Logo
Tabele amatorskie

Klasyfikacje Indywidualne Ś.L.T.S.A. - sezon 2012/2013 r.


I Liga - Klasyfikacja Końcowa
Lp. zawodnik drużyna punkty ilość meczy
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.

42.
43.
44.

46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.


58.
Krupa Sebastian
Wiża Roman
Noparlik Adam
Balawajder Jacek
Baron Mariusz
Richta Marian
Romik Wojciech
Dudek Robert
Tomecki Laurent
Adamczyk Andrzej
Szafarczyk Marek
Wajda Wojciech
Nowak Paweł
Steuer Rudolf
Zemła Piotr
Wolny Michał
Górka Leszek
Olszyna Zbigniew
Seifried Waldemar
Koźluk Andrzej
Maraszkiewicz Ryszard
Majka Krzysztof
Ćwik Roman
Kaczorek Marek
Wolny Marek
Radło Sławomir
Miszka Stefan
Kowalczyk Lech
Kapica Mirosław
Olesiak Jacek
Bartoń Aleksander
Serwata Rafał
Wilaszek Grzegorz
Kołodziej Józef
Sołtysiak Jerzy
Lechowski Tadeusz
Wandas Tadeusz
Białoń Bronisław
Wiża Zbigniew
Kozak Bogusław
Termin Roman
Kowalski Janusz
Nowaczyk Aleksander
Cyrta Mariusz
Romik Eugeniusz
Matczak Andrzej
Seget Michał
Sadłoń Jerzy
Popanda Ireneusz
Widurski Ryszard
Szczupak Stanisław
Hnyda Adam
Małota Sebastian
Kuchta Kazimierz
Woźniak Tadeusz
Kaczmarek Ryszard
Budziński Marian
Stolarek Piotr

UKS Chorzów
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
UKS Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
DDK Brzeziny Piekary Śląskie
TKKF Chorzów
DDK Brzeziny Piekary Śląskie
DDK Brzeziny Piekary
Śląskie
UKS Chorzów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
MUKS Jedynka Pszów
TKKF Aut Łagisza Będzin
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Wolej Ruda Śląska
MUKS Jedynka Pszów
UKS Wolej Ruda Śląska
TKKF Chorzów
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS Wolej Ruda Śląska
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Chorzów
MUKS Jedynka Pszów
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
UKS Wolej Ruda Śląska
TKKF Chorzów
LKS Strażak Mikołów
TKKF Aut Łagisza Będzin
ATS Halex Świerklaniec
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
ATS Halex Świerklaniec
UKS Chorzów
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
TKKF Chorzów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
ATS Halex Świerklaniec
UKS Chorzów
DDK Brzeziny Piekary
MUKS Jedynka Pszów
ATS Halex Świerklaniec
TKKF Aut Łagisza Będzin
DDK Brzeziny Piekary Śląskie
TKKF Aut Łagisza Będzin
ATS Halex Świerklaniec
ATS Halex Świerklaniec
DDK Brzeziny Piekary Śląskie
LKS Strażak Mikołów
TKKF Aut Łagisza Będzin
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
UKS Wolej Ruda Śląska
55
51,5
46
46
43
41,5
37,5
36,5
34
34
31,5
27,5
24,5
24
23,5
23
23
23
20,5
17,5
16,5
16,5
16
15,5
15,5
15
12
12
11,5
11
10,5
10
9,5
9,5
8
7,5
6
5
5
3
3
2,5
2,5
2
2
2
1,5
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
61
59,5
58,5
62,5
59,5
57
56
56,5
46,5
50
45,5
41,5
62,5
62
24
38
31
44,5
40,5
59,5
21
52,5
42
22,5
48
53
13,5
35,5
23,5
51,5
30,5
17
26
27,5
10
48
16,5
18
19,5
5
5
6
12,5
4
4
12
24
1
3,5
10
18,5
27
0,5
1
3
3
3
15



II LIGA - Klasyfikacja Końcowa
Lp. zawodnik drużyna punkty ilość meczy
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
2
1.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.

51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.



68.

70.
71.
72.
73.

75.
76.
77.
78.
79.
80.

82.
83.
84.
85.
86.


89.
90.




95.


98.

100.
101.
102.

104.
WWójcik Rafał
Gorczowski Jakub
Świątek Mirosław
Klafczyński Robert
Wziątek Kazimierz
Magrowski Dawid
Joniec Jerzy
Wicher Roman
Okwiek Dawid
Biaduń Antoni
Dworski Damian
Ptaszek Grzegorz
Szewerda Krzysztof
Kołodziejczyk Marian
Bzdak Bartłomiej
Pawlik Piotr
Pilny Andrzej
Kazek Kazimierz
Kopiec Leon
Wilk Piotr
Kuzioła Daniel
Gola Patryk
Kamiński Piotr
Picheń Leon
Kazek Andrzej
Łozak Mariusz
Magiera Kazimierz
Rogoń Bronisław
Socha Zdzisław
Zegar Grzegorz
Guzik Jan
Kazek Zygmunt
Gaudyn Tadeusz
Kot Rafał
Mnich Marek
Klimczak Michał
Gnacy Krzysztof
Jakubiak Jan
Wons Daniel
Keler Antoni
Seredyński Adam
Krawiec Eugeniusz
Domeradzki Zdzisław
Nowakiewicz Danuta
Żukowski Marek
Borowczak Mirosław
Świątek Piotr
Zapotoczny Grzegorz
Lewandowski Maciej
Kołcz Gabriel
Ryczko Janusz
Kubas Kazimierz
Labus Marian
Majer Paweł
Suchoplujew Marian
Pokryszka Daniel
Wojciechowski Edward
Górny Czesław
Giel Henryk
Topol Marta
Scheniel Krzysztof
Dec Zbigniew
Kula Anna
Cyrta Mariusz
Wrona Andrzej
Matusiński Bartosz
Rafa Jerzy
Nowaczyk Tadeusz
Noworzyn Henryk
Wyskiel Tadeusz
Palińska Roksana
Karnia Przemysław
Nobis Lucjan
Kuchna Witold
Gasz Tomasz
Krajewski Daniel
Ruszkiewicz Adam
Bryda Grzegorz
Jaskólski Józef
Beck Piotr
Jarosz Andrzej
Smolarz Rafał
Łuczak Adam
Łuczak Natalia
Dyrcz Andrzej
Skirzyński Dariusz
Szkatuła Łukasz
Skubała Piotr
Staroń Juliusz
Suwiok Grzegorz
Śliwa Grzegorz
Kaczyński Jan
Krupiński Kazimierz
Juraszek Wojciech
Mońka Emilia
Luksa Krzysztof
Botor Aleksandra
Hajduk Kamil
Polechoński Jacek
Stepa Patryk
Gabryś Jacek
Reinsz Magdalena
Delost Kamil
Moszny Przemysław
OOSiR Skałka Świętochłowice
Schodbud Mysłowice
TKKF Bartek Siemianowice
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze
TKKF Spartakus Katowice
ZSI Chorzów
UKS Leader Katowice
TKKF Bartek II Siemianowice
ZSI Chorzów
Energetyk Fortum Zabrze
Energetyk Fortum Zabrze
Schodbud Mysłowice
TKKF Bartek II Siemianowice
MORiS Chorzów
ZSI Chorzów
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze
OSiR Skałka Świętochłowice
MOSiR Czeladź
TKKF Spartakus Katowice
TKKF Bartek Siemianowice
MDK Ruda Śląska
UKS Chorzów II Chorzów
UKS Leader Katowice
Bryda Katowice
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
Słowian Katowice
MDK Ruda Śląska
MOSiR Czeladź
MORiS Chorzów
UKS Leader Katowice
MOSiR Czeladź
TKKF Bartek Siemianowice
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze
TKKF Spartakus Katowice
UKS Chorzów II Chorzów
MDK Ruda Śląska
Schodbud Mysłowice
UKS Chorzów II Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
Słowian Katowice
Renoma Bryda Katowice
MORiS Chorzów
UKS Leader Katowice
MDK Ruda Śląska
Energetyk Fortum Zabrze
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Bartek II Siemianowice
MOSiR Czeladź
MDK Ruda Śląska
Energetyk Fortum Zabrze
Słowian Katowice
TKKF Bartek II Siemianowice
UKS Chorzów II Chorzów
MDK Ruda Śląska
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze
Słowian Katowice
Schodbud Mysłowice
UKS Chorzów III Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
Energetyk Fortum Zabrze
UKS Chorzów III Chorzów
UKS Chorzów II Chorzów
ZSI Chorzów
Schodbud Mysłowice
Energetyk Fortum Zabrze
TKKF Bartek II Siemianowice Śląska
OSiR Skałka Świętochłowice
TKKF Spartakus Katowice
UKS Chorzów III Chorzów
UKS Chorzów II Chorzów
MOSiR Czeladź
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Chorzów II Chorzów
UKS Chorzów II Chorzów
UKS Chorzów II Chorzów
Renoma Bryda Katowice
TKKF Bartek II Siemianowice
ZSI Chorzów
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze
UKS Chorzów II Chorzów
UKS Chorzów III Chorzów
UKS Chorzów III Chorzów
MORiS Chorzów
MORiS Chorzów
UKS Chorzów III Chorzów
TKKF Bartek Siemianowice
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze
Renoma Bryda Katowice
Renoma Bryda Katowice
UKS Leader Katowice
TKKF Bartek Siemianowice
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Chorzów III Chorzów
Słowian Katowice
TKKF Bartek II Siemianowice
UKS Chorzów II Chorzów
Renoma Bryda Katowice
Renoma Bryda Katowice
Renoma Bryda Katowice
UKS Chorzów III Chorzów
TKKF Bartek II Siemianowice
UKS Chorzów III
57
51
47,5
47
45,5
43
42
42
40
38,5
36
34
33,5
33
33
29,5
29
29
28,5
28,5
26
25,5
25
25
24,5
24,5
24,5
23,5
23
22,5
21,5
20
19,5
19,5
19
18
18
18
17
17
17
16,5
16
12,5
12
12
11,5
9
7,5
7,5
7,5
7,5
7
7
6,5
6
6
6
5
5
4
4
4
3
3
3
3
3
3
3
3
2,5
2
2
2
2
2
2
1,5
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

63
62
55,5
52,5
63
58,5
52,5
55,5
59,5
61
56
62,5
54,5
49,5
56
48,5
46,5
49,5
41,5
49
45,5
47
39
48,5
31,5
46
57,5
46,5
42,5
46
42,5
43,5
23,5
48,5
51,5
21
38
45,5
32,5
50,5
58
56,5
38,5
33
29
33
38,5
28
10,5
10,5
17,5
21
19
23,5
10
12
13,5
40
7
42
6
9,5
16,5
3
3
3
3
8
8
24
40
3,5
3
3
4
11
13
51
1,5
3
3
6,5
12
33,5
0,5
1
1
1
2
3
3
3
3
3
3,5
3,5
3,5
5
5
6
7
9
9
12,5

 

Powrót