Opis: Opis: Logo

Opis: Opis: Wyniki

 

Terminarz rozgrywek Śląskiej II Ligi Amatorów i Wetereanów w sezonie 2012/2013 r.

 


II runda

II Liga - Grupa "silniejsza"

VIII seria: 30.01.13

TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
OSiR Skałka Świętochłowice
Energetyk Fortum Zabrze
MORiS Chorzów

IX seria: 06.02.13

TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
ZSI Chorzów
Schodbud Mysłowice
TKKF Spartakus Katowice


X seria: 27.02.13

Energetyk Fortum Zabrze
MORiS Chorzów
Schodbud Mysłowice
OSiR Skałka Świętochłowice

XI seria: 06.03.13

TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
MOSiR Czeladź
Schodbud Katowice
ZSI Chorzów

XII seria: 13.03.13

MORiS Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
MOSiR Czeladź
TKKF Spartakus Katowice

XIII seria: 20.03.13

Energetyk Fortum Zabrze
OSiR Skałka Świętochłowice
MOSiR Czeladź
Schodbud Mysłowice

XIV seria: 27.03.13

Energetyk Fortum Zabrze
ZSI Chorzów
Schodbud Mysłowice
TKKF Bartek Siemianowice Śląskie

XV seria: 10.04.13

ZSI Chorzów
MOSiR Czeladź
Schodbud Mysłowice
TKKF Spartakus Katowice

XVI seria: 17.04.13

MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
OSiR Skałka Świętochłowice
Energetyk Fortum Zabrze

XVII seria: 24.04.13

TKKF Bartek Siemianowice 
Śląskie
MOSiR Czeladź
ZSI Chorzów
TKKF Spartakus Katowice

XVIII seria: 08.05.13

OSiR Skałka Świętochłowice

Energetyk Fortum Zabrze
MORiS Chorzów
TKKF Spartakus Katowice



- ZSI Chorzów
- MOSiR Czeladź
- Schodbud Mysłowice

- TKKF Spartakus Katowice



- MORiS Chorzów
MOSiR Czeladź
- OSiR Skałka Świętohłowice
- Energetyk Fortum Zabrze



- TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
- MOSiR Czeladź
ZSI Chorzów
TKKF Spartakus Katowice



- OSiR Skałka Świętochłowice
- Energetyk Fortum Zabrze
- MORiS Chorzów
TKKF Spartakus Katowice



- ZSI Chorzów
- Energetyk Fortum Zabrze
Schodbud Katowice
TKKF Bartek Siemianowice Śląskie



- ZSI Chorzów
MORiS Chorzów
TKKF Spartakus Katowice
- TKKF Bartek Siemianowice Śląskie




- MORiS Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
TKKF Spartakus Katowice
- MOSiR Czeladź




- TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
OSiR Skałka Świętochłowice
Energetyk Fortum Zabrze
MORiS Chorzów



- TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
ZSI Chorzów
-
Schodbud Mysłowice
TKKF Spartakus Katowice



- Energetyk Fortum Zabrze
MORiS Chorzów
-
Schodbud Mysłowice
OSiR Skałka Świętochłowice



- TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
- MOSiR Czeladź
-
Schodbud Mysłowice
- ZSI Chorzów



5:5
7:3
4:6
7:3



6:4
8:2
4:6
4:6



4:6
3:7
4:6
7:3



7:3
5:5
8:2
9:1



3:7
5:5
5:5
1:9



4:6
8:2
2:8
5:5



6:4
5:5
5:5
7:3



9:1
6:4
6:4
5:5



10:0
8:2
4:6
4:6



5:5
5:5
4:6
7:3



9:1
3:7
6:4
7:3

II runda

II Liga - Grupa "słabsza"

VIII seria: 30.01.13

TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
MDK Ruda Śląska
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów

IX seria: 06.02.13

TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
UKS Leader Katowice
Słowian Katowice
Renoma Byda Katowice

X seria: 27.02.13

UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
MDK Ruda Śląska

XI seria: 06.03.13

TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
UKS Ledaer Katowice
Słowian Katowice
Renoma Byda Katowice

XII seria: 13.03.13

UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS II Chorzów
Słowian Katowice
Renoma Byda Katowice

XIII seria: 20.03.13

UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
UKS III Chorzów
UKS Ledaer Katowice
TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie

XIV seria: 27.03.13

UKS III Chorzów
MDK Ruda Śląska
Renoma Byda Katowice
UKS Ledaer Katowice

XV seria: 10.04.13

TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
UKS Leader Katowice
Słowian Katowice
Renoma Byda Katowice

XVI seria: 17.04.13

UKS III Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
MDK Ruda Śląska
UKS II Chorzów

XVII seria: 24.04.13

TKKF Bartek II Siemianowice 
Śląskie
UKS Leader Katowice
Słowian Katowice
Renoma Byda Katowice

XVIII seria: 08.05.13

MDK Ruda Śląska

UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze



- TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
UKS Leader Katowice
-
Słowian Katowice
- Renoma Byda Katowice



- UKS III Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
- MDK Ruda Śląska

- UKS II Chorzów



TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
- UKS Leader Katowice
- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice



- MDK Ruda Śląska
- UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze



- UKS III Chorzów
MDK Ruda Śląska
UKS Ledaer Katowice
TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie



- UKS II Chorzów
MDK Ruda Śląska
Renoma Byda Katowice
-
Słowian Katowice



- UKS II Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
-
Słowian Katowice
- TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie




- UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
MDK Ruda Śląska
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów



- TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
- UKS Leader Katowice
Słowian Katowice
Renoma Byda Katowice



- UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
UKS Quo-Vadis Makoszowy II Zabrze
MDK Ruda Śląska



- TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
- UKS Leader Katowice
-
Słowian Katowice
- Renoma Byda Katowice



8:2
5:5
8:2
2:8



10:0
8:2
2:8
4:6



7:3
1:9
9:1
10:0



6:4
7:3
10:0
2:8



10:0
4:6
3:7
2:8



10:0
0:10
9:1
8:2



1:9
5:5
6:4
6:4



5:5
4:6
1:9
6:4



1:9
6:4
8:2
8:2



4:6
9:1
2:8
3:7



3:7
2:8
0:10
6:4

 


I runda

II Liga - Grupa A

I seria: 26.09.12

MOSiR Czeladź
Słowian Katowice
Renoma Bryda Katowice
Schodbud Mysłowice

II seria: 10.10.12

TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
TKKF Spartakus Katowice
TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
Schodbud
Mysłowice

III seria: 24.10.12

Renoma Bryda Katowice
TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
UKS Leader Katowice
Słowian Katowice

IV seria: 07.11.12

MOSiR Czeladź
TKKF Spartakus Katowice
TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
Schodbud Katowice

V seria: 21.11.12

TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
Słowian Katowice
TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
Schodbud Mysłowice

VI seria: 05.12.12

Renoma Bryda Katowice
Słowian Katowice
TKKF Spartakus Katowice
MOSiR Czeladź

VII seria: 19.12.12

TKKF Bartek II Siemianowice 
Śląskie
UKS Leader Katowice
TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
TKKF Spartakus Katowice



-
UKS Leader Katowice
TKKF Spartakus Katowice
- TKKF Bartek Siemianowice
Śląskie
- TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie



- MOSiR 
Czeladź
- UKS Leader Katowice
Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice



- MOSiR Czeladź
- TKKF Spartakus Katowice
- TKKF Bartek Siemianowice Śląskie
- Schodbud Katowice



- Słowian Katowice
- Renoma Bryda Katowice
- TKKF Bartek II Siemianowice Śląskie
UKS Leader Katowice



- UKS Leader Katowice
- Renoma Bryda Katowice
TKKF Spartakus Katowice
-
MOSiR Czeladź



- UKS Leader Katowice
- TKKF Bartek II Siemianowice 
Śląskie
- Schodbud Mysłowice
- TKKF Bartek Siemianowice Śląskie



-
 Renoma Bryda Katowice
- Słowian Katowice
-
Schodbud Mysłowice
- MOSiR Czeladź



8:2
3:7
0:10
9:1




0:10
8:2
10:0
10:0




2:8
2:8
3:7
2:8




10:0
10:0
9:1
10:0




10:0 vo
7:3
7:3
4:6




1:9
3:7
5:5
4:6




10:0
8:2
5:5
5:5

 

I runda

II Liga - Grupa B

I seria: 26.09.12

Energetyk Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów
MORiS Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów


II seria: 10.10.12


MDK Ruda 
Śląska
ZSI Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Quo-Vadis Zabrze

III seria: 24.10.12


MORiS Chorzów
UKS Hajduki III Chorzów
Energetyk Zabrze
UKS Hajduki II Chorzów

IV seria: 07.11.12


MDK Ruda 
Śląska
ZSI Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Quo-Vadis Zabrze

V seria: 21.11.12


UKS Hajduki III Chorzów

UKS Hajduki II Chorzów
OSiR Skałka Świętochłowice
UKS Quo-Vadis Zabrze

VI seria: 05.12.12


MORiS Chorzów
UKS Hajduki II Chorzów
ZSI Chorzów
MDK Ruda Śląska

VII seria: 19.12.12


UKS Hajduki III Chorzów

Energetyk Zabrze
OSiR Skałka Świętochłowice
ZSI Chorzów



- MDK Ruda Śląska
- ZSI Chorzów
- OSiR Skałka Ś
więtochłowice
- UKS Quo-Vadis Zabrze



-
 UKS Hajduki III Chorzów
- Energetyk Zabrze
-
UKS Hajduki II Chorzów
- MORiS Chorzów



-
MDK Ruda Śląska
- ZSI Chorzów
- OSiR Skałka Świętochłowice
- UKS Quo-Vadis Zabrze



-
 UKS Hajduki II Chorzów
- MORiS Chorzów
- UKS Hajduki III Chorzów
- Energetyk Zabrze



-
 Energetyk Zabrze
- MORiS Chorzów
- ZSI Chorzów
MDK Ruda Śląska



-
 Energetyk Zabrze
- UKS Hajduki III Chorzów
- UKS Quo-Vadis Zabrze
- OSiR Skałka Świętochłowice



-
MORiS Chorzów
- UKS Hajduki II Chorzów
- UKS Quo-Vadis Zabrze
- MDK Ruda Śląska



8:2
0:10
6:4
0:10



10:0

7:3
9:1
4:6



10:0

0:10
3:7
4:6



6:4

7:3
10:0
0:10



0:10

3:7
4:6
7:3



3:7

6:4
7:3
1:9



0:10

10:0
8:2
10:0

 



Powrót