Logo
XXV Turniej Wielkanocny

UKS Chorzów - SP nr 22 - 06.04.2023 r.

 


DZIEWCZĘTA



GRUPA A
lp  nazwisko i imię 1 2 3 zw sety M
1  Krupa Hanna   2:0 2:0 2 4:0 1
2  Miozga Natalia 0:2   2:0 1 2:2 2
3  Grebencivcova Ella
0:2 0:2   0 0:4 3




GRUPA B
lp  nazwisko i imię 1 2 3 zw sety M
1  Michlik Martyna   2:0 2:0 2 4:0 1
2  Schinke Daria 0:2   0:2 0 0:4 3
3  Hanushchyn Miroslava 0:2 2:0   1 2:2 2



GRUPA C
lp  nazwisko i imię 1 2 3 zw sety M
1  Lyska Julia   2:0 2:0 2 4:0 1
2  Kondratiuk Milena 0:2   0:2 0 0:4 3
3  Schinke Dominika 0:2 2:0   1 2:2 2



O miejsca 7-9
lp  nazwisko i imię 1 2 3 zw sety M
1  Schinke Daria   2:0 0:2 1 2:2 8
2  Grebencivcova Ella 0:2   1:2 0 1:4 9
3  Kondratiuk Milena 2:0 2:1   2 4:1 7



O miejsca 4-6
lp  nazwisko i imię 1 2 3 zw sety M
1  Miozga Natalia   2:0 2:0 2 4:0 4
2  Hanushchyn Miroslava 0:2   0:2 1 0:4 6
3  Schinke Dominika 0:2 2:0   0 2:2 5



GRUPA FINAŁOWA
lp  nazwisko i imię 1 2 3 zw sety M
1  Krupa Hanna   2:3 0:3 0 2:6 3
2  Michlik Martyna 3:2   3:2 2 6:4 1
3  Lyska Julia 3:0 2:3   1 5:3 2




CHŁOPCY



GRUPA A
lp  nazwisko i imię 1 2 3 4 5 zw sety M
1  Jendryka Dawid   3:0 3:0 3:0 3:0 4 12:0 1
2  Michlik Remigiusz 0:3   1:3 3:0 3:0 2 7:6 3
3  Wolski Sebastian 0:3 3:1   3:0 3:0 3 9:4 2
3  Sopora Oktawian 0:3 0:3 0:3   3:2 1 3:11 4
3  Grund Remigiusz 0:3 0:3 0:3 2:3   0 2:12 5




GRUPA B
lp  nazwisko i imię 1 2 3 4 5 zw sety M
1  Kozak Aaron   3:0 3:0 3:0 3:0 4 12:0 1
2  Wasilewski Adam 0:3   3:0 3:0 3:0 3 9:3 2
3  Rogowski Damian 0:3 0:3   3:0 3:0 2 6:6 3
3  Sopora Kajetan 0:3 0:3 0:3   3:0 1 3:9 4
3  Nowak Bartosz 0:3 0:3 0:3 0:3   0 0:12 5




GRUPA C
lp  nazwisko i imię 1 2 3 4 5 zw sety M
1  Jałowiecki Michał   3:0 3:0 3:0 3:0 4 12:0 1
2  Grzywacz Aleksander 0:3   3:0 3:0 3:0 3 9:3 3
3  Madej Kordian 0:3 0:3   3:0 3:0 2 6:6 2
3  Wilczek Jakub 0:3 0:3 0:3   1:3 0 1:12 5
3  Lempa Piotr 0:3 0:3 0:3 3:1   1 3:10 4




GRUPA D
lp  nazwisko i imię 1 2 3 4 5 zw sety M
1  Wilk Kacper   3:1 3:0 3:0 x 3 9:1 1
2  Czyż Alan 1:3   3:0 3:0 x 2 7:3 2
3  Putlak Bartosz 0:3 0:3   0:3 x 0 0:9 4
3  Szumniak Igor 0:3 0:3 3:0   x 1 3:6 3



ćwierćfinał       chłopcy
Jendryka Dawid - Grzywacz Aleksander 3:0
Wilk Kacper - Wasilewski adam 3:2
Jałowiecki Michał - Wolski Sebastian 3:0
Kozak Aaron - Czyż Alan 3:1

półfinał       chłopcy
Jendryka Dawid - Wilk Kacper 3:1 11:7, 12:10, 9:11, 11:9
Jałowiecki Michał - Kozak Aaron 3:0 11:6, 11:2, 11:7

finał       chłopcy
Jałowiecki Michał - Jendryka Dawid 4:1 11:6, 7:11, 13:11, 11:4, 11:7



 
o miejsca 9-16       chłopcy
Lempa Piotr - Nowak Bartosz 3:0
Sopora Kajetan - Wilczek Jakub 3:1
Putlak Bartosz - Grund Remigiusz 3:0


 
o miejsca 9-12       chłopcy
Michlik Remigiusz - Lempa Piotr 3:0
Szumniak Kajetan - Sopora Kajetan 3:0
Madej Kordian - Sopora Kajetan 3:0
Rogowski Damian - Putlak Bartosz 3:1


 
o miejsca 9-10       chłopcy
Szumniak Igor - Michlik Remigiusz 3:0
Rogowski Damian - Madej Kordian 3:0



o 17 miejsce       chłopcy
Wilk Kacper - Czyż Alan 3:2


o 17 miejsce       chłopcy
Sopora Oktawian - Grund Remigiusz 2:1


o 15 miejsce       chłopcy
Wilczek Jakub - Lempa Piotr 2:0


o 13 miejsce       chłopcy
Putlak Bartosz - Sopora Kajetan 2:0


o 11 miejsce       chłopcy
Madej Kordian - Michlik Remigiusz 3:0


o 9 miejsce       chłopcy
Rogowski Damian - Szumniak Igor 3:1


 
o miejsca 3-6       chłopcy
Czyż Alan - Wolski Sebastian 3:0
Grzywacz Aleksander - Wasilewski Adam 3:2


o 7 miejsce       chłopcy
Wasilewski Adam - Wolski Sebastian 3:1


o 3 miejsca       chłopcy
Wilk Kacper - Czyż Alan 3:2
Grzywacz Aleksander - Kozak Aaron 3:2





Klasyfikacja końcowa
Kategoria dziewcząt

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

MICHLIK MARTYNA
LYSKA JULIA
KRUPA HANNA
MIOZGA NATALIA
SCHINKE DOMINIKA
HANYSCHYN MIROSLAVA
KONDRIATIUK LENA
SCHINKE DARIA
GREBENCIVCOVA ELLA

MŁODZICZKA
MŁODZICZKA
KADETKA
ŻACZKA
ŻACZKA
ŻACZKA
ŻACZKA
MŁODZICZKA
ŻACZKA
60
54
50
44
42
40
34
32
30

Kategoria chłopców

1.
2.
3.

5.

7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.

JAŁOWIECKI MICHAŁ
JENDRYKA DAWID
WILK KACPER
GRZYWACZ ALEKSANDER
KOZAK AARON
CZYŻ ALAN
WASILEWSKI ADAM
WOLSKI SEBASTIAN
ROGOWSKI DAMIAN
SZUMNIAK IGOR
MADEJ KORDIAN
MICHLIK REMIGIUSZ
PUTLAK BARTOSZ
SOPORA KAJETAN
WILCZEK JAKUB
LEMPA PIOTR
SOPORA OKTAWIAN
GRUND REMIGIUSZ
NOWAK BARTOSZ
JUNIOR
KADET
KADET
JUNIOR
KADET
MŁODZIK
KADET
MŁODZIK
MŁODZIK
MŁODZIK
MŁODZIK
SKRZAT
MŁODZIK
ŻAK
MŁODZIK
KADET
MŁODZIK
ŻAK
ŻAK
75
68
65
65
56
56
52
50
46
44
42
40
36
34
32
30
26
24
22



Powrót