Logo Informacje
Szkoły (2011-2023)


n 16.11.2022. W Chorzowie rozegrano Eliminacje Rejonowe Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dla najlepszych drużyn z Siemianowic, Świętochłowic i Chorzowa. Do rywalizacji przystąpiły dziewczęta i chłopcy z rocznika 2011 i młodsi.
W kategorii dziewcząt po zaciętych spotkaniach prawo gry w półfinale wojewódzkim wywalczyły sobie uczennice SP nr 25 z Chorzowa, które w finale pokonały Społeczną Szkołe Podstawową 3:2.
To co się nie udało dziewczętom zrealizowali chłopcy ze Społecznej Szkoły Podstawowej, którzy w finale wygrali 3:1 z SP nr 25 Chorzów. Trzecie miejsca dla SP nr 22 Chorzów (dziewczęta) i SP nr 8 Siemianowice (chłopcy).
Zwycięskie zespoły uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie 23 listopada br. w Chybiu.
Szczegółowe wyniki eliminacji rejonych:
- eliminacje rejonowe dziewcząt
- eliminacje rejonowe chłopców

n 07.11.2022. W Drużynowych  Mistrzostwach Chorzowa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołołowym - grupa młodsza, wzięło udział 16 zespołów (7 drużyn dziewcząt i 9 chłopców).
W kategorii dziewcząt po wyrównanym spotkaniu tytuł obroniły uczennice z SP nr 22, które podobnie jak rok temu pokonały 3:2 Społeczną Szkołę Podstawową z Chorzowa. W meczu o 3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 25, również po walce 3:2, pokonała Szkołę Podstawową nr 39.
Wśród chłopców zwyciężyli uczniowe ze Społecznej Szkoły Podstawowej, w finale 3:0 pokonując Szkołę Podstawową nr 25. W zaciętym spotkaniu o trzecie miejsce SP nr 21 okazało się lepsze od gospodarzy wygrywając 3:2.
Pierwsze trzy drużyny w każdej kategorii wywalczyły prawo udziału w zawodach rejonowych, które jeszcze w tym miesiącu rozegrane w Chorzowie w SP nr 22.
Serdecznie gratulujemy
wszystkim uczestnikom i uczestniczkom mistrzostw wspaniałej sportowej postawy, i zachęcamy do dalszego rozwoju sportowego poprzez udział w kolejnych zawodach.
Szczegółowe wyniki Drużynowych Mistrzostw Chorzowa:
- DMCH - kategoria dziewcząt
- DMCH - kategoria chłopców

n 04.11.2022. W Szkole Podstawowej nr 22 w Chorzowie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w Tenisie Stołołowym - grupa młodsza. W zawodach łącznie wystartowało 16 zespołów (7 drużyn dziewcząt i 9 chłopców). W kategorii dziewcząt po zaciętym spotkaniu finałowym drużyna Szkoła Podstawowa nr 22, pokonała 3:2 uczennice Społecznej Szkoły Podstawowej z Chorzowa. W meczu o 3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 25, pewnie 3:0 pokonał Szkołę Podstawową nr 21.
Wśród chłopców również po triumf sięgnęli gospodarze zawodów czyli SP nr 22, wygrywając po wyrównanych meczach półfinałowym i finałowym, poźniejszych zdobywców drugiego i trzeciego miejsca, Społeczną Szkołę Podstawową i Szkołę Podstawową nr 25.
Pierwsze dwie drużyny w każdej kategorii wywalczyły prawo udziału w zawodach rejonowych, które jeszcze w tym miesiącu rozegrane zostaną na tej samej sali sportowej SP nr 22.
Serdecznie gratulujemy
wszystkim uczestnikom i uczestniczkom mistrzostw wspaniałej sportowej postawy, i zachęcamy do dalszego rozwoju sportowego poprzez udział w kolejnych zawodach.
Szczegółowe wyniki Drużynowych Mistrzostw Chorzowa:
- DMCH - kategoria dziewcząt
- DMCH - kategoria chłopców

n 13.10.2022. W Szkole Podstawowej nr 22 w Chorzowie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa w kategorii szkół ponadpodstawowych. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4, które po wyrównanym meczu pokonały w finale drużynę III Liceum Ogólnokształcącego. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki IV Liceum Ogólnokształacącego.
W kategorii chłopców po równie zaciętym spotkaniu finałowym wywalczyli uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego. Drugie miejsce zdobyła drużyna z Technikum Mechaniczno-Elektrycznego, a trzecie miejsce przypadło Zespołowi Szkół Gastronomiczno-Usługowych.
Po zakończeniu mistrzostw najlepsze zespoły otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Szczegółowe wyniki DMCH 2022

n 30.11.2016. Uczniowie i uczennice SP nr 22 Chorzówwywalczyli tytuły Drużynowych Mistrzów Chorzowa w kategorii szkół podstawowych. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy w spotkaniu finałowym pokonali reprezentacji SP nr 21. Trzecie miejsce zdobyły zawodniczki z SP nr 24 i zawodnicy SP nr 25.

n 10.06.2016. W sali gimnastycznej ZSI Chorzów rozegranoIndywidualne Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym w kategorii Gimnazjum. Wśród dziewcząt w finałale spotkały się uczennice gospodarzy, a zwyciężyła Sandra Michalska pokonując 3:2 Natalię Mieszkowską. Trzecie lokaty wywalczyły zawodniczki Gimnazjum nr 6, Emilia Mońka i Zelcer Aleksandra. Pojedynek finałowy w kategorii chłopców, też był wewnętrzną sprawą jednej szkoły. a dokładnie Gimnazjum Dwujęzycznego. Tytuł mistrzowski wywalczył Mikołaj Zakrzowski, który po zaciętej walce pokonał 4:3 Jakuba Polczyka. Na trzech miejsca uplasowali się Dawid Skonieczny (ZSI) i Michał Szwej (Gimnazjum Dwujęzyczne).

n 20.04.2016. Hanna Kubiec (SP nr 5) i Przemysław Kucharski (SP nr 22) zostali mistrzami Chorzowa w tenisie stołowym. W zawodach, które rozegrano w sali gimnastycznej ZSI Chorzówwzięło udział ponad 40 zawodniczek i zawodników z pięciu chorzowskich podstawówek. W kategorii dziewcząt druga była Karolina Żak (SP nr 22), a trzecie miejsca zajęły Weronika Nowak (SP nr 5) i Natalia Kondracka (SP nr 22).
Wśród chłopców wicemistrzem został Arkadiusz Zapalski, a na trzecim stopniu podium stanęli Wiktor Patan i Dominik Urbaniak (wszyscy SP nr 25).

n 06.04.2016 Roksana Palińska i Bartłomiej Bzdak po raz trzeci z rzędu wywalczyli tytuły Indywiduanych Mistrzów Chorzowa w tenisie stołowym w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Dla Roksany był to 4 tytuł mistrzowski (raz wygrała w Gimnazjum), a Bartek jest multimedalistą tych rozgrywek, gdyż wygrywa ten turniej nieprzerwanie od 7 lat (1 raz w sP i 3 razy w Gimnazjum)!
Wyniki IMCH 2016


n 20.12.2015. Dziewczęta z Gimnazjum nr 6 i chłopcy z Gimnazjum Dwujęzycznego wywalczyli tytuły Drużynowych Mistrzów Chorzowa w kategorii Gimnazjum.
Wyniki IMCH Gimnazjum Dziewcząt
Wyniki IMCH Gimnazjum Chłopców

n 27.11.2015. Dziewczęta z SP nr 22 i chłopcy z SP nr 21 wywalczyli tytuły Drużynowych Mistrzów Chorzowa w kategorii Szkół Podstawowych w tenisie stołowym.
Wyniki IMCH SP Dziewcząt
Wyniki IMCH SP Chłopców

n 20.10.2015. Dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego i chłopcy z Zespołu Szkół Ekonomicznych wywalczyli tytuły Drużynowych Mistrzów Chorzowa w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym.
Wyniki IMCH Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt
Wyniki IMCH Szkół Ponadgimnajalnych Chłopców

n 11.12.2013. Uczennice ZSI Chorzów wywalczyły Drużynowe Mistrzostwo Chorzowa w tenisie stołowym. Drugie miejsce zajęły zawodniczki Gimnazjum nr 6, a trzecie miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum nr 2.
Indywidualnie również prym wiodły zawodniczki gospodarzy turnieju, które w komplecie awansowały do półfinału. Zwyciężyła Natalia Łuczak, która w finale pokonała 3:1 Elżbietę Joszko (obie ZSI Chorzów). Trzecie miejsce wywalczyła Agnieszka Krzemień (Gimnazjum nr 11).
Wyniki turnieju

n 04.12.2013. W ZSI Chorzów rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych. Zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5, a indywidualnie najlepszy okazał się Mateusz Bończyk. Drugie miejsce zajęli chłopcy z Szkoły Podstawowej nr 9, a trzecie miejsce przypadło gospodarzom, czyli Szkole Podstawowej nr 22.
Wyniki turnieju

n 22.11.2013. W ZSI Chorzów rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych
w kategorii dziewcząt. Tytuł najlepszej drużyny w Chorzowie wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 5, grające w składzie: Kupiec Zuzanna, Kupiec Hanna, Rutkowska Michalina, Iskra Patrycja i Noga Aleksandra. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z SP nr 22, a trzecie były zawodniczki z SP nr 21.
Indywidualnie najlepsza okazała się Emilia Mońka (SP nr 22), która w finale pokonała 3:1 Agatę Bulowską
(SP nr 12). Trzecia była Zuzanna Kupiec (SP nr 5).
Wyniki turnieju

n 15.11.2013. W Zespole Szkół Integracyjnych w Chorzowie rozegrano Eliminacje Rejonowe Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Na starcie zawodów stanęły najlepsze drużyny szkolne z Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Chorzowa. W obu kategoriach rywalizowało po 8 zespołów.
W kategorii dziewcząt walka o 1 miejsce premiowane awansem do finału wojewódzkiego rozegrała się pomiędzy szkołami z Chorzowa i toczyła się do ostatnich gier turniejowych. Ostatecznie z przewagą zaledwie jednego punktu zwyciężyły uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych (Monika Gruchała - 2 miejsce, Ewa Traciłowska - 4 miejsce, Aleksandra Sak - 9 miejsce i Diana Kozielska - rezerwowa) i to one będą miały możliwość sprawdzenia się w zawodach wojewódzkich. Drugą lokatę zdobyły dziewczęta z IV LO Chorzów, a trzecie były reprezentantki III LO z Chorzowa.
W turnieju chłopców rywalizacja o awans toczyła się pomiędzy trzema zespołami z Chorzowa (ZSE, ZSTiO nr 1 i III LO) i drużyną z Siemianowic ZSTiO "Meritum". Gdyby reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych była tak wyrównana poziomem gry jak ich koleżanki to pewnie uczniowie tej szkoły cieszyli by się ze zwycięstwa zespołowo, gdyż dwa pierwsze miejsca indywidualnie zajęli właśnie zawodnicy z tej szkoły (Adam Ruszkiewicz i Daniel Wons). Jednak trzeci zawodnik tej drużyny odpadł już po pierwszych dwóch grach, co otworzyło szansę dla innych drużyn. Zdecydowanie najlepiej tę szansę wykorzystali uczniowie ZSTiO "Meritum" Siemianowice Śląskie, którzy zajmując indywidualnie 3, 4 i 6 miejsce z bezpieczną przewagą zostali triumfatorami całego turnieju i awansowali do finału wojewódzkiego. Zespół z Siemianowic grał w składzie (Krystian Choma - 3 miejsce,
Klaudiusz Mały-Wieczorek - 4 miejsce i Grzegorz Sobczyk - 6 miejsce). Druga pozycja przypadła wspomnianym chłopcom z Zespołu Szkół Ekonomicznych z Chorzowa, a trzecie miejsce zajęli uczniowie ZSTiO nr 1 Chorzów.
Wyniki turnieju

n 06.02.2013. Uczniowie Gimnazjum Integracyjnego poszli w ślady swoich koleżanek i zwyciężyli w Drużynowych Mistrzostwach Chorzowa w tenisie stołowym. Drugie miejsce wywalczyło Gimnazjum nr 5, w którego składzie był zwycięzca indywidualny tego turnieju Patryk Gola. Trzecią pozycję zdobyli uczniowie Gimnazjum nr 3.
Wyniki turnieju

n 01.02.2013. W Zespole Szkół Integracyjnych rozegrano Drużynowe Mistrzotwa Chorzowa Gimnazjum w kategorii dziewcząt. Gospodynie turnieju nie dały szans rywalkom zajmując pierwsze trzy miejsca indywidualnie, co dało im łącznie tytuł mistrzowski. Drugie miejsce wywalczyły uczennice Gimnazjum nr 2, a trzecie zawodniczki z Gimnazjum nr 4. Indywidualnie najlepsza była Natalia Łuczak, druga była Roksana Palińska, a trzecia Klaudia Fuhrman (wszystkie Gimnazjum Integracyjne).
Wyniki turnieju

n 04.10.2012. W środę 31 października 2012 w Zespole Szkół Integracyjnych w Chorzowie rozegrano Eliminacje Rejonowe Szkół Ponadgimnazjalnych e tenisie stołowym. Wśród dziewcząt awans do zawodów wojewódzkich wywalczyły uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących "Meritum" Siemianowice. Drugie miejsce zajęły dziewczęta III Liceum Ogólnokształcącego z Chorzowa, a trzecią pozycję zdobyły uczennice Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 z Chorzowa. Indywidualnie bezkonkurencyjna była Dajana Jastrzębska (ZSO "Meritum"), druga była tak jak przed rokiem Dorota Nowak (III LO Chorzów), a trzecia Natalia Szajna (ZSTiO nr 3 Chorzów).
Rywalizacja w kategorii chłopców była bardziej zacięta, a o jedno miejsce premiowane awansem rywalizowały, aż cztery szkoły. Po podliczeniu punktów dwie szkoły miały po 67 punktów. O awansie I Liceum Ogólnokształcącego ze Świętochłowic zadecydował indywidualny triumf ucznia tej szkoły Daniela Rygusa. Drugie miejsce zajęli uczniowie
Zespołu Szkół Ogólnokształcących "Meritum" Siemianowice, a trzecie chłopcy z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Chorzowie. Turniej indywidualny wygrał Daniel Rygus (I LO Świętochłowice), drugi był Dariusz Kudełko (III LO Chorzów), a trzeci Adam Ruszkiewicz (ZSE Chorzów).
Wyniki turnieju

n 19.06.2012. W dniach 13-17 czerwca 2012 roku Warna gościła polskich nauczycieli, którzy przyjechali na Międzynarodową Spartakiadę Nauczycieli. Wśród wielu dyscyplin sportowych rozgrywanych podczas tej spartakiady znalazł się również tenis stołowy w którym bardzo dobrze zaprezentowali się nauczyciele z naszego kraju. W turnieju drużynowym mężczyzn bezapelacyjnie najlepsi okazali się Polacy grający w składzie: Piotr Zemła, Laurent Tomecki i Sebastian Krupa. W rywalizacji pań nasze zawodniczki: Ewa Michalska, Kamila Tkacz i Anna Rybarczyk wywalczyły drugie miejsce. W turnieju indywidualnym kobiet trzecie miejsce zdobyła Ania Rybarczyk, piąta była Ewa Michalska, a szósta Kamila Tkacz. W singlu panów po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu finałowym zwyciężył Piotr Zemła pokonując 3:2 Martina Karajwanowa z Warny. Trzecie miejsce zajął Sebastian Krupa, a czwarte Laurent Tomecki.
Wyniki spartakiady

n 27.04.2012. W Zespole Szkół Integracyjnych rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Chorzowa w tenisie stołowym. W kategorii szkół podstawowych najlepsi okazali się: Zelcer Aleksandra (SP 25) i Adam Kopeć (SP 12). W kategorii szkół gimnazjalnych triumfowali: Natalia Łuczak i Bartłomiej Bzdak (oboje ZSI Chorzów). W kategorii szkół ponadgimnazjlanych zwyciężali: Anna Kula (I LO) i Dariusz Ścigany (ZSG-U).
Wyniki turnieju Szkół podstawowych
Wyniki turnieju Szkół gimnazjalnych
Wyniki turnieju Szkół pondgimnazjalnych

n 22.04.2012. W Zespole Szkół Integracyjnych w Chorzowie rozegrano eliminacje rejonowe szkół gimanzjalnych w tenisie stołowym. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców awans do zawodów wojewódzkich uzyskali uczniowie ZSI Chorzów.
Wyniki eliminacji rejonowych

n 24.03.2012. W Zespole Szkół Integracyjnych w Chorzowie rozegrano eliminacje rejonowe szkół podstawowych w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt awans wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 20 z  Siemianowic, a wśrod chłopców najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Chorzowie. Obie reprezentacje zakwalifikowały sięna zawody wojewódzkie.
Wyniki eliminacji rejonowych

n 27.10.2011. W Zespole Szkół Integracyjnych w Chorzowie rozegrano eliminacje rejonowe szkół ponadgimanzjalnych w tenisie stołowym. Awans na zawody wojewódzkie wywalczyły zespoły z Chorzowa. Zarówno wśród dziewcząt jak i w turnieju chłopców pierwsze miejsca zdobyły te same szkoły co w zeszłym roku, czyli III Liceum Ogólnokształcące (dziewczęta) i Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych (chłopcy).
W turnieju dziewcząt drugie miejsce zajęły uczennice IV LO z Chorzowa, a trzecie były zawodniczki z ZSTiO nr 3 Chorzów. Drugie miejsce w kategorii chłopców przypadło ZSTiO "Meritum" Siemianowice, a na trzeciej pozycji znaleźli się uczniowie I LO Świętochłowice.
Indywidualnie najlepsza okazała się Alicja Banaszewska (IV LO Chorzów), drugie miejsca zdobyła Dorota Nowak (III LO Chorzów), a trzecia była Brygida Szeląg (I LO Świętochłowice).
Najlepszym zawodnikiem drugi raz z rzędu okazał się Daniel Rygus (I LO Świętochłowice), który wyprzedził Dawida Okwieka i Dariusza Ściganego (oboje ZSG-U Chorzów).
Wyniki eliminacji rejonowych

n 24.10.2011. W Zespole Szkół nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 21-23 października 2011 roku rozegrano XXI Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w 9 kategoriach indywidualnych oraz w turnieju drużynowym. Wśród kobiet tytuły mistrzowskie wywalczyły: Anna Rybarczyk (Kozienice), Beata Barska (Blizne) i Ewa Michalczyk (woj. Podkarpackie).
Bardzo wysoki poziom zaprezentowali panowie z kategorii zawodników zrzeszonych, a dramaturgia meczu półfinałowego pomiędzy Piotrem Zemłą a Wojciechem Tebecio przejdzie chyba do historii turniejów. W piątym secie meczu Zemła prowadził już 10:5, ale nie zdołał zakończyć tego pojedynku w 5 piłkach meczowych i po chwili było 10:10. Od tego stanu zawodnicy na przemian mieli szanę na zakończenie pojedynku. Ostatecznie decydujący punkt zdobył Piotrek Zemła, a na tablicy wyników był wtedy rezultat 23:21! W finale rywalem zawodnika ze Śląska był Aleksander Cichocki. Ten mecz również był bardzo wyrównany i zakończył się po  pięciosetowej walce, gdzie ponownie odporniejszy psychicznie był Piotr Zemła, który po raz drugi z rzędu wywalczył tytuł Mistrza Polski.
W pozostałych kategoriach zwyciężali: Sebastian Krupa (Chorzów), Adam Kieroński (woj. Małopolskie), Bolesław Krawczyk (Olsztyn), Marian Magdoń (Robczyce) i Marian Kwodawski (Gliwice).
W zawodach drużynowych ponownie najlepsza okazała się drużyna ze Śląska. W półfinale Śląsk pokonał po zaciętym meczu silnąekipę z województwa Pomorskiego 3:2, a w finale podobnie jak w zeszłym roku okazali się lepsi od zawodników z województwa Lubelskiego wygrywając 3:1. W zespole mistrzów zagrali: Piotr Zemła, Laurent Tomecki i Sebastian Krupa.
Wyniki mistrzostw

n 20.10.2011. W Zespole Szkół Integracyjnych rozegrano drugą cześć Drużynowych Mistrzostw Chorzowa Szkół Ponadgimnazalnych. Tym razem przy stołach rywalizowały dziewczęta, a tytuł mistrzowski wywalczyły uczennice IV Liceum Ogólnokształcącego, grające w składzie: Alicja Banaszewska, Aleksandra Glapka i Justyna Krzykowska. Drugie miejsce zajęły niespodziewanie zawodniczki III Liceum Ogólnokształcącego (Anna Januszkiewicz, Anna Kostyra i Dorota Nowak). Trzecie miejsce w zawodach zdobyły uczennice Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 (Dominika Jędroszczyk, Natalia Szajna i Stefanowicz Aneta.
Indywidualnie bezkonkurencyjna była Alicja Banaszewska (IV LO), która w całym turnieju straciła tylko jednego seta. Druga była Magdalena Wróbel (ZSG-U), a trzecia Anna Kula (I LO).
Wyniki turnieju

n 12.10.2011. W Zespole Szkół Integracyjnych w Chorzowie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa Szkół Ponadgimnazalnych w kategorii chłopców. Tytuł mistrzowski po 4 latach przerwy wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno-Usługowych grający w składzie: Dawid Okwiek, Dariusz Ścigany i Kamil Kuczera. Drugie miejsce przypadło zawodnikom z III Liceum Ogólnokształcącego (Dariusz Kudełko, Dawid Mięsopust, Łukasz Kokot), a trzecie miejsce zdobył Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 (Sebastian Magrowski, Ireneusz Musik i Dawid Kwieciński). Indywidualnie najlepszy okazał się Dawid Okwiek, drugi był Sebastian Magrowski, a trzeci Dariusz Kudełko.
Na uwagę zasługuje fakt, że dwie pierwsze drużyny ZSG-U i III LO stają na podium od 2004 roku i przez te 8 lat, ani razu nie znalazły się poza czołową trójką mistrzostw. III LO jest absolutnym rekordzistą jeśli chodzi o ilość zdobytych medali, gdyż od momentu rozgrywania mistrzostw w formule drużynowej, czyli od 2003 roku za każdym razem zdobywa medalową pozycję. Dorobek tej szkoły to: 1 pierwsze, 3 drugie i 5 trzecich miejsc.
Natomiast można powiedzieć, że Gastronomik ma monopol na wygrywanie, bo tegoroczne zwycięstwo było 5 triumfem tej szkoły na 9 lat rozgrywek zespołowych! Gratulacje dla obydwu szkół za wytrwałość!
Wyniki turnieju


n
07.04.2011. W Zespole Szkół Integracyjnych w Chorzowie rozegrano eliminacje rejonowe gimnazjum w tenisie stołowym. Podobnie jak w zeszłym roku bardzo dobrze zagrały w tym turnieju zespoły gospodarzy. Szczególnie cieszy wygrana dziewczyn, których drużyna złożona była tylko z uczennic klas pierwszych gimnazjum, a mimo to pokonały wiele rywalek, co dało w efekcie 1 miejsce zespołowo. Kolejne miejsca zajęły: Gimnazjum nr 8 i Gimnazjum nr 1 (obie z Siemianowic). Natomiast chłopcy zdeklasowali rywali zajmując indywidualnie pierwsze trzy miejsca, co dało w efekcie 32 punkty przewagi nad drugą drużyną, którą było Gimnazjum nr 2 z Siemianowic. Trzecią pozycję wywalczyło Gimnazjum nr 4 z Siemianowic.
Zobacz wyniki końcowe turnieju

n 20.02.2011. W Zespole Szkół Integracyjnych w Chorzowie zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z ZSI pewnie wywalczyli tytuły mistrzowskie. W kategorii dziewcząt kolejność była następująca: 1. Gimnazjum Integracyjne, 2. Gimnazjum nr 11, 3. Gimnazjum nr 3. Zobacz klasyfikacje końcowe turnieju
Wśród chłopców wyniki wyglądały tak: 1. Gimnazjum Integracyjne, 2. Gimnazjum Katolickie, 3. Gimnazjum nr 5.
Zobacz klasyfikacje końcowe turnieju


Powrót