Logo
Nagrody

Lista wylosowanych osób, które otrzymały katalog(i) + niespodziankę


Rok 1999
czerwiec
Łukasz Borsukiewicz (Międzychód), Tomasz Simka (Katowice), Katarzyna Noworyta (Skawina), Kamil Surma (Fajsławice), Damian Ozga (Lubin), Wiesia Stachańczyk (Gdynia), Tomasz Nabzdyk (Lubin)

lipiec
Paweł Lopko (Polkowice), Artur Bobkiewicz (Piła), Piotr Pawłowski (Kraków), Karol Włoch (Gliwice), Marek Tucholka (Warszawa)
sierpień

Kamila Niechwiadowicz (Dźwierzuty), Daniel Lipowski (Rogóźno), Konrad Buczyło (Warszawa), Michał Urbański (Warszawa), Bartosz Rośniak (Chorzów)
wrzesień
Tomasz Zając (Kraków), Grzegorz Spławski (Trzcianka), Radosław Młynarczyk (Łódź), Dawid Janicki (Branice), Piotr Wandtke (Miechucino)
październik
Maciej Lipa (Gliwice), Adam Kasperski* (Katowice), Robert Wilk* (Chorzów), Marek Chrabąszcz (Brzeg Dolny), Adam Czechowski (Płock)
listopad
Robert Bożek (Rzeszów), Piotr Buras (Gdynia), Marcin Chęcik (Poznań), Karol Janocha (Krosno), Mateusz Kempa (Ostrzeszów)
grudzień
Krzysztof Halat (Kolbuszowa), Mateusz Kuciak (Leszno), Karol Szlecht (Września), Bogusław Kozak (Chorzów), Jarosław Zając
(Pruszków)

Krzysztof Halat (Kolbuszowa) - wylosował okładzinę marki Butterfly Sriver 2.1 mm red Nagroda - okładzina marki Sriver

Rok 2000
styczeń
Bogdan Mielniczek (Sztum), Bartosz Stefaniuk (Boguchwała)

Nagrodzone osoby, wylosowane wśród biorących udział w plebiscycie i konkursie

Jan Białobłocki (Warszawa) - główna nagroda - okładzina marki Tibhar Rapid 2.0 mm redOkładzina Tibhar Rapid

Paweł Lopko (Polkowice) - główna nagroda - siatka marki Tibhar ClipSiatka Tibhar Clip

Katalogi i plakaty wylosowali:
Marcin Szymański (Warszawa), Łukasz Darmosz* (Katowice), Miłosz Przybylik* (Dąbrowa Górnicza), Grzegorz Zduniak (Szczecin), Maciej Kuźma (Szprotawa), Robert Najwer (Piaseczno)

luty
Piotr Kozak (Świnoujście), Michał Marczyk (Domaniewice)
marzec
Wojciech Herbasz (Kartuzy), Marek Brix (Bytom)
kwiecień
Damian Szwed (Krosno), Piotr Młynarczyk (Łódź)
maj
Tomasz Kowalski (Leszno), Mariusz Żurawski (Siedlce)
czerwiec
Janusz Cylke (Brodnica Górna), Adam Gartkiewicz (Warszawa)
lipiec
Jan Wróbel (Jeleśnia), Marek Sejdak (Gryfino)
sierpień
Jakub Selega (Ostróda), Tomasz Zachuta (Warszawa)
wrzesień
Jerzy Wojtysiak (Pamplona - Hiszpania), Agnieszka Kobus (Kościelna Wieś)

Nagrodzone osoby, wśród biorących udział w konkursie: Sydney `2000

Katalogi i plakaty olimpijskie wylosowali:
Michał Kita (Tarnów), Patryk Link (Elbląg), Danuta Wierzba (Gdańsk), Michał Dzióbek (Kalisz)

październik
Mariusz Meroń (Praszka), Adam Dobosz (Częstochowa)
listopad
Piotr Oleksy (Międzyzdroje), Kamil Maćkowiak (Borne Sulinowo)
grudzień
Mateusz Sog (Tarnowskie Góry), Tomasz Niemiec (Częstochowa)

Rok 2001
styczeń
Adam Hertyk (Warszawa), Michał Wsiołkowski (Kraków)
luty
Arek Langa (Miechucino), Tomasz Gawrylczyk (Sochaczew)
marzec
Piotr Biegański (Wrocław), Dawid Przybysz (Kamień Krajeński)
kwiecień
Krzysztof Bała (Szczekociny), Tomasz Wilk (Zduny)
maj
Marek Bramański (Chojnice), Paweł Czembor (Chorzów)
czerwiec
Tomasz Kuhn (Bydgoszcz), Paweł Rydzewski (Lubartów)
lipiec
Adrian Dobaczewski (Sanniki), Łukasz Krawiec (Ulanów)
sierpień
Tomasz Maciążek (Wołomin), Wiktor Gniewek (Tarnów)
wrzesień
Dominik Markiewicz (Płock), Leszek Goławski (Biłgoraj)
październik
Maciej Binkowski (Częstochowa), Jacek Nowacki (Pruszków)
listopad
Michał Pepliński (Wyrzysk), Filip Michalski (Międzyrzecz)
grudzień
Marcin Fejcak (Warszawa), Grzegorz Duda (Mikołów)
Rok 2002
styczeń
Ernest Skowroński (Białystok)
luty
Robert Olencki (Tychy)
marzec
Jacek Gołębniak (Jarocin)
kwiecień
Tomasz Czernikarz (Ożarowice)
maj
Michał Latos (Bydgoszcz)
czerwiec
Jakub Krzywicki (Korfantów)
lipiec / sierpień
Grzegorz Iwanicki (Warszawa)
wrzesień
Wojciech Bohun (Pasym)
październik
Krzysztof Bulski (Częstochowa)
listopad
Artur Lipski (Lwówek Śląski)
grudzień
Marcin Faliński (Warszawa)
Rok 2003
styczeń
Łukasz Płaskowski (Olsztyn)
luty
Michał Nawrocki (Puszczykowo)
marzec
Damian Czapla (Ożarowice)
kwiecień
Wojciech Laska (Zawiercie)
maj
Michał Morcinek (Tarnowskie Góry)
czerwiec
Filip Kaczyński (Wadowice)
lipiec / sierpień
Marcin Okróy (Kartuzy)
wrzesień
Jacek Rzeszutek (Gliwice)
październik
Daniel Litwin (Rzeszów)
listopad
Wojciech Osiński (Piaseczno)
grudzień
Konrad Walczak (Kraków)
Rok 2004
styczeń
Maciej Sadrak (Starachowice)
luty
Sebastian Maniecki (Bytom)
marzec
Grzegorz Struzik
kwiecień
Dawid Czątkowski (Zabrze)
maj
Przemysław Muszyński (Jelenia Góra)
czerwiec / lipiec / sierpień
Mateusz Kamiński (Wrocław)
wrzesień
Michał Wojciechowski (Podrzewie)
październik
Marek Milwicz (Ślesin)
listopad
Ryszard Prochowicz (Grudziądz)
Rok 2005
styczeń
Dawid Rażniak (Jastrzębie Zdrój)


gratulujemy!


Terminy | Wyniki | Ranking | Miejsca gier | UKS | ŚLA | Oscary | Galeria | Informacje | Kalendarz | Polska | Niemcy | Foto | Druki | Przepisy | Sprzęt
Dieta | Prezentacje | w Polsce | na świecie | Ankieta | Linki | Inni | Wyróżnienia | Patronat | Archiwum | Sylwetki | Ciekawe | Redakcja | Nasze Życie


Powrót