Logo
Składy

Składy drużyn amatorskich - sezon 2012/2013 r.


I LIGA
 UKS Chorzów

 1. Krupa Sebastian
 2. Cyrta Mariusz
 3. Tomecki Laurent
 5. Noparlik Adam
 6. Sołtysiak Jerzy
 7. Niesler Artur
 8. Król Bogusław
 9. Tabor Mirosław
10. Król Janusz

 TKKF Chorzów

 1. Richta Marian
 2. Kowalczyk Lech
 3. Kozak Bogusław
 4. Seifried Waldemar
 6. Ćwik Roman

 LKS Strażak Mikołów

 1. Rafal Serwata
 2. Andrzej Adamczyk
 3. Grzegorz Wilaszek
 4. Mirosław Kapica
 5. Jan Borowski
 6. Mieczyslaw Kryża
 7. Janusz Kowalski
 8. Marian Budziński
 9. Roman Termin
10. Piotr Tabacki
11. Kazimierz Kuchta

 TKKF Aut Łagisza
 Będzin

 1. Nowak Paweł
 2. Majka Krzysztof
 3. Olesiak Jacek
 
4. Podpłomyk Edward
 5. Przewoźniak Grzegorz
 6. Sadłoń Jerzy
 7. Sokalski Dariusz
 8. Woźniak Tadeusz
 9. Białas Andrzej
10. Wrzesień Artur
11. Pabiańczyk Andrzej
12. Widurski Ryszard


 

 
 UKS Wolej Ruda Śląska

 1. Wolny Michał
 2. Miszka Stefan
 3. Maraszkiewicz Ryszard
 4. Olszyna Zbigniew
 5. Wolny Marek
 6. Stlarek Piotr

 MUKS Jedynka Pszów

 1. Balawajder Jacek
 2. Kaczorek Marek
 3. Górka Leszek
 4. Godoś Krzysztof
 5. Wajda Wojciech
 6. Kaptur Wojciech

 ATS Halex  Świerklaniec

 1. Hnyda Adam
 2. Szczupak Stanisław
 3. Słota Stefan
 4. Bartoń Aleksander
 5. Żelechowski Iwo

 UKS Quo-vadis Zabrze  Makoszowy

 1. Lechowski Tadeusz
 2. Jarosz Andrzej
 3. Wiża Roman
 4. Radło Sławomir
 5. Walaszek Henryk
 6. Kaczmarek Ryszard

 DDK Brzeziny Śląskie

 1. Romik Eugeniusz
 2. Romik Wojciech
 3. Baron Mariusz
 4. Dudek Robert
 5. Żłobecki Łukasz
 6. Popanda Ireneusz

 ULKS Tajfun Ligota  Łabędzka

 1. Steuer Rudolf
 2. Zemła Piotr
 3. Białoń Bronisław
 4. Wandas Tadeusz
 5. Kansy Marian
 6. Koźluk Andrzej

 
II LIGA - Grupa A
 Bartek Siemianowice

 1. Gaudyn Tadeusz
 2. Świątek Piotr
 3. Jaskólski Józef
 4. Krupiński Kazimierz
 5. Wichary Zygfryd
 6. Gaudyn Tadeusz
 7. Stefankiewicz Stefan
 8. 
Świątek Mirosław
 9. Klaus Marcin
10. Wilk Piotr

 MOSiR Czeladź

 1. Rdest Ryszard
 2. Kazek Zygmunt
 3. Kazek Kazimierz
 4. Sztajer Włodzimierz
 5. Kozak Waldemar
 6. Różalski Henryk
 7. Makuch Sebastian
 8. Sokołowski Janusz
 9. Głód Andrzej

 UKS Leader Katowice

 1. Guzik Jan
 2. Guzik Grzegorz
 3. Gruca Henryk
 4. Joniec Jerzy
 5. Kaczyński Jan
 6. Nowakiewicz Danuta

 Słowian Katowice

 1. Krzysztof Luksa
 2. Jędrzejczyk Wojciech
 3. Magiera Kazimierz
 4. Makowski Mirosław
 5. Skowera Mariusz
 6. Smolarz Romuald
 7. Wziątek Kazimierz

 Renoma-Bryda
 Katowice

 1. Rymarkiewicz Marek
 2. Maca Marek
 3. Bryda Grzegorz
 4. Polaczkiewicz Andrzej
 5. Polaczkiewicz Stanisław
 6. Krawiec Eugeniusz
 7. Grabiec Rafał
 8. Królikowski Mariusz
 9. Grabiec Michał
10. Kompała Jan
11. Nowaczyk Bogdan
12. Grabiec Zdzisław

 TKKF Spartakus  Katowice

 1. Kopiec Leon
 2. Wziątek Kazimierz
 3. Mnich Marek
 4. ?

 TKKF Bartek II  Siemianowice

 1. Szewerda Krzysztof
 2. ?
 3. ?
 4. ?
 5. ?

 Schodbud Mysłowice

 1. Ptaszek Grzegorz
 2. Jakubiak Jan
 3. Giel Henryk
 4. Szmołda Franciszek
 5. Budzak Andrzej
 6. Matusiński Bartosz

 
II LIGA - Grupa B
 UKS II  Chorzów

 1. Ruszkiewicz ADam
 2. Wons Daniel
 3. Gola Patryk
 4. Krajewski Daniel
 5. Smolarz Rafał
 6. Hajduk Adrian
 7. Sołtysiak Jerzy
 8. Król Bogusław
 9. Tabor Mirosław
10. Klimczak Michał
11. Komander Jan

 UKS III  Chorzów

 1. Palińska Roksana
 2. Topol Marta
 3. Reinsy Magdalena
 4. Łuczak Natalia
 5. Kula Anna
 6.
Łuczak Adam
 7. Bulowska Agata
 8. Jędroszczyk Dominika
 9. Wróbel Magdalena
10. Szajna Natalia

 MDK Ruda Śląska

 1. Suchoplujew Marian
 2. Rogoń Bronisław
 3. Żukowski Marek
 4. Dwojak Krzysztof
 5. Stalka Krystian

 ZSI Chorzów

 1. Magrowski Dawid
 2. Okwiek Dawid
 3. Bzdak Bartłomiej
 4. Wrona Andrzej
 5. Wilk Piotr
 6. Beck Piotr
 7.
Magrowski Sebastian

 OSiR Skałka
 Świętochłowice

 1. Keler Antoni
 2. Noworzyn Henryk
 3. Pilny Andrzej
 4. Jeleń Norbert
 5. W
ójcik Rafał
 6. Pilny Andrzej
 7. Kuchna Damian
 8. Kuchna Witold

 MORiS Chorzów

 1. Łozak Mariusz
 2. Domeradzki Zdzisław
 3. Zegar Grzegorz
 4. Skirzyński Dariusz
 5. Kołodziejczyk Marian

 Energetyk Zabrze

 1. Dworski Damian
 2. Ryczko Janusz
 3. Borowczak Mirosław
 4. Rafa Jerzy
 5. Dec Zbigniew
 6. Maj Zdzisław
 7. Biaduń Antoni

 UKS Quo-Vadis II  Zabrze Makoszowy

 1. Klafczyński Robert
 2. Pawlik Piotr
 3. Kot Rafał
 4. Sowka Marek
 


Powrót