Logo
Wyniki

Historia rozgrywek ekstraklasy i I ligi ¦.L.A. - 2010-2012


Sezon 2011/2012

II runda

I Liga

X seria: 15.02.12

ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Hajduki Chorzów
ATS Halex ¦wierklaniec
MUKS Jedynka Pszów
DDK Brzeziny ¦l±skie

XI seria: 29.02.12

MDK Ruda ¦l±ska
TKKF Chorzów
ATS Halex ¦wierklaniec
LKS Strażak Mikołów
ŁTS Łabędy Gliwice

XII seria: 07.03.12

ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
ŁTS Łabędy Gliwice
MUKS Jedynka Pszów
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
MDK Ruda ¦l±ska

XIII seria: 14.03.12

ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
MUKS Jedynka Pszów
ATS Halex ¦wierklaniec
LKS Strażak Mikołów
ŁTS Łabędy Gliwice

XIV seria: 28.03.12

ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Quo-Vadis Makoszowy
MDK Ruda ¦l±ska
TKKF Chorzów
ŁTS Łabędy Gliwice

XV seria: 11.04.12

ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
MDK Ruda ¦l±ska
ATS Halex ¦wierklaniec

XVI seria: 18.04.12

ATS Halex ¦wierklaniec
DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
MUKS Jedynka Pszów
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
TKKF Chorzów

XVII seria: 25.04.12

LKS Strażak Mikołów
UKS Hajduki Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
TKKF Chorzów
DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie

XVIII seria: 09.05.12

UKS Hajduki Chorzów
LKS Strażak Mikołów
DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
TKKF Chorzów
ŁTS Łabędy Gliwice



- ŁTS Łabędy Gliwice
- MDK Ruda ¦l±ska
- TKKF Chorzów
- LKS Strażak Mikołów
- UKS Quo-Vadis Zabrze Makoszow
y



- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- UKS Hajduki Chorzów
- UKS Qou-Vadis Zabrze Makoszowy
- DDK Brzeziny ¦l±skie
- MUKS Jedynka Pszó
w



- TKKF Chorzów
- UKS Hajduki Chorzów
- ATS Halex ¦wierklaniec
- LKS Strażak Mikołów
- DDK Brzeziny ¦l±skie




- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- UKS Hajduki Chorzów
- DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
- MDK Ruda ¦l±ska
- TKKF Chorzów



- MUKS Jedynka Pszów
- UKS Hajduki Chorzów
- ATS Halex ¦wierklaniec
- DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
- LKS Strażak Mikołów



- DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
- LKS Strażak Mikołów
- TKKF Chorzów
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- ŁTS Łabędy Gliwice



- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- UKS Hajduki Chorzów
- MDK Ruda ¦l±ska
- ŁTS Łabędy Gliwice
- LKS Strażak Mikołów



- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- ATS Halex ¦wierklaniec
- MUKS Jedynka Pszów
- MDK Ruda ¦l±ska
- ŁTS Łabędy Gliwice



- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- ATS Halex ¦wierklaniec
- MUKS Jedynka Pszów
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- MDK Ruda ¦l±ska


 
10:0
10:0
6:4
7:3
5:5




0:10
2:8
6:4
7:3
0:10




8:2
0:10
3:7
6:4
0:10




7:3
5:5
8:2
10:0
0:10




7:3
4:6
0:10
5:5
0:10




8:2
5:5
9:1
0:10
10:0




5:5
2:8
10:0
10:0
4:6




2:8
7:3
6:4
8:2
10:0




6:4
4:6
4:6
3:7
3:7

 

I runda

I Liga

I seria: 14.09.11

UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny ¦l±skie
LKS Strażak Mikołów
UKS Qou-Vadis Zabrze Makoszowy
MDK Ruda ¦l±ska

II seria: 28.09.11

TKKF Chorzów
ATS Halex 
¦wierklaniec
MUKS Jedynka Pszów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Hajduki Chorzów

III seria: 12.10.11

DDK Brzeziny Piekary ¦l.
LKS Strażak Mikołów
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
MDK Ruda ¦l.
ŁTS Łabędy Gliwice

IV seria: 26.10.11

TKKF Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Piekary 
¦l.

V seria: 16.11.11

LKS Strażak Mikołów
UKS Quo-Vadis Makoszowy
MDK Ruda 
¦l.
ŁTS Łabędy Gliwice
ATS Halex 
¦wierklaniec

VI seria: 30.11.11

TKKF Chorzów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Piekary 
¦l.
LKS Strażak Mikołów

VII seria: 14.12.11

UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
MDK Ruda 
¦l.
ŁTS Łabędy Gliwice
ATS Halex 
¦wierklaniec
MUKS Jedynka Pszów

VIII seria: 11.01.12

TKKF Chorzów
UKS Hajduki Chorzów
DDK Brzeziny Piekary ¦l.
LKS Strażak Mikołów
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze

IX seria: 25.01.12

MDK Ruda ¦l.
ŁTS Łabędy Gliwice
ATS Halex ¦wierklaniec
MUKS Jedynka Pszów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka



- TKKF Chorzów
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- MUKS Jedynka Pszów
- ATS Halex ¦wierklaniec
- ŁTS Łabędy Gliwice




- ŁTS Łabędy Gliwice
- MDK Ruda ¦l±ska
- UKS Qou-Vadis Zabrze Makoszowy
- LKS Strażak Mikołów
- DDK Brzeziny ¦l±skie



- TKKF Chorzów
- UKS Hajduki Chorzów
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- MUKS Jedynka Pszów
- ATS Halex 
¦wierklaniec



- ATS Halex ¦wierklaniec
- ŁTS Łabędy Gliwice
- MDK Ruda 
¦l.
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- LKS Strażak Mikołów



- TKKF Chorzów
- DDK Brzeziny Piekary 
¦l.
- UKS Hajduki Chorzów
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- MUKS Jedynka Pszów



- MUKS Jedynka Pszów
- ATS Halex 
¦wierklaniec
- ŁTS Łabędy Gliwice
- MDK Ruda 
¦l.
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze



- TKKF Chorzów
- LKS Strażak Mikołów
- DDK Brzeziny Piekary 
¦l.
- UKS Hajduki Chorzów
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka



- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- MUKS Jedynka Pszów
- ATS Halex 
¦wierklaniec
- ŁTS Łabędy Gliwice
- MDK Ruda ¦l.



- TKKF Chorzów
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- LKS Strażak Mikołów
- DDK Brzeziny Piekary ¦l.
- UKS Hajduki Chorzów


 
8:2
3:7
5:5
3:7
9:1



10:0
10:0
2:8
10:0
8:2



6:4
5:5
3:7
1:9
0:10



5:5
10:0
10:0
6:4
5:5



7:3
3:7
3:7
2:8
8:2



3:7
7:3
10:0
10:0
6:4



6:4
1:9
0:10
2:8
2:8



4:6
9:1
5:5
10:0
10:0



2:8
0:10
7:3
6:4
6:4

 

II runda

II Liga - Grupa A

X seria: 15.02.12

TKKF Spartakus Katowice
MOSiR CzeladĽ
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
UKS Leader Katowice

XI seria: 29.02.12

Schodbud Mysłowice
UKS Leader Katowice
TKKF Michałek Sławków
KTS Zagłębie Sosnowiec
UKS Ikar Mierzęcice

XII seria: 07.03.12

UKS Leader Katowice
Schodbud Mysłowice
KTS Zagłębie Sosnowiec
TKKF Michałek Sławków
Bartek Siemianowice ¦l.

XIII seria: 14.03.12

TKKF Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
KTS Zagłębie Sosnowiec
MOSiR CzeladĽ


XIV seria: 28.03.12

MOSiR CzeladĽ
UKS Ikar Mierzęcice
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
TKKF Michałek Sławków
TKKF Spartakus Katowice


XV seria: 11.04.12

TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
KTS Zagłębie Sosnowiec
UKS Ikar Mierzęcice
Schodbud Mysłowice


XVI seria: 18.04.12

TKKF Michałek Sławków
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
UKS Leader Katowice
KTS Zagłębie Sosnowiec
TKKF Aut Łagisza Będzin

XVII seria: 25.04.12

TKKF Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
Schodbud Mysłowice
UKS Ikar Mierzęcice
TKKF Michałek Sławków

XVIII seria: 09.05.12

MOSiR CzeladĽ
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
UKS Leader Katowice
Schodbud Mysłowice



- KTS Zagłębie Sosnowiec
- UKS Ikar Mierzęcice
- Schodbud Mysłowice
- TKKF Michałek Sławków
  --------------------------



- TKKF Spartakus Katowice
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
  --------------------------



- TKKF Spartakus Katowice
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- UKS Ikar Mierzęcice
   --------------------------



- UKS Ikar Mierzęcice
- UKS Leader Katowice
- Schodbud Mysłowice
- TKKF Michałek Sławków
   --------------------------



- KTS Zagłębie Sosnowiec
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- UKS Leader Katowice
- Schodbud Mysłowice
   --------------------------



- TKKF Spartakus Katowice
- TKKF Michałek Sławków
- UKS Leader Katowice
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
   --------------------------



- TKKF Sartakus Katowice
- MOSiR CzeladĽ
- UKS Ikar Mierzęcice
- Schodbud Mysłowice
   --------------------------



- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- MOSiR CzeladĽ
- UKS Leader Katowice
- KTS Zagłębie Sosnowiec
   --------------------------



- TKKF Spartakus Katowice
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Michałek Sławków
- UKS Ikar Mierzęcice



---
9:1
8:2
9:1
-



0:10
0:10
4:6
---
-



3:7
0:10
---
9:1

-



9:1
8:2
9:1
---
-



---
0:10
6:4
9:1
-



9:1
10:0
---
0:10
-



2:8
3:7
9:1
---
-



5:5
6:4
6:4
---
-



6:4
3:7
3:7
5:5

 

I runda

II Liga - Grupa A

I seria: 14.09.11

TKKF Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS Ikar Mierzęcice
Schodbud Mysłowice
UKS Leader Katowice

II seria: 28.09.11

TKKF Michałek Sławków
MOSiR CzeladĽ
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
TKKF Spartakus Katowice
KTS Zagłębie Sosnowiec

II seria: 12.10.11

TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS Ikar Mierzęcice
Schodbud Mysłowice
UKS Leader Katowice
MOSiR CzeladĽ

IV seria: 26.10.11

TKKF Michałek Sławków
MOSiR CzeladĽ
TKKF Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.


V seria: 16.11.11

UKS Ikar Mierzęcice
Schodbud Mysłowice
UKS Leader Katowice
KTS Zagłębie Sosnowiec
TKKF Spartakus Katowice


VI seria: 30.11.11

TKKF Michałek Sławków
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
TKKF Spartakus Katowice
UKS Ikar Mierzęcice
TKKF Aut Łagisza Będzin


VII seria: 14.12.11

Schodbud Mysłowice
UKS Leader Katowice
KTS Zagłębie Sosnowiec
MOSiR CzeladĽ
UKS Ikar Mierzęcice

VIII seria: 11.01.12

TKKF Michałek Sławków
TKKF Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS Ikar Mierzęcice
Schodbud Mysłowice

IX seria: 25.01.12

UKS Leader Katowice
KTS Zagłębie Sosnowiec
MOSiR CzeladĽ
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
TKKF Michałek Sławków



- TKKF Michałek Sławków
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- MOSiR CzeladĽ
- KTS Zagłębie Sosnowiec
  --------------------------



- UKS Leader Katowice
- Schodbud Mysłowice
- UKS Ikar Mierzęcice
- TKKF Aut Łagisza Będzin
  --------------------------



- TKKF Michałek Sławków
- TKKF Spartakus Katowice
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- KTS Zagłębie Sosnowiec
   --------------------------



- KTS Zagłębie Sosnowiec
- UKS Leader Katowice
- Schodbud Mysłowice
- UKS Ikar Mierzęcice
   --------------------------



- TKKF Michałek Sławków
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- MOSiR CzeladĽ
   --------------------------



- MOSiR CzeladĽ
- KTS Zagłębie Sosnowiec
- UKS Leader Katowice
- Schodbud Mysłowice
   --------------------------



- TKKF Michałek Sławków
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Spartakus Katowice
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
   --------------------------



- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- MOSiR CzeladĽ
- KTS Zagłębie Sosnowiec
- UKS Leader Katowice
   --------------------------



- Schodbud Mysłowice
- UKS Ikar Mierzęcice
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Spartakus Katowice
   --------------------------



9:1
7:3
0:10
10:0




6:4
10:0
9:1
6:4




9:1
0:10
6:4
10:0




10:0
8:2
9:1
10:0




3:7
2:8
3:7
0:10




4:6
10:0
6:4
2:8




4:6
3:7
0:10
6:4




4:6
5:5
10:0
3:7




6:4
0:10
6:4
6:4
 

 

II runda

II Liga - Grupa B

X seria: 15.02.12

Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
Energetyk Fortum Zabrze
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze

XI seria: 29.02.12

UKS Wolej Ruda ¦laska
UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
Słowian Katowice

XII seria: 12.10.11

UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice

XIII seria: 14.03.12

Słowian Katowice
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
Energetyk Fortum Zabrze
Renoma Bryda Katowice
UKS Hajduki II Chorzów

XIV seria: 28.03.12

Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Wolej Ruda ¦l±ska


XV seria: 11.04.12

MORiS Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Renoma Bryda Katowice
OSiR Skałka ¦więtochłowice
Energetyk Zabrze


XVI seria: 18.04.12

UKS Wolej Ruda ¦l±ska
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
Energetyk Fortum Zabrze
MORiS Chorzów

XVII seria: 25.04.12

UKS Wolej Ruda ¦l±ska
MORiS Chorzów
Energetyk Fortum Zabrze
Słowian Katowice
UKS Hajduki III Chorzów

XVIII seria: 09.05.12

UKS Hajduki II Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
Energetyk Fortum Zabrze
Renoma Bryda Katowice



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- UKS Hajduki II Chorzów
- MORiS Chorzów
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
  --------------------------



- Energetyk Fortum Zabrze
- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- UKS Hajduki III Chorzów
- Renoma Bryda Katowice
  --------------------------



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- Energetyk Fortum Zabrze
- Renoma Bryda Katowice
- Słowian Katowice
   --------------------------



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- MORiS Chorzów
- OSiR Skałka ¦więtochłowice

- UKS Hajduki III Chorzów
   --------------------------



- UKS Hajduki II Chorzów
- MORiS Chorzów
- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- Energetyk Fortum Zabrze
   --------------------------



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- Słowian Katowice
   --------------------------



- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Hajduki II Chorzów
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
   --------------------------



- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Hajduki II Chorzów
- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- Renoma Bryda Katowice
   --------------------------



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- MORiS Chorzów
- UKS Hajduki III Chorzów
- Słowian Katowice
   --------------------------



0:10
3:7
5:5
2:8




10:0
6:4
8:2
9:1




1:9
8:2
10:0
2:8




1:9
4:6
9:1
0:10




0:10
0:10
5:5
5:5




2:8
6:4
0:10
9:1




9:1
4:6
9:1
9:1




9:1
6:4
5:5
?




3:7
6:4
10:0
7:3
 

 

I runda

II Liga - Grupa B

I seria: 14.09.11

UKS Wolej Ruda 
¦l±ska
Słowian Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
MORiS Chorzów
Renoma Bryda Katowice

II seria: 28.09.11

UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Wolej Ruda 
¦l±ska
Energetyk Fortum Zabrze

II seria: 12.10.11

Słowian Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
MORiS Chorzów
Renoma Bryda Katowice
UKS Hajduki II Chorzów

IV seria: 26.10.11

UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Wolej Ruda
¦l±ska
Słowian Katowice
OSiR Skałka ¦więtochłowice


V seria: 16.11.11

UKS Hajduki III Chorzów
MORiS Chorzów
Renoma Bryda Katowice
Energetyk Fortum Zabrze
UKS Wolej Ruda 
¦l±ska

VI seria: 30.11.11

UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Wolej Ruda
¦l±ska
UKS Hajduki III Chorzów
Słowian Katowice


VII seria: 14.12.11

MORiS Chorzów
Renoma Bryda Katowice
Energetyk Fortum Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów

VIII seria: 11.01.12

UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS Wolej Ruda 
¦l±ska
Słowian Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
MORiS Chorzów

IX seria: 25.01.12

Renoma Bryda Katowice
Energetyk Fortum Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze



- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Hajduki II Chorzów
- Energetyk Fortum Zabrze
  --------------------------



- Renoma Bryda Katowice
- MORiS Chorzów
- UKS Hajduki III Chorzów
- Słowian Katowice
  --------------------------



- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- UKS Wolej Ruda 
¦l±ska
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- Energetyk Fortum Zabrze
   --------------------------



- Energetyk Fortum Zabrze
- Renoma Bryda Katowice
- MORiS Chorzów
- UKS Hajduki III Chorzów
   --------------------------



- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- Słowian Katowice
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Hajduki II Chorzów
   --------------------------



- UKS Hajduki II Chorzów
- Energetyk Fortum Zabrze
- Renoma Bryda Katowice
- MORiS Chorzów
   --------------------------



- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- Słowian Katowice
- UKS Wolej Ruda 
¦l±ska
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
   --------------------------



- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Hajduki II Chorzów
- Energetyk Fortum Zabrze
- Renoma Bryda Katowice
   --------------------------



- MORiS Chorzów
- UKS Hajduki III Chorzów
- Słowian Katowice
- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
   --------------------------



5:5
1:9
3:7
9:1




10:0
7:3
9:1
10:0




1:9
0:10
5:5
1:9




9:1
10:0
5:5
4:6




6:4
10:0
0:10
4:6




1:9
8:2
10:0
2:8




7:3
3:7
4:6
9:1




3:7
9:1
8:2
9:1




4:6
4:6
10:0
3:7
 

 

Tabela I Ligi

 

Klasyfikacja Końcowa

Lp.

 

Drużyna

Mecze

Punkty

małe pkt

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
-----
9.
10.

 

ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Hajduki Chorzów
ATS Halex ¦wierklaniec
MUKS Jedynka Pszów
LKS Strażak Mikołów
UKS Quo-Vadis Zabrze
DDK Brzeziny ¦l±skie
TKKF Chorzów
-----------------------------------------------------
MDK Ruda ¦l±ska
ŁTS Łabędy Gliwice

18
18
18
18
18
18
18
18
---------
18
18

33
31
27
20
20
17
16
10
---------
2

0

136 : 44
130 : 50
118 : 62
 99 : 81
 99 : 81
106 : 77
 95 : 85
 82 : 98
 ----------------
  25 : 155
   8 : 172

 

Tabela II Ligi - Grupa A

Klasyfikacja Końcowa

Lp.

 

Drużyna

Mecze

Punkty

małe pkt

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

 

MOSiR CzeladĽ
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Spartakus Katowice
Bartek Siemianowice
TKKF Michałek Sławków
Schodbud Mysłowice
UKS Leader Katowice
UKS Ikar Mierzęcice
KTS Zagłębie Sosnowiec

15
15
15
15
15
15
15
15
8

27
26
24
17
14
9
8
3
0

117 : 33
113 : 37
105 : 45
92 : 58
71 : 79
 50 : 100
64 : 86
 28 : 122
0 : 80

 

Tabela II Ligi - Grupa B

Klasyfikacja Końcowa

Lp.

 

Drużyna

Mecze

Punkty

małe pkt

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

 

UKS Wolej Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS Hajduki III Chorzów
Energetyk Zabrze
Słowian Katowice
Renoma Bryda Katowice

16
16
15
15
15
15
15
14
14

30
26
23
18
13
11
11
4
0

133 : 27
109 : 51
100 : 50
 89 : 61
 82 : 68
 59 : 91
 68 : 82
  29 : 111
  11 : 129

 


I Liga - Klasyfikacja Końcowa
Lp. zawodnik drużyna punkty ilo¶ć meczy
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.

35.

37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.

45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
Zemła Piotr
Krupa Sebastian
Wiża Roman
Żurek Mariusz
Strzałka Marian
Baron Mariusz
Tomecki Laurent
Balawajder Jacek
Romik Wojciech
Dudek Robert
Adamczyk Andrzej
Górka Leszek
Wajda Wojciech
Gralok Joachim
Steuer Rudolf
¦wi±tek Mirosław
Richta Marian
Kapica Mirosław
Skop Bogusław
Seifried Waldemar
KoĽluk Andrzej
Cyrta Mariusz
Serwata Rafał
Ćwik Roman
Wilaszek Grzegorz
Szafarczyk Marek
Noparlik Adam
Suchoplujew Marian
Romik Eugeniusz
Żukowski Marek
Popanda Ireneusz
Matczak Andrzej
Sołtysiak Jerzy
Biaduń Antoni
Kowalczyk Lech
Dwojak Krzysztof
Rogoń Bronisław
Kowalski Janusz
Białoń Bronisław
Kozak Bogusław
Szymkiewicz Bernard
Hnyda Adam
Nowakowski Witold
Czajęcki Jarosław
Sajdak Marek
Termin Roman
Gałuszka Bartłomiej
Kater Krystian
Kuzioła Daniel
Ciężkowski Eryk
Teluk Tadeusz
Biernacki Daniel
Budziński Marian
Małota Sebastian
Wzi±tek Tadeusz
Kołcz Gabriel
Leszczyna Paweł
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Hajduki Chorzów
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
ATS Halex ¦wierkalniec
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
ATS Halex ¦wierkalniec
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Piekary ¦l.
DDK Brzeziny Piekary ¦l.
LKS Stra
żak Mikołów
MUKS Jedynka Pszów
MUKS Jedynka Pszów
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
LKS StraŜak Mikołów
ATS Halex ¦wierkalniec
TKKF Chorzów
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
UKS Hajduki Chorzów
LKS Stra
żak Mikołów
DDK Brzeziny Piekary ¦l.
LKS Stra
żak Mikołów
LKS Stra
żak Mikołów
UKS Hajduki Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska
DDK Brzeziny Piekary ¦l.
MDK Ruda ¦l±ska
ATS Halex ¦wierkalniec
MUKS Jedynka Pszów
UKS Hajduki Chorzów
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
TKKF Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska
MDK Ruda ¦l±ska
LKS Stra
żak Mikołów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
TKKF Chorzów
ŁTS Łabędy Gliwice
ATS Halex ¦wierkalniec
ŁTS Łabędy Gliwice
MDK Ruda ¦l±ska
ŁTS Łabędy Gliwice
LKS Stra
żak Mikołów
LKS Stra
żak Mikołów
DDK Brzeziny Piekary ¦l
MDK Ruda ¦l±ska
ŁTS Łabędy Gliwice
ŁTS Łabędy Gliwice
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
DDK Brzeziny Piekary ¦l.
ŁTS Łabędy Gliwice
MDK Ruda ¦l±ska
ŁTS Łabędy Gliwice
62
55,5
52,5
49
42,5
41
40,5
38,5
37,5
37
29,5
29,5
28
28
27,5
26,5
26,5
22
21
20
19,5
18
16,5
13,5
12,5
11,5
11
6,5
6
5,5
5
5
5
5
5
5
5
4,5
4
4
3
2
2
2
2
1,5
1
1
1
1
0,5
0
0
0
0
0
0
63
62,5
63
62,5
51,5
58
54
63
61,5
56
51
60
48
51
56,5
53
56,5
38
51,5
34
55
32,5
27
30,5
25,5
18
20
26
14
38,5
6
9
11
11
20
20
53,5
8
9
16,5
21
2
3
3,5
41
6
1
11
16
25,5
43,5
1,5
3
6,5
8
12,5
37,5



II LIGA - Grupa A
Lp. zawodnik drużyna punkty ilo¶ć meczy
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.

54.

56.
Kopiec Leon
Nowak Paweł
Wyparło Arkadiusz
Wzi±tek Kazimierz
Gaudyn Tadeusz
Kazek Kazimierz
Olesiak Jacek
Majka Krzysztof
Joniec Jerzy
Wilk Piotr
Kazek Andrzej
Gruca Henryk
Mnich Marek
Żmijewski Artur
Jakubiak Jan
Gruszka Zbigniew
Wdowiak Piotr
Rodek Zbigniew
Sułek Sebastian
Guzik Jan
Kozieł Krzysztof
Giel Henryk
Jaskólski Józef
Zrałek Waldemar
¦wi±tek Piotr
Ptaszek Grzegorz
Białas Andrzej
Matusiński Bartosz
Wichary Zygfryd
Widurski Ryszard
Walkosz Jacek
Wicher Roman
Łucko¶ Janusz
WoĽniak Tadeusz
Rdest Ryszard
Kotuła Paweł
Szmołda Franciszek
Brzęcki Marcin
Pabiańczyk Andrzej
Budzak Andrzej
Cembrzyński Sławomir
Sadłoń Jerzy
Pilarczyk Konrad
Błaszków Zdzisław
Królczyk Jakub
Małecki Mateusz
Górski Bartosz
Michalak Wojciech
Wróbel Kamil
Seget Michał
Wojdas Marek
Słowińska Paulina
Pałys Kamil
Płaziński Dawid
Gaim Jacek
Pałys Bartosz
TKKF Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
TKKF Spartakus Katowice
TKKF Bartek Siemianowice
MOSiR CzeladĽ
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS Leader Katowice
TKKF Bartek Siemianowice
MOSiR CzeladĽ
UKS Leader Katowice
TKKF Spartakus Katowice
TKKF Michałek Sławków
Schodbud Mysłowice
MOSiR CzeladĽ
TKKF Michałek Sławków
TKKF Michałek Sławków
TKKF Michałek Sławków
UKS Leader Katowice
UKS Ikar Mierzęcice
Schodbud Mysłowice
TKKF Bartek Siemianowice
UKS Ikar Mierzęcice
TKKF Bartek Siemianowice
Schodbud Mysłowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
Schodbud Mysłowice
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS Ikar Mierzęcice
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Michałek Sławków
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
UKS Ikar Mierzęcice
Schodbud Mysłowice
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
Schodbud Mysłowice
UKS Ikar Mierzęcice
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS Ikar Mierzęcice
TKKF Aut Łagisza Będzin
KTS Zagłębie Sosnowiec
UKS Ikar Mierzęcice
Zagłębie Sosnowiec
KTS Zagłębie Sosnowiec
KTS Zagłębie Sosnowiec
UKS Leader Katowice
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Ikar Mierzęcice
KTS Zagłębie Sosnowiec
KTS Zagłębie Sosnowiec
KTS Zagłębie Sosnowiec
KTS Zagłębie Sosnowiec
43
42,5
40
38
34
32
29
28,5
27,5
25
24,5
25,5
24
22
19
18,5
17
15
14
12
11,5
11
10,5
9,5
9
9
5
5
4,5
4
3,5
3
3
2
2
1,5
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
52,5
45
47,5
52,5
49
43,5
40
41,5
48,5
35,5
29
45,5
45
41
35
27
43,5
29,5
33
46
47,5
41
24,5
47
20,5
42
5,5
19
6,5
9
11,5
3
3
3
3
12
1
1
2
2
5
1
1
2
2
3
3
6,5
8
10
11
12
13
13,5
15
19

 

II LIGA - Grupa B
Lp. zawodnik drużyna punkty ilo¶ć meczy
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.


56.

58.
59.
60.

62.
63.
64.
Kołodziejczyk Marian
Wójcik Rafał
Wolny Marek
Magrowski Dawid
Okwiek Dawid
Dworski Damian
Radło Sławomir
Miszka Stefan
Bzdak Bartłomiej
Keler Antoni
Olszyna Zbigniew
Kaczmarek Ryszard
Magrowski Sebastian
Domeradzki Zdzisław
Zegar Grzegorz
Wons Daniel
Wolny Michał
Borowczak Mirosław
Stolarek Piotr
Jarosz Andrzej
Szewerda Krzysztof
Magiera Kazimierz
Ruszkiewicz Adam
Dec Zbigniew
Klafczyński Robert
Skirzyński Dariusz
Ryczko Janusz
Rutowski Marek
Noworzyn Henryk
Maraszkiewicz Ryszard
Majer Paweł
Lechowski Tadeusz
Maca Marek
Zapotoczny Grzegorz
Rafa Jerzy
Smolarz Romuald
Noparlik Adam
Łozak Mariusz
Mieszko Witold
Makowski Mirosław
Pokryszka Daniel
Olewiński Józef
Kuchna Witold
Pilny Andrzej
Kubas Kazimierz
Bohl Ernest
Juraszek Wojciech
Beck Piot
Wrona Andrzej
Nycz Mateusz
Bryda Grzegorz
Krawiec Eugeniusz
Dyrcz Andrzej
Krajewski Daniel
Brym Łukasz
Nowak Edward
Fiszer Paweł
Smolarz Rafał
Sacher Rudolf
Gola Patryk
Hajduk Kamil
Wilk Robert
Luksa Krzysztof
Maj Zdzisław
MORiS Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
Energetyk Fortum Zabrze
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki III Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
Energetyk Fortum Zabrze
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
Słowian Katowice
Słowian Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
Energetyk Fortum Zabrze
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
MORiS Chorzów
Energetyk Fortum Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
Renoma Bryda Katowice
Renoma Bryda Katowice
Energetyk Fortum Zabrze
Słowian Katowice
UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
Słowian Katowice
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
OSiR Skałka ¦więtochłowice
OSiR Skałka ¦więtochłowice
Słowian Katowice
Renoma Bryda Katowice
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
Renoma Bryda Katowice
Renoma Bryda Katowice
MORiS Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Hajduki III Chorzów
Renoma Bryda Katowice
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
Słowian Katowice
Energetyk Fortum Zabrze
46,5
40
39,5
37
35,5
33
32
27,5
26,5
26
25,5
24,5
23,5
22,5
22
18,5
18
17,5
16,5
16,5
14,5
13
12
11
10
9
9
8
8
7
7
6
6
6
4,5
4,5
4
4
4
4
3
2
2
2
2
2
1
1
1
1
0,5
0,5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
54,5
52,5
44,5
45
43,5
55,5
42
30
43
45
27,5
54
44
39
40
45,5
19
34
29
29,5
43
49,5
37
28
19
16
17,5
14
16,5
7
11
9,5
26
30
10,5
14,5
4
10
11
23,5
6
3
4
7,5
18
48
3
3,5
4
7
22
30
1
1
1
3
3
3,5
4
5
5
6
11,5
14,5



Sezon 2010/2011


I runda
I Liga
I seria: 22.09.10

DDK Brzeziny ¦l±skie
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
ŁTS Łabędy Gliwice
TKKF Chorzów

II seria: 06.10.10

UKS Wolej Ruda ¦l±ska
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
TKKF Spartakus Katowice
LKS Strażak Mikołów
DDK Brzeziny ¦l±skie

III seria: 20.10.10

UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
ŁTS Łabędy Gliwice
TKKF Chorzów
ATS Halex ¦wierklaniec

IV seria: 10.11.10

UKS Wolej Ruda ¦l±ska
TKKF Spartakus Katowice
LKS Strażak Mikołów
DDK Brzeziny ¦l±skie
UKS Hajduki Chorzów

V seria: 24.11.10

MUKS Jedynka Pszów
ŁTS Łabędy Gliwice
TKKF Chorzów
ATS Halex ¦wierklaniec
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka

VI seria: 15.12.10

UKS Wolej Ruda ¦l±ska
LKS Strażak Mikołów
DDK Brzeziny ¦l±skie
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów

VII seria: 05.01.11

ŁTS Łabędy Gliwice
TKKF Chorzów
ATS Halex ¦wierklaniec
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
TKKF Spartakus Katowice

VIII seria: 02.02.11

UKS Wolej Ruda ¦l±ska
DDK Brzeziny ¦l±skie
UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
ŁTS Łabędy Gliwice

IX seria: 16.02.11

TKKF Chorzów
ATS Halex ¦wierklaniec
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
TKKF Spartakus Katowice
LKS Strażak Mikołów


- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- LKS Strażak Mikołów
- TKKF Spartakus Katowice
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- ATS Halex ¦wierklaniec



- ATS Halex ¦wierklaniec
- TKKF Chorzów
- ŁTS Łabędy Gliwice
- MUKS Jedynka Pszów
- UKS Hajduki Chorzów



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- DDK Brzeziny ¦l±skie
- LKS Strażak Mikołów
- TKKF Spartakus Katowice
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka



- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- ATS Halex ¦wierklaniec
- TKKF Chorzów
- ŁTS Łabędy Gliwice
- MUKS Jedynka Pszów



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- UKS Hajduki Chorzów
- DDK Brzeziny ¦l±skie
- LKS Strażak Mikołów
- TKKF Spartakus Katowice



- TKKF Spartakus Katowice
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- ATS Halex ¦wierklaniec
- TKKF Chorzów
- ŁTS Łabędy Gliwice



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- MUKS Jedynka Pszów
- UKS Hajduki Chorzów
- DDK Brzeziny ¦l±skie
- LKS Strażak Mikołów



- LKS Strażak Mikołów
- TKKF Spartakus Katowice
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- ATS Halex ¦wierklaniec
- TKKF Chorzów



- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- ŁTS Łabędy Gliwice
- MUKS Jedynka Pszów
- UKS Hajduki Chorzów
- DDK Brzeziny ¦l±skie


 

 
9:1
 8:2
 8:2
 4:6
 5:5



 4:6
 6:4
 9:1
 3:7
 6:4



 7:3
 9:1
 3:7
 7:3
 5:5



 4:6
 4:6
 6:4
 8:2
 7:3



 9:1
 4:6
 6:4
 6:4
 9:1



 8:2
 4:6
 5:5
 10:0
 9:1



 7:3
 1:9
 5:5
 8:2
 3:7



 5:5
 9:1
 6:4
 7:3
 6:4



 6:4
 3:7
 6:4
 2:8
 7:3

II Liga
I seria: 22.09.10

MDK Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Michałek Sławków
Bartek Siemianowice ¦l±skie
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice

II seria: 29.09.10

TKKF Spartakus II Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
Energetyk Zabrze
UKS Leader Katowice
MORiS Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska

III seria: 06.10.10

UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Michałek Sławków
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Ikar Mierzęcice

IV seria: 13.10.10

TKKF Spartakus Katowice
Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
Energetyk Zabrze
UKS Leader Katowice
MORiS Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów

V seria: 20.10.10

TKKF Michałek Sławków
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Hajduki III Chorzów

VI seria: 27.10.10

TKKF Spartakus II Katowice
Słowian Katowice
Energetyk Zabrze
UKS Leader Katowice
MORiS Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Michałek Sławków

VII seria: 17.11.10

TKKF Spartakus II Katowice
Energetyk Zabrze 
UKS Leader Katowice
MORiS Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Michałek Sławków
TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie

VIII seria: 24.11.10

TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Hajduki III Chorzów
Renoma Bryda Katowice

IX seria: 01.12.10

TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Hajduki III Chorzów
Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice

X seria: 15.12.10

TKKF Spartakus II Katowice
UKS Leader Katowice
MORiS Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Michałek Sławków
TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie
TKKF Aut Łagisza Będzin

XI seria: 05.01.11

MOSiR CzeladĽ
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Hajduki III Chorzów
Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
Energetyk Zabrze

XII seria: 12.01.11

TKKF Spartakus II Katowice
MORiS Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Michałek Sławków
TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ

XIII seria: 02.02.11

UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Hajduki III Chorzów
Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
Energetyk Zabrze
UKS Leader Katowice

XIV seria: 09.02.11

OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Hajduki III Chorzów 
Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
Energetyk Zabrze 
UKS Leader Katowice
MORiS Chorzów

XV seria: 16.02.11

MORiS Chorzów
MDK Ruda ¦l±ska
UKS Hajduki II Chorzów
TKKF Michałek Sławków
TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR CzeladĽ
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze


- TKKF Spartakus II Katowice
- MORiS Chorzów
- UKS Leader Katowice
- Energetyk Zabrze
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Ikar Mierzęcice



- UKS Ikar Mierzęcice
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Bartek Siemianowice
- TKKF Michałek Sławków
- UKS Hajduki II Chorzów



- TKKF Spartakus II Katowice
- MDK Ruda ¦l±ska
- MORiS Chorzów
- UKS Leader Katowice
- Energetyk Zabrze
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Hajduki III Chorzów



- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Ikar Mierzęcice
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Bartek Siemianowice
- TKKF Michałek Sławków



- TKKF Spartakus II Katowice
- UKS Hajduki II Chorzów
- MDK Ruda ¦l±ska
- MORiS Chorzów
- UKS Leader Katowice
- Energetyk Zabrze
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice



- Renoma Bryda Katowice
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Ikar Mierzęcice
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Bartek Siemianowice



- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Ikar Mierzęcice
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Aut Łagisza Będzin



- TKKF Spartakus II Katowice
- TKKF Michałek Sławków
- UKS Hajduki II Chorzów
- MDK Ruda ¦l±ska
- MORiS Chorzów
- UKS Leader Katowice
- Energetyk Zabrze
- Słowian Katowice



- TKKF Spartakus II Katowice
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie
- TKKF Michałek Sławków
- UKS Hajduki II Chorzów
- MDK Ruda ¦l±ska
- MORiS Chorzów
- UKS Leader Katowice
- Energetyk Zabrze



- Energetyk Zabrze
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Ikar Mierzęcice
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- MOSiR CzeladĽ



- TKKF Spartakus II Katowice
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie
- TKKF Michałek Sławków
- UKS Hajduki II Chorzów
- MDK Ruda ¦l±ska
- MORiS Chorzów
- UKS Leader Katowice



- UKS Leader Katowice
- Energetyk Zabrze 
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Ikar Mierzęcice
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze



- TKKF Spartakus II Katowice
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie
- TKKF Michałek Sławków
- UKS Hajduki II Chorzów
- MDK Ruda ¦l±ska
- MORiS Chorzów



- TKKF Spartakus II Katowice
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze 
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l±skie
- TKKF Michałek Sławków
- UKS Hajduki II Chorzów
- MDK Ruda ¦l±ska



- TKKF Spartakus II Katowice
- UKS Leader Katowice
- Energetyk Zabrze 
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Ikar Mierzęcice
- OSiR Skałka ¦więtochłowice


 

 
8:2
 2:8
 4:6
 6:4
 9:1
 8:2
 10:0
 9:1



 9:1
 2:8
 0:10
 0:10
 5:5
 3:7
 4:6
 7:3



 6:4
 1:9
 7:3
 7:3
 8:2
 10:0
 10:0
 6:4



 8:2
 5:5
 3:7
 3:7
 6:4
 8:2
 6:4
 10:0



 2:8
 9:1
 3:7
 8:2
 8:2
 8:2
 7:3
 6:4



 7:3
 6:4
 7:3
 3:7
 3:7
 6:4
 8:2
 3:7



 8:2
 9:1
 4:6
 8:2
 8:2
 4:6
 5:5
 10:0



 8:2
 4:6
 7:3
 5:5
 9:1
 4:6
 0:10
 4:6



 1:9
 3:7
10:0
 3:7
 1:9
 3:7
 2:8
 1:9



 5:5
 9:1
 9:1
 9:1
 9:1
 4:6
 8:2
 1:9



 6:4
10:0
 4:6
 10:0
 5:5
0:10
0:10
 6:4



 6:4
 7:3
10:0
 7:3
 7:3
10:0
 1:9
 5:5



 7:3
 8:2
 3:7
 3:7
 2:8
0:10
 3:7
 5:5



 8:2
 0:10
 0:10
 1:9
0:10
10:0
 5:5
 4:6



 7:3
 6:4
 7:3
 10:0
10:0
10:0
10:0
 5:5


II runda
I Liga
X seria: 09.03.11

UKS Hajduki Chorzów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
ŁTS Łabędy Gliwice
ATS Halex ¦wierklaniec
TKKF Chorzów

XI seria: 16.03.11

UKS Wolej Ruda ¦l±ska
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
MUKS Jedynka Pszów
LKS Strażak Mikołów
TKKF Spartakus Katowice

XII seria: 23.03.11

UKS Hajduki Chorzów
TKKF Spartakus Katowice
DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
ATS Halex ¦wierklaniec
LKS Strażak Mikołów

XIII seria: 06.04.11

TKKF Chorzów
DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
MUKS Jedynka Pszów
ATS Halex ¦wierklaniec
ŁTS Łabędy Gliwice

XIV seria: 13.04.11

UKS Hajduki Chorzów
TKKF Chorzów
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
LKS Strażak Mikołów
ATS Halex ¦wierklaniec

XV seria: 27.04.11

LKS Strażak Mikołów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
ŁTS Łabędy Gliwice
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
TKKF Spartakus Katowice

XVI seria: 11.05.11

MUKS Jedynka Pszów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
TKKF Spartakus Katowice
ŁTS Łabędy Gliwice

XVII seria: 18.05.11

UKS Hajduki Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
LKS Strażak Mikołów

XVIII seria: 25.05.11

ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
ATS Halex ¦wierklaniec
DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
TKKF Chorzów
TKKF Spartakus Katowice



- TKKF Spartakus Katowice
- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- MUKS Jedynka Pszów
- DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
- LKS Strażak Mikołów



- UKS Hajduki Chorzów
- ŁTS Łabędy Gliwice
- TKKF Chorzów
- ATS Halex ¦wierklaniec
- DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie



- ŁTS Łabędy Gliwice
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- MUKS Jedynka Pszów
- TKKF Chorzów
- UKS Wolej Ruda ¦l±ska



- UKS Hajduki Chorzów
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- LKS Strażak Mikołów
- UKS Wolej Ruda ¦l±ska
- TKKF Spartakus Katowice



- DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- MUKS Jedynka Pszów
- ŁTS Łabędy Gliwice
- TKKF Spartakus Katowice



- UKS Hajduki Chorzów
- ATS Halex ¦wierklaniec
- DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
- TKKF Chorzów
- MUKS Jedynka Pszów



- UKS Hajduki Chorzów
- LKS Strażak Mikołów
- DDK Brzeziny Piekary ¦l±skie
- TKKF Chorzów
- ATS Halex ¦wierklaniec



- ATS Halex ¦wierklaniec
- ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
- TKKF Chorzów
- ŁTS Łabędy Gliwice
- TKKF Spartakus Katowice



- UKS Hajduki Chorzów
- MUKS Jedynka Pszów
- LKS Strażak Mikołów
- ŁTS Łabędy Gliwice
- UKS Wolej Ruda ¦l±ska


 

10:0
4:6
5:5
7:3
2:8



2:8
6:4
10:0
2:8
2:8



5:5
2:8
4:6
9:1
6:4



1:9
4:6
8:2
6:4
7:3



9:1
4:6
4:6
3:7
6:4



4:6
4:6
6:4
3:7
3:7



5:5
8:2
6:4
3:7
6:4



10:0
5:5
7:3
6:4
9:1



5:5
6:4
6:4
5:5
6:4

II Liga
XVI seria: 16.03.11

UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
TKKF Spartakus II Katowice
MOSiR CzeladĽ
--------------------------------------------------------------
Renoma Bryda Katowice
UKS Leader Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
Słowian Katowice


XVII seria: 23.03.11

MDK Ruda ¦l±ska
TKKF Spartakus II Katowice
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów
--------------------------------------------------------------
Energetyk Zabrze
UKS Leader Katowice
TKKF Michałek Sławków
UKS Hajduki III Chorzów


XVIII seria: 06.04.11

TKKF Spartakus II Katowice
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
MORiS Chorzów
--------------------------------------------------------------
Energetyk Zabrze
Słowian Katowice
TKKF Michałek Sławków
TKKF Aut Łagisza Będzin


XIX seria: 13.04.11

MOSiR CzeladĽ
UKS Hajduki II Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
TKKF Spartakus II Katowice
--------------------------------------------------------------
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Hajduki III Chorzów
Słowian Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin


XX seria: 11.05.11

MORiS Chorzów
TKKF Spartakus II Katowice
UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
OSiR Skałka ¦więtochłowice
--------------------------------------------------------------
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Ikar Mierzęcice
UKS Leader Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin


XXI seria: 18.05.11

TKKF Spartakus II Katowice
MORiS Chorzów
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
MDK Ruda ¦l±ska
--------------------------------------------------------------
Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
UKS Leader Katowice
TKKF Michałek Sławków


XXII seria: 25.05.11

TKKF Spartakus II Katowice
UKS Hajduki II Chorzów
OSiR Skałka ¦więtochłowice
TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
--------------------------------------------------------------
Słowian Katowice
UKS Hajduki III Chorzów
TKKF Michałek Sławków
UKS Leader Katowice


- MDK Ruda ¦l±ska
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
--------------------------------------------------------------
- Energetyk Zabrze
- UKS Ikar Mierzęcice
- TKKF Michałek Sławków
- TKKF Aut Łagisza Będzin




- MORiS Chorzów
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- MOSiR CzeladĽ
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
--------------------------------------------------------------
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Ikar Mierzęcice
- TKKF Aut Łagisza Będzin




- MDK Ruda ¦l±ska
- MOSiR CzeladĽ
- UKS Hajduki II Chorzów
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
--------------------------------------------------------------
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Leader Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Ikar Mierzęcice




- MDK Ruda ¦l±ska
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- MORiS Chorzów
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
--------------------------------------------------------------
- Energetyk Zabrze
- UKS Leader Katowice
- TKKF Michałek Sławków
- Renoma Bryda Katowice




- UKS Hajduki II Chorzów
- MOSiR CzeladĽ
- TKKF Bartek Siemianowice ¦l.
- MDK Ruda ¦l±ska
--------------------------------------------------------------
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- TKKF Michałek Sławków
- Energetyk Zabrze




- UKS Hajduki II Chorzów
- MOSiR CzeladĽ
- OSiR Skałka ¦więtochłowice
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
--------------------------------------------------------------
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Ikar Mierzęcice
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- Energetyk Zabrze




- MORiS Chorzów
- MOSiR CzeladĽ
- UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
- MDK Ruda ¦l±ska
--------------------------------------------------------------
- Renoma Bryda Katowice
- UKS Ikar Mierzęcice
- TKKF Aut Łagisza Będzin
- Energetyk Zabrze


 

 
7:3
 3:7
 0:10
 4:6
 ----------
 2:8
 9:1
 3:7
 0:10




  9:1
 0:10
 7:3
 6:4
 ----------
 10:0
 8:2
 9:1
 10:0




  3:7
 8:2
 5:5
 5:5
 ----------
 10:0
 2:8
 9:1
 6:4




 7:3
 6:4
 8:2
 1:9
 ----------
 4:6
 7:3
 1:9
 7:3




 2:8
 1:9
 8:2
 7:3
 ----------
 10:0
 8:2
 6:4
 0:10




 0:10
 3:7
 4:6
 0:10
 ----------
 3:7
 0:10
10:0
 7:3




 0:10
 6:4
 4:6
 3:7
 ----------
 5:5
 10:0
 9:1
 6:4

 

 

Tabela I Ligi

 
Klasyfikacja Końcowa
Lp.   Drużyna Mecze Punkty małe pkt
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
-------
8.
-------
9.
10.
  UKS Hajduki Chorzów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
MUKS Jedynka Pszów
ATS Halex ¦wierklaniec
ŁTS Łabędy Gliwice
LKS Strażak Mikołów
DDK Brzeziny ¦l±skie
------------------------------------------------------------
TKKF Chorzów - baraż
-----------------------------------------------------------
UKS Wolej Ruda ¦l±ska
TKKF Spartakus Katowice
18
18
18
18
18
18
18
-------
18
-------
18
18
30
27
27
24
17
15
15
-------
12
-------
9
4
128 : 52
108 : 72
121 : 59
95 : 84
84 : 99
85 : 95
88 : 92
------------
67 : 113
------------
72 : 108
51 : 129

 

 TKKF Chorzów utrzymał się w I lidze, gdyż Bartek Siemianowice
 
zrezygnował z gier barażowych.

 

Tabela II Ligi

Klasyfikacja Końcowa
Lp.   Drużyna Mecze Punkty małe pkt
1.
2.
-------
3.
-------
4.
5.
6.
7.
8.
-------
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
  UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze
MDK Ruda ¦l±ska

------------------------------------------------------------
Bartek Siemianowice - baraż
------------------------------------------------------------
OSiR Skałka ¦więtochłowice
UKS Hajduki II Chorzów
MOSiR CzeladĽ
MORiS Chorzów
TKKF Spartakus II Katowice
----------------------------------------------------------------
UKS Leader Katowice
Energetyk Zabrze
TKKF Michałek Sławków
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS Hajduki III Chorzów
UKS Ikar Mierzęcice
Słowian Katowice
Renoma Bryda Katowice
22
22
-------
22
-------
22
22
22
22
22
------------
22
22
22
22
22
22
22
22
38
35
-------
34
-------
32
31
26
20
15
------------
24
24
23
17
15
11
5
2
166 : 54
145 : 75
------------
154 : 66
------------
144 : 76
135 : 85
135 : 85
112 : 108
85 : 135
------------------
122 : 98
132 : 88
110 : 110
85 : 135
86 : 134
72 : 148
31 : 189
46 : 174

 

 

 

 

Legenda: M - ilo¶ć rozegranych spotkań, P - zdobyte punkty, m - bilans małych meczy


Powrót