XXIV Indywidualne Mistrzostwa
Województwa |
Siemianowice - ZSZ - 05.11.2006 r. |
półfinał | kobiety | |||
Siewert Halina | - | Kołodziejczyk Daria | 3:0 | |
Pietrzyk Katarzyna | - | Kosela Dorota | 3:1 |
finał | kobiety | |||
Siewert Halina | - | Pietrzyk Katarzyna |
3:0 |
11:7, 11:6, 11:5 |
o 3 miejsce | kobiety | |||
Kołodziejczyk Daria | - | Kosela Dorota |
3:1 |
ćwierćfinał | kategoria 12-15 lat | |||
Kazek Andrzej | - | Musik Ireneusz | 3:0 | |
Klainert Michał | - | Tabacki Tomasz | 3:1 | |
Małota Sebastian | - | Okwiek Dawid | 3:1 | |
Żłobecki Łukasz | - | Magrowski Sebastian | 3:1 |
półfinał | kategoria 12-15 lat | |||
Kazek Andrzej | - | Klainert Michał | 3:0 | |
Żłobecki Łukasz | - | Małota Sebastian | 3:1 |
finał | kategoria do 12-15 lat | |||
Kazek Andrzej | - | Żłobecki Łukasz |
3:2 |
11:6, 7:11, 11:7, 8:11, 14:12 |
o miejsca 5-8 | kategoria 12-15 lat | |||
Tabaki Tomasz | - | Musik Ireneusz |
3:1 |
|
Magrowski Sebastian | - | Okwiek Dawid | 3:2 |
o 7 miejsce | kategoria 12-15 lat | |||
Magrowski Sebastian | - | Kuczera Kamil |
3:1 |
o 5 miejsce | kategoria 12-15 lat | |||
Okwiek Dawid | - | Tabacki Tomasz |
3:1 |
o 3 miejsce | kategoria 12-15 lat | |||
Małota Sebastian | - | Klainert Michał |
3:1 |
półfinał | kategoria 16-21 lat | |||
Magrowski Dawid | - | Okwiek Adrian | 3:1 | |
Ogrodnik Mateusz | - | Klimczak Michał | 3:1 |
finał | kategoria do 16-21 lat | |||
Magrowski Dawid | - | Ogrodnik Mateusz |
3:2 |
11:7, 7:11, 11:6, 4:11, 11:7 |
o 3 miejsce | kategoria 16-21 lat | |||
Klimczak Michał | - | Okwiek Adrian |
3:0 |
ćwierćfinał | kategoria 22-45 lat | |||
Słomiany Jacek | - | Żołądek Paweł | 3:1 | |
Balawajder Bogusław | - | Staniczek Adam | 3:0 | |
Kuczera Dariusz | - | Cypek Adam | 3:1 | |
Krupa Sebastian | - | Musur Robert | 3:1 |
półfinał | kategoria 22-45 lat | |||
Słomiany Jacek | - | Balawajder Bogusław | 3:1 | |
Krupa Sebastian | - | Kuczera Dariusz | 3:2 |
finał | kategoria do 22-45 lat | |||
Krupa Sebastian | - | Słomiany Jacek |
3:0 |
11:6, 11:8, 11:9 |
o miejsca 5-8 | kategoria 22-45 lat | |||
Żołądek Paweł | - | Staniczek Adam |
3:2 |
|
Cypek Adam | - | Musur Robert | 3:2 |
o 7 miejsce | kategoria 22-45 lat | |||
Musur Robert | - | Staniczek Adam |
3:1 |
o 5 miejsce | kategoria 22-45 lat | |||
Cypek Adam | - | Żołądek Paweł |
3:2 |
o 3 miejsce | kategoria 22-45 lat | |||
Balawajder Bogusław | - | Kuczera Dariusz |
3:1 |
11:4, 2:11, 11:5, 11:6 |
ćwierćfinał | kategoria 46-55 lat | |||
Kołodziejczyk Marian | - | Kozak Bogusław | 3:1 | |
Lewczuk Mirosław | - | Suchoplujew Marian | 3:0 | |
Richta Marian | - | Świątek Mirosław | 3:2 | |
Dudek Robert | - | Borowski Jan | 3:1 |
półfinał | kategoria 46-55 lat | |||
Lewczuk Mirosław | - | Kołodziejczyk Marian | 3:2 | |
Richta Marian | - | Dudek Robert | 3:1 |
finał | kategoria 46-55 lat | |||
Lewczuk Mirosław | - | Richta Marian |
3:1 |
11:9, 10:12, 11:9, 11:9 |
o miejsca 5-8 | kategoria 46-55 lat | |||
Suchoplujew Marian | - | Kozak Bogusław |
3:1 |
|
Świątek Mirosław | - | Borowski Jan | 3:2 |
o 7 miejsce | kategoria 46-55 lat | |||
Borowski Jan | - | Kozak Bogusław |
3:1 |
o 5 miejsce | kategoria 46-55 lat | |||
Świątek Mirosław | - | Suchoplujew Marian |
3:1 |
o 3 miejsce | kategoria 46-55 lat | |||
Dudek Robert | - | Kołodziejczyk Marian |
3:1 |
ćwierćfinał | kategoria pow. 56 lat | |||
Stefankiewicz Stefan | - | Szczupak Stanisław | 3:1 | |
Kowalczyk Lech | - | Sadłoń Jerzy | 3:0 | |
Ćwik Roman | - | Kazek Zygmunt | 3:0 | |
Kaptur Wojciech | - | Jaskólski Józef | 3:1 |
półfinał | kategoria pow. 56 lat | |||
Kowalczyk Lech | - | Stefankiewicz Stefan | 3:1 | |
Ćwik Roman | - | Kaptur Wojciech | 3:1 |
finał | kategoria pow. 56 lat | |||
Ćwik Roman | - | Kowalczyk Lech |
3:2 |
7:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:5 |
o miejsca 5-8 | kategoria pow. 56 lat | |||
Szczupak Stanisław | - | Sadłoń Jerzy |
3:1 |
|
Jaskólski Józef | - | Kazek Zygmunt | 3:1 |
o 7 miejsce | kategoria pow. 56 lat | |||
Kazek Zygmunt | - | Sadłoń Jerzy |
3:1 |
o 5 miejsce | kategoria pow. 56 lat | |||
Jaskólski Józef | - | Szczupak Stanisław |
3:1 |
o 3 miejsce | kategoria pow. 56 lat | |||
Kaptur Wojciech | - | Stefankiewicz Stefan |
3:1 |
Klasyfikacja końcowa - Siemianowice | |||
Kobiety | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. |
Siewert
Halina Pietrzyk Katarzyna Kołodziejczyk Daria Kosela Dorota Borowska Joanna Liberka Dorota Paczuła Paulina |
Siemianowice Chorzów Katowice Piekary Śląskie Jastrzębie Piekary Śląskie Chorzów |
40 36 33 30 26 24 22 |
Kategoria 12-15 lat | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. |
Kazek Andrzej Żłobecki Łukasz Małota Sebastian Klainert Michał Okwiek Dawid Tabacki Tomasz Magrowski Sebastian Musik Ireneusz Matejczyk Dawid Kuczera Kamil Szczepański Leszek Pilakowski Karol Kuchta Marcin Wloczek Marcin Sumar Kamil Rurański Łukasz |
Czeladź Piekary Śląskie Piekary Śląskie Piekary Śląskie Chorzów Mikołów Chorzów Chorzów Piekary Śląskie Chorzów Chorzów Chorzów Mikołów Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Siemianowice |
225 203 191 169 135 130 125 120 90 89 88 87 86 85 84 83 |
Kategoria 16-21 lat | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. |
Magrowski
Dawid Ogrodnik Mateusz Klimczak Michał Okwiek Adrian Romik Wojciech Pyszny Tomasz Kuchta Sebastian |
Chorzów Chorzów Chorzów Chorzów Piekary Śląskie Wodzisław Śląski Mikołów |
250 225 212 187 150 145 140 |
Kategoria 22-45 lat | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. |
Krupa
Sebastian Słomiany Jacek Balawajder Bogusław Kuczera Dariusz Cypek Adam Żołądek Paweł Musur Robert Staniczek Adam Mojżysz Tomasz Pęciak Krzysztof Grzegorczyk Marcin Widurski Ryszard Żukowski Marek Ligeza Zbigniew Baron Mariusz Olszyna Zbigniew Cal Grzegorz |
Chorzów Chorzów Wodzisław Śląski Piekary Śląskie Siemianowice Siemianowice Wodzisław Śląski Tychy Wodzisław Śląski Czeladź Mikołów Będzin Ruda Śląska Ruda Śląska Piekary Śląskie Ruda Śląska Ruda Śląska |
290 261 247 218 175 170 165 160 116 115 114 113 112 111 110 109 87 |
Kategoria 46-55 lat | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. |
Lewczuk
Mirosław Richta Marian Dudek Robert Kołodziejczyk Marian Świątek Mirosław Suchoplujew Marian Borowski Jan Kozak Bogusław Gaudyn Tadeusz Pabiańczyk Andrzej Bzdęga Henryk Romik Eugeniusz Pastor Piotr Błaszków Zdzisław Rurański Eryk Baron Tomasz Świątek Piotr |
Świętochłowice Siemianowice Piekary Śląskie Katowice Siemianowice Ruda Śląska Jastrzębie Chorzów Siemianowice Będzin Siemianowice Piekary Śląskie Jastrzębie Będzin Siemianowice Katowice Siemianowice |
290 261 247 218 175 170 165 160 116 115 114 113 112 111 110 109 87 |
Kategoria pow. 56 lat | |||
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. |
Ćwik Roman Kowalczyk Lech Kaptur Wojciech Stefankiewicz Stefan Jaskólski Józef Szczupak Stanisław Kazek Zygmunt Sadłoń Jerzy Mrozik Franciszek Gruca Henryk Krupiński Kazimierz Szwab Antoni Woźniak Tadeusz Rdest Ryszard Rogoń Bronisław Klaus Marcin Urban Stefan |
Siemianowice Katowice Wodzisław Śląski Siemianowice Siemianowice Orzech Czeladź Będzin Wodzisław Śląski Kalety Siemianowice Wodzisław Śląski Będzin Czeladź Ruda Śląska Siemianowice Wodzisław Śląski |
250 225 212 187 150 145 140 135 100 99 98 97 96 95 94 75 74 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA | ||
l.p. |
miasto |
pkt |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. |
Chorzów Siemianowice Piekary Śląskie Wodzisław Śląski Ruda Śląska Czeladź Będzin Katowice Mikołów Świętochłowice Jastrzębie Orzech Tychy Kalety |
273 240 220 192 96 94 84 82 78 40 38 24 20 16 |
Klasyfikacja medalowa | |||
lp | drużyna | 1-2-3 | st |
1. 2. 3. 5. 6. 7. |
Chorzów Siemianowice Czeladź Świętochłowice Piekary Śląskie Katowice Wodzisław Śląski |
2-3-1 2-1-0 1-0-0 1-0-0 0-1-2 0-1-1 0-0-2 |
Terminy | Wyniki | Ranking | Miejsca
gier
| UKS | ŚLA | Oscary | Galeria | Informacje | Kalendarz | Polska | Niemcy | Foto | Druki | Przepisy Sprzęt | Dieta | Prezentacje | w Polsce | na świecie | Ankieta | Linki | Inni | Wyróżnienia | Patronat | Archiwum | Sylwetki | Ciekawe | Redakcja |