Logo
Instruktorzy `98

"Ostatni Instruktorzy XX wieku" - fotografie z kursu instruktorskiego w Gorzowie Wlkp.
Turnus rozpoczęty. Kursanci uśmiechnięci i pełni chęci do zdobywania wiedzy w temacie "tenis stołowy". Przed nimi 17 dni nauki i gry w tenisa stołowego. W środku stoi główny wykładowca i egzaminator dr Ryszard Kulczycki.


Piękniejsza część kursantów na wspólnym zdjęciu z mgr. Henrykiem Kosem z AWF-u w Gorzowie. Nie wiadomo kto bardziej nalegał na to zdjęcie, dziewczyny czy wykładowca.
Od lewej stoją: Sylwia Targosz, Lena Czapska, Alina Mikijaniec, Bogumiła Kowalczyk, Renata Prokurat.
Niżej z lewej: Marlena Kolber, z prawej Renata Nowakowska, a w środku jak się okazało w porządku gościu i niezły wykładowca.


Internat z lewej i salę gimnastyczną z prawej zasłaniają przyszli instruktorzy ze Śląska: od lewej Roman Spiżewski, Robert Wilk, Sebastian Krupa i Bogusław Król.


Warunki bytowe na turnusie były średnie. Kursanci mieszkali w internacie szkoły ogrodniczej w pokojach 3 i 4 osobowych.
Na zdjęciu odpoczynek po kolacji. Kursanci .. powtarzają przerobiony materiał i przygotowują się do następnych wykładów.


Zakończył się I Turniej Tenisa Stołowego Instruktorów (28.06.19998 r.) w sali Gorzovii Gorzów. Na zdjęciu pierwsza dziesiątka tego turnieju.


W czasie turnusu rozegrano zaledwie jeden mecz w piłkę nożną. Na więcej nie pozwalała pogoda i .. nie skoszona trawa.
Jak widać radość po zdobyciu gola przez kursantów jest nie mniejsza niż na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, które odbywały się równolegle z gorzowskim kursem. Przypadek?


Na podium stoją medaliści II Turnieju Instruktorów rozegranego w Gorzowie (01-02.07.1998 r.). Najwyżej stoi złota medalistka Alina Mikijaniec z Wrocławia. Z lewej srebrny medalista Bogusław Król z Chorzowa. Brązowy medal zdobył Sebastian Krupa również z Chorzowa.


Turnus dobiegł końca.
Każdy chciał sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z dwukrotną mistrzynią Polski Aliną Mikijaniec.


To już ostatnie chwile przed wyjazdem z "Ośrodka". Przyroda w Gorzowie była bajerancka, przypominała czasy co najmniej Mieszka I.
Na zdjęciu mały stawek pokryty roślinnością, który codziennie mijało się chodząc na wykłady, w tle gęsty lasek.
Wieczór. Ostatnie zdjęcie zrobione w Gorzowie na kilka godzin przed wyjazdem. Bagaże już na peronie, które pilnuje .. dyspozytor ruchu.


Powrót