1 Liga - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Klasyfikacje indywidualne
Końcowa Klasyfikacja Indywidualna - I Liga
 1. Sebastian Krupa
 2. Paweł Gąsiorski
 3. Marian Lebek
 4. Piotr Zemła
 5. Rafał Wójcik
 6. Roman Wiża
 7. Mariusz Adamus
 8. Marcin Krause
 9. Piotr Wiciok
10. Andrzej Wnęk
11. Dariusz Ścigany
12. Marek Szafarczyk
13. Mariusz Baron
14. Mariusz Cyrta
15. Krzysztof Schaniel
16. Paweł Żołądek
17. Laurent Tomecki
18. Janusz Sokołowski
19. Robert Kostępski
20. Piotr Biskup
21. Zbigniew Olszyna
22. Andrzej Koźluk
23. Artur Żmijewski
24. Adam Noparlik
25. Adam Cypek
26. Marian Richta
27. Ryszard Maraszkiewicz
28. Rafał Opozda
29. Robert Klafczyński
30. Adam Kasperski
31. Dawid Bartuś
32. Grzegorz Mazur
33. Jarosław Krasowski
34. Robert Świetlik
35. Adam Ruszkiewicz
36. Zbigniew Desperak
37. Wacław Suchecki
38. Daniel Wons
39. Janusz Król
40. Krzysztof Sławiński
41. Krzysztof Juszczyk
42. Aneta Grodzicka
43. Mateusz Cyrta
44. Szymon Sopolski
45. Janusz Kowalski
46. Marian Budziński
47. Tadeusz Lechowski
48. Roman Rudzki
UKS Chorzów
ALTS Poczesna
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
KTS Gliwice
UKS Chorzów
KTS Gliwice
ALTS Poczesna
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
LKS Wilki Wilcza
ALTS Poczesna
UKS III Chorzów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
UKS Chorzów
UKS II Chorzów
UKS II Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Wilki Wilcza
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Wilki Wilcza
MOSiR Czeladź
UKS Chorzów
UKS III Chorzów
UKS III Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
KTS Gliwice
LKS Strażak Mikołów
UKS III Chorzów
LKS Strażak Mikołów
KTS Gliwice
LKS Wilki Wilcza
MOSiR Czeladź
UKS II Chorzów
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
KTS Gliwice
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
UKS II Chorzów
UKS II Chorzów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
MOSiR Czeladź
23
22
21
19
19
18
18
17
16
16
15
14
13
13
12
12
11
11
10
10
9
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
3
3
3
3
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
27
26
27
19
25
25
25
27
20
23
27
21
24
27
18
24
21
24
21
27
21
24
24
11
13
19
21
6
9
4
6
7
10
19
27
6
2
3
18
21
1
1
1
2
3
3
3
5
Końcowa Klasyfikacja Gry podwójnej - I Liga
 1. Lebek Marian / Krause Marcin
 2. Szafarczyk Marek / Baron Mariusz
 3. Krupa Sebastian / Wójcik Rafał
 4. Zemła Piotr / Wiża Roman
 5. Sokołoski Janusz / Żmijewski Artur
 6. Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert
 7. Wnęk Andrzej / Gąsiorski Paweł
 8. Wiciok Piotr / Biskup Piotr
 9. Richta / Ścigany Dariusz
10. Tomecki Laurent/ Żołądek Paweł

UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
LKS Strażak Mikołów
UKS Chorzów
KTS Gliwice
MOSiR Czeladź
UKS Wolej Ruda Śląska
ALTS Poczesna
LKS Wilki Wilcza
UKS III Chorzów
UKS II Chorzów
8:1   25:14
6:2   20:10
5:1   17: 9
5:2   18:11
4:3   16:13
3:3   12:11
3:3   11:11
3:4   12:16
1:3    7: 9
1:4    7:14
Wróć do spisu treści