Logo
Terminy turniejów

Terminy turniejów amatorskich rozgrywanych na Śląsku (i nie tylko) 2018 r.




Gry przeważnie rozpoczynane są nie wcześniej niż o godz. 10.00 (inne godz. - czytaj w "uwagach")
  
- - - 2019 - - -
STYCZEŃ
06.01. Turniej Noworoczny
Poczesna
Kategorie: do 45 lat, pow. 45 lat, open
10.01. Turniej Noworoczny - IV Grand Prix ZSI
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategoriee: ziewczęta SP - 4 i młodsze; chłopcy SP - 4 i młodsze; dziewczęta - klasy 5-6; chłopcy - klasy 5-6; dziewczęta - klasy 7 i gimnazjum; chłopcy - klasy 7 i gimnazjum; kategoria open
Rozpoczęcie turnieju o godz. 16.15
13.01. III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny
Weteranów i Amatorów

Łaziska Górne
Hala MOSiR, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 10.00 - Weterani - 40-49 lat (1978-1969); 50-59 (1968-1959); 60-69 lat (1958-1949), 70-79 lat (1948-1939), pow. 80 lat (1938 i starsi);
12.00 - Amatorzy: do 40 lat (1979 i młodsi); 41-55 lat (1978-1964); pow. 55 lat (1963 i starsi);
13.01. VII Noworoczny Turniej Drużynowy
Gorzów Śląski
Hala sportowa, ul. Byczyńska 13
Kategorie: od 30-99 lat, pow. 100 lat, dryżyny 2-osobowe, Godz. 11.00
Zgłoszenia tylko do 9.01.2019
pod nr tel: Edmund Olszowy 888 021 668
19.01. I Grand Prix Mikołowa
Mikołów-Paniowy
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8, ul Wolności 27
Informacje dodakowe: tel. 3225040, 514824660,
gg - 4078873, e-mail- junior.paniowy@interia.pl
.
Kategorie: godz.10.00 - MŁODZIEŻOWCY - do lat 23 (do rocznika 1996); SENIORZY - do 39 lat (do rocznika 1980); WETERANI 55+ (rocznik 1964 i starsi);
godz. 11.00 - WETERANI 40+ (rocznik 1979 i starsi);
godz.12.30  - AMATOR - wyłącznie zawodnicy bez licencji PZTS;
godz.12.30 - OPEN (bez ograniczeń wiekowych)
23.01. Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Podstawowych - Dziewczęta
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: w zawodach mogą wziąć udział 3-osobowe drużyny chłopców z klas VI (rocznik 2006 i młodsi) z chorzowskich szkół podstawowych
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12.30
24.01. Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Podstawowych - Chłopcy
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: w zawodach mogą wziąć udział 3-osobowe drużyny chłopców z klas VI (rocznik 2006 i młodsi) z chorzowskich szkół podstawowych
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12.30
26.01. XXVI Grand Prix Sosnowca - 4 turniej
Sosnowiec - Milowice
Hala sportowa MOSiR w Milowicach, ul. Baczyńskiego 4
Stanisław Szydło 502-392-436.
Kategorie: skrzat+żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec+senior, kategoria dziewcząt do lat 14, kategoria dziewcząt i kobiet, kategoria open (bez licencji PZTS), we wszystkich kategoriach organizator dopuszcza możliwość rywalizacji dziewcząt wspólnie z chłopcami.
UWAGA - kategorie senior+młodzieżowiec oraz open rozpoczynają się o godz. 15.00 (zapisy do 14.30 także telefonicznie).
30.01. Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Podstawowych - Dziewczęta
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: w zawodach mogą wziąć udział 3-osobowe drużyny dziewcząt z klas VII, VIII i gimnazjum (rocznik 2003 i młodsi) z chorzowskich szkół podstawowych
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12.30
LUTY
06.02. Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Podstawowych - Chłopcy
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: w zawodach mogą wziąć udział 3-osobowe drużyny chłopców z klas VII, VIII i gimnazjum (rocznik 2003 i młodsi) z chorzowskich szkół podstawowych
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12.30
07.02. V Turniej o  Grand Prix SP nr 22
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategoriee: ziewczęta SP - 4 i młodsze; chłopcy SP - 4 i młodsze; dziewczęta - klasy 5-6; chłopcy - klasy 5-6; dziewczęta - klasy 7 i gimnazjum; chłopcy - klasy 7 i gimnazjum; kategoria open
Rozpoczęcie turnieju o godz. 16.15
09.02. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego 2019
Piekary Śląskie
Hala MOSiR Olimpia, ul. Ziętka 60
Kategorie: 9.00 - kategoria open
09.02. Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego
Czerwionka
Sala gimnastyczna
SP nr 8, ul. Prosta 5
Kategorie: 9.00 - Szkoła Podstawowa + Gimnazjum;
10.30 - Amatorzy i mieszkańcy gminy
12.30 - Kategoria Open dla wszystkich
09.02. XXV Grand Prix Sosnowca - 5 turniej
Sosnowiec - Milowice
Hala sportowa MOSiR w Milowicach, ul. Baczyńskiego 4
Stanisław Szydło 502-392-436.
Kategorie: skrzat+żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec+senior, kategoria dziewcząt do lat 14, kategoria dziewcząt i kobiet, kategoria open (bez licencji PZTS), we wszystkich kategoriach organizator dopuszcza możliwość rywalizacji dziewcząt wspólnie z chłopcami.
UWAGA - kategorie senior+młodzieżowiec oraz open rozpoczynają się o godz. 15.00 (zapisy do 14.30 także telefonicznie).
11.02. ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE
STOŁOWYM  - I turniej (poniedziałek)

Sosnowiec,
Sala gimnastyczna
SP nr 13, ul. Jedności 7 (Dańdówka)
Kategorie: I -  dziewczęta  kl. 1-8 SP;
II - chłopcy kl. 1- 8 SP;
III - OPEN (wszyscy chętni)   
Zapisy od 17:00 do 17:10 w dniu imprezy
Około 17:10 - 17:20 - losowanie i rozpoczęcie gier turniejowych
Około 20:00 - zakończenie gier

12.02. ZIMOWE GRAND PRIX
W TENISIE STOŁOWYM  - II turniej (wtorek)

Sosnowiec,
Sala gimnastyczna
SP nr 13, ul. Jedności 7 (Dańdówka)
Kategorie: I -  dziewczęta  kl. 1-8 SP;
II - chłopcy kl. 1- 8 SP;
III - OPEN (wszyscy chętni)   
Zapisy od 17:00 do 17:10 w dniu imprezy
Około 17:10 - 17:20 - losowanie i rozpoczęcie gier turniejowych
Około 20:00 - zakończenie gier

16.02. V ZIMOWY TURNIEJ TENISA
STOŁOWEGO  - I turniej

Jeleśnia
Sala gimnastyczna ZS nr 2, ul.
Kategorie: 1 - szkoła podstawowa klasy I-IV;
2 - szkoła podstawowa klasy V-VIII;
3 - kobiety OPEN;
4 - seniorzy amatorzy 16-39 lat (ur. 1980 i starsi), 5 -weterani (40-59 lat (ur. 1960-1979);
6 - weterani 60+ ( ur. 1959 i starsi);
7 - OPEN
W kategorii 4 mają prawo startować także zawodnicy do IV ligi włącznie.

17.02. Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego
Poczesna
Hala sportowa, ul. Sportowa 2
Kategorie: 10.00 - do 45 lat; pow. 46 lat (ur. 1973 r. i starsi);
12.00 - kategoria OPEN.

21.02. ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE
STOŁOWYM  - III turniej (czwartek)

Sosnowiec,
Sala gimnastyczna
SP nr 13, ul. Jedności 7 (Dańdówka)
Kategorie: I -  dziewczęta  kl. 1-8 SP;
II - chłopcy kl. 1- 8 SP;
III - OPEN (wszyscy chętni)   
Zapisy od 17:00 do 17:10 w dniu imprezy
Około 17:10 - 17:20 - losowanie i rozpoczęcie gier turniejowych
Około 20:00 - zakończenie gier

22.02. ZIMOWE GRAND PRIX W TENISIE
STOŁOWYM  - IV turniej (piątek)

Sosnowiec,
Sala gimnastyczna
SP nr 13, ul. Jedności 7 (Dańdówka)
Kategorie: I -  dziewczęta  kl. 1-8 SP;
II - chłopcy kl. 1- 8 SP;
III - OPEN (wszyscy chętni)   
Zapisy od 17:00 do 17:10 w dniu imprezy
Około 17:10 - 17:20 - losowanie i rozpoczęcie gier turniejowych
Około 20:00 - zakończenie gier

23.02. II Grand Prix Mikołowa
Mikołów-Paniowy
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8, ul Wolności 27
Informacje dodakowe: tel. 3225040, 514824660,
gg - 4078873, e-mail- junior.paniowy@interia.pl
.
Kategorie: godz.10.00 - MŁODZIEŻOWCY - do lat 23 (do rocznika 1996); SENIORZY - do 39 lat (do rocznika 1980); WETERANI 55+ (rocznik 1964 i starsi);
godz. 11.00 - WETERANI 40+ (rocznik 1979 i starsi);
godz.12.30  - AMATOR - wyłącznie zawodnicy bez licencji PZTS;
godz.12.30 - OPEN (bez ograniczeń wiekowych)
?.02. I Grand Prix Bielsko-Białej
Bielsko-Biała
Hala sportowa Victoria, ul. Bratków 16
Kategorie: a) żacy/czki; b) młodzicy/czki;
c) kadeci/tki; d) juniorzy/ki
?.02. IV Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Amatorów
Łaziska Górne
Hala MOSiR, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 10.00 - Weterani - 40-49 lat (1978-1969); 50-59 (1968-1959); 60-69 lat (1958-1949), 70-79 lat (1948-1939), pow. 80 lat (1938 i starsi);
12.00 - Amatorzy: do 40 lat (1979 i młodsi); 41-55 lat (1978-1964); pow. 55 lat (1963 i starsi); kobiety open
MARZEC
02.03. XXV Grand Prix Sosnowca - 6 turniej
Sosnowiec - Milowice
Hala sportowa MOSiR w Milowicach, ul. Baczyńskiego 4
Stanisław Szydło 502-392-436.
Kategorie: skrzat+żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec+senior, kategoria dziewcząt do lat 14, kategoria dziewcząt i kobiet, kategoria open (bez licencji PZTS), we wszystkich kategoriach organizator dopuszcza możliwość rywalizacji dziewcząt wspólnie z chłopcami.
UWAGA - kategorie senior+młodzieżowiec oraz open rozpoczynają się o godz. 15.00 (zapisy do 14.30 także telefonicznie).
02.04. II Turniej o Grand Prix Tychów
Tychy
Sala gimnastyczna ZS nr 7 ul. Browarowa 1a
Kategorie: open - mogą brać udział tylko amatorzy nie posiadający licencji PZTS

07.03. VI Turniej o Grand Prix ZSI
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: dziewczęta SP, chłopcy SP, dziewczęta gimnazjum i chłopcy gimnazjum; dziewczęta open,  open
Rozpoczęcie zawodów
 godz. 16.15
09.03. XVII Otwarte Mistrzostwa Pszczyny
Pszczyna
Hala sportowa POSiR, ul. Zamenhofa 5a
tel. 605 730 013 Janusz Friebe
Kategorie: 9.00  - Żak (2008 i młodsi), Młodzik (2006-2007), Kadet/Junior (2001-2005)
13.00 - Kategoria open, Amator - bez licencji PZTS, Weteran - pow. 50 lat, VIP - zaproszeni goście
09.03. X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sławkowa
Sławków
Hala Sportowa przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II,
ul. Generała Władysława Sikorskiego 4

Kategorie: 9.30 - Młodzik - rocznik 2006 i młodsi (chłopcy i dziewczynki); Kadet - roczniki 2004-2005 (chłopcy i dziewczynki);
Junior - roczniki 2001-2003 (chłopcy i dziewczynki)
11.00 - OPEN kobiety, (zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni w PZTS); OPEN mężczyźni, (zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni w PZTS);
Amator - nie zgłoszeni w PZTS w ostatnich 2 sezonach.
Mistrzostwa Sławkowa - 12.00
- dzieci do 12 lat (dziewczynki i chłopcy),
- OPEN kobiety i mężczyźni; + 50  mężczyźni
16.03. IV Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Amatorów i Weteranów
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: 10.00 - Weterani - 40-49 lat (1978-1969); 50-59 (1968-1959); 60-69 lat (1958-1949), 70-79 lat (1948-1939), pow. 80 lat (1938 i starsi);
10.00 - Amatorzy: do 40 lat (1979 i młodsi); 41-55 lat (1978-1964); pow. 55 lat (1963 i starsi); kobiety open
17.03. Turniej o Puchar Wójta Gminy Herby
Lisów

Hala Sportowa przy Zespole Placówek Oświatowych
,
ul. Szkolna 2
Kategorie: 10.00 - kategorie do lat 18 junior/juniorka niezrzeszony/a; kategoria senior niezrzeszony/a (do IV ligi włącznie)
13.00 - OPEN  - dla wszystkich zainteresowanych

20.03. Eliminacje Rejonowe Szkół Podstawowych
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: dziewczęta SP (2006 i młodsi), chłopcy SP (2006 i młodsi). W zawodach biorą udział po dwa najlepsze zespoły z Siemianowic, Świętochłowic i Chorzowa
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12.30
23.03. III Grand Prix Mikołowa
Mikołów-Paniowy
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8, ul Wolności 27
Informacje dodakowe: tel. 3225040, 514824660,
gg - 4078873, e-mail- junior.paniowy@interia.pl
.
Kategorie: godz.10.00 - MŁODZIEŻOWCY - do lat 23 (do rocznika 1996); SENIORZY - do 39 lat (do rocznika 1980); WETERANI 55+ (rocznik 1964 i starsi);
godz. 11.00 - WETERANI 40+ (rocznik 1979 i starsi);
godz.12.30  - AMATOR - wyłącznie zawodnicy bez licencji PZTS;
godz.12.30 - OPEN (bez ograniczeń wiekowych)
23.03. V Memoriał im. Józefa Jaskólskiego
Siemianowice-Michałkowice
Sala gimnastyczna ZSZ, ul. Budryka 2
Kategorie: do 18 lat, 19-39 lat, 40-59 lat, pow. 60 lat, open
W turnieju mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni do III ligi włącznie.
23.03. XXVI Mistrzostwa Śląska Nauczycieli
i Pracowników Oświaty

Pszów
Sala gimnastyczna SP 1, ul. Traugutta 12
Kategorie: 8.30 -  do 40 lat, 41-50 lat,
51-60 lat, 61-70 lat, pow. 70 lat i kobiety open
24.03. Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego
Chorzów
Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113
Regulamin turnieju
Kategorie: Mężczyźni: do 16 lat (2003 i młodsi); 17-35 lat (2002-1984);
36 - 50 lat (1983-1969); 51 - 65 lat (1968-1954)
66 lat i starsi (1953 i starsi)
Kobiety: 
do 16 lat (2003 i młodsze);
17 lat i starsze (2002 i starsze)
24.03. II Turniej o Grand Prix Kóz - Złota Koza
Kozy
Centrum Centrum Sportowo-Widowiskowe
pl. ks. Karola Kochaja 1
Kategorie: 9.00 - kategorie do 12 lat (rocznik 2008 i młodsi); kategoria do18 lat (2002 i młodsi - amatorzy nie zrzeszeni),
10.30 - kategoria Open – zapisy najpóźniej do 12.00 - seniorzy do 39 lat; weterani 40-59 lat;
weterani pow. 60 lat

24.04. XXIII Turniej im. Adolfa Ślusarczyka
Koniecpol
Hala Sportowa, ul. Szkolna 17
Kategorie: 10:00 - amatorzy (z licencją do 3. ligi ZTS), 12.00 - open (wszyscy chętni).
25.03. Eliminacje Rejonowe Szkół Podstawowych
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: dziewczęta SP i gimnazjum (2003-2005), chłopcy SP i gimnazjum (2003-2005). W zawodach biorą udział po dwa najlepsze zespoły z Siemianowic, Świętochłowic i Chorzowa
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12.30
30.03. I Turniej o Grand Prix Gliwic
Gliwice-Łabędy
Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź”, ul. Partyzantów 25
Można brać udział w kilku kategoriach
Kategorie: 10.00 - Kategoria F - OPEN;
11.30 - Kategoria A - DZIECI - zawodnicy do 13 lat (2006 i młodsi); Kategoria C - SENIORZY - zawodnicy 19-39 lat (rocznik 2000-1980); Kategoria E - AMATORZY (niezrzeszeni w PZTS i IV Liga);
13.30 - Kategoria B - MŁODZIEŻ - zawodnicy 14-18 lat (2001-2005); Kategoria D - WETERANI - zawodnicy 40 lat i starsi (rocznik 1979 i starsi)
31.03. I Turniej Grand Prix Śląska Amatorów
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Regulamin turnieju
Kategorie: 10.00 - kategoria A - do 21 lat (1998 i młodsi); kategoria B - 22-45 lat (1974-1997); kategoria C - pow. 45 lat (1973 i starsi); D - kobiety open;
12.00 - E - Kategoria open
We wszystkich kategoriach mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni do 3 ligi włącznie.
31.03. II Turniej o Grand Prix Kóz - Złota Koza
Kozy
Centrum Sportowo-Widowiskowe, ul. Cmentarna 1
Kategorie: 9.00 - dzieci i młodzież;
11.30 - turniej główny
- w turnieju mogą wziąć udział amatorzy (3 lata przerwyw rozgrywkach PZTS) i zawodnicy zrzeszeni do III ligi włącznie
KWIECIEŃ
02.04. Indywidualne Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Gimnazjalnych
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: W zawodach mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy z chorzowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00
03.04. Indywidualne Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Ponadgimnazjalnych
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: W zawodach mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy z chorzowskich szkół ponadgimnazjalnych.
Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00
06.04. Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Tenisie Stołowym w Grach Pojedynczych
Tychy
Sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 7, ul. Browarowa 1a.
Kategorie: 9.30 - chłopcy 9 lat i młodsi; chłopcy 10-12 lat; chłopcy 13-15 lat;
11.30 - kobiety
06.04. VI Ogólnopolski Turniej Pracowników Oświaty
Gorzów Śląski
Hala sportowa, ul. Byczyńska 13
Kategorie: Mężczyźni: A - do 40 lat (1979 i młodsi); B - 41-50 lat; C - 51-60 lat; D - zawodnicy pow. 60 lat (1958 i starsi); E - zawodnicy zrzeszeni; Kobiety: F - do 40 lat (1979 i młodsze), G - powyżej 40 lat; H - zawodniczki zrzeszone
Zgłoszenia: nazwisko i imię, data urodzenia, miejscowość, numer telefonu Organizator - Piotr Jarema tel. 605660345
Harmonogram gier:
godz.  9.00 - uroczyste otwarcie turnieju
godz.  9.15 - kategoria A,B,C,F,G - eliminacje
godz. 11.30 - kategorie D, E, H - eliminacje
godz. 14.00 - półfinały, finały kat. A,B,C,F,G
godz. 14.30 - półfinały, finały kat. D,E,H
Uwagi: Harmonogram może ulec zmianie w zależności od ilości zawodników.
07.04. Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Tenisie Stołowym w Grach Pojedynczych
Tychy
Sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 7, ul. Browarowa 1a.
Kategorie: 9.30 - mężczyźni 16-19 lat; mężczyźni 20-35 lat; mężczyźni 36-49 lat; mężczyźni pow. 50 lat;
11.10 - mężczyźni OPEN
W mistrzostwach NIE mogą brać udziału zawodnicy, którzy są zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego - posiadają licencję
13.04. IV Grand Prix Mikołowa
Mikołów-Paniowy
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8, ul Wolności 27
Informacje dodakowe: tel. 3225040, 514824660,
gg - 4078873, e-mail- junior.paniowy@interia.pl
.
Kategorie: godz.10.00 - MŁODZIEŻOWCY - do lat 23 (do rocznika 1996); SENIORZY - do 39 lat (do rocznika 1980); WETERANI 55+ (rocznik 1964 i starsi);
godz. 11.00 - WETERANI 40+ (rocznik 1979 i starsi);
godz.12.30 - OPEN (bez ograniczeń wiekowych)
13.04. II Grand Prix Bielsko-Białej
Bielsko-Biała
Hala sportowa Victoria, ul. Bratków 16
Kategorie: a) żacy/czki; b) młodzicy/czki;
c) kadeci/tki; d) juniorzy/ki
13.04. XVIII Otwarty Mistrzostwa
Powiatu Mikołowskiego

Łaziska Górne
MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50
Zgłoszenia do dnia 12.04.2019 roku, do 15:00
Organizator: Wojciech DRWIĘGA tylko: sms.: 511 078 472 lub e-mail.: wojciechdrwiega@wp.pl
Kategorie: open mężczyźni i kobiety
14.04. II Grand Prix Bielsko-Białej
Bielsko-Biała
Hala sportowa Victoria, ul. Bratków 16
Kategorie: a) seniorzy; b) seniorki; c) weterani 40-49 lat; d) weterani 50-59 lat; e) weterani 60 i starsi
14.04. IV Wojewódzki Turniej Par Deblowych
w Tenisie Stołowym o Puchar Śląskiego TKKF

Siemianowice
Sala gimnastyczna ZSZ, ul. Budryka 2
Kategorie: gra podwójna
W turnieju mogą wziąć udział wyłącznie amatorzy od co najmniej 2 lat niezrzeszeni w PZTS.
14.04. XI Indywidualne Mistrzostwa Śląskiej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym
Siemianowice
Sala gimnastyczna ZSZ, ul. Budryka 2
Regulamin turnieju
Kategorie: 11.00 - Kategoria A - III Liga; Kategoria B - II Liga; Kategoria C - I Liga;
12.00 - Kategoria D - open
17.04. Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego
UKS Chorzów
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: W zawodach może wziąć udział dzieci i młodzież trenująca w UKS Chorzów
Rozpoczęcie zawodów - godz. 16.00 
22.04. XII Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego
Mikołów-Paniowy
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8, ul Żurawia
Informacje dodakowe: tel. 3225040, 514824660
Kategorie: 10.00 - rozpoczęcie gier w kategorii SENIOR, WETERAN (do 3 ligi włącznie);
12.00 - rozpoczęcie gier kategorii OPEN
27.04. II Turniej o Grand Prix Gliwic
Gliwice-Łabędy
Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź”, ul. Partyzantów 25
Można brać udział w kilku kategoriach
Kategorie: 10.00 - Kategoria F - OPEN;
11.30 - Kategoria A - DZIECI - zawodnicy do 13 lat (2006 i młodsi); Kategoria C - SENIORZY - zawodnicy 19-39 lat (rocznik 2000-1980); Kategoria E - AMATORZY (niezrzeszeni w PZTS i IV Liga);
13.30 - Kategoria B - MŁODZIEŻ - zawodnicy 14-18 lat (2001-2005); Kategoria D - WETERANI - zawodnicy 40 lat i starsi (rocznik 1979 i starsi)
28.04. Indywidualne Mistrzostwa Śląska Amatorów
Bytom
Hala sportowa na Skarpie, ul. Frycza Modrzewskiego 5a
Kategorie: gra pojedyncza amatorek; gra pojedyncza amatorów; gra podwójna amatorek; gra podwójna amatorów; gra mieszana
MAJ
01.05. VII Majowy Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym o Puchar Redakcji „KULISY POWIATU” Olesno-Kluczbork
Gorzów Śląski
Hala sportowa, ul. Byczyńska 13
Kategorie: drużyny 3-osobowe - gra wg systemu Pucharu Polski
Mogą uczestniczyć: zawodniczki II, III ligi oraz zawodnicy III, IV, V ligi oraz amatorzy
Przewiduje się udział 12-16 zespołów
Zgłoszenia do dnia 25 kwietnia (czwartek) telefonicznie. Kierownik turnieju:
Edmund Olszowy tel. 888 021 668
04.05. V Grand Prix Mikołowa
Mikołów-Paniowy
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8, ul Wolności 27
Informacje dodakowe: tel. 3225040, 514824660,
gg - 4078873, e-mail- junior.paniowy@interia.pl
.
Kategorie: godz.10.00 - MŁODZIEŻOWCY - do lat 23 (do rocznika 1996); SENIORZY - do 39 lat (do rocznika 1980); WETERANI 55+ (rocznik 1964 i starsi);
godz. 11.00 - WETERANI 40+ (rocznik 1979 i starsi);
godz.12.30 - OPEN (bez ograniczeń wiekowych)
11.05. XXVI Memoriał im. Jana Szeji
Siemianowice-Michałkowice
Sala gimnastyczna ZSZ, ul. Budryka 2
Kategorie: do 18 lat, 19-39 lat, 40-59 lat, pow. 60 lat, gra podwójna i open
W turnieju mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni do III ligi włącznie.
12.05. XIV Ogólnopolski Turniej Weteranów
Chorzów
Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113
Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00
Regulamin turnieju
Kategorie: Kobiety: kategoria A - rocznik 1979-1965 (40-54 lata); kategoria B - rocznik 1964 i starsze (55 lat i starsze)
Mężczyźni: kategoria C - rocznik 1979-1970 (40-49 lat); kategoria D - rocznik 1969-1960 (50-59 lat); kategoria E - rocznik 1959-1950 (60-69 lat); kategoria F - rocznik 1949 i starsi (pow. 70 lat)
13.30 - kategoria open
12.05. IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar
Żródeł Wisły

Wisła
Sala gimnastyczna im. Wiślańskich Olimpijczyków
Kategorie: kobiety, mężczyźni do 40 lat, 41-60 lat, pow. 60 lat
W turnieju mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni IV-V ligado III ligi włącznie.
12.05. IV OTWARTY TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA
- MEMORIAŁ ANDRZEJA KAWCZYKA

Siemianowice
Sala gimnastyczna ZSTiO „Meritum”, ul. Katowicka 1
Kategorie: 10.00 - kategoria OPEN, 
godz. 12.00 - kategoria do 16 lat (rocznik 2003 i młodsi)
16.05. Turniej Masters Grand Prix SP 22
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: godz. 16.15 - klasy 4 i młodsze; klasy 5-6; klasy 7-8 i Gimnazjum;
godz. 17.00 - kobiety open;
godz. 17.30 - mężczyźni open.
W zawodach mogą wziąć udział najlepsi
zawodnicy wyłonieni po całym cyklu Grand Prix SP 22 w poszczególnych kategoriach
Klasyfikacja końcowa GP SP 22
18.05. Indywidualne Mistrzostwa Śląska Weteranów
Sosnowiec - Milowice
Hala sportowa MOSiR w Milowicach, ul. Baczyńskiego 4
Kategorie: mężczyźni open; kobiety open, gra podwójna weteranów open; gra podwójna weteranók open; gra mieszana open
18.05. Mistrzostwa Polski Amatorów w Tenisie Stołowym
Toruń
Hala Sportowa Uniwersyteckiego Centrum Sportu UMK Toruń
ul. Św. Józefa 17
Kategorie: 19-39 lat (urodzeni w latach 1979-1999) - tylko amatorzy nie zrzeszeni do 40 roku życia;
40-55 lat (urodzeni w latach 1963-1978) - tylko amatorzy nie zrzeszeni do 40 roku życia;
56 -65 lat (urodzeni w latach 1953-1962 -   tylko amatorzy nie zrzeszeni do 40 roku życia;
66 lat i starsi (urodzeni w roku 1952 i wcześniej) - tylko amatorzy nie zrzeszeni do 40 roku życia

19.05. II Turniej Grand Prix Śląska Amatorów
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Regulamin turnieju
Kategorie: 10.00 - kategoria A - do 21 lat (1998 i młodsi); kategoria B - 22-45 lat (1974-1997); kategoria C - pow. 45 lat (1973 i starsi); D - kobiety open;
12.00 - E - Kategoria open
We wszystkich kategoriach mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni do 3 ligi włącznie.
19.05. 61 Wojewódzki ZLOT Ognisk TKKF
Katowice
Sala gimnastyczna SP nr 44, ul. Morawa 86
Rozpoczęcie turnieju o godz. 11.00
Kategorie: kategoria open kobiet i open meżczyzn
W zawodach mogą wziąć udział tylko członkowie TKKF co najmniej 3 lata nie zrzeszeni w PZTS
23.05. XXII Mistrzostwa UKS Seniorów
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Rozpoczęcie turnieju o godz. 17.00
Kategorie: gra pojedyncza, gra podwójna
W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy grający lub trenujący na co dzień w UKS Chorzów
25.05. III Turniej o Grand Prix Gliwic
Gliwice-Łabędy
Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź”, ul. Partyzantów 25
Można brać udział w kilku kategoriach
Kategorie: 10.00 - Kategoria F - OPEN;
11.30 - Kategoria A - DZIECI - zawodnicy do 13 lat (2006 i młodsi); Kategoria C - SENIORZY - zawodnicy 19-39 lat (rocznik 2000-1980); Kategoria E - AMATORZY (niezrzeszeni w PZTS i IV Liga);
13.30 - Kategoria B - MŁODZIEŻ - zawodnicy 14-18 lat (2001-2005); Kategoria D - WETERANI - zawodnicy 40 lat i starsi (rocznik 1979 i starsi)
26.05. III Turniej o Grand Prix Kóz - Złota Koza
Kozy
Centrum Centrum Sportowo-Widowiskowe
pl. ks. Karola Kochaja 1
Kategorie: 9.00 - kategorie do 12 lat (rocznik 2008 i młodsi); kategoria do18 lat (2002 i młodsi - amatorzy nie zrzeszeni),
10.30 - kategoria Open – zapisy najpóźniej do 12.00 - seniorzy do 39 lat; weterani 40-59 lat;
weterani pow. 60 lat

26.05. XVII Otwarty turniej Tenisa Stołowego
Łaziska Górne
Hala Sportowa, ul. Ogrodowa 50
Zgłoszenia do dnia 25.05.2019 roku, do 15:00
Organizator: Wojciech DRWIĘGA tylko: sms.: 511 078 472 lub e-mail.: wojciechdrwiega@wp.pl

Kategorie: 10.00 -  I - AMATORZY DO 35 lat; II - AMATORZY 36 - 50 lat; III - AMATORZY pow. 50 lat; IV- AMATORZY pow. 60 lat;
V - KOBIETY - OPEN;
12.00 - VI - SZKOŁY PODST. (2006 I MŁODSI); VII - JUNIOR (2005 I STARSI);
VIII OPEN (+ 20 lat)
W turnieju mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni IV i V ligi
CZERWIEC
01.06. XXIX Grand Prix Wodzisławia Śląskiego
- I turniej

Wodzisław Śląski
Hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7,
ul.26 Marca
Kategorie: I - młodzież do 18 lat (2001 i młodsi); II - od 19 do 45 lat (2000-1974); III - od 46 do 65 lat (1973-1954); IV - 66 lat i pow. (1953 i starsi); V - kobiet (bez ograniczeń wiekowych); VI - open - dla wszystkich zawodników, bez ograniczeń wiekowych; VII - open - mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego.
01.06. VI Grand Prix Mikołowa
Mikołów-Paniowy
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8, ul Wolności 27
Informacje dodakowe: tel. 3225040, 514824660,
gg - 4078873, e-mail- junior.paniowy@interia.pl
.
Kategorie: godz.10.00 - MŁODZIEŻOWCY - do lat 23 (do rocznika 1996); SENIORZY - do 39 lat (do rocznika 1980); WETERANI 55+ (rocznik 1964 i starsi);
godz. 11.00 - WETERANI 40+ (rocznik 1979 i starsi);
godz.12.30  - AMATOR - wyłącznie zawodnicy bez licencji PZTS;
godz.12.30 - OPEN (bez ograniczeń wiekowych)
01.06. XX Jubileuszowe Mistrzostwa Polski
Radnych i Pracowników Samorządowych

Gorzów Śląski
Hala sportowa, ul. Byczyńska 13
Kategorie: Mężczyźni: A - do 40 lat; B - 41-50 lat; C - 51-60 lat; D - zawodnicy 61-70 lat; E - pow. 70 lat; F - open; Kobiety
Zgłoszenia do 25 maja br na adres:
dkgorzow@vp.pl
Informacje: Edmund Olszowy tel. 888 021 668
Sławomir Kałwak tel. 510 064 048
Harmonogram gier:
godz.  8.00 - śniadanie, potwierdzenie udziału
godz.  9.00 - 9.30 - losowanie gier
godz.  9.30 - uroczyste otwarcie Mistrzostw
godz. 10.00 - gry eliminacyjne
godz. 14.00 - obiad
godz. 15.00 - półfinały i finały
godz. 16.00 - Turniej open, turniej VIP
godz. 18.00 - zakończenie Mistrzostw
Uwagi: Harmonogram może ulec zmianie w zależności od ilości zawodników.
02.06. Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego
z okazji Dni Gorzowa Śląskiego

Gorzów Śląski
Hala sportowa, ul. Byczyńska 13

Informacje: Edmund Olszowy tel. 888 021 668
Kategorie: Mężczyźni: A - do 40 lat; B - 41-60 lat; C -  pow. 61 lat; E - pow. 70 lat; D - open; E - Kobiety - amatorki bez licencji
Rozpoczęcie godz. 11.00
02.06. Turniej Tenisa Stołowego
z okazji XXIV Dni Pszowa

Pszów
Sala gimnastyczna SP nr 1, ul. Traugutta 12
Kategorie: do 45 lat, pow. 45 lat, open
W turnieju mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni III, IV i V ligi
13.06. XXIII Młodzieżowe Mistrzostwa UKS
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Rozpoczęcie turnieju o godz. 17.00
Kategorie: gra pojedyńcza i podwójna dziewcząt i chłopców
W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy grający lub trenujący na co dzień w UKS Chorzów
29.06. III Turniej o Grand Prix Tychów
Tychy
Sala gimnastyczna ZS nr 7 ul. Browarowa 1a
Kategorie: open - mogą brać udział tylko amatorzy nie posiadający licencji PZTS

LIPIEC
02.07. Puchar Lata w Tensie Stołowym - I turniej
Łaziska Górne
Hala sportowa, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 14.00 - dzieci i młodzież;
17.00 - dorośli
Informacje:
Wojciech Drwięga
tel 511 078 472 lub e-mail.: wojciechdrwiega@wp.pl

08.07. Wakacyjne Grand Prix Stolarzowic - I turniej
Stolarzowice (Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98
Kategorie: open kobiet, mężczyźni - mogą brać udział tylko amatorzy
Do klasyfikacji końcowej liczonych jest 6 najlepszych turniejów.
Rozpoczęcie zawodów godz. 17.00
09.07. Puchar Lata w Tensie Stołowym - II turniej
Łaziska Górne
Hala sportowa, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 14.00 - dzieci i młodzież;
17.00 - dorośli
Informacje:
Wojciech Drwięga
tel 511 078 472 lub e-mail.: wojciechdrwiega@wp.pl

15.07. Wakacyjne Grand Prix Stolarzowic - II turniej
Stolarzowice (Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98
Kategorie: open kobiet, mężczyźni - mogą brać udział tylko amatorzy
Do klasyfikacji końcowej liczonych jest 6 najlepszych turniejów.
Rozpoczęcie zawodów godz. 17.00
22.07. Wakacyjne Grand Prix Stolarzowic - III turniej
Stolarzowice (Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98
Kategorie: open kobiet, mężczyźni - mogą brać udział tylko amatorzy
Do klasyfikacji końcowej liczonych jest 6 najlepszych turniejów.
Rozpoczęcie zawodów godz. 17.00
29.07. Wakacyjne Grand Prix Stolarzowic - IV turniej
Stolarzowice (Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98
Kategorie: open kobiet, mężczyźni - mogą brać udział tylko amatorzy
Do klasyfikacji końcowej liczonych jest 6 najlepszych turniejów.
Rozpoczęcie zawodów godz. 17.00
SIERPIEŃ
05.08. Wakacyjne Grand Prix Stolarzowic - V turniej
Stolarzowice (Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98
Kategorie: open kobiet, mężczyźni - mogą brać udział tylko amatorzy
Do klasyfikacji końcowej liczonych jest 6 najlepszych turniejów.
Rozpoczęcie zawodów godz. 17.00
12.08. Wakacyjne Grand Prix Stolarzowic - VI turniej
Stolarzowice (Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98
Kategorie: open kobiet, mężczyźni - mogą brać udział tylko amatorzy
Do klasyfikacji końcowej liczonych jest 6 najlepszych turniejów.
Rozpoczęcie zawodów godz. 17.00
13.08. Puchar Lata w Tensie Stołowym - III turniej
Łaziska Górne
Hala sportowa, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 14.00 - dzieci i młodzież;
17.00 - dorośli
Informacje:
Wojciech Drwięga
tel 511 078 472 lub e-mail.: wojciechdrwiega@wp.pl

19.08. Wakacyjne Grand Prix Stolarzowic - VII turniej
Stolarzowice (Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98
Kategorie: open kobiet, mężczyźni - mogą brać udział tylko amatorzy
Do klasyfikacji końcowej liczonych jest 6 najlepszych turniejów.
Rozpoczęcie zawodów godz. 17.00
20.08. Puchar Lata w Tensie Stołowym - IV turniej
Łaziska Górne
Hala sportowa, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 14.00 - dzieci i młodzież;
17.00 - dorośli
Informacje:
Wojciech Drwięga
tel 511 078 472 lub e-mail.: wojciechdrwiega@wp.pl

24.08. IV Turniej o Grand Prix Tychów
Tychy
Sala gimnastyczna ZS nr 7 ul. Browarowa 1a
Kategorie: open - mogą brać udział tylko amatorzy nie posiadający licencji PZTS

24.08. XXIX Grand Prix Wodzisławia Śląskiego
- II turniej - zmiana terminu!

Wodzisław Śląski
Hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7,
ul.26 Marca
Kategorie: I - młodzież do 18 lat (2001 i młodsi); II - od 19 do 45 lat (2000-1974); III - od 46 do 65 lat (1973-1954); IV - 66 lat i pow. (1953 i starsi); V - kobiet (bez ograniczeń wiekowych); VI - open - dla wszystkich zawodników, bez ograniczeń wiekowych; VII - open - mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego.
25.08. Gorzowskie 3PL - Pożegnanie lata
Gorzó Śląski
Hala sportowa, ul. Byczyńska 13
Informacje: Edmund Olszowy tel. 888 021 668
Kategorie: 10.00 - amatorzy bez licencji PZTS oraz zawodnicy IV,V,VI ligi
13.00 - kategoria open - bez limitu ligowego

26.08. Wakacyjne Grand Prix Stolarzowic - VIII turniej
Stolarzowice (Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98
Kategorie: open kobiet, mężczyźni - mogą brać udział tylko amatorzy
Do klasyfikacji końcowej liczonych jest 6 najlepszych turniejów.
Rozpoczęcie zawodów godz. 17.00
27.08. Puchar Lata w Tensie Stołowym - V turniej
Łaziska Górne
Hala sportowa, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 14.00 - dzieci i młodzież;
17.00 - dorośli
Informacje:
Wojciech Drwięga
tel 511 078 472 lub e-mail.: wojciechdrwiega@wp.pl

31.08. Puchar Lata w Tensie Stołowym - Turniej Finałowy
Łaziska Górne
Hala sportowa, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 14.00 - dzieci i młodzież;
17.00 - dorośli
Informacje:
Wojciech Drwięga
tel 511 078 472 lub e-mail.: wojciechdrwiega@wp.pl

WRZESIEŃ
22.09. IV Turniej o Grand Prix Kóz - Złota Koza
Kozy
Centrum Centrum Sportowo-Widowiskowe
pl. ks. Karola Kochaja 1
Kategorie: 9.00 - kategorie do 12 lat (rocznik 2008 i młodsi); kategoria do18 lat (2002 i młodsi - amatorzy nie zrzeszeni),
10.30 - kategoria Open – zapisy najpóźniej do 12.00 - seniorzy do 39 lat; weterani 40-59 lat;
weterani pow. 60 lat

29.09. XXIX Grand Prix Wodzisławia Śląskiego
- III turniej

Wodzisław Śląski
Hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7,
ul.26 Marca
Kategorie: I - młodzież do 18 lat (2001 i młodsi); II - od 19 do 45 lat (2000-1974); III - od 46 do 65 lat (1973-1954); IV - 66 lat i pow. (1953 i starsi); V - kobiet (bez ograniczeń wiekowych); VI - open - dla wszystkich zawodników, bez ograniczeń wiekowych; VII - open - mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego.
29.09. Otwarte Mistrzostwa Chorzowa
Chorzów
Hala MORiS, ul. Dąbrowskiego 113
Kategorie: Chłopcy - rocz. 2006 i młodsi, Chłopcy 2005-2003, Chłopcy - 2002-1999,
Mężczyźni - rocz. 1998-1982, Mężczyźni 1981-1969, Mężczyźni 1968-1958, Mężczyźni 1957 i starsi; Kobiety i OPEN

PAŹDZIERNIK
04-06.10. XIX Mistrzostwa Polski Nauczycieli
i Pracowników Oświaty

Łódź
Sala Sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1
ul. Czajkowskiego 14
Zgłoszenia do 27 września 2019 r.
Informacje dodatowe: Beata Świderska - tel.: 503 65 55 71, e-mail: betinadospial@o2.pl
Kategorie: Mężczyźni:
Kategoria I do 40 lat; Kategoria II 41-50 lat; Kategoria III 51-60 lat; Kategoria IV 61-70 lat; Kategoria V pow. 70 lat; Kategoria VI; Kategoria zawodników zrzeszonych
Kobiety: Kategoria I do 40 lat; Kategoria II 41-50 lat; Kategoria III pow. 50 lat; Kategoria IV; Kategoria zawodniczek zrzeszonych;
Turniej drużynowy; Gra mieszana.
Rozpoczęcie gier 04.10 o godz. 16.00
10.10. Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Ponadgimnazjalnych - Chłopcy
Chorzów
Sala gimnastyczna SP 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: w zawodach mogą wziąć udział drużyny chłopców z chorzowskich szkół ponadgimnazjalnych
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12.30
12.10. III Turniej Grand Prix Śląska Amatorów
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 w Chorzowie, ul. Św. Piotra 9a
Regulamin turnieju
Kategorie: 10.00 - kategoria A - do 21 lat (1998 i młodsi); kategoria B - 22-45 lat (1974-1997); kategoria C - pow. 45 lat (1973 i starsi); D - kobiety open;
12.00 - E - Kategoria open
We wszystkich kategoriach mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni do 3 ligi włącznie.
17.10. Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Ponadgimnazjalnych - Dziewczęta
Chorzów
Sala gimnastyczna SP 22 Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: w zawodach mogą wziąć udział drużyny dziewcząt z chorzowskich szkół ponadgimnazjalnych
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12.30
19.10. I Turniej XXVI Grand Prix Sosnowca
Sosnowiec - Milowice
Hala sportowa MOSiR w Milowicach, ul. Baczyńskiego 4
Stanisław Szydło 502-392-436.
Dodatkowe informacje
Kategorie: skrzat+żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec+senior, kategoria dziewcząt do lat 14, kategoria dziewcząt i kobiet, kategoria open (bez licencji PZTS), we wszystkich kategoriach organizator dopuszcza możliwość rywalizacji dziewcząt wspólnie z chłopcami.
UWAGA - kategorie senior+młodzieżowiec oraz open rozpoczynają się o godz. 15.00 (zapisy do 14.30 także telefonicznie).
19.10. XXIX Grand Prix Wodzisławia Śląskiego
- IV turniej

Wodzisław Śląski
Hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7,
ul.26 Marca
Kategorie: I - młodzież do 18 lat (2001 i młodsi); II - od 19 do 45 lat (2000-1974); III - od 46 do 65 lat (1973-1954); IV - 66 lat i pow. (1953 i starsi); V - kobiet (bez ograniczeń wiekowych); VI - open - dla wszystkich zawodników, bez ograniczeń wiekowych; VII - open - mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego.
19.10. Memoriał im. Jarosława Kamińskiego
Poczesna
Hala Sportowo, ul. Szkolna 1
Kategorie: do 45 lat, pow. 45 lat (1973 i starsi) i open.
20.10. XXXV Indywidualny Wojewódzki
Turniej Amatorów w Tenisie Stołowym

Chorzów
Hala sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113
Kategorie: do 15 lat, 16-21 lat, 22-45 lat, 46-55 lat, pow. 55 lat, kobiety open
W turnieju mogą wziąć udział tylko zawodnicy niezrzeszeni w PZTS
Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00
22.10. Turniej  okazji Dnia Patrona Szkoły
I Turniej o Grand Prix ZSI
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: godz. 16.15 - dziewczęta SP - klasy 6 i młodsze; chłopcy SP - klasy 6 i młodsze; dziewczęta gimnazjum i klasy 7-8 SP; chłopcy gimnazjum i klasy 7-8 SP;
17.15 - kategoria open kobiet; kategoria open mężczyzn
26.10. XIV Turniej Top-16 Amatorów
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 w Chorzowie, ul. Św. Piotra 9a
Szczegółowe informacje:
Sebastian Krupa tel. 501340717
Regulamin turnieju
Kategorie: Kategoria open
Startować mogą amatorzy niezrzeszeni w PZTS oraz weterani pow. 40 lat (1979 i starsi) - zrzeszeni w PZTS do 3 ligi włącznie.
Obowiązuje 2 letnia w przerwa  w rozgrywkach PZTS od II ligi wzwyż.
Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00
27.10. I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny
Weteranów i Amatorów

Łaziska Górne
Hala MOSiR, ul. Ogrodowa 50
Kategorie: 10.00 - Weterani - 40-49 lat (1980-1971); 50-59 (1970-1961); 60-69 lat (1960-1951), 70-79 lat (1950-1941), pow. 80 lat (1940 i starsi);
11.30 - Amatorzy: kategoria open - tylko zawodnicy bez licencji PZTS
LISTOPAD
03.11. Zaduszkowy Turniej Tenisa Stołowego
Poczesna
Hala sportowa, ul. Sportowa 2
Kategorie: do 40 lat, pow. 40 lat (ur. 1978 r. i starsi),
12.00 - OPEN.
09.11. Turniej Niepodległości
Siemianowice-Michałkowice
Sala gimnastyczna ZSZ, ul. Budryka 2
Kategorie: Kategorie: do 18 lat, 19-39 lat, 40-59 lat, pow. 60 lat i kategoria open
W turnieju mogą wziąć udział amatorzy
i zawodnicy zrzeszeni do III ligi włącznie.
09.11. Turniej z okazji Jubileuszu 10-lecia istnienia Sekcji M-GOK Gorzów Śląski
Gorzów Śląski
Hala Sportowa, ul. Byczyńska 13.
Kategorie: Kategorie: 15.00 - kategoria do 40 lat (amatorzy IV,V liga);
kategoria 41-60 lat (amatorzy IV, V liga);
kategoria pow. 60 lat (amatorzy IV, V liga)
17.30 - kategoria OPEN (bez limitu ligowego)
11.11. V Memoriał im. Henryka Swędzioła
w Tenisie Stołowym

Olkusz
Hala Sportowo-Widowiskowej, ul. Wiejska 1a
Turniej dla amatorów
9.30 - dziewczęta SP - V-VIII; chłopcy - SP - V-VIII - 2005-2008;
10.00 - dziewczęta; chłopcy - 2004-2000;
11.00 - kobiety - 1999 i starsze; mężczyźni - 1999 i starsi
Turniej dla amatorów i zawodników z licencjami PZTS
9.00 - dziewczęta - SP I-IV; chłopcy - SP I-IV - 2009 i młodsi;
12.00 - młodziczki i młodzicy - 2007 i młodsi; 12.30 - kadetki i kadeci (2005-2006);
13.00 - juniorki i juniorzy (2002-2004);
13.30 - kobiety (1980 i strasze);

13.30 - mężczyźni (1961-1980);

14.00 - mężczyźni (1960 i starsi);
14.00 - seniorzy (2001-1981);
14.30 - seniorki
(2001-1981)
14.11 Turniej z okazji Dnia Niepodległości
II Turniej o Grand Prix UKS
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: godz. 16.15 - dziewczęta SP - klasy 6 i młodsze; chłopcy SP - klasy 6 i młodsze; dziewczęta klasy 7-8 SP; chłopcy klasy 7-8 SP;
17.15 - kategoria open kobiet; kategoria open mężczyzn

16.11. Finałowy Turniej Grand Prix Śląska Amatorów
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 w Chorzowie, ul. Św. Piotra 9a
Regulamin GP Śląska Amatorów
Kategorie: 10.00 - kategoria A - do 21 lat (1998 i młodsi); kategoria B - 22-45 lat (1974-1997); kategoria C - pow. 45 lat (1973 i starsi); D - kobiety open;
12.00 - E - Kategoria open
We wszystkich kategoriach mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni do 3 ligi włącznie.
16.11. XI OTWARTY TURNIEJ AMATORSKI O PUCHAR HAŁCNOWA W TENISIE STOŁOWYM
Bielsko-Biała (Hałcnów)
Sala Gimnastyczna SP nr 28, ul. Wyzwolenia 343
Kategorie: kat. wiekowa do 40 lat włącznie; kat. wiekowa 41 lat - 60 lat włącznie; kat. wiekowa powyżej 61 lat; 
kategoria open
21.11. Turniej z okazji 100-lecia SP nr 13
Sosnowiec
SP nr 13, ul. Jedności 7 (Dańdówka)
Kategorie: 16:15 - Szkoła Podstawowa;
 kategoria OPEN (wszyscy chętni)   
23.11. Mistrzostwa Tychów Amatorów
w Grach Podwójnych

Tychy
Sala gimnastyczna ZS nr 7, ul. Browarowa 1
Kategorie: 10.00 - chłopcy do 9 lat, chłopcy 10-12 lat, chłopcy 13-15 lat; kobiety do 20 lat; kobiety pow. 20 lat; 11.00 - miksty
W turnieju mają prawo startu tylko amatorzy nie posiadający licencji w PZTS
24.11. Mistrzostwa Tychów Amatorów
w Grach Podwójnych

Tychy
Sala gimnastyczna ZS nr 7, ul. Browarowa 1
Kategorie: 10.00 - gra podwójna mężczyzn 16-19 lat; mężczyźni 20-35 lat; mężczyźni 36 lat i starsi; 11.30 - kategoria open
W turnieju mają prawo startu tylko amatorzy nie posiadający licencji w PZTS
24.11. II Turniej XXVI Grand Prix Sosnowca
Sosnowiec - Milowice
Hala sportowa MOSiR w Milowicach, ul. Baczyńskiego 4
Stanisław Szydło 502-392-436.
Dodatkowe informacje
Kategorie: skrzat+żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec+senior, kategoria dziewcząt do lat 14, kategoria dziewcząt i kobiet, kategoria open (bez licencji PZTS), we wszystkich kategoriach organizator dopuszcza możliwość rywalizacji dziewcząt wspólnie z chłopcami.
UWAGA - kategorie senior+młodzieżowiec oraz open rozpoczynają się o godz. 15.00 (zapisy do 14.30 także telefonicznie).
?.11. Turniej Andrzejkowy
Chorzów
Hala sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113
Kategorie: A - chłopcy rocznik 2003 i młodsi;
B - rocznik 2002-1988; C - rocznik 1997-1973; D - rocznik 1972-1958; E - rocznik 1957 i starsi; F - kobiety OPEN
GRUDZIEŃ
01.12. V Turniej o Grand Prix Kóz - Złota Koza
Kozy
Centrum Centrum Sportowo-Widowiskowe
pl. ks. Karola Kochaja 1
Kategorie: 9.00 - kategorie do 12 lat (rocznik 2008 i młodsi); kategoria do18 lat (2002 i młodsi - amatorzy nie zrzeszeni),
10.30 - kategoria Open – zapisy najpóźniej do 12.00 - seniorzy do 39 lat; weterani 40-59 lat;
weterani pow. 60 lat

07.12. Turniej Barbórkowy
Siemianowice-Michałkowice
Sala gimnastyczna ZSZ, ul. Budryka 2
Kategorie: Kategorie: do 18 lat, 19-40 lat, 40-55 lat, pow. 55 lat i kategoria open
W turnieju mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy zrzeszeni do III ligi włącznie.
?.12. III Turniej XXVI Grand Prix Sosnowca
Sosnowiec - Milowice
Hala sportowa MOSiR w Milowicach, ul. Baczyńskiego 4
Stanisław Szydło 502-392-436.
Dodatkowe informacje
Kategorie: skrzat+żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec+senior, kategoria dziewcząt do lat 14, kategoria dziewcząt i kobiet, kategoria open (bez licencji PZTS), we wszystkich kategoriach organizator dopuszcza możliwość rywalizacji dziewcząt wspólnie z chłopcami.
UWAGA - kategorie senior+młodzieżowiec oraz open rozpoczynają się o godz. 15.00 (zapisy do 14.30 także telefonicznie).
?.12. Turniej Mikołajkowy - III Grand Prix ZSI
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 w Chorzwie, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: dziewczęta SP - 4 i młodsze; chłopcy SP - 4 i młodsze; dziewczęta - klasy 5-6; chłopcy - klasy 5-6; dziewczęta - klasy 7 i gimnazjum; chłopcy - klasy 7 i gimnazjum; kategoria open
Rozpoczęcie zawodów godz. 16.00
?.12. Turniej Świąteczny UKS
Chorzów
Sala gimnastyczna SP nr 22 w Chorzwie, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: dziewczęta open, chłopcy open.
W zawodach mogą wziąć udział tylko zawodnicy UKS Chorzów

Rozpoczęcie turnieju o godz. 16.00
?.12. XII Ogólnopolski Nocny Maraton Tenisa Stołowego im. Patryka Lebek
Częstochowa
Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa 4
Dokładny regulamin turnieju
Kategorie: I - OPEN (wszyscy chętni);
II - do 40 lat (rocznik 1978 i młodsi - amatorzy i zawodnicy grający w 3-6. lidze); III - 41 lat i więcej lat (rocznik 1977 i starsi - amatorzy i zawodnicy grający w 3-6. lidze); IV - AMATORZY; V - kobiety (wszystkie chętne);
VI - niepełnosprawni OPEN (wszyscy razem - min. 5 zawodników)
Rozpoczęcie turnieju o godz. 18.30
?.12. Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa
Szkół Podstawowych - Chłopcy
Chorzów
Sala gimnastyczna ZSI Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Kategorie: w zawodach mogą wziąć udział 3-osobowe drużyny chłopców z klas VI (rocznik 2005 i młodsi) z chorzowskich szkół podstawowych
Rozpoczęcie turnieju o godz. 8.30
26.12. Turniej Świąteczny
Chorzów
Hala sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113
Kategorie: kobiety open, kategoria do 25 lat, kategoria open (pow. 25 lat)
?.12. Turniej Sylwestrowy
Mikołów-Paniowy
Szkoła Podstawowa nr 8, ul Wolności 27
Kategorie: godz.10,00 - seniorzy (1979 i młodsi); weterani (1978 i starsi) - do 3 ligi włącznie; 12.00 - amatorzy; 13.00 - kategoria open (bez ograniczeń ligowych)


Wyniki | Ranking | Miejsca gier | UKS | ŚLA | Oscary | Galeria | Informacje | Kalendarz | Polska | Niemcy | Foto | Druki | Przepisy | Sprzęt | Dieta
Prezentacje | w Polsce | na świecie | Ankieta | Linki | Inni | Wyróżnienia | Patronat | Archiwum | Sylwetki | Ciekawe | Redakcja | Nasze Życie