Logo

Młodzieżowe Mistrzostwa UKS Chorzów


Klasyfikacje Końcowe Młodzieżowych Mistrzostw UKS - młodziczki

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
Gramińska Patrycja
Łuczak Natalia
Bulowska Agata
Mońka Emilia
Mońka Emilia
Mońka Emilia
Lempa Nikola
Lempa Nikola
Palińska Roksana
Bulowska Agata
Joszko Elżbieta
Michalska Sandra
Mieszkowska Natalia
Kondracka Natalia
Malcherczyk Klaudia
Kałuza Julia
Stankała Wiktoria
Serebrowska Dorota
Madej Paulina
Bulowska Agata
Nowak Wiktoria
Jurek Wiktoria
Grzywacz Nikola
Waloń Emilia

Klasyfikacje Końcowe Młodzieżowych Mistrzostw UKS - kadetki

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
Jędroszczyk Dominika
Palińska Roksana
Łuczak Natalia
Topol Marta
Palińska Roksana
Michalska Sandra
Mieszkowska Natalia
Żak Karolina
Szajna Natalia
Kula Anna
Palińska Roksana
Łuczak Natalia
Łuczak Natalia
Mieszkowska Natalia
Godzik Karolina
Michalska Sonia
Wróbel Magdalena
Jędroszczyk Dominika
Topol Marta
Kula Anna
Topol Marta
--------------------
Mońka Emila
Bulowska Agata

Klasyfikacje Końcowe Młodzieżowych Mistrzostw UKS - juniorki
Rok I miejsce II miejsce III miejsce
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
Jędroszczyk Dominika
Palińska Roksana
Łuczak Natalia
Topol Marta
Palińska Roksana
Palińska Roksana
Michalska Sandra
Michalska Sandra
Szajna Natalia
Kula Anna
Palińska Roksana
Łuczak Natalia
Łuczak Natalia
Łuczak Natalia
Krzyszczyk Julianna
Mieszkowska Natalia
Wróbel Magdalena
Jędroszczyk Dominika
Topol Marta
Kula Anna
Topol Marta
Topol Marta
Łuczak Natalia
Łuczak Natalia

Klasyfikacje Końcowe Młodzieżowych Mistrzostw UKS - młodzicy

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
Niesler Artur
Niesler Maciej
Raczyński Daniel
Ifczok Łukasz
Olearczyk Bartłomiej
Zuber Paweł
Lempa Filip
Słapek Adrian
Buchta Łukasz
Okwiek Dawid
B±torek Paweł
Buchta Daniel
Bzdak Bartłomiej
Bzdak Bartłomiej
Majer Paweł
Moszny Przemysław
Moszny Przemysław
Kwijas Mateusz
Sigulski Tymoteusz
Kucharski Przemysław
Kucharski Przemysław
Grajek Marcin
Gruchalski Michał
Niesler Maciej
Czembor Paweł
Repich Dawid
Bykowski Bartłomiej
Cisowski Robert
Rudnicki Kamil
Dobosz Piotr
Magrowski Sebastian
Pietrzyk Marta
Buchta Arkadiusz
Krajewski Daniel
Krajewski Daniel
Smolarz Rafał
Grobosz Marcin
Skonieczny Patryk
Sigulski Tymoteusz
Kucharski Przemysław
Sigulski Tymoteusz
Sopolski Szymon
Ja¶kowiak Robert
Nicpoń Sebastian
Kędziora Paweł
Raczyński Daniel
Kowalska Natalia
Karandys Anna
Chmiel Kamil
Papoń Dawid
Okwiek Dawid
Musik Ireneusz
Kubiński Jacek
Bzdak Bartłomiej
Gramińska Patrycja
Majer Paweł
Serebrowski Marcin
Hajduk Kamil
Chryczyk Michał
Plona Dawid
Wójcik Łukasz
Cyganek Piotr
Cyganek Piotr

Klasyfikacje Końcowe Młodzieżowych Mistrzostw UKS - kadeci

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
Donot Marcin
Niesler Artur
Gruchalski Michał
Niesler Maciej
Niesler Maciej
Ifczok Łukasz
Olearczyk Bartłomiej
Magrowski Dawid
Okwiek Adrian
Słapek Adrian
Magrowski Sebastian
Magrowski Sebastian
Rygus Daniel
Wons Daniel
Bzdak Bartłomiej
Bzdak Bartłomiej
Gola Patryk
Sigulski Dominik
Sigulski Dominik
Skonieczny Dawid
Barchański Dominik
Franta Maciej
Rogalski Mariusz
Niesler Artur
Tabor Mirosław
Kędziora Paweł
Kołodziej Alan
Ogrodnik Mateusz
Pacocha Tomasz
Gola Dawid
Gryglicki Artur
Okwiek Dawid
Okwiek Dawid
Wons Daniel
Ruszkiewicz Adam
Krajewski Daniel
Gola Patryk
Majer Paweł
Moszny Przemysław
Kwijas Mateusz
Plona Dawid
Obstoj Bartosz
Franta Julian
Duda Marcin
Tabor Mirosław
Kędziora Paweł
Ifczok Łukasz
Olearczyk Bartłomiej
Styrna Przemysław
Jeszonek Bogdan
Golan Mateusz
Dobosz Piotr
Musik Ireneusz
Meder Krzysztof
Ruszkiewicz Adam
Knop Mateusz
Nycz Mateusz
Majer Paweł
Hajduk Adrian
Lubecki Hubert
Wójcik Mateusz
Meus Mateusz
Rudny Paweł

Klasyfikacje Końcowe Młodzieżowych Mistrzostw UKS - juniorzy

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
Cyrta Mariusz
Cyrta Mariusz
Rogalski Mariusz
Niesler Artur
Tabor Mirosław
Cypek Adam
Niesler Maciej
Cypek Adam
Magrowski Dawid
Kotwica Dawid
Magrowski Dawid
Noworolnik Adrian
Noworolnik Adrian
Noworolnik Adrian
Okwiek Dawid
Okwiek Dawid
Bzdak Bartłomiej
Bzdak Bartłomiej
Bzdak Bartłomiej
Bzdak Bartłomiej
Krzykała Sławomir
Duda Daniel
Kamzela Wojciech
Fiszer Sylwester
Glowania Łukasz
Niesler Artur
Tabor Mirosław
Ifczok Łukasz
Ogrodnik Mateusz
Ogrodnik Mateusz
Magrowski Dawid
Noworolnik Adrian
Okwiek Adrian
Magrowski Sebastian
Okwiek Dawid
Magrowski Sebastian
Wons Daniel
Ruszkiewicz Adam
Ruszkiewicz Adam
Krajewski Daniel
Sigulski Dominik
Traskowski Marcin
Kacica Robert
Donot Marcin
Skowronek Tomasz
Puchalska Barbara
Łukasiak Marcin
Niesler Maciej
Cypek Adam
Niesler Maciej
Kotwica Dawid
Klimczak Michał
Okwiek Adrian
Lewicki Piotr
Kuczera Kamil
Magrowski Sebastian
Wons Daniel
Ruszkiewicz Adam
Wons Daniel
Wons Daniel
Krzykała Sławomir
Krzykała Sławomir
Szafarczyk Szymon

Klasyfikacje Końcowe Młodzieżowych Mistrzostw UKS - młodzieżowcy

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1998
1999
2002
2005
2006
2007
2008
2009
2013
2014
2015
Duda Daniel
Kamzela Wojciech
Łukasiak Marcin
Cypek Adam
Niesler Artur
Kotwica Dawid
Magrowski Dawid
Magrowski Dawid
Okwiek Dawid
Kula Anna
Ruszkiewicz Adam
Romik Krzysztof
Cyrta Mariusz
Łupawka Rafał
Niesler Maciej
Niesler Maciej
Klimczak Michał
Kotwica Dawid
---------------
Gasz Tomasz
Gasz Tomasz
Wons Daniel
---------------
---------------
Kowalski Łukasz
---------------
Tabor Mirosław
Ogrodnik Mateusz
Pietrzyk Katarzyna
---------------
----------------
Musik Ireneusz
Kula Anna

Klasyfikacje Generalna Młodzieżowych Mistrzostw UKS - Dziewczęta

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
----------------
Gruchalska Magdalena
Gruchalska Magdalena
Gruchalska Magdalena
Gruchalska Magdalena
Susek Agnieszka
--------------------
--------------------
Pietrzyk Katarzyna
Pietrzyk Katarzyna
Pietrzyk Katarzyna
Cuper Paulina
Cuper Paulina
Gramińska Patrycja
Palińska Roksana
Łuczak Natalia
Topol Marta
Palińska Roksana
Palińska Roksana
Mieszkowska Natalia
Michalska Sandra
--------------------
Stróżyk Ewa
Sitko Monika
Puchalska Barbara
Kowalska Natalia
Karandys Anna
--------------------
--------------------
Kowalska Natalia
Lis Iwona
Wychowaniec Paula
Gramińska Patrycja
Gramińska Patrycja
Jędroszczyk Dominika
Łuczak Natalia
Palińska Roksana
Łuczak Natalia
Kula Anna
Łuczak Natalia
Michalska Sandra
Mieszkowska Natalia
-------------------
-------------------
Węgrzyńska Natalia
Gontarz Ewa
Sitko Monika
Kozieł Katarzyna
--------------------
--------------------
--------------------
Kijas Nicol
Cuper Paulina
Pietrzyk Katarzyna
Szajna Natalia
Szajna Natalia
Kula Anna
Topol Marta
Kula Anna
Łuczak Natalia
Mońka Emilia
Krzyszczyk Julianna
Żak Karolina

Klasyfikacje Generalna Młodzieżowych Mistrzostw UKS

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
Cyrta Mariusz
Niesler Artur

Gruchalski Michał
Niesler Maciej
Niesler Maciej
Łukasiak Marcin
Niesler Maciej
Cypek Adam
Cypek Adam
Kotwica Dawid
Kotwica Dawid
Magrowski Dawid
Magrowski Dawid
Noworolnik Adrian
Okwiek Dawid
Okwiek Dawid
Bzdak Bartłomiej
Bzdak Bartłomiej
Ruszkiewicz Adam
Bzdak Bartłomiej
Krzykała Sławomir
Donot Marcin
Niesler Maciej
Niesler Maciej
Niesler Artur
Tabor Mirosław
Cypek Adam
Ifczok Łukasz
Niesler Maciej
Magrowski Dawid
Magrowski Dawid
Magrowski Dawid
Noworolnik Adrian
Noworolnik Adrian
Okwiek Dawid
Magrowski Sebastian
Bzdak Bartłomiej
Okwiek Dawid
Ruszkiewicz Adam
Bzdak Bartłomiej
Sigulski Dominik
Kucharski Przemysław
Duda Daniel
Gruchalski Michał
Raczyński Daniel
Tabor Mirosław
Niesler Artur
Ifczok Łukasz
Cypek Adam
Ogrodnik Mateusz
Kotwica Dawid
Klimczak Michał
Noworolnik Adrian
Magrowski Sebastian
Magrowski Sebastian
Magrowski Sebastian
Wons Daniel
Wons Daniel
Gola Patryk
Wons Daniel
Krajewski Daniel
Krzykała Sławomir
Szafarczyk Szymon



 

Zestawienie Medalowe
we wszystkich kategoriach
Młodzieżowych Mistrzostw UKS
w latach 1997-20
17
lp imię i nazwisko medale ilo¶ć
    Z S B R
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

17.
18.
19.
20.
21.
22.


25.
26.
27.
28.


31.

33.
34.
35.
36.
37.


40.

42.


45.
46.
47.



51.


54.

Bzdak Bartłomiej
Niesler Maciej
Magrowski Dawid
Palińska Roksana
Okwiek Dawid
Nielser Artur
Cypek Adam
Łuczak Natalia
Noworolnik Adrian
Michalska Sandra
Kotwica Dawid
Gruchalska Magdalena
Cyrta Mariusz
Topol Marta
Mońka Emilia
Pietrzyk Katarzyna
Ruszkiewicz Adam
Mieszkowska Natalia
Magrowski Sebastian
Ifczok Łukasz
Gramińska Patrycja
Gruchalski Michał
Kucharski Przmysław
Sigulski Dominik
Jędroszczyk Dominika
Moszny Przmysław
Krzykała Sławomir
Olearczyk Bartłomiej
Łukasiak Marcin
Cuper Paulina
Słapek Adrian
Lempa Nikola
Wons Daniel
Kula Anna
Tabor Mirosław
Sigulski Tymoteusz
Majer Paweł
Duda Daniel
Bulowska Agata
Okwiek Adrian
Gola Patryk
Kwijas Mateusz
Donot Marcin
Rogalski Mariusz
Raczyński Daniel
Żak Karolina
Lempa Filip
Zuber Paweł
Buchta Łukasz
B±torek Paweł
Buchta Daniel
Rygus Daniel
Skonieczny Dawid
Barchański Dominik
Kamzela Wojciech
11
7
7
7
6
5
5
4
4
4
4
4
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
6
4
3
5
4
1
8
3
2
1
0
1
0
0
0
4
4
3
2
2
2
2
2
1
1
0
0
0
0
0
0
3
3
3
2
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
2
0
1
1
1
2
3
1
0
2
0
0
6
2
2
2
0
4
2
1
0
0
0
2
0
3
1
1
1
0
0
6
5
3
0
2
2
2
1
1
0
0
0
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
14
15
11
11
12
10
8
15
8
6
7
4
4
9
5
5
8
6
9
6
5
4
4
4
5
3
5
3
3
3
2
2
10
9
7
3
4
4
4
3
3
2
2
2
3
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
52.
Powrót