- pauza

- Siemion
- UKS Wolej
- pauza

9:1
6:4


9:1
4:6


6:4
5:5


8:2
0:10

XIV seria: 11.10.04
UKS Wolej
Siemion
MOSiR Cz.
XV seria: 25.10.04
Siemion
MOSiR Cz.
Jordan
XVI seria: 02.11.04
MORiS Ch.
MOSiR Cz.
UKS Wolej
XVII seria:15.11.04
UKS Wolej
Jordan
Siemion

- MORiS Ch.
- Jordan
- pauza

- UKS Wolej
- MORiS Ch.
- pauza

- Siemion
- Jordan
- pauza

- MOSiR Cz.
- MORiS Ch.
- pauza

8:2
10:0


4:6
7:3


4:6
5:5


7:3
7:3
XVIII seria:22.11.04
Siemion.
UKS Wolej
MORiS Ch.
XIX seria: 29.11.04
MORiS Ch.
Jordan
MOSiR Cz.

- MOSiR Cz.
- Jordan
- pauza

- UKS Wolej
- Siemion
- pauza

6:4
10:0


2:8
6:4
I LIGA - II runda
XII seria: 13.09.04
Słowian
Fortuna
TKKF Na
Wzgórzu
TKKF Łagisza
Wolej II
UKS II Hajduki
XIII seria: 20.09.04
UKS II
UKS III
Na Wzgórzu
Fortuna
Leader
Bartek
XIV seria: 27.09.04
UKS III
Bartek
Wolej II
Łagisza
Leader
Fortuna
XV seria: 04.10.04
SM
Fortuna
Leader
Wolej II
UKS III
Łagisza

- Bartek
- UKS III
- Leader
- Michałek
- SM
- pauza

- Słowian
- Wolej II
- Łagisza
- SM
- Michałek
- pauza

- UKS II
- Na Wzgórzu
- Michałek
- Słowian
- SM
- pauza

- UKS II
- Michałek
- Słowian
- Na Wzgórzu
- Bartek
- pauza

0:10
10:0
4:6
7:3
8:2


10:0
0:10
5:5
8:2
2:8


3:7
9:1
6:4
10:0
3:7


2:8
9:1
10:0
8:2
1:9
XVI seria: 11.10.04
Na Wzgórzu
Słowian
SM
Michałek
UKS III
Wolej II
XVII seria: 25.10.04
Słowian
Leader
Wolej II
Fortuna
UKS III
SM
XVIII seria: 02.11.04
Na Wzgórzu
Łagisza
UKS II
Słowian
SM
Leader
XIX seria: 15.11.04
Słowian
Na Wzgórzu
UKS II
Bartek
Leader
Michałek

- UKS II
- Fortuna
- Łagisza
- Bartek
- Leader
- pauza

- Na Wzgórzu
- UKS II
- Bartek
- Łagisza
- Michałek
- pauza

- Fortuna
- UKS III
- Michałek
- Wolej II
- Bartek
- pauza

- UKS III
- SM
- Łagisza
- Fortuna
- Wolej II
- pauza

3:7
0:10
6:4
3:7
3:7


1:9
3:7
8:2
8:2
4:6


4:6
8:2
6:4
0:10
4:6


1:9
3:7
8:2
3:7.
2:8
XX seria: 22.11.04
Michałek
Bartek
UKS II
Fortuna
SM
Na Wzgórzu
XXI seria: 29.11.04
Fortuna
Michałek
Na Wzgórzu
Bartek
Łagisza
Słowian
XXII seria: 06.12.04
Bartek
Łagisza
Michałek
SM
Wolej II
UKS III

- Słowian
- Łagisza
- Wolej II
- Leader
- UKS III
- pauza

- UKS II
- SM
- UKS III
- Leader
- Wolej II
- pauza

- UKS II
- Leader
- Na Wzgórzu
- Słowian
- Fortuna
- pauza

10:0
6:4
4:6
9:1
7:3


7:3
2:8
5:5
10:0
1:9


6:4
10:0
6:4
10:0
7:3


I runda - wiosna
EKSTRAKLASA
I seria: 08.03.04
TKKF
UKS Hajduki
DDK
Światowid
MOSiR Cz.
II seria: 15.03.04
Jordan 20
Jedynka
UKS Wolej
MORiS Ch.
Światowid
III seria: 22.03.04
TKKF
UKS Hajduki
Jordan 20
DDK
Siemion

- UKS Wolej
- Jordan 20
- Jedynka
- MORiS
- Siemion

- TKKF
- UKS Hajduki
- DDK
- Siemion
- MOSiR Cz.

- Jedynka
- Światowid
- MORiS Ch.
- MOSiR Cz.
- UKS Wolej

7:3
10:0
4:6
5:5
6:4

0:10
5:5
5:5
10:0
7:3

7:3
6:4
5:5
7:3
2:8
IV seria: 29.03.04
TKKF
UKS Hajduki
Jedynka
MORiS Ch.
Siemion
V seria: 19.04.04
MOSiR Cz.
UKS Hajduki
UKS Wolej
Światowid
Jordan
VI seria: 26.04.04
TKKF
MOSiR Cz.
DDK
Światowid
Jedynka

- Światowid
- UKS Wolej
- MOSiR Cz.
- DDK
- Jordan 20

- TKKF
- Siemion
- MORiS Ch.
- DDK
- Jedynka

- MORiS Ch.
- UKS Hajduki
- Jordan 20
- Siemion
- UKS Wolej

7:3
6:4
10:0
4:6
6:4

1:9
9:1
5:5
8:2
0:10

7:3
4:6
8:2
6:4
7:3
VII seria: 10.05.04
Siemion
UKS Hajduki
MORiS Ch.
Jordan 20
UKS Wolej
VIII seria: 17.05.04
DDK
MORiS Ch.
Jedynka
MOSiR Cz.
Jordan 20
IX seria: 24.05.04
TKKF
DDK
MOSiR Cz.
Światowid
Wolej

- TKKF
- DDK
- Jedynka
- MOSiR Cz.
- Światowid

- TKKF
- UKS Hajduki
- Siemion
- UKS Wolej
- Światowid

- UKS Hajduki
- Siemion
- MOSiR Ch.
- Jedynka
- Jordan 20

0:10
10:0
5:5
0:10
6:4

0:10
3:7
10:0
6:4
4:6

7:3
8:2
3:7
3:7
9:1
I LIGA
I seria: 08.03.04
UKS II Hajduki
Bartek
Michałek
TKKF Łagisza
TKKF Na Wzgórzu
Fortuna Wyry
II seria: 15.03.04
UKS III
Wolej II
SM
Słowian
Leader
Bartek
III seria: 22.03.04
Fortuna
Bartek
Michałek
Łagisza
SM
UKS II
IV seria: 29.03.04
Leader
Słowian
Na Wzgórzu
Wolej II
UKS III
Michałek

- UKS III Hajduki
- UKS II Wolej
- Leader
- SM
- Słowian
- pauza

- Fortuna
- UKS II
- Michałek
- Łagisza
- Na Wzgórzu
- pauza

- Wolej II
- Słowian
- UKS III
- Na Wzgórzu
- Leader
- pauza

- Fortuna
- UKS II
- Bartek
- Łagisza
- SM
- pauza

10:0
6:4
7:3
8:2
10:0


0:10
4:6
1:9
0:10
6:4


8:2
10:0
8:2
6:4
8:2


0:10
0:10
3:7
7:3
2:8
V seria: 19.04.04
Fortuna
UKS II
Bartek
Michałek
Leader
Łagisza
VI seria: 26.04.04
SM
Łagisza
Na Wzgórzu
Bartek
UKS III
Leader
VII seria: 03.05.04
Michałek
Bartek
UKS III
Słowian
SM
Wolej II
VIII seria: 10.05.04
Fortuna
UKS II
Michałek
Leader
Wolej II
Słowian

- Słowian
- Na Wzgórzu
- SM
- Wolej II
- UKS III
- pauza

- Fortuna
- UKS II
- Wolej II
- Michałek
- Słowian
- pauza

- Fortuna
- UKS II
- Łagisza
- Leader
- Na Wzgórzu
- pauza

- Na Wzgórzu
- SM
- Łagisza
- Bartek
- UKS III
- pauza

10:0
8:2
6:4
0:10
7:3


5:5
4:6
4:6
9:1
8:2


2:8
4:6
2:8
0:10
5:5


8:2
8:2
3:7
4:6
9:1
IX seria: 17.05.04
Łagisza
Bartek
UKS II
Słowian
SM
Na Wzgórzu
X seria: 24.05.04
Fortuna
Michałek
Leader
UKS III
Wolej II
SM
XI seria: 07.06.04
UKS II
Łagisza
Na Wzgórzu
Słowian
Wolej II
UKS III

- Fortuna
- UKS III
- Leader
- Michałek
- Wolej II
- pauza

- Bartek
- UKS II
- Łagisza
- Na Wzgórzu
- Słowian
- pauza

- Fortuna
- Bartek
- Michałek
- SM
- Leader
- pauza

4:6
10:0
8:2
1:9
2:8


4:6
4:6
6:4
3:7
10:0


4:6
4:6
7:3
0:10
6:4


Tabela Ekstraklasy

Klasyfikacja Końcowa
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
  UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
17
17
17
17
17
31
29
20
14
11
121 : 49
130 : 40
103 : 67
73 : 97
58 : 112


Tabela Ekstraklasy

Grupa "słabsza" po XVIII kolejkach
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
  UKS Wolej Bielszowice
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
17
17
17
17
17
22
15
11
10
7
109 : 61
79 : 91
73 : 97
61 : 109
43 : 127


Tabela I Ligi

Klasyfikacja Końcowa
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
  Fortuna Wyry
UKS II Wolej Bielszowice
Bartek Siemianowice
UKS II Hajduki Chorzów
SM Piekary Śląskie
TKKF Łagisza
TKKF Michałek Sławków
Leader Katowice
Na Wzgórzu Świętochłowice
UKS III Hajduki Chorzów
Słowian Katowice
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
35
34
34
32
20
19
16
14
11
5
0
152 : 48
157 : 53
138 : 62
136 : 64
102 : 98
111 : 89
93 : 107
78 : 122
87 : 113
51 : 149
5 : 195


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2004

Klasyfikacja Generalna - EKSTRAKLASA - Grupa "silniejsza"
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.

29.
30.
31.
Krupa Sebastian
Lewczuk Mirosław
Król Bogusław
Fomin Jurij
Strzałka Marian
Balawajder Bogusław
Kołodziejczyk Marian
Makowski Janusz
Balawajder Jacek
Kuczera Dariusz
Dudek Robert
Cypek Adam
Podwórny Roman
Kwodawski Marian
Romik Eugeniusz
Donot Marcin
Ciężkowski Eryk
Teluk Tadeusz
Kaczorek Marek
Sopel Jan
Wilk Piotr
Biaduń Antoni
Kowalczyk Lech
Tkaczyk Henryk
Leszczyna Paweł
Białoń Bronisław
Bartoń Aleksander
Ulatowski Artur
Stefański Zbigniew
Wawrzyniak Florian
Wziątek Tadeusz
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Jedynka Pszów
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
44
42
41
38
37
34
32
30
28
24
19
16
12
8
7
6
3
2
2
2
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
51
51
51
46
48
48
45
48
45
42
42
35
22
23
34
16
30
3
3
4
6
1
5
7
9
3
3
3
4
4
6
142
137
135
122
118
115
105
105
101
84
73
62
40
31
35
24
20
6
7
8
10
3
5
6
10
3
0
0
1
0
1
46
48
50
41
50
60
51
71
69
73
90
60
36
51
89
38
84
5
4
9
13
2
14
20
25
9
9
9
12
12
18


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - w sezonie 2004

Klasyfikacja Generalna - EKSTRAKLASA - Grupa "słabsza"
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
Maraszkiewicz Ryszard
Wolny Michał
Olszyna Zbigniew
Seifried Waldemar
Słomiany Jacek
Tomecki Laurent
Rdest Ryszard
Różalski Henryk
Miszka Stefan
Kazek Zygmunt
Wichary Zygfryd
Sołtysiak Jerzy
Kazek Kazimierz
Kozak Bogusław
Ćwik Roman
Bęben Dawid
Makuch Sebastian
Świątek Mirosław
Łozak Mariusz
Hadaś Roman
Pawicki Zbigniew
Krzysztoforska Katarzyna
Wrona Mieczysław
Sztajer Włodzimierz
Olewiński Józef
Kubicki Bogusław
UKS Bielszowice
UKS Bielszowice
UKS Bielszowice
MORiS Chorzów
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
Siemion Siemianowice
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
Jordan 20 Kochłowice
38
32
32
28
23
20
20
19
18
15
14
12
10
9
8
8
6
6
6
3
2
2
0
0
0
0
51
51
51
48
45
43
44
21
27
38
38
33
23
27
14
24
12
17
40
30
6
18
3
6
6
13
131
110
114
97
90
78
85
59
64
67
53
49
35
45
29
34
19
30
32
22
8
10
0
3
0
3
55
76
82
79
80
84
90
17
35
81
82
73
49
61
26
55
22
39
110
84
14
50
9
18
18
39


I LIGA - po XXII kolejkach
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.

65.
66.
67.


70.
71.
72.
73.
Cyrta Mariusz
Szafarczyk Marek
Kopiec Leon
Ciszewski Jarosław
Pilny Andrzej
Żołądek Paweł
Stefankiewicz Stefan
Nowak Paweł
Rogoń Bronisław
Klaus Marcin
Białas Andrzej
Wolny Marek
Keler Antoni
Baron Mariusz
Sadłoń Jerzy
Szczupak Stanisław
Rajewicz Andrzej
Joniec Jerzy
Gruca Henryk
Najasek Stanisław
Walotek Krzysztof
Sasin Stanisław
Noworzyn Henryk
Słota Stefan
Sasin Krystian
Szczęsnowicz Piotr
Ogrodnik Mateusz
Guzik Jan
Łosiniecki Jan
Magrowski Dawid
Wrona Andrzej
Piórek Mariusz
Adamus Jacek
Wdowiak Piotr
Klimczak Michał
Niesler Maciej
Podpłomyk Edward
Koźluk Krzysztof
Gaudyn Tadeusz
Hypa Artur
Wicher Roman
Jędras Andrzej
Nowakiewicz Danuta
Jeleń Norbert
Hofler Artur
Nowak Grzegorz
Kotwica Dawid
Ifczok Łukasz
Rakoczy Franciszek
Jaskólski Józef
Olesiak Jacek
Magiera Kazimierz
Majka Wojciech
Kościółek Jerzy
Czarnota Krzysztof
Bylica Dominika
Pacocha Tomasz
Luksa Piotr
Szewerda Krzysztof
Smolarz Romuald
Guzik Grzegorz
Wilk Robert
Bek Piotr
Słapek Adrian
Woźniak Tadeusz
Kater Krystian
Sobiś Dawid
Styrna Przemysław
Kyć Robert
Olearczyk Bartłomiej
Luksa Krzysztof
Tomala Rafał
Uciecha Tomasz
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Bielszowice
Fortuna Wyry
UKS II Bielszowice
UKS II Hajduki Chorzów
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
Na Wzgórzu Świętochłowice
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
UKS II Bielszowice
Na Wzgórzu Świętochłowice
SM Piekary Śląskie
TKKF Aut Łagisza
SM Piekary Śląskie
Fortuna Wyry
UKS Leader Katowice
UKS Leader Katowice
Fortuna Wyry
Michałek Sławków
Michałek Sławków
Na Wzgórzu Świętochłowice
SM Piekary Śląskie
Michałek Sławków
Fortuna Wyry
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Leader Katowice
Fortuna Wyry
UKS Hajduki III Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
Michałek Sławków
UKS Hajduki III Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
SM Piekary Śląskie
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki III Chorzów
Bartek Siemianowice
Fortuna Wyry
UKS Leader Katowice
Na Wzgórzu Świętochłowice
Michałek Sławków
Michałek Sławków
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
Fortuna Wyry
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
Słowian Katowice
TKKF Aut Łagisza
SM Piekary Śląskie
UKS II Bielszowice
SM Piekary Śląskie
UKS Hajduki III Chorzów
Słowian Katowice
Słowian Katowice
Słowian Katowice
UKS Leader Katowice
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Bielszowice
UKS Hajduki III Chorzów
TKKF Aut Łagisza
SM Piekary Śląskie
UKS II Bielszowice
UKS Hajduki III Chorzów
Słowian Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
Słowian Katowice
Słowian Katowice
Słowian Katowice
55
50
50
49
46
41
39
34
30
29
29
29
28
27
27
27
27
27
24
22
21
21
20
19
17
15
15
15
14
14
13
12
11
7
7
6
6
6
5
5
4
4
4
4
4
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
60
54
57
55
60
49
54
58
59
49
50
60
60
38
44
47
48
50
57
27
34
55
50
39
34
15
48
53
22
45
47
28
19
13
22
12
13
24
9
19
4
6
10
11
13
3
12
3
5
6
10
55
3
3
6
7
11
16
17
37
1
1
2
2
2
3
3
3
3
6
13
18
21
173 : 52
154 : 21
158 : 48
151 : 38
152 : 71
130 : 54
139 : 70
124 : 93
111 : 116
109 : 87
102 : 89
118 : 114
116 : 123
94 : 60
96 : 76
98 : 80
97 : 81
94 : 90
99 : 119
71 : 27
76 : 60
90 : 122
88 : 107
74 : 77
64 : 67
45 : 5
71 : 116
73 : 127
51 : 33
65 : 110
75 : 109
53 : 66
39 : 36
24 : 24
36 : 53
24 : 25
20 : 27
31 : 60
18 : 15
21 : 48
12 : 3
13 : 7
16 : 21
18 : 26
16 : 29
9 : 2
21 : 31
7 : 4
9 : 11
10 : 12
13 : 27
32 : 159
6 : 6
5 : 7
4 : 15
12 : 20
4 : 31
10 : 47
17 : 48
16 : 109
0 : 3
0 : 3
1 : 6
1 : 6
0 : 6
4 : 9
0 : 9
0 : 9
0 : 9
1 : 18
1 : 39
0 : 54
4 : 63


NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2004

Klasyfikacja Generalna - EKSTRAKLASA - Grupa "silniejsza"
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Król B. / Krupa
Lewczuk / Fomin
Balawajder / Balawajder
Dudek / Kuczera
Kwodawski / Strzałka
Kołodziejczyk / Lewczuk
Strzałka / Podwórny
Makowski / Kaczorek
Strzałka / Białoń
Strzałka / Podwórny
Strzałka / Ciężkowski
Leszczyna / Wziątek
Wawrzyniak / Ulatowski
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
TKKF Chorzów
Światowid Gliwice
Jedynka Pszów
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
14
13
8
7
3
2
1
1
1
1
1
0
0
17
15
15
14
7
2
1
1
2
2
4
1
1
46
41
34
27
13
6
3
3
4
3
4
1
0
26
14
23
28
18
3
0
1
3
3
11
3
3


NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2004

Klasyfikacja Generalna - EKSTRAKLASA - Grupa "słabsza"
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
Olszyna / Maraszkiewicz
Miszka / Seifried
Kazek Z. / Różalski
Hadaś / Słomiany
Kozak / Seifried
Wichary / Slomiany
Rdest / Kazek Z.
Tomecki / Sołtysiak
Kazek K. / Różalski
Kazek / Kazek
Kazek Z. / Makuch
Ćwik / Słomiany
Tomecki / Kubicki
Ćwik / Hadaś
Sztajer / Kazek Z.
Świątek M. / Slomiany
Tomecki / Łozak
UKS Bielszowice
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
Siemion Siemianowice
MORiS Chorzów
Siemion Siemianowice
MOSiR Czeladź
Jordna 20 Kochłowice
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
Siemion Siemianowice
Jordna 20 Kochłowice
Siemion Siemianowice
MOSiR Czeladź
Siemion Siemianowice
Jordna 20 Kochłowice
7
5
4
3
3
2
2
2
1
1
1
1
1
0
0
0
0
17
8
4
8
9
2
2
8
3
3
3
3
5
1
1
2
2
33
18
12
12
17
6
6
10
7
6
6
6
7
2
1
1
0
36
13
2
19
22
2
3
21
7
6
7
7
14
3
3
6
6


I LIGA - po XXII kolejkach
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.


18.

20.





26.
27.
28.

30.
31.

33.
34.
35.

37.


40.












53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
Szafarczyk / Ciszewski
Cyrta / Pilny
Nowak / Białas
Kopiec / Rajewicz
Joniec / Gruca
Stefankiewicz / Żołądek
Kopiec / Najasek
Szczupak / Baron
Kopiec / Szczęsnowicz
Klaus / Żołądek
Adamus / Baron
Sasin / Sasin
Walotek / Piórek
Noworzyn / Keler
Kotwica / Klimczak
Hypa / Magrowski
Sasin St. / Hofler
Szczupak / Adamus
Keler / Jeleń
Magrowski / Pacocha
Hypa / Pacocha
Nowak / Majka
Wdowiak / Sasin K.
Kopiec / Łosiniecki
Gaudyn / Jaskólski
Nowak / Olesiak
Rogoń / Keler
Podpłomyk / Nowak
Sasin / Walotek
Stefankiewicz / Gaudyn
Gruca / Guzik
Ciszewski / Wolny
Słota / Baron
Rogoń / Noworzyn
Koźluk / Adamus
Hofler / Sasin K.
Styrna / Magrowski
Ogrodnik / Hypa
Kościółek / Szczupak
Wolny / Szafarczyk
Olearczyk / Ogrodnik
Klimczak / Magrowski
Ogrodnik / Pacocha
Białas / Majka
Baron / Bylica
Luksa / Luksa
Szewerda / Uciecha
Szewerda / Smolorz
Uciecha / Tomala
Smolarz / Uciecha
Sasin / Piórek
Stefankiewicz / Jaskólski
Hypa / Klimczak
Smolorz / Luksa P.
Magiera / Tomala
Koźluk / Bylica
Smolorz / Magiera
Joniec / Guzik
Uciecha / Magiera
Ogrodnik / Magrowski
UKS II Bielszowice
UKS II Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
Fortuna Wyry
UKS Leader Katowice
Bartek Siemianowice
Fortuna Wyry
SM Piekary Śląskie
Fortuna Wyry
Bartek Siemianowice
SM Piekary Śląskie
Michałek Sławków
Michałek Sławków
Na Wzgórzu Świętochłowice
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
Na Wzgórzu Świętochłowice
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
TKKF Aut Łagisza
Michałek Sławków
Fortuna Wyry
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
Na Wzgórzu Świętochłowice
TKKF Aut Łagisza
Michałek Sławków
Bartek Siemianowice
UKS Leader Katowice
UKS II Bielszowice
SM Piekary Śląskie
Na Wzgórzu Świętochłowice
SM Piekary Śląskie
Michałek Sławków
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
SM Piekary Śląskie
UKS II Bielszowice
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
TKKF Aut Łagisza
SM Piekary Śląskie
Słowian Katowice
Słowian Katowice
Słowian Katowice
Słowian Katowice
Słowian Katowice
Michałek Sławków
Bartek Siemianowice
UKS Hajduki III Chorzów
Słowian Katowice
Słowian Katowice
SM Piekary Śląskie
Słowian Katowice
UKS Leader Katowice
Słowian Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
17
16
9
7
7
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
17
20
14
8
12
9
6
6
5
6
4
5
9
15
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
3
4
4
5
6
8
51
53
29
23
24
23
16
15
14
14
10
10
11
18
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
5
5
4
4
5
3
3
4
3
2
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
1
5
1
7
2
7
10
20
23
9
21
12
4
9
5
9
5
12
21
42
0
0
0
1
1
2
2
2
2
2
2
3
4
3
3
5
3
3
5
4
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
6
6
9
12
12
15
18
24



Sezon 2005

II runda - jesień
EKSTRAKLASA - grupa "silniejsza"
X seria: 12.09.05
MOSiR Cz.
TKKF
UKS Wolej
XI seria: 19.09.05
Jedynka
UKS Hajduki
TKKF
XII seria: 26.09.05
UKS Wolej
MOSiR Cz.
UKS Hajduki

- UKS Hajduki
- Jedynka
- pauza

- MOSiR Cz.
- UKS Wolej
- pauza

- Jedynka
- TKKF
- pauza

7:3
9:1


3:7
6:4


6:4
3:7
 
XIII seria: 03.10.05
Jedynka
TKKF
MOSiR Cz.
XIV seria: 10.10.05
UKS Hajduki
UKS Wolej
Jedynka
XV seria: 24.10.05
UKS Hajduki
Jedynka
UKS Wolej

- UKS Hajduki
- UKS Wolej
- pauza

- TKKF
- MOSiR Cz.
- pauza

- MOSiR Cz.
- TKKF
- pauza

5:5
9:1



4:6
2:8


5:5
3:7

 
XVI seria: 31.10.05
Jedynka
TKKF
UKS Hajduki
XVII ser: 14.11.05
MOSiR Cz.
UKS Wolej
TKKF
XVIII seria: 21.11.05
UKS Hajduki
UKS Wolej
MOSiR Cz.
XIX seria: 28.11.05
TKKF
MOSiR Cz.
Jedynka

- UKS Wolej
- MOSiR Cz.
- pauza

- Jedynka
- UKS Hajduki
- pauza

- Jedynka
- TKKF
- pauza

- UKS Hajduki
- UKS Wolej
- pauza

9:1
10:0


7:3
3:7


10:0
3:7


3:7
8:2
 
EKSTRAKLASA - grupa "słabsza"
X seria: 12.09.05
Fortuna
DDK
MORiS Ch.
XI seria: 19.09.05
UKS Wolej II
DDK
Światowid
XII seria: 26.09.05
Światowid
MORiS Ch.
DDK

- UKS Wolej II
- Światowid
- pauza

- MORiS Ch.
- Fortuna
- pauza

- UKS Wolej II
- Fortuna
- pauza

4:6
9:1


7:3
10:0


0:10
5:5
 
XIII seria: 03.10.05
Światowid
UKS Wolej II
Fortuna
XIV seria: 10.10.05
Fortuna
MORiS Ch.
UKS Wolej II
XV seria: 24.10.05
UKS Wolej II
Światowid
MORiS Ch.

- MORiS Ch.
- DDK
- pauza

- Światowid
- DDK
- pauza

- Fortuna
- DDK
- pauza

0:10
6:4


0:10
4:6


10:0
7:3

 
XVI seria: 31.10.05
MORiS Ch.
Fortuna
Światowid
XVII ser: 14.11.05
UKS Wolej II
Fortuna
DDK
XVIII seria: 21.11.05
MORiS Ch.
DDK
Fortuna
XIX seria: 28.11.05
Światowid
DDK
UKS Wolej II

- UKS Wolej II
- DDK
- pauza

- Światowid
- MORiS Ch.
- pauza

- Światowid
- UKS Wolej II
- pauza

- Fortuna
- MORiS Ch.
- pauza

7:3
6:4


5:5
1:9


9:1
6:4


7:3
6:4
 
I LIGA
XII seria: 05.09.05
Michałek
DDK
Bartek
Na Wzgórzu
Słowian
UKS II
XIII seria: 12.09.05
Siemion
Leader
Na Wzgórzu
Łagisza
Michałek
pauza
XIV seria: 19.09.05
Siemion
Jordan
Michałek
DDK
Leader
SM
XV seria: 26.09.05
Siemion
Bartek
UKS II
Łagisza
SM
Jordan

- Siemion
- Jordan
- Leader
- Łagisza
- SM
- pauza

- DDK
- Jordan
- UKS II
- Słowian
- SM
- Bartek

- Na Wzgórzu
- Słowian
- Bartek
- UKS II
- Łagisza
- pauza

- Leader
- Na Wzgórzu
- Słowian
- Michałek
- DDK
- pauza

1:9
0:10
9:1
1:9
1:9


10:0
1:9
2:8
10:0
8:2


8:2
10:0
5:5
1:9
4:6


9:1
8:2
10:0
6:4
6:4
 
XVI seria: 03.10.05
Słowian
Jordan
Bartek
Leader
SM
Łagisza
XVII seria: 10.10.05
Na Wzgórzu
Słowian
Michałek
DDK
SM
Siemion
XVIII seria: 17.10.05
DDK
Michałek
Siemion
Łagisza
Bartek
Leader
XIX seria: 24.10.05
Leader
Słowian
Bartek
Jordan
Łagisza
Michałek

- Siemion
- Michałek
- DDK
- UKS II
- Na Wzgórzu
- pauza

- Jordan
- Bartek
- UKS II
- Łagisza
- Leader
- pauza

- Na Wzgórzu
- Słowian
- UKS II
- Jordan
- SM
- pauza

- DDK
- Na Wzgórzu
- Siemion
- SM
- UKS II
- pauza

0:10
9:1
10:0
1:9
5:5


1:9
1:9
4:6
4:6
7:3


6:4
10:0
9:1
1:9
7:3


10:0
1:9
4:6
8:2
3:7
 
XX seria: 14.11.05
Na Wzgórzu
Słowian
Łagisza
Jordan
SM
DDK
XXI seria: 21.11.05
Leader
DDK
UKS II
Bartek
Siemion
Na Wzgórzu
XXII seria: 28.11.05
Na Wzgórzu
Michałek
SM
UKS II
Siemion
Słowian

- Michałek
- Leader
- Siemion
- Bartek
- UKS II
- pauza

- Michałek
- Słowian
- Jordan
- Łagisza
- SM
- pauza

- Leader
- DDK
- Łagisza
- Bartek
- Jordan
- pauza

4:6
4:6
1:9
7:3
1:9


4:6
9:1
5:5
7:3
10:0


6:4
10:0
9:1
6:4
5:5


 

UWAGA: Drużyna Dream Piekary Śląskie została wykluczona z rozgrywek I Ligi ze względu na oddawanie meczy walkowerem.


 

I runda - wiosna
EKSTRAKLASA
I seria: 07.03.05
UKS Hajduki
Fortuna
MOSiR Cz.
Światowid
DDK
II seria: 14.03.05
MORiS
TKKF
Jedynka
Światowid
UKS Wolej II
III seria: 21.03.05
DDK
UKS Wolej
Fortuna
MOSiR Cz.
UKS Wolej II

- UKS Wolej II
- TKKF
- Jedynka
- UKS Wolej
- MORiS

- UKS Hajduki
- MOSiR Cz.
- DDK
- Fortuna
- UKS Wolej

- UKS Hajduki
- TKKF
- Jedynka
- Światowid
- MORiS

9:1
0:10
7:3
5:5
7:3

2:8
9:1
10:0
6:4
2:8


5:5
2:8
4:6
7:3
2:8
IV seria: 11.04.05
UKS Hajduki
TKKF
UKS Wolej
MORiS
MOSiR Cz.
V seria: 18.04.05
UKS Hajduki
MORiS
DDK
Jedynka
Fortuna
VI seria: 25.04.05
UKS Wolej
TKKF
Jedynka
UKS Wolej II
MOSiR Cz.

- Fortuna
- UKS Wolej II
- Jedynka
- Światowid
- DDK

- MOSiR Cz.
- TKKF
- Światowid
- UKS Wolej II
- UKS Wolej

- UKS Hajduki
- DDK
- MORiS
- Światowid
- Fortuna

10:0
7:3
5:5
10:0
7:3


6:4
1:9
5:5
9:1
2:8

5:5
10:0
9:1
6:4
6:4
VII seria: 09.05.05
Światowid
Jedynka
UKS Wolej
Fortuna
UKS Wolej II
VIII ser: 16.05.05
UKS Hajduki
Światowid
MORiS
DDK
MOSiR Cz.
IX seria: 23.05.05
TKKF
Jedynka
DDK
MORiS
UKS Wolej II

- UKS Hajduki
- TKKF
- MOSiR Cz.
- MORiS
- DDK

- Jedynka
- TKKF
- UKS Wolej
- Fortuna
- UKS Wolej II

- UKS Hajduki
- Światowid
- UKS Wolej
- MOSiR Cz.
- Fortuna

3:7
4:6
6:4
6:4
5:5

7:3
0:10
5:5
5:5
7:3
 
6:4
7:3
2:8
3:7
6:4
I LIGA
I seria: 07.03.05
Jordan 20
Bartek
UKS II
SM
Aut Łagisza
Siemion
II seria: 14.03.05
DDK
Słowian
Na Wzgórzu
UKS II
Leader
Dream
III seria: 21.03.05
Siemion
Jordan
Bartek
UKS II
Aut Łagisza
SM
IV seria: 11.04.05
Na Wzgórzu
Michałek
Leader
DDK
Słowian
Dream

- DDK
- Słowian
- Na Wzgórzu
- Michałek
- Leader
- Dream

- Siemion
- Jordan
- Bartek
- Michałek
- SM
- Aut Łagisza

- Słowian
- Na Wzgórzu
- Michałek
- Leader
- DDK
- Dream

- Siemion
- Jordan
- Bartek
- SM
- Aut Łagisza
- UKS II

9:1
10:0
5:5
5:5
9:1
10:0

3:7
1:9
2:8
9:1
3:7
1:9

10:0
7:3
6:4
9:1
7:3
10:0

2:8
1:9
2:8
5:5
0:10
0:10
V seria: 18.04.05
Siemion
Jordan
UKS II
SM
Aut Łagisza
Bartek
VI seria: 25.04.05
Leader
DDK
Słowian
Na Wzgórzu
Michałek
Dream
VII seria: 09.05.05
Siemion
Jordan
SM
Leader
Na Wzgórzu
Michałek
VIII seria: 16.05.05
UKS II
Bartek
Aut Łagisza
Słowian
Leader
Dream

- Michałek
- Leader
- DDK
- Słowian
- Na Wzgórzu
- Dream

- Siemion
- Bartek
- UKS II
- SM
- Aut Łagisza
- Jordan

- Aut Łagisza
- UKS II
- Bartek
- Słowian
- DDK
- Dream

- Siemion
- Jordan
- SM
- Michałek
- Na Wzgórzu
- DDK

9:1
10:0
7:3
10:0
9:1
10:0

0:10
2:8
0:10
3:7
5:5
0:10

10:0
6:4
1:9
9:1
6:4
10:0

0:10
4:6
7:3
0:10
6:4
1:9
IX seria: 23.05.05
SM
Jordan
Bartek
DDK
Na Wzgórzu
Leader
X seria: 06.06.05
Siemion
SM
UKS II
Michałek
DDK
Dream
XI seria: 13.06.05
Jordan
Aut Łagisza
UKS II
Michałek
Słowian
Na Wzgórzu

- Siemion
- Aut Łagisza
- UKS II
- Michałek
- Słowian
- Dream

- Bartek
- Jordan
- Aut Łagisza
- Na Wzgórzu
- Leader
- Słowian

- Siemion
- Bartek
- SM
- Leader
- DDK
- Dream

1:9
7:3
9:1
6:4
8:2
10:0

9:1
1:9
7:3
7:3
7:3
0:10

6:4
6:4
6:4
8:2
1:9
10:0


Tabela Ekstraklasy

 
Klasyfikacja Końcowa
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
--------6.
7.
8.
9.
10.
  TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Wolej Bielszowice
Jedynka Pszów
-----------------------------------------------------------------UKS Wolej II Bielszowice
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
Fortuna Wyry
17
17
17
17
17
-------------
17
17
17

17

17
32
24
23
14
14
---------------16
16
14

11

6
126 : 34
108 : 62
95 : 75
74 : 96
84 : 86
---------------------80 : 90
80 : 90
88 : 82
60 : 110
48 : 122


Tabela I Ligi

Klasyfikacja Końcowa
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
  Jordan 20 Kochłowice
Siemion Siemianowice
UKS II Hajduki Chorzów
Bartek Siemianowice
TKKF Łagisza
TKKF Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
DDK Dąbrówka Wielka
Na Wzgórzu Świętochłowice
Leader Katowice
Słowian Katowice
Dream Piekary Śląskie
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
21
11
40
39
32
29
25
21
17
15
12
10
2
0
170 : 40
180 : 30
138 : 72
143 : 67
114 : 96
111 : 99
96 : 114
77 : 133
83 : 127
72 : 138
24 : 186
2 : 108


 

Drużyna Dream Piekary Śląskie została wykluczona z rozgrywek II rundy I Ligi!
Do I Ligi spadają bezpośrednio dwa zespoły, gdyż 9. zespół Ekstraklasy:
Światowid Gliwice oddawał zbyt dużo spotkań walkowerem lub rozgrywał mecze w nieregulaminowych terminach!


 

Legenda: M - ilość rozegranych spotkań, P - zdobyte punkty, m - bilans małych meczy


Ekstraklasa - Klasyfikacja Końcowa - grupa "silniejsza"
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
Fomin Jurij
Krupa Sebastian
Lewczuk Mirosław
Różalski Henryk
Balawajder Bogusław
Kołodziejczyk Marian
Sokołowski Janusz
Król Bogusław
Wolny Michał
Olszyna Zbigniew
Ciszewski Jarosław
Kaczorek Marek
Balawajder Jacek
Kasperski Adam
Rdest Ryszard
Górka Leszek
Cypek Adam
Makuch Sebastian
Wilk Piotr
Kazek Zygmunt
Król Janusz
Sztajer Włodzimierz
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
Jedynka Pszów
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
UKS Bielszowice
UKS Bielszowice
UKS Bielszowice
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
47
44
40
37
33
31
30
30
25
21
20
17
16
15
12
11
10
3
1
1
0
0
51
51
51
47
48
49
45
48
51
51
51
33
33
23
31
30
30
13
2
5
1
3
146 : 39
138 : 51
130 : 55
115 : 53
115 : 73
112 : 70
101 : 65
106 : 77
97 : 96
89 : 108
80 : 107
66 : 58
64 : 68
54 : 34
45 : 60
42 : 66
40 : 66
21 : 35
5 : 5
7 : 14
0 : 3
2 : 9


Ekstraklasa  - Klasyfikacja Końcowa - grupa "słabsza"
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
Dudek Robert
Miszka Stefan
Seifried Waldemar
Richta Marian
Kuczera Dariusz
Szafarczyk Marek
Strzałka Marian
Wolny Marek
Kopiec Leon
Szczęsnowicz Piotr
Kozak Bogusław
Kowalczyk Lech
Najasek Stanisław
Baron Mariusz
Leszczyna Paweł
Kater Krystian
Podwórny Roman
Ćwik Roman
Dąbrowski Marek
Rajewicz Andrzej
Teluk Tadeusz
Wiza Roman
Sopel Jan
Łosiniecki Jan
Białoń Bronisław
Ciepiał Stanisław
Paszkowski Kazimierz
Ciężkowski Eryk
Kwodawski Marian
Wawrzyniak Florian
Wiśniowski Józef
Wziątek Tadeusz
Stolarek Piotr
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Wolej II Bielszowice
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Wolej II Bielszowice
Światowid Gliwice
UKS Wolej II Bielszowice
Fortuna Wyry
Fortuna Wyry
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
Fortuna Wyry
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Światowid Gliwice
Fortuna Wyry
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Fortuna Wyry
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
UKS Wolej II Bielszowice
38
34
32
23
22
19
18
18
16
12
11
11
11
10
10
9
6
6
3
3
2
2
2
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
45
51
48
32
27
27
20
51
42
21
27
31
33
29
32
21
6
15
3
16
3
6
6
14
3
6
9
20
1
4
9
11
24
124 : 41
123 : 66
107 : 61
77 : 40
75 : 32
62 : 29
57 : 8
73 : 111
58 : 97
42 : 37
45 : 54
45 : 65
48 : 77
44 : 66
39 : 71
29 : 40
18 : 0
25 : 31
9 : 0
12 : 44
4 : 3
11 : 14
10 : 13
9 : 38
3 : 7
5 : 15
4 : 25
17 : 59
1 : 3
1 : 12
1 : 27
11 : 33
0 : 72

 


I LIGA - Klasyfikacja Końcowa
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.

53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.






77.

79.
80.
81.
82.
83.
Słomiany Jacek
Sołtysiak Jerzy
Cieluszke Rafał
Stefankiewicz Stefan
Sasin Krystian
Stefankiewicz Bogdan
Romik Eugeniusz
Nowak Paweł
Białas Andrzej
Klimczak Michał
Kotwica Dawid
Ogrodnik Mateusz
Magrowski Dawid
Łozak Mariusz
Kubicki Bogusław
Klaus Marcin
Świątek Mirosław
Szczupak Stanisław
Walotek Krzysztof
Keler Antoni
Wichary Zygfryd
Sasin Stanisław
Gruca Henryk
Joniec Jerzy
Tomecki Laurent
Sadłoń Jerzy
Noworzyn Henryk
Guzik Jan
Rogoń Bronisław
Noparlik Adam
Słota Stefan
Bartoń Aleksander
Pogorzałek Eryk
Romik Wojciech
Pilny Andrzej
Luksa Piotr
Jaskólski Józef
Majka Wojciech
Magiera Krystian
Olesiak Jacek
Adamus Jacek
Gaudyn Tadeusz
Wicher Roman
Widera Krzysztof
Hofler Artur
Cieślak Henryk
Bylica Dominika
Nowak Grzegorz
Wdowiak Piotr
Żurek Mariusz
Kredowski Tomasz
Żelechowski Iwo
Koźluk Krzysztof
Luksa Krzysztof
Siewert Halina
Ifczok Łukasz
Podpłomyk Edward
Bogacki Mariusz
Smolarz Romuald
Małota Sebastian
Kubecka Joanna
Świątek Piotr
Brix Marek
Juraszek Wojciech
Kandora Mariusz
Wilczyński Michał
Jeleń Norbert
Makowski Mirosław
Dobosz Piotr
Pacocha Tomasz
Okwiek Adrian
Pierzchała
Okwiek Dawid
Magrowski Sebastian
Golan Mateusz
Gryglicki Artur
Guzik Grzegorz
Matrejczyk Dawid
Woźniak Tadeusz
Matysek Sebastian
Ztobeck Łukasz
Nowakiewicz Danuta
Hok Rafał
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
Michałek Sławków
Siemion Siemianowice
DDK Dąbrówka Wielka
TKKF Aut Łagisza
TKKF Aut Łagisza
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
Jordan 20 Kochłowice
Jordan 20 Kochłowice
Bartek Siemianowice
Siemion Siemianowice
SM Piekary Śląskie
Michałek Sławków
Na Wzgórzu Świętochłowice
Siemion Siemianowice
Michałek Sławków
UKS Leader Katowice
UKS Leader Katowice
Jordan 20 Kochłowice
TKKF Aut Łagisza
Na Wzgórzu Świętochłowice
UKS Leader Katowice
Na Wzgórzu Świętochłowice
Jordan 20 Kochłowice
SM Piekary Śląskie
DDK Dąbrówka Wielka
SM Piekary Śląskie
DDK Dąbrówka Wielka
Na Wzgórzu Świętochłowice
Słowian Katowice
Siemion Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
Słowian Katowice
TKKF Aut Łagisza
SM Piekary Śląskie
Bartek Siemianowice
Siemion Siemianowice
DDK Dąbrówka Wielka
Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
SM Piekary Śląskie
Michałek Sławków
Michałek Sławków
SM Piekary Śląskie
SM Piekary Śląskie
SM Piekary Śląskie
SM Piekary Śląskie
Słowian Katowice
Siemion Siemianowice
UKS II Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
SM Piekary Śląskie
Słowian Katowice
DDK Dąbrówka Wielka
Siemion Siemianowice
Bartek Siemianowice
SM Piekary Śląskie
Na Wzgórzu Świętochłowice
Dream Piekary Śląskie
Dream Piekary Śląskie
Na Wzgórzu Świętochłowice
Słowian Katowice
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
UKS II Hajduki Chorzów
UKS Leader Katowice
DDK Dąbrówka Wielka
TKKF Aut Łagisza
DDK Dąbrówka Wielka
DDK Dąbrówka Wielka
UKS Leader Katowice
Dream Piekary Śląskie
58
55
51
40
39
35
35
34
31
30
30
30
30
30
29
28
27
27
26
26
25
24
23
22
21
21
19
19
18
16
16
14
14
13
12
9
8
8
8
7
7
7
6
6
5
4
4
4
4
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
63
60
60
57
61
44
44
52
48
44
45
45
45
45
41
50
32
56
42
57
27
55
63
48
25
46
45
63
41
18
41
23
24
51
15
44
9
20
49
8
15
16
9
21
6
6
9
9
16
3
3
3
14
34
2
3
8
9
24
26
3
6
6
11
17
18
20
29
1
1
1
1
1
1
1
1
3
3
6
6
7
12
18
178 : 37
165 : 35
162 : 49
134 : 70
134 : 93
111 : 49
112 : 48
115 : 80
110 : 77
99 : 64
103 : 65
104 : 68
102 : 66
100 : 67
97 : 51
107 : 77
84 : 21
111 : 109
91 : 66
101 : 115
76 : 12
93 : 106
107 : 139
90 : 97
66 : 19
89 : 85
76 : 91
73 : 143
77 : 76
50 : 17
65 : 84
43 : 40
52 : 34
64 : 126
40 : 16
38 : 112
25 : 6
28 : 41
47 : 128
21 : 8
29 : 30
35 : 31
21 : 11
25 : 47
15 : 7
12 : 9
14 : 17
13 : 18
14 : 41
9 : 0
9 : 1
9 : 1
9 : 37
11 : 93
6 : 0
7 : 4
11 : 19
9 : 22
14 : 69
10 : 76
5 : 6
6 : 15
5 : 16
12 : 31
8 : 52
13 : 53
8 : 57
12 : 85
2 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 9
0 : 9
2 : 18
0 : 18
3 : 21
4 : 36
3 : 54


 

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2005

EKSTRAKLASA - Klasyfikacja Końcowa - grupa "silniejsza"
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Lewczuk / Fomin
Różalski / Sokołowski
Wolny / Olszyna
Krupa / Kasperski
Król B. / Krupa
Balawajder / Balawajder
Balawajder / Kaczorek
Makuch / Sokołowski
Kołodziejczyk / Fomin
Różalski / Makuch
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Bielszowice
UKS Hajduki Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
14
11
8
5
4
4
3
1
0
0
16
14
17
7
10
10
6
1
1
1
46 : 16
38 : 14
31 : 35
17 : 11
17 : 21
16 : 22
11 : 13
3 : 0
2 : 3
2 : 3

 

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2005

EKSTRAKLASA - Klasyfikacja Końcowa - grupa "słabsza"
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.


16.



20.
21.
22.
23.
24.
Kowalczyk / Seifried
Miszka / Szafarczyk
Dudek / Kuczera
Leszczyna / Strzałka
Najasek / Kopiec
Wolny / Miszka
Strzałka / Wiza
Dudek / Baron
Strzałka /Dąbrowski
Leszczyna / Wziątek
Ćwik / Seifried
Rajewicz / Szczęsnowicz
Wolny / Stolarek
Podwórny / Wiza
Paszkowski / Wziątek
Kwodawski / Strzałka
Ciężkowski / Sopel
Kwodawski / Sopel
Białoń / Ciepiał
Ćwik / Richta
Dudek / Kater
Kozak / Seifried
Kopiec / Szczęsnowicz
Richta / Seifried
MORiS Chorzów
UKS Wolej II Bielszowice
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
Fortuna Wyry
UKS Wolej II Bielszowice
Światowid Gliwice
DDK Brzeziny Śląskie
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
Fortuna Wyry
UKS Wolej II Bielszowice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
Światowid Gliwice
MORiS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
Fortuna Wyry
MORiS Chorzów
5
5
5
4
4
4
2
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
7
7
4
8
9
2
6
1
1
3
3
1
1
1
1
1
1
1
2
2
3
3
4
15 : 3
16 : 9
16 : 13
12 : 1
14 : 15
20 : 20
6 : 1
9 : 14
3 : 0
3 : 1
6 : 8
6 : 8
1 : 3
1 : 3
1 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
3 : 6
1 : 6
4 : 9
0 : 9
4 : 12

 

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2005

I LIGA - Klasyfikacja Końcowa
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

16.
17.
18.
19.
20.







28.

30.

32.

34.


37.
38.
39.
40.
41.


44.



48.




53.
54.
55.

57.

59.
60.
61.
62.
63.
64.
Klaus / Cieluszke
Ogrodnik / Magrowski
Joniec / Gruca
Nowak / Białas
Świątek / Słomiany
Sołtysiak / Tomecki
Słomiany / Stefankiewicz
Sasin K./ Walotek
Sołtysiak / Łozak
Szczupak / Pogorzałek
Romik / Bartoń
Keler / Noworzyn
Sasin / Sasin
Tomecki / Łozak
Romik E. / Widera
Nowak / Olesiak
Sołtysia / Noparlik
Klimczak / Kotwica
Szczupak / Adamus
Kotwica / Ogrodnik
Białas / Majka
Szczupak / Kredowski
Siewert / Szymanek
Stefankiewicz / Klaus
Jaskólski / Słomiany
Szymanek / Słomiany
Tomecki / Noparlik
Szczupak/ Żurek
Widera / Bartoń
Noparlik / Kubicki
Klimczak / Magrowski
Rogoń / Pilny
Tomecki / Kubicki
Rogoń / Noworzyn
Wichary / Słomiany
Romik W. / Małota
Koźluk / Bylica
Cieluszke / Gaudyn
Romik / Romik
Smolarz / Luksa P.
Gruca / Joniec
Stefankiewicz / Cieluszke
Szczupak/ Cieślak
Szczupak / Brix
Magiera / Makowski
Romik W. / Bartoń
Keler / Jeleń
Luksa K./Makowski
Majka / Białas
Rogoń / Juraszek
Łozak / Kubicki
Widera. / Małota
Pilny / Keler
Gruca / Nowakiewicz
Szczupak / Koźluk
Ztobeck / Małota
Gruca / Guzik
Luksa / Magiera
Nowak / Majka
Sasin St./ Walotek
Smolarz / Makowski
Luksa / Luksa
Wilczyński / Hok
Wilczyński / Kandora
Bartek Siemianowice
UKS II Hajduki Chorzów
UKS Leader Katowice
TKKF Aut Łagisza
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
Siemion Siemianowice
Michałek Sławków
Jordan 20 Kochłowice
SM Piekary Śląskie
DDK Dąbrówka Wielka
Na Wzgórzu Świętochłowice
Michałek Sławków
Jordan 20 Kochłowice
DDK Dąbrówka Wielka
TKKF Aut Łagisza
Jordan 20 Kochłowice
UKS II Hajduki Chorzów
SM Piekary Śląskie
UKS II Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
SM Piekary Śląskie
Siemion Siemianowice
Bartek Siemianowice
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
SM Piekary Śląskie
DDK Dąbrówka Wielka
Jordan 20 Kochłowice
UKS II Hajduki Chorzów
Na Wzgórzu Świętochłowice
Jordan 20 Kochłowice
Na Wzgórzu Świętochłowice
Siemion Siemianowice
DDK Dąbrówka Wielka
SM Piekary Śląskie
Bartek Siemianowice
DDK Dąbrówka Wielka
Słowian Katowice
UKS Leader Katowice
Bartek Siemianowice
SM Piekary Śląskie
SM Piekary Śląskie
Słowian Katowice
DDK Dąbrówka Wielka
Na Wzgórzu Świętochłowice
Słowian Katowice
TKKF Aut Łagisza
Na Wzgórzu Świętochłowice
Jordan 20 Kochłowice
DDK Dąbrówka Wielka
Na Wzgórzu Świętochłowice
UKS Leader Katowice
SM Piekary Śląskie
DDK Dąbrówka Wielka
UKS Leader Katowice
Słowian Katowice
TKKF Aut Łagisza
Michałek Sławków
Słowian Katowice
Słowian Katowice
Dream Piekary Śląskie
Dream Piekary Śląskie
13
12
9
8
7
7
7
6
4
4
4
4
3
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
15
14
15
13
7
7
9
11
4
7
7
13
6
2
2
2
3
5
5
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
3
4
4
7
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
3
3
4
4
4
4
5
6
42 : 15
36 : 14
30 : 27
29 : 22
21 : 5
21 : 6
23 : 11
24 : 20
12 : 0
17 : 13
16 : 10
19 : 31
14 : 12
6 : 0
6 : 0
6 : 2
6 : 4
9 : 12
8 : 13
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 1
3 : 1
3 : 2
3 : 2
4 : 3
4 : 3
5 : 5
4 : 4
3 : 3
3 : 7
5 : 9
4 : 10
6 : 18
2 : 3
2 : 3
2 : 3
1 : 3
1 : 3
1 : 3
1 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
2 : 6
1 : 6
0 : 6
0 : 6
1 : 9
1 : 9
5 : 12
5 : 12
2 : 12
0 : 12
0 : 15
3 : 18

 


Sezon 2006

I runda - wiosna
EKSTRAKLASA
I seria: 06.03.06
TKKF
UKS Hajduki
MOSiR Cz.
DDK
UKS Wolej
II seria: 13.03.06
Jordan
MORiS
DDK
UKS Wolej
UKS II Hajduki
III seria: 20.03.06
Siemion
UKS Hajduki
MOSiR Cz.
Jedynka
MORiS

- UKS II Hajduki
- Jordan
- Siemion
- Jedynka
- MORiS

- TKKF
- UKS Hajduki
- MOSiR Cz.
- Siemion
- Jedynka

- TKKF
- DDK
- UKS Wolej
- Jordan
- UKS II Hajduki

 8:2
 9:1
 6:4
 5:5
 4:6

 1:9
 1:9
 2:8
 9:1
 3:7

 2:8
10:0
 7:3
 7:3
 8:2
IV seria: 27.03.06
TKKF
UKS II Hajduki
Jordan
Siemion
UKS Wolej
V seria: 03.04.06
TKKF
UKS Hajduki
MOSiR Cz.
Jedynka
Jordan
VI seria: 10.04.06
TKKF
Siemion
UKS II Hajduki
MORiS
DDK

- MORiS
- UKS Hajduki
- MOSiR Cz.
- DDK
- Jedynka

- DDK
- UKS Wolej
- MORiS
- Siemion
- UKS II Hajduki

- UKS Wolej
- UKS Hajduki
- MOSiR Cz.
- Jedynka
- Jordan

10:0
0:10
 1:9
 2:8
 5:5

 7:3
 8:2
 7:3
10:0
10:0

 8:2
 3:7
 1:9
 6:4
 8:2
VII seria: 24.04.06
Jedynka
UKS Hajduki
UKS Wolej
UKS II Hajduki
MORiS
VIII ser: 15.05.06
MOSiR Cz.
UKS Hajduki
UKS II Hajduki
DDK
Jordan
IX seria: 22.05.06
TKKF
Jedynka
UKS Wolej
Jordan
Siemion

- TKKF
- MOSiR Cz.
- Jordan
- DDK
- Siemion

- TKKF
- Jedynka
- UKS Wolej
- MORiS
- Siemion

- UKS Hajduki
- MOSiR Cz.
- DDK
- MORiS
- UKS II Hajduki


 1:9
 3:7
 9:1
 4:6
 5:5


 7:3
 6:4
10:0
 5:5
 8:2

 6:4
 4:6
 5:5
 7:3
 8:2

I LIGA
I seria: 06.03.06
Bartek
TKKF Łagisza
TKKF Michałek
DDK
OSiR Skałka
II seria: 13.03.06
Bartek
Łagisza
Michałek
UKS III
Strażak
III seria: 20.03.06
UKS III
Słowian
Leader
OSiR
DDK

- Strażak
- UKS III
- Renoma-Bryda
- UKS Leader
- Słowian

- Renoma-Bryda
- Leader
- OSiR
- DDK
- Słowian

- Bartek
- Łagisza
- Michałek
- Renoma-Bryda
- Strażak

10:0
10:0
10:0
6:4
8:2

10:0
7:3
6:4
3:7
8:2

0:10
2:8
6:4
10:0
8:2
IV seria: 27.03.06
Słowian
Strażak
UKS III
Leader
DDK
V seria: 03.04.06
Bartek
Łagisza
Michałek
DDK
UKS III
VI seria: 10.04.06
OSiR
Łagisza
Strażak
Słowian
Leader

- Bartek
- Łagisza
- Michałek
- Renoma-Bryda
- OSiR

- Leader
- OSiR
- Słowian
- Renoma-Bryda
- Strażak

- Bartek
- Renoma-Bryda
- Michałek
- DDK
- UKS III

 1:9
 2:8
 1:9
10:0
 7:3


 7:3
 7:3
10:0
 9:1
 3:7

 1:9
 9:1
 2:8
 1:9
10:0
VII seria: 24.04.06
DDK
Michałek
OSiR
Leader
Słowian
VIII ser: 15.05.06
Bartek
Łagisza
Strażak
Leader
UKS III
IX seria: 22.05.06
Bartek
Michałek
OSiR
Słowian
Strażak

- Bartek
- Łagisza
- UKS III
- Strażak
- Renoma-Bryda

- Michałek
- DDK
- OSiR
- Słowian
- Renoma-Bryda

- Łagisza
- DDK
- Leader
- UKS III
- Renoma-Bryda

 4:6
 3:7
10:0
 9:1
 8:2


 8:2
 8:2
 6:4
 9:1
 8:2

 9:1
 6:4
 7:3
 7:3
 7:3
II runda - jesień
EKSTRAKLASA - "grupa silniejsza"
X seria: 11.09.06
UKS Hajduki
DDK
TKKF
XI seria: 18.09.06
MORiS
DDK
MOSiR Cz.
XII seria: 25.09.06
MOSiR Cz.
TKKF
MORiS Ch.

XIII seria: 02.10.06
UKS Hajduki
MOSiR Cz.
DDK

- MORiS Ch.
- MOSiR Cz.
- pauza

- TKKF
- UKS Hajduki
- pauza

- UKS Hajduki
- DDK
- pauza

- TKKF
- MORiS Ch.
- pauza

 8:2
 4:6



 0:10
 6:4


 9:1
 8:2


 6:4
10:0
XIV seria: 09.10.06
TKKF
MORiS Ch.
UKS Hajduki
XV seria: 23.10.06
MORiS Ch.
MOSiR Cz.
TKKF
XVI seria: 06.11.06
TKKF
UKS Hajduki
MOSiR Cz.
XVII ser: 13.11.06
UKS Hajduki
DDK
MORiS Ch.

- MOSiR Cz.
- DDK
- pauza

- UKS Hajduki
- DDK
- pauza

- MORiS Ch.
- DDK
- pauza

- MOSiR Cz.
- TKKF
- pauza

10:0
 8:2



 1:9
 6:4


10:0
 5:5


 3:7
 2:8
 
XVIII ser: 20.11.06
TKKF
MORiS Ch.
DDK
XIX seria: 27.11.06
MOSiR Cz.
DDK
UKS Hajduki

- UKS Hajduki
- MOSiR Cz.
- pauza

- TKKF
- MORiS Ch.
- pauza


6:4
4:6


3:7
7:3
 

EKSTRAKLASA - "grupa słabsza"
X seria: 11.09.06
Jedynka
Jordan
Siemion
XI seria: 18.09.06
UKS II
Wolej
Jedynka
XII seria: 25.09.06
Jordan
UKS II
Wolej

XIII seria: 02.10.06
Wolej
Jedynka
Jordan

- UKS II
- Wolej
- pauza

- Jordan
- Siemion
- pauza

- Jedynka
- Siemion
- pauza

- UKS II
- Siemion
- pauza

10:0
 6:4



 3:7
 4:6


 7:3
 2:8


 7:3
 5:5
XIV seria: 09.10.06
Siemion
Jedynka
UKS II
XV seria: 23.10.06
UKS II
Wolej
Siemion
XVI seria: 06.11.06
Jordan
Siemion
Jedynka
XVII ser: 13.11.06
Jedynka
Siemion
Wolej

- Jordan
- Wolej
- pauza

- Jedynka
- Jordan
- pauza

- UKS II
- Wolej
- pauza

- Jordan
- UKS II
- pauza

 5:5 10:0
 

 1:9
 6:4



 7:3
 9:1


 6:4
 9:1
 
XVIII ser: 20.11.06
UKS II
Siemion
Jordan
XIX seria: 27.11.06
Jordan
Wolej
UKS II

- Wolej
- Jedynka
- pauza

- Siemion
- Jedynka
- pauza


10:0
10:0


5:5
10:0

I LIGA
X seria: 11.09.06
Bartek
TKKF Łagisza
TKKF Michałek
Strażak
UKS Leader
XI seria: 18.09.06
Bartek
Łagisza
Michałek
OSiR
Słowian
XII seria: 25.09.06
Bartek
Michałek
UKS III
Łagisza
DDK

- Renoma-Bryda
- Słowian
- UKS III
- DDK D.W.
- OSiR

- UKS III
- Renoma
- Leader
- DDK
- Strażak

- OSiR
- Renoma
- Leader
- Strażak
- Słowian

10:0
 8:2
10:0
 3:7
 3:7

10:0
10:0
 7:3
 5:5
 7:3

 9:1
10:0
 1:9
 9:1
 8:2
XIII seria: 09.10.06
Strażak
Leader
Słowian
OSiR
DDK
XIV seria: 16.10.06
Bartek
OSiR
UKS III
Leader
Michałek
XV seria: 23.10.06
Leader
Łagisza
DDK
OSiR
UKS III

- Bartek
- Łagisza
- Renoma
- Michałek
- UKS III

- Słowian
- Renoma
- Łagisza
- DDK
- Strażak

- Bartek
- Michałek
- Renoma
- Strażak
- Słowian

 1:9
 1:9
 9:1
 5:5
10:0

10:0
  ?
0:10
 4:6
 7:3

 1:9
 8:2
 9:1
10:0
 6:4
XVI seria: 06.11.06
Bartek
Strażak
OSiR
Leader
Słowian
VIII ser: 20.11.06
Michałek
DDK
Słowian
Strażak
UKS III
IX seria: 27.11.06
Łagisza
DDK
Strażak
Słowian
UKS III

- DDK
- UKS III
- Łagisza
- Renoma
- Michałek

- Bartek
- Łagisza
- Leader
- Renoma
- OSiR

- Bartek
- Michałek
- Leader
- OSiR
- Renoma

 7:3
 9:1
 ?
10:0
 3:7

 
 4:6
 8:2
 3:7
 9:1
 1:9

 3:7
 8:2
 1:9
  ?
 7:3

 

Tabela Ekstraklasy

 
Klasyfikacja końcowa
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
-----
6.
7.
8.
9.
-----
10.
  TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
------------------------------------------
Jedynka Pszów
Jordan 20 Kochłowice
Siemion Siemianowice
UKS Hajduki II Chorzów
------------------------------------------
UKS Wolej Bielszowice
17
17
17
17
17
------
17
17
17
17
------
17
30
30
21
14
10
------
17
16
16
4
-------
12
132 : 38
113 : 57
106 : 64
73 : 97
55 : 115
-------------
90 : 80
78 : 92
84 : 86
47 : 123
-------------
73 : 97

 

Drużyna UKS Wolej Bielszowice została wykluczona z rozgrywek na skutek trzech spotkań oddanych walkowerem.


 

Tabela I Ligi

Tabela po XVIII kolejkach
Lp.   Drużyna M P m.p.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10
  Bartek Siemianowice
TKKF Łagisza
DDK Dąbrówka Wielka
TKKF Michałek Sławków
OSiR Skałka Świętochłowice
Leader Katowice
Strażak Mikołów
Słowian Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
Renoma Bryda Katowice
18
18
18
18
18
18
18
15
18
18
36
30
27
23
16
16
12
8
6
0
155 : 25
124 : 46
119 : 61
112 : 68
87 : 63
97 : 73
65 : 115
47 : 103
34 : 146
15 : 155

 

Legenda: M - ilość rozegranych spotkań, P - zdobyte punkty, m - bilans małych meczy

 

 

Klasyfikacja indywidualna - Ekstraklasa - grupa "silniejsza"
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

26.
27.
Fomin Jurij
Lewczuk Mirosław
Krupa Sebastian
Różalski Henryk
Kuczera Dariusz
Głód Andrzej
Dudek Robert
Król Bogusław
Wilk Piotr
Sokołowski Janusz
Kasperski Adam
Kołodziejczyk Marian
Richta Marian
Cypek Adam
Baron Mariusz
Kowalczyk Lech
Dąbrowski Marek
Rdest Ryszard
Makuch Sebastian
Seifried Waldemar
Paździoch Adam
Kazek Zygmunt
Kozak Bogusław
Bęben Dawid
Widera Krzysztof
Wiśniewski Józef
Kater Krystian
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
MOSiR Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
MOSiR Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
UKS Hajduki Chorzów
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
MORiS Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
TKKF Chorzów
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
DDK Brzeziny Śląskie
46
44
42
33
32
28
27
25
24
24
20
18
13
8
8
8
6
5
3
3
1
1
1
0
0
0
0
51
51
51
42
41
39
48
49
39
47
26
30
44
24
42
43
9
12
5
12
2
4
7
3
3
9
10
147 : 46
132 : 51
137 : 60
90 : 41
106 : 50
87 : 31
99 : 89
98 : 91
85 : 66
80 : 62
68 : 37
69 : 48
63 : 99
36 : 55
43 : 112
44 : 113
15 : 8
20 : 29
10 : 9
16 : 30
5 : 5
5 : 10
7 : 18
0 : 9
0 : 9
4 : 27
3 : 30


 

Klasyfikacja indywidualna - Ekstraklasa - grupa "słabsza"
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
Balawajder Bogusław
Słomiany Jacek
Sołtysiak Jerzy
Balawajder Jacek
Świątek Mirosław
Tomecki Laurent
Cieluszke Rafał
Miszka Stefan
Górka Leszek
Olszyna Zbigniew
Noparlik Adam
Kotwica Dawid
Magrowski Dawid
Klimczak Michał
Ogrodnik Mateusz
Szafarczyk Marek
Wolny Michał
Łozak Mariusz
Wichary Zygfryd
Ćwik Roman
Kaczorek Marek
Ciszewski Jarosław
Oślizło Bernard
Godoś Krzysztof
Jedynka Pszów
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
Jedynka Pszów
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
Siemion Siemianowice
UKS Wolej Bielszowice
Jedynka Pszów
UKS Wolej Bielszowice
Jordan 20 Kochłowice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Wolej Bielszowice
UKS Wolej Bielszowice
Jordan 20 Kochłowice
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
Jedynka Pszów
UKS Wolej Bielszowice
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
33
30
25
24
20
20
20
18
18
16
15
12
11
10
10
8
7
4
3
3
3
3
2
0
48
47
42
43
33
38
41
29
39
30
33
41
43
29
31
14
13
13
8
9
10
22
3
1
114 : 70
93 : 79
85 : 64
89 : 61
66 : 53
69 : 52
71 : 72
69 : 36
77 : 73
65 : 52
56 : 63
73 : 98
53 : 104
36 : 65
47 : 69
28 : 24
25 : 22
13 : 25
13 : 17
15 : 23
13 : 24
22 : 58
8 : 5
0 : 3

 

Klasyfikacja indywidualna - I LIGA
Lp. zawodnik drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.

44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.

65.
66.
67.
68.



72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
Romik Eugeniusz
Jaskólski Józef
Stefankiewicz Stefan
Joniec Jerzy
Sadłoń Jerzy
Sasin Krystian
Majka Krzysztof
Staniczek Adam
Walotek Krzysztof
Gruca Henryk
Guzik Jan
Klaus Marcin
Romik Wojciech
Keler Antoni
Sasin Stanisław
Noworzyn Henryk
Luksa Piotr
Nowak Paweł
Magiera Kazimierz
Pilny Andrzej
Słota Stefan
Gaudyn Tadeusz
Białas Andrzej
Słapek Adrian
Grzegorczyk Marcin
Wdowiak Piotr
Jeleń Norbert
Makowski Sławomir
Żołądek Paweł
Wrzesień Artur
Kuchna Damian
Hejnot Tomasz
Rogoń Bronisław
Smolarz Romuald
Okwiek Adrian
Polaczkiewicz Andrzej
Tabacki Piotr
Małota Sebastian
Tabacki Szymon
Okwiek Dawid
Krawiec Eugeniusz
Pilakowski Karol
Tabor Mirosław
Widurski Ryszard
Mrowiński Kamil
Tabacki Tomasz
Wilk Robert
Woźniak Tadeusz
Kuchta Sebastian
Dawcewicz Eugeniusz
Magrowski Sebastian
Golan Mateusz
Maca Marek
Niesler Maciej
Pierzchała Krzysztof
Pabiańczyk Andrzej
Świątek Piotr
Kandora Mariusz
Musik Ireneusz
Gryglicki Artur
Grabiec Oliwer
Polaczkiewicz Stanisław
Tabacki Bartłomiej
Krawczyk Roman
Bartoń Aleksander
Hofler Artur
Jędrzejczyk Wojciech
Szczepański Leszek
Nowak Karol
Kuchta Kazimierz
Konieczko Tomasz
Żłobecki Łukasz
Adamczyk Mariusz
Kuchta Marcin
Kuczera Kamil
Rymarkiewicz M
Luksa Krzysztof
Bryda Grzegorz
DDK Dąbrówka Wielka
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
UKS Leader Katowice
TKKF Aut Łagisza
Michałek Sławków
TKKF Aut Łagisza
Strażak Mikołów
Michałek Sławków
UKS Leader Katowice
UKS Leader Katowice
Bartek Siemianowice
DDK Dąbrówka Wielka
OSiR Skałka Świętochłowice
Michałek Sławków
OSiR Skałka Świętochłowice
Słowian Katowice
TKKF Aut Łagisza
Słowian Katowice
OSiR Skałka Świętochłowice
DDK Dąbrówka Wielka
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
UKS III Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
Michałek Sławków
OSiR Skałka Świętochłowice
Słowian Katowice
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza
OSiR Skałka Świętochłowice
Strażak Mikołów
OSiR Skałka Świętochłowice
Słowian Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
Renoma Bryda
Strażak Mikołów
DDK Dąbrówka Wielka
Strażak Mikołów
UKS III Hajduki Chorzów
Renoma Bryda
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
UKS III Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
OSiR Skałka Świętochłowice
TKKF Aut Łagisza
Strażak Mikołów
Renoma Bryda
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
Renoma Bryda
UKS III Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
TKKF Aut Łagisza
Bartek Siemianowice
DDK Dąbrówka Wielka
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
Renoma Bryda
Strażak Mikołów
Michałek Sławków
DDK Dąbrówka Wielka
Michałek Sławków
Słowian Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
Strażak Mikołów
Renoma Bryda
DDK Dąbrówka Wielka
UKS III Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
UKS III Hajduki Chorzów
Renoma Bryda
Słowian Katowice
Renoma Bryda
47
42
37
37
35
35
31
29
26
26
26
23
22
21
21
20
20
18
17
16
16
14
11
10
10
9
8
8
7
6
5
5
5
5
5
5
4
4
4
4
4
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
51
46
42
51
43
45
40
47
36
51
51
27
42
35
37
30
38
20
45
21
26
16
14
18
32
13
11
19
9
7
6
10
12
23
24
34
6
7
18
21
27
3
3
8
13
16
5
7
14
17
18
20
27
2
2
3
4
4
5
6
7
8
1
1
2
3
3
3
3
3
3
3
5
5
6
8
25
29
148 : 25
129 : 31
117 : 39
125 : 75
113 : 43
114 : 44
99 : 37
107 : 78
87 : 36
104 : 90
98 : 91
74 : 22
79 : 69
74 : 56
70 : 59
72 : 43
77 : 64
56 : 19
66 : 88
53 : 24
57 : 41
45 : 13
38 : 14
31 : 30
42 : 77
32 : 16
19 : 10
30 : 42
24 : 12
19 : 8
16 : 5
20 : 16
23 : 22
15 : 52
24 : 63
31 : 92
12 : 9
14 : 11
21 : 41
16 : 53
14 : 70
9 : 1
9 : 1
11 : 19
13 : 32
12 : 40
6 : 9
8 : 17
11 : 36
15 : 46
10 : 50
17 : 57
17 : 76
3 : 3
4 : 5
4 : 7
7 : 9
4 : 9
4 : 14
4 : 15
6 : 18
3 : 21
0 : 3
0 : 3
2 : 6
2 : 9
1 : 9
0 : 9
0 : 9
0 : 9
0 : 9
1 : 9
4 : 15
2 : 15
0 : 18
0 : 24
0 : 66
6 : 87


 

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2006

EKSTRAKLASA - grupa "silniejsza"
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

11.
12.


15.
16.
17.
Lewczuk / Fomin
Różalski / Głód
Król / Krupa
Dudek / Kuczera
Różalski / Sokołowski
Krupa / Kasperski
Dudek / Kater
Wilk / Richta
Wilk / Kowalczyk
Kowalczyk / Wilk
Kozak / Richta
Rdest / Głód
Kazek / Sokołowski
Kuczera / Baron
Kozak / Richta
Dudek / Baron
Richta / Kowalczyk
TKKF Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MOSiR Czeladź
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
MOSiR Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
DDK Brzeziny Śląskie
MORiS Chorzów
14
8
7
6
4
4
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
17
9
9
12
5
8
1
1
2
2
2
1
1
1
2
3
6
45 : 13
24 : 9
24 : 11
22 : 23
14 : 5
15 : 18
3 ; 1
3 : 2
4 ; 4
4 ; 4
3 : 5
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 6
3 ; 9
2 : 18

 

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2006

EKSTRAKLASA - grupa "słabsza"
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
 
Balawajder / Balawajder
Słomiany / Cieluszke
Sołtysiak / Noparlik
Ćwik / Słomiany
Świątek M./ Słomiany
Balawajder J./ Górka
Balawajder B./ Górka
Sołtysiak / Tomecki
Miszka / Wolny
Miszka / Olszyna
Olszyna / Szafarczyk
Kotwica / Magrowski
Tomecki / Noparlik
Wolny / Olszyna
Kotwica / Klimczak
Ogrodnik / Magrowski
Ciszewski / Szafarczyk
Oślizło / Kaczorek
Jedynka Pszów
Siemion Siemianowice
Jordan 20 Kochłowice
Siemion Siemianowice
Siemion Siemianowice
Jedynka Pszów
Jedynka Pszów
Jordan 20 Kochłowice
UKS Bielszowice
UKS Bielszowice
UKS Bielszowice
UKS Hajduki II Chorzów
Jordan 20 Kochłowice
UKS Bielszowice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Bielszowice
Jedynka Pszów
8
5
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
13
12
5
1
1
1
1
2
2
2
2
2
4
4
5
7
1
1
29 : 20
22 : 26
13 : 6
3 : 0
3 : 0
3 : 2
3 : 2
5 : 3
5 : 3
5 : 5
4 : 4
3 : 3
6 : 10
5 : 11
7 : 14
7 : 18
0 : 3
0 : 3

 

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA GIER PODWÓJNYCH - w sezonie 2006

I LIGA
Lp. zawodnicy drużyna pkt il.m. sety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.



20.

22.

24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.


34.











46.
47.
48.

49.
50.
Joniec / Gruca
Walotek / Sasin K.
Nowak / Majka
Stefankiewicz / Jaskólski
Grzegorczyk / Staniczek
Białas / Majka
Stefankiewicz / Klaus
Jaskólski / Gaudyn
Romik W./ Małota
Stefankiewicz / Gaudyn
Sasin / Sasin
Romik / Romik
Luksa / Luksa
Keler / Noworzyn
Polaczkiewicz A. / Krawiec
Tabor / Niesler
Majka / Pierzchała
Noworzyn / Wilk
Jaskólski / Klaus
Rogoń / Keler
Małota / Żłobecki
Noworzyn / Jeleń
Widurski / Wrzesień
Makowski / Luksa P.
Słota / Romik
Pilny / Noworzyn
Staniczek / Hejnot
Słapek / Mrowiński
Luksa P. / Smolarz
Małota / Matysek
Mrowiński / Golan
Staniczek / Grzegorczyk
Pilny / Wilk
Noworzyn / Rogoń
Romik E. / Andraczek
Romik W. / Złobecki
Okwiek / Golan
Adamczyk / Magrowski S.
Widurski / Majka
Grzegorczyk / Tabacki
Luksa / Smolarz
Staniczek / Tabacki T.
Staniczek / Tabacki Sz.
Makowski / Magiera
Makowski / Luksa K.
Pilny / Keler
Krawiec / Dawcewicz
Słapek / Golan
Bryda / Krawiec
Magiera / Luksa P.
Okwiek D. / Magrowski
UKS Leader Katowice
Michałek Sławków
TKKF Aut Łagisza
Bartek Siemianowice
Strażak Mikołów
TKKF Aut Łagisza
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
DDK Dąbrówka Wielka
Bartek Siemianowice
Michałek Sławków
DDK Dąbrówka Wielka
Słowian Katowice
OSiR Skałka Świętochłowice
Renoma Bryda
UKS III Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
OSiR Skałka Świętochłowice
Bartek Siemianowice
OSiR Skałka Świętochłowice
DDK Dąbrówka Wielka
OSiR Skałka Świętochłowice
TKKF Aut Łagisza
Słowian Katowice
DDK Dąbrówka Wielka
OSiR Skałka Świętochłowice
Strażak Mikołów
UKS III Hajduki Chorzów
Słowian Katowice
DDK Dąbrówka Wielka
UKS III Hajduki Chorzów
Strażak Mikołów
OSiR Skałka Świętochłowice
OSiR Skałka Świętochłowice
DDK Dąbrówka Wielka
DDK Dąbrówka Wielka
UKS III Hajduki Chorzów
UKS III Hajduki Chorzów
TKKF Aut Łagisza
Strażak Mikołów
Słowian Katowice
Strażak Mikołów
Strażak Mikołów
Słowian Katowice
Słowian Katowice
OSiR Skałka Świętochłowice
Renoma Bryda
UKS III Hajduki Chorzów
Renoma Bryda
Słowian Katowice
UKS III Hajduki Chorzów
11
8
7
6
6
5
4
4
3
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
17
11
8
6
11
5
4
4
4
2
3
4
4
5
13
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
3
5
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
3
7
38 : 30
27 : 12
21 : 11
18 : 0
21 : 23
15 : 2
12 : 0
12 : 2
11 : 5
6 : 0
8 : 4
8 : 6
7 : 8
10 : 9
13 : 36
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 1
3 : 1
3 : 2
3 : 2
4 : 3
4 : 4
3 : 3
3 : 5
4 : 7
7 : 12
2 : 3
1 : 3
1 : 3
1 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
3 : 6
1 : 6
0 : 6
0 : 6
2 : 9
9 : 21

 

Powrót