Logo

Mistrzostwa UKS Chorzów


Mistrzostwa UKS Seniorów w grze pojedynczej

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010

2011
2012

2013
2014

2015
2016
2017
2018
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Król Bogusław
Król Bogusław
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Król Bogusław
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Król Bogusław
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Nie odbyły się
Matros Barbara
Kasperski Adam
Krupa Sebastian
Reinsz Magdalena
Magrowski Dawid
Krupa Sebastian
Palińska Roksana
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Król Bogusław
Król Bogusław
Krupa Sebastian
Cyrta Mariusz
Cyrta Mariusz
Król Bogusław
Krupa Sebastian
Król Bogusław
Król Bogusław
Krupa Sebastian
Magrowski Dawid
Magrowski Dawid
Nie odbyły się
Pietrzyk Katarzyna
Krupa Sebastian
Tomecki Laurent
Topol Marta
Krupa Sebastian
Magrowski Dawid
Kula Anna
Sołtysiak Jerzy
Tomecki Laurent
Wójcik Rafał
Seifried Waldemar
Tomecki Laurent
Wichary Zygfryd
Cyrta Mariusz
Cyrta Mariusz
Krupa Sebastian
Wrona Andrzej
Cyrta Mariusz
Donot Marcin
Donot Marcin
Kotwica Dawid
Kotwica Dawid
Kotwica Dawid i Klimczak Michał
Noworolnik Adrian i Okwiek Dawid
Nie odbyły się
Gramińska Patrycja i Kula Anna
Cyrta Mariusz i Kotwica Dawid
Cyrta Mariusz i Noparlik Adam
Palińska Roksana i Kula Anna
Tomecki Laurent i Noparlik Adam
Tomecki Laurent i Bzdak Bartłomiej
Łuczak Natalia
Noparlik Adam i Tomecki Laurent
Noparlik Adam i Bartłomiej Bzdak
Sołtysiak Jerzy i Seifried Waldemar
Noparlik Adam i Laurent Tomecki
Noparlik Adam i Schaniel Krzysztof


Mistrzostwa UKS Seniorów w grze podwójnej

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1997


1998


1999


2000


2001


2002


2003


2004


2005


2006


2007


2008


2010





2011


2012


2013


2014


2015


2016


2018
Wichary Zygfryd


Cyrta Mariusz
Pilny Andrzej

Król Bogusław
Król Janusz

Krupa Sebastian
Wilk Robert

Krupa Sebastian
Wilk Robert

Cyrta Mariusz
Pilny Andrzej

Krupa Sebastian
Cypek Adam

Król Bogusław
Donot Marcin

Krupa Sebastian
Cypek Adam

Król Bogusław
Krupa Sebastian

Krupa Sebastian
Cypek Adam

Krupa Sebastian
Meder Krzysztof

Gramińska Patrycja
Kula Anna

Krupa Sebastian
Cyrta Mariusz

Tomecki Laurent
Noparlik Adam

Krupa Sebastian
Cyrta Mariusz

Magrowski Dawid
Okwiek Dawid

Noparlik Adam
Cyrta Mariusz

Lebek Marian
Krause Marcin

Noparlik Adam
Cypek Adam

Schaniel Krzysztof
Słomiany Jacek
Król Bogusław
Król Janusz

Król Bogusław
Król Janusz

Cyrta Mariusz
Pilny Andrzej

Cyrta Mariusz
Pilny Andrzej

Cyrta Mariusz
Pilny Andrzej

Król Bogusław
Król Janusz

Pilny Andrzej
Niesler Artur

Krupa Sebastian
Cypek Adam

Król Bogusław
Król Janusz

Klimczak Michał
Kotwica Dawid

Magrowski Dawid
Ogrodnik Mateusz

Magrowski Dawid
Noworolnik Adrian

Wróbel Magdalena
Jędroszczyk Dominika

Magrowski Dawid
Kotwica Dawid

Krupa Sebastian
Cyrta Mariusz

Tomecki Laurent
Noparlik Adam

Krupa Sebastian
Noparlik Adam

Tomecki Laurent
Krupa Sebastian

Noparlik Adam
Krupa Sebastian

Sołtysiak Jerzy
Cyrta Mariusz

Król Bogusław
Ścigany Dariusz
-----


Wilk Robert
Niesler Maciej

Krupa Sebastian
Niesler Artur

Niesler Maciej
Niesler Artur

Łupawka Rafał
Łukasiak Marcin

Krupa Sebastian
Wilk Robert

Król Bogusław
Król Janusz

Cyrta Mariusz
Niesler Maciej

Magrowski Dawid
Ogrodnik Mateusz

Tabor Mirosław
Niesler Maciej

Tabor Mirosław / Niesler Artur
Magrowski Sebastian/Okwiek Dawid

Magrowski Sebastian/Okwiek Dawid
Musik Ireneusz/Szczepański Leszek

Pietrzyk Katarzyna/Palińska Roksana
Matros Barbara/Szajna Natalia

Noworolnik Adrian / Okwiek Dawid
Cypek Adam / Ruszkiewicz Adam

Magrowski Dawid / Magrowski Sebastian
Seifried Waldemar / Okwiek Dawid

Wrona Andrzej / Bzdak Bartłomiej
Sołtysiak Jerzy / Ruszkiewicz Adam

Tomecki Laurent / Sołtysiak Jerzy
Bzdak Bartłomiej / Gola Patryk

Cypek Adam / Ruszkiewicz Adam
Staniczek Adam / Zięty Krzysztof

Tomecki Laurent / Cyrta Mariusz
Łozak Mariusz / Zegar Grzegorz

Krupa Sebastian / Król Janusz
Seifried Waldemar / Wójcik Rafał

Noparlik Adam / Krupa Sebastian
Richta Marian / Król Janusz


Mistrzostwa UKS Seniorów w grze mieszanej

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
2010 Wróbel Magdalena
Kasperski Adam
Pietrzyk Katarzyna
Kotwica Dawid
Szajna Natalia / Krupa Sebastian
Gramińska Patrycja / Magrowski Dawid


Młodzieżowe Mistrzostwa UKS - gra pojedyncza

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018
Cyrta Mariusz
Cyrta Mariusz
Cyrta Mariusz
Niesler Artur
Niesler Artur
Ifczok Łukasz
Niesler Maciej
Cypek Adam
Cypek Adam
Kotwica Dawid
Kotwica Dawid
Magrowski Dawid
Gramińska Patrycja
Magrowski Dawid
Gramińska Patrycja
Noworolnik Adrian
Kula Anna
Okwiek Dawid
Renisz Magdalena
Okwiek Dawid
Topol Marta
Okwiek Dawid
Kula Anna
Bzdak Bartłomiej
Palińska Roksana
Ruszkiewicz Adam
Łuczak Natalia
Bzdak Bartłomiej
Michalska Sandra
Krzykała Sławomir
Łuczak Natalia
Krzykała Sławomir
Duda Daniel
Rogalski Michał
Gruchalski Michał
Niesler Maciej
Tabor Mirosław
Łukasiak Marcin
Cypek Adam
Ogrodnik Mateusz
Ogrodnik Mateusz
Magrowski Dawid
Magrowski Dawid
Noworolnik Adrian
Cuper Paulina
Noworolnik Adrian
Szajna Natalia
Okwiek Dawid
Palińska Roksana
Wons Daniel
Topol Marta
Bzdak Bartłomiej
Kula Anna
Bzdak Bartłomiej
Łuczak Natalia
Ruszkiewicz Adam
Łuczak Natalia
Bzdak Bartłomiej
Michalska Sandra
Sigulski Dominik
Żak Karolina
Kucharski Przemysław
Żak Karolina
Kucharski Przemysław
Donot Marcin
Romik Krzysztof i Wojciech Kamzela
Duda Daniel i Raczyński Daniel
Ifczok Łukasz i Nowak Mateusz
Glowania Łukasz i Niesler Maciej
Cypek Adam
Ifczok Łukasz i Niesler Artur
Niesler Maciej i Słapek Adrian
Kotwica Dawid i Magrowski Dawid
Klimczak Michał i Ogrodnik Mateusz
Noworolnik Adrian i Okwiek Adrian
Okwiek Dawid i Magrowski Sebastian
Szajna Natalia i Wróbel Magdalena
Magrowski Sebastian i Rygus Daniel
Palińska Roksana i Kula Anna
Musik Ireneusz i Magrowski Sebastian
Łuczak Natalia i Bulowska Agata
Bzdak Bartłomiej i Sebastian Magrowski
Kula Anna i Bulowska Agata
Wons Daniel i Nycz Mateusz
Mońka Emilia i Madej Paulina
Ruszkiewicz Adam i Moszny Przemysław
Palińska Roksana
Wons Daniel i Kula Anna
Mońka Emilia i Kula Anna
Krajewski Daniel i Kwijas
Mateusz
Mieszkowska Natalia
Krzykała Sławomir i Skonieczny Dawid
Mieszkowska Natalia
Szafarczyk Szymon i Sopolski Szymon
Wójcik Zuzanna i Natalia Mieszkowska
Sopolski Szymon i Posmyk Paweł


Młodzieżowe Mistrzostwa UKS - gra podwójna

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
1999


2000


2001


2002


2003


2004


2005


2006


2007


2008


2009


2010




2011


2012


2013


2014


2015


2017


2018
Rogalski Mariusz
Raczyński Daniel

Niesler Artur
Raczyński Daniel


Łupawka Rafał
Niesler Maciej

Tabor Mirosław
Kołodziej Alan

Ifczok Łukasz
Styrna Przemysław

Cypek Adam
Niesler Maciej

Kotwica Dawid
Klimczak Michał

Ogrodnik Mateusz
Magrowski Dawid

Kotwica Dawid
Magrowski Dawid

Magrowski Dawid
Magrowski Sebastian

Noworolnik Adrian
Okwiek Dawid

Gramińska Patrycja
Palińska Roksana
Noworolnik Adrian
Okwiek Dawid

Magrowski Sebastian
Okwiek Dawid

Bzdak Bartłomiej
Okwiek Dawid

Bzdak Bartłomiej
Okwiek Dawid

Palińska Roksana
Ruszkiewicz Adam

Palińska Roksana
Bzdak Bartłomiej

Krzykała Sławomir
Szafarczyk Szymon

Łuczak Natalia
Krzykała Sławomir
Gruchalski Michał
Niesler Maciej

Gruchalski Michał
Niesler Maciej

Niesler Artur
Ifczok Łukasz

Łukasiak Marcin
Ogrodnik Mateusz

Cypek Adam
Olearczyk Bartłomiej

Ogrodnik Mateusz
Magrowski Dawid

Ogrodnik Mateusz
Magrowski Dawid

Kotwica Dawid
Klimczak Michał

Magrowski Sebastian
Okwiek Dawid

Noworolnik Adrian
Okwiek Dawid

Magrowski Dawid
Magrowski Sebastian

Kula Anna
Szajna Natalia
Magrowski Sebastian
Kuczera Kamil

Wons Daniel
Ruszkiewicz Adam

Wons Daniel
Ruszkiewicz Adam

Topol Marta
Ruszkiewicz Adam

Bzdak Bartłomiej
Krajewski Daniel

Kula Anna
Krajewski Daniel

Kucharski Przemysław
Wójcik Łukasz

Kucharski Przemysław
Sopolski Szymon
Cyrta Mariusz
Bienek Łukasz

Bienek Łukasz
Ifczok Łukasz

Tabor Mirosław
Kędziora Paweł

Cypek Adam
Olearczyk Bartłomiej

Niesler Maciej
Ogrodnik Mateusz

Hypa Artur
Słapek Adrian

Cypek Adam
Okwiek Adrian

Tabor Mirosław / Niesler Maciej
Okwiek Adrian / Okwiek Dawid

Musik Ireneusz / Szczepański Leszek
Noworolnik Adrian / Lewicki Piotr

Musik Ireneusz / Szczepański Leszek
Kuczera Kamil / Meder Krzysztof

Kuczera Kamil / Bzdak Bartłomiej
Rygus Daniel / Ruszkiewicz Adam

Stankała Wiktoria / Łuczak Natalia

Wons Daniel / Ruszkiewicz Adam
Bzdak Bartłomiej / Krajewski Daniel

Palińska Roksana / Majer Paweł
Musik Ireneusz / Bzdak Bartłomiej

Kula Anna / Nycz Mateusz
Majer Paweł / Gola Patryk

Kula Anna / Gasz Tomasz
Moszny Przemek / Skonieczny Patryk

Wons Daniel / Moszny Przemysław
Kula Anna / Łuczak Natalia

Łuczak Natalia / Sigulski Dominik
Ćwikliński Krystian / Moszny Przem.

Sopolski Szymon / Cyganek Piotr
Michalska Sandra / Mieszkowska Nat.

Żak Karolina / Wójcik Zuzanna
Posmyk Paweł / Urbaniak Dominik


Mistrzostwa UKS Juniorów w grze mieszanej

Rok I miejsce II miejsce III miejsce
2010


2012
Gramińska Patrycja
Magrowski Sebastian

Topol Marta
Bzdak Bartłomiej
Palińska Roksana
Bzdak Bartłomiej

Reinsz Magdalena
Gola Patryk
Szajna Natalia / Kuczera Kamil
Kula Anna / Okwiek Dawid

Bulowska Agata / Grobosz Marcin
Kula Anna / Majer Paweł

 


Klasyfikacja Medalowa Mistrzostw
UKS Chorzów Seniorów
w latach 1997-2018

Zestawienie medali

Lp.  Zawodnicy   Razem Singiel Debel Mikst
    R Z S B Z S B Z S B Z S B
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

20.
21.
22.
23.


26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.

34.
35.
36.
37.
38.

40.
41.
42.
41.
42.



Krupa Sebastian
Cyrta Mariusz
Król Bogusław
Noparlik Adam
Magrowski Dawid
Tomecki Laurent
Cypek Adam
Król Janusz
Kotwica Dawid
Pilny Andrzej
Okwiek Dawid
Sołtysiak Jerzy
Wilk Robert
Seifried Waldemar
Niesler Artur
Bzdak Bartłomiej
Niesler Maciej
Donot Marcin
Kula Anna
Gramińska Patrycja
Pietrzyk Katarzyna
Noworolnik Adrian
Tabor Mirosław
Magrowski Sebastian
Ruszkiewicz Adam
Kasperski Adam
Wróbel Magdalena
Matros Barbara
Wichary Zygfryd
Schaniel Krzysztof
Wójcik Rafał
Klimczak Michał
Wrona Andrzej
Palińska Roksana
Ogrodnik Mateusz
Szajna Natalia
Reinsz Magdalena
Słomiany Jacek
Meder Krzysztof
Krause Marcin
Lebek Marian
Topol Marta
Jędroszczyk Dominika
Ścigany Dariusz
Łukasiak Marcin
Łupawka Rafał
Musik Ireneusz
Szczepański Leszek
Zięty Krzysztof
Staniczek Adam
Gola Patryk
Łozak Mariusz
Zegar Grzegorz
Richta Marian
40
19
18
13
11
12
7
8
7
6
5
5
4
4
4
4
4
3
3
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
24
5
7
3
2
1
4
1
0
2
1
0
2
0
0
0
0
1
1
1
0
0
0
0
0
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
7
10
3
6
5
1
4
3
4
0
2
0
1
1
0
0
0
0
0
2
1
0
0
0
0
1
0
0
0
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
7
1
7
3
6
2
3
4
0
4
3
2
3
3
4
4
2
2
2
1
2
3
3
3
0
0
1
1
1
1
1
1
2
2
2
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
15
0
4
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
2
5
0
3
3
0
0
0
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
5
0
6
0
4
0
0
4
0
1
1
0
1
0
2
0
2
2
1
0
1
0
0
0
0
0
1
0
1
0
1
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
5
3
3
1
1
4
1
0
2
1
0
2
0
0
0
0
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
5
5
3
3
2
1
4
2
4
0
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
2
1
1
2
2
2
3
0
0
3
2
2
2
3
2
4
0
0
0
1
1
3
3
3
0
0
0
1
0
1
0
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
o
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0



Medaliści w grze pojedynczej

Lp. Zawodnicy R Z złoto S srebro B brąz

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

10.


13.


16.


19.

 Krupa Sebastian

 Król Bogusław
 Tomecki Laurent
 Cyrta Mariusz
 Noparlik Adam
 Magrowski Dawid
 Kotwica Dawid
 Sołtysiak Jerzy
 Seifried Waldemar
 Donot Marcin
 Kula Anna
 Bzdak Bartłomiej
 Reinsz Magdalena
 Matros Barbara
 Kasperski Adam

 Topol Marta
 Pietrzyk Katarzyna
 Wójcik Rafał
 Gramińska Patrycja
 Palińska roksana
 Klimczak Michał
 Wichary Zygfryd
 Wrona Andrzej
 Klimczak Michał
 Noworolnik Adrian
 Okwiek Dawid
 Schaniel Krzysztof

21

9
7
7
6
4
4
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

15

4



1






1
1
1

97,98,01,02,04,05,07,
08,11,13-18
99,00,03,06,



12,






12,
10,
10,

5

5
3
2

3

1
1






1
1
1

99,03,06,10,12

97,98,02,04,05
11,15,18
00,01,

07,08,13

16,
17,






12,
10,
14,






1


4
5
6

4
1
1
2
2
2






1
1
1
1
1
1
1
1
1

00,


12,13,14,17 98,99,02,10,11
11,12,14,15,17,18

05,06,07,10
16,
16,
03,04,
10,12,
13,15






10,
12,
07,
97,
01,
07,
08,
08,
18,


Medaliści w grze podwójnej

Lp. Zawodnicy R Z złoto S srebro B brąz

1.
2.
3.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

20.



24.



28.
29.

 Krupa Sebastian
 
Cyrta Mariusz
 
Król Bogusław
 Cypek Adam
 Pilny Andrzej
 Noparlik Adam
 Król Janusz
 Magrowski Dawid
 Okwiek Dawid

 Tomecki Laurent
 Wilk Robert
 Niesler Artur
 Niesler Maciej

 
Magrowski Sebastian
 Sołtysiak Jerzy
 Kotwica Dawid
 Ogrodnik Mateusz
 Noworolnik Adrian
 Seifried Waldemar
 Tabor Mirosław
 Ruszkiewicz Adam
 Bzdak Bartłomiej
 
Wichary Zygfryd
 Donot Marcin
 Lebek Marian
 Krause Marcin
 Schaniel Krzysztof
 Słomiany Jacek
 Klimczak Michał
 Ścigany Dariusz
 Musik Ireneusz
 Szczepański Leszek
 Łupawka Rafał
 Łukasiak Marcin
 Gola Patryk
 Staniczek Adam
 Zięty Krzysztof
 Łozak Mariusz
 Zegar Grzegorz
 Wójcik Rafał
 Richta Marian

18
12
9
7
7
7
7
6
5
5
4
4
4
3
3
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

9
5
3
4
1
2
2
1
1
1
2











1
1
1
1
1
1

00,01,03,05-10,12
98,02,10,12,14
99,04,06
03,05,07,16,
99,
11,14,16,
98,02,
13,
13,
11,
00,01,











97,
04,
15,
15,
18,
18,

5
5
5
1
4
3
4
3

2

1


1
2
1
1










1
1





 

04,11,13-15
99,00,01,11,16,
97,98,02,05,18
04,
97,98,02,05,
12,13,15
99,00,01,03,
07,08,10


12,14

01,


16,
06,10
07,

08,










06,
18,






 

3
1
1
2
2
1
1
2
4
2
3
4
2
3
2

1
1
2
2
2
2








1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

99, 02,16,18
04,15
03,
10,14
03,16,
18
18
05,11
07,08,10,11,
13,15
98,02,
99,00,07
98,00,04,06
07,08,11,
12,13

05,
10,
11,16,
06,07,
10,14,
12,13,








08,
08,
01,
01,
13,
14,
14,
15,
15,
16,
18,


Klasyfikacja Medalowa Mistrzostw
UKS Chorzów Juniorów
w latach 1997-2018

Zestawienie medali

Lp.  Zawodnicy   Razem Singiel Debel Mikst
    R Z S B Z S B Z S B Z S B
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

22.
23.

25.

27.
28.


31.
32.



36.
37.
38.

40.



44.






51.


54.


57.
Bzdak Bartłomiej
Okwiek Dawid
Kula Anna
Magrowski Dawid
Niesler Maciej
Palińska Roksana
Magrowski Sebastian
Noworolnik Adrian
Cypek Adam
Ruszkiewicz Adam
Ogrodnik Mateusz
Łuczak Natalia
Kotwica Dawid
Ifczok Łukasz
Wons Daniel
Niesler Artur
Gramińska Patrycja
Cyrta Mariusz
Topol Marta
Krajewski Daniel
Szajna Natali
Kuczera Kamil
Musik Ireneusz
Moszny Przemysław
Raczyński Daniel
Krzykała Sławomir
Rogalski Mariusz
Tabor Mirosław
Klimczak Michał
Michalska Sandra
Gruchalski Michał
Okwiek Adrian
Mieszkowska Natalia
Bulowska Agata
Majer Paweł
Reinsz Magdalena
Szafarczyk Szymon
Łukasiak Marcin
Kucharski Przmysław
Olearczyk Bartłomiej
Duda Daniel
Sigulski Dominik
Gola Patryk
Słapek Adrian
Bieniek Łukasz
Szczepański Leszek
Rygus Daniel
Nycz Mateusz
Mońka Emilia
Sopolski Szymon
Wójcik Zuzanna
Posmyk Paweł
Kołodziej Alan
Styrna Przemysław
Łupawka Rafał
Cuper Paulina
Żak Karolina
Wójcik Łukasz
Kamzela Wojciech
Hypa Artur
Kędziora Paweł
Donot Marcin
Romik Krzysztof
Glowania Łukasz
Nowak Mateusz
Lewicki Piotr
Meder Krzysztof
Wróbel Magdalena
Madej Paulina
Kwijas Mateusz
Skonieczny Dawid
Stankała Wiktoria
Gasz Tomasz
Skonieczny Patryk
Ćwikliński Krystian
Cyganek Piotr
Grobosz Marcin
15
14
14
11
10
9
9
8
8
8
7
9
6
6
6
5
4
4
4
4
4
4
4
4
3
5
3
3
3
3
3
3
4
3
3
2
2
2
4
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
4
2
2
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
6
8
2
5
3
4
3
3
3
2
1
3
4
2
0
3
4
3
2
0
0
0
0
0
2
4
1
1
1
1
0
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
3
3
5
3
2
2
3
2
4
4
2
1
1
3
1
0
0
1
2
2
1
0
0
0
0
2
1
1
1
3
0
0
0
0
1
0
2
3
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
3
9
1
4
3
4
2
3
2
2
4
1
3
3
1
0
1
1
2
2
3
4
4
1
1
0
1
1
1
0
3
3
3
3
0
1
0
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
3
2
2
0
0
0
0
1
0
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
3
2
2
1
1
0
1
2
1
0
2
2
1
0
2
2
3
1
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

3
1
1
2
1
1
0
2
1
1
2
2
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
1
0
1
1
0
0
0
0
0
0
1
2
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
4
1
2
2
4
1
1
1
1
1
1
2
2
1
0
0
1
1
1
0
1
1
1
1
0
0
1
0
0
1
2
2
0
0
1
0
0
0
1
0
0
1
0
0
1
1
2
2
1
1
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1
1
1
1
0
0
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
3
5
0
3
2
3
2
2
1
1
1
1
2
1
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
2
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
2
2
3
2
0
2
1
1
3
2
0
1
1
2
1
0
0
1
2
1
1
0
0
0
0
1
0
1
0
2
0
0
0
0
0
0
1
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
1
3
0
2
1
0
1
2
1
1
3
0
1
1
0
0
1
0
1
0
2
3
3
0
0
0
1
0
1
0
2
2
0
2
0
0
0
0
1
0
1
1
1
2
2
1
1
0
1
1
1
0
0
0
0
1
0
0
1
1
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
1
1
1
1
1
0
1
0
0
0
0
0

1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1

0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
1
0
0
0

0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0

0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
1
2
0
0

0

0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
1
1
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

1


Medaliści w grze pojedynczej

Lp. Zawodnicy R Z złoto S srebro B brąz

1.
2.
3.
4.
5.
6.

8.

10.
11.
12.

14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.

23.

25.
26.








35.

 Bzdak Bartłomiej
 Okwiek Dawid
 
Magrowski Dawid
 Kula Anna
 Cypek Adam
 
Noworolnik Adrian
 Łuczak Natalia
 Niesler Maciej
 Palińska Roksana
 Magrowski Sebastian
 Cyrta Mariusz
 Kotwica Dawid
 Niesler Artur
 Ruszkiewicz Adam
 Ifczok Łukasz
 Ogrodnik Mateusz

 Wons Daniel
 Gramińska Patrycja
 Michaska Sandra
 Krzykała Sławomir
 Szajna Natalia
 Duda Daniel
 
Mieszkowska Natalia
 Bulowska Agata
 Reinsz Magalena
 Tabor Mirosław
 Gruchalski Michał
 Rogalski Mariusz
 Łukasiak Marcin
 Cuper Paulina
 Topol Marta
 Sigulski Dominik
 Kucharski Przmysław
 Żak Karolina
 Wróbel Magdalena
 Klimczak Michał
 Słapek Adrian
 Okwiek Adrian
 Kamzela Wojciech
 Donot Marcin
 Romik Krzysztof
 Glowania Łukasz
 Nowak Mateusz
 Rygus Daniel
 Musik Ireneusz
 Nycz Mateusz
 Moszny Przemysław
 Kwijas Mateusz
 Skonieczny Dawid
 Mońka Emilia
 Szafarczyk Szymon
 Sopolski Szymon
 ?
 Wójcik Zuzanna
 Posmyk Paweł

6
6
5
5
4
4
5
4
4
4
3
3
3
3
3
3
3
2
2
3
2
2
3
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1

2
2
3
2
2
1
2
1
1

3
2
2
1
1


2
1
2




1

2014, 2016
2011, 2014
2011 - 2013
2008 - 2009
2004 - 2005
2010
2016, 2018
2003
2015

1997 - 1999
2006 - 2007
2000 - 2001
2015
2002


2009 - 2010
2017
2017-2018




2012

3

1
2
1
2
2
1
1




1

2
1
1
1

1
1



1
1
1
1
1
1
1
1
2











2012-2013,2015

2010
2006 - 2007
2003

2008-2009
2014,2015
2000
2011




2014

2004 - 2005
2011

2016

2010
1997



2001
1999
1998
2002
2009
2012
2016
2017
2017-2018













1
1
1
1
1
1
1
2
2
4

1
1
1
2
1
2
1

1
1
1
2
2










1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

2011
10,12,14,15
2008
2005

2002
2007
2011
2001, 2004
2010, 2014
2008 - 2011

2005
2003
2013
2000, 2003
2006
2012, 2014


2016
2009
1999
2011,2012,2018
2016,2017










2009
2006
2004
2007
1998
1997
1998
2001
2000
2009
2008
2012
2013
2015
2015
2016
2015
2017-2018
2017
2018
2018


Medaliści w grze podwójnej

Lp. Zawodnicy R Z złoto S srebro B brąz

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

20.
21.

23.
24.
25.




30.







38.




43.

 Okwiek Dawid
 Bzdak Bartłomiej
 Magrowski Dawid
 Niesler Maciej
 Ruszkiewicz Adam
 Magrowski Sebastian
 
Ogrodnik Mateusz
 Kula Anna
 Palińska Roksana
 Noworolnik Adrian
 
Cypek Adam
 Wons Daniel
 Kotwica Dawid
 Ifczok Łukasz
 Tabor Mirosław

 Krajewski Daniel
 Kuczera Kamil
 Musik Ireneusz
 Moszny Przemysław
 Raczyński Daniel
 Niesler Artur
 Klimczak Michał
 Gruchalski Michał
 Olearczyk Bartłomiej
 Bieniek Łukasz
 Okwiek Adrian
 Szczepański Leszek
 Majer Paweł
 Łuczak Natalia
 Gramińska Patrycja
 Palińska Roksana
 Rogalski Mariusz
 Kołodziej Alan
 Styrna Przemysław
 Łupawka Rafał
 Krzykała Sławomir
 Szafarczyk Szymon
 Szajna Natalia
 
Topol Marta
 Kucharski Przemysław
 Wójcik Łukasz
 
Łukasiak Marcin
 Cyrta Mariusz
 Słapek Adrian
 Hypa Artur
 Kędziora Paweł
 Lewicki Piotr
 Meder Krzysztof
 Rygus Daniel
 Krajewski Daniel
 Gola Patryk
 Nycz Mateusz
 Stankała Wiktoria
 Skonieczny Patryk
 Sigulski Dominik
 Ćwikliński Krystian
 Michalska Sandra
 Mieszkowska atalia
 Cyganek Piotr
 Sopolski Szymon
 Żak Karolina
 Wójcik Zuzanna
 Posmyk Paweł
 Urbaniak Dominik

8
7
6
6
6
5
5
5
4
4
4
4
3
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1

5
3
3
2
1
2
1

3
2
1

2
1
1




2
1
1






1
1
1
1
1
1
1
1
1

2009 - 2013
2012-2013,2015
2006 - 2008
2001, 2004
2014
2008, 2011
2006

2010, 2014,2015

2009 - 2010
2004

2005, 2007
2003
2002




1999 - 2000
2000
2005






2018
2010
2010
1999
2002
2003
2001
2017
2017

2
1
3
2

3
3
2

1
1
2
1
1

2
1



1
1
2
1













1
1
2
1
1

















1

2007 - 2008
2014
2004-2005, 2009
1999 - 2000
2011 - 2013
2007, 2009-2010
2002, 2004-2005

2010, 2015

2008
2003
2011-2012
2006
2001

2014 -2015
2010



2001
2006
1999 - 2000
2003













2010
2013
2017-2018
2017
2002

















2018

1
2

2


1
3
1
2
2
2

1
2
1
2
3
3




1
2
2
2
2
2













1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

2006
2009 - 2011

2003, 2006
2009 - 2010

2003

2012-2014
2011
2007
2002 - 2005

2010, 2014

2000
2001, 2006
2010
2008-2009
2007-2008,2011
2011,2014-2015




2002
1999 - 2000
2005 - 2006
2007 - 2008
2011 - 2012
2014 - 2015













1999
2004
2004
2001
2007
2008
2009
2010
2012
2010
2010
2013
2015
2015
2017
2017
2017
2017
2018
2018
2018
2018


Klasyfikacja Medalowa Wszechczasów
Mistrzostw UKS Chorzów
w latach 1997-2018

Zestawienie medali
lp imie i nazwisko medale ilość
    Z S B Z
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.

25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.

43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.


56.
57.

59.
60.
61.




66.







74.
75.














90.
Krupa Sebastian
Okwiek Dawid
Cyrta Mariusz
Magrowski Dawid
Król Bogusław
Cypek Adam
Bzdak Bartłomiej
Gramińska Patrycja
Kotwica Dawid
Palińska Roksana
Noworolnik Adrian
Niesler Maciej
Magrowski Sebastian
Noparlik Adam
Niesler Artur
Ruszkiewicz Adam
Pilny Andrzej
Kula Anna
Topol Marta
Ifczok Łukasz
Reinsz Magdalena
Wilk Robert
Krzykała Sławomir
Raczyński Daniel
Kasperski Adam
Ogrodnik Mateusz
Król Janusz
Tomecki Laurent
Klimczak Michał
Tabor Mirosław
Łuczak Natalia
Michalska Sandra
Wróbel Magdalena
Rogalski Mariusz
Donot Marcin
Meder Krzysztof
Szafarczyk Szymon
Łupawka Rafał
Wichary Zygfryd
Matros Barbara
Schaniel Krzysztof
Styrna Przemysław
Kołodziej Alan
Słomiany Jacek
Wons Daniel
Gruchalski Michał
Szajna Natalia
Sołtysiak Jerzy
Krajewski Daniel
Kucharski Przemysław
Łukasiak Marcin
Pietrzyk Katarzyna
Kuczera Kamil
Gola Patryk
Sigulski Dominik
Olearczyk Bartłomiej
Duda Daniel
Seifried Waldemar
Żak Karolina
Wójcik Łuksz
Jędroszczyk Dominika
Ścigany Dariusz
Musik Ireneusz
Majer Paweł
Moszny Przemysław
Mieszkowska Natalia
Szczepański Leszek
Okwiek Adrian
Bulowska Agata
Nycz Mateusz
Mońka Emila
Kwijas Mateusz
Sopolski Szymon
Słapek Adrian
Rygus Daniel
Bienek Łukasz
Wrona Andrzej
Wójcik Zuzanna
Posmyk Paweł
Stankała Wiktoria
Grobosz Marcin
Madej Paulina
Gasz Tomasz
Skonieczny Dawid
Ćwikliński Krystian
Cyganek Piotr
Romik Krzysztof
Nowak Mateusz
Lewicki Piotr
Kędziora Paweł
Kamzela Wojciech
Hypa Artur
Glowania Łukasz
Cuper Paulina
Staniczek Adam
Zięty Krzysztof
Urbaniak Dominik
Richta Marian
24
9
8
7
7
7
6
5
4
4
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
4
2
2
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
2
7
11
10
3
5
0
4
2
4
3
3
3
2
4
4
3
3
1
1
0
0
0
0
6
4
4
2
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
3
2
2
2
4
2
2
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
8
8
4
1
5
7
2
5
4
4
8
7
7
4
6
0
11
0
3
0
2
1
1
0
3
3
5
2
5
4
1
1
0
3
2
1
1
1
1
1
0
0
0
4
0
4
3
2
1
1
1
5
2
1
1
1
1
1
0
0
0
5
3
3
4
3
3
2
2
2
2
3
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
40
19
23
22
18
15
18
7
13
10
11
14
13
13
9
12
6
16
5
6
3
4
5
3
2
10
8
10
5
7
8
3
3
2
4
3
2
2
2
2
2
1
1
1
7
3
6
5
4
5
3
3
6
3
2
2
2
2
3
1
1
1
5
3
3
4
3
3
2
2
2
2
4
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1


Powrót