Składy drużyn - SLA

Śląska Liga Amatorów
CLIMB
CLIMB
Przejdź do treści

Składy drużyn

Informacje
Składy drużyn Śląskiej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym - sezon 2019/2020
I LIGA

UKS Chorzów

1. Krupa Sebastian
2. Cyrta Mariusz
3. Noparlik Adam
4. Wójcik Rafał
5. Bzdak Bartłomiej
6. Kuczera Dariusz
7. Wons Daniel
8. Kucharski Przemysław
9. Krzykała Sławomir
10. Knapek Krzysztof
11. Sołtysiak Jerzy
12. Tomanek Marcin
13. Sopolski Tomasz
14. Doman Radosław
15. Sopolski Szymon

UKS Wolej Ruda Śląska

1. Kostępski Robert
2. Maraszkiewicz Ryszard
3. Olszyna Zbigniew
4. Olszyna Andrzej
5. Chmiel Mirosław
6. Banisz Kordian
7. Cieślik Waldemar
8. Klaus Marcin
9. Miszka Stefan
10. Stolarek Piotr
11. Konopka Marek
12. Wolny Michał
13. Wolny Marek

UKS II Chorzów

1. Słomiany Jacek
2. Tomecki Laurent
3. Schaniel Krzysztof
4. Cypek Adam
5. Żołądek Paweł
6. Wons Daniel
7. Kucharski Przemysław
8. Krzykała Sławomir
9. Knapek Krzysztof
10. Szafarczyk Szymon
11. Doman Radosław
12. Sołtysiak Jerzy
13. Sopolski Tomasz

UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze

1. Lebek Marian
2. Krause Marcin
3.
Staroń Julian
4. Ryczko Janusz
5. Dworski Damian
6. Borowczak Mirosław
7. Wojciechowski Edward
8. Siwicki Tadeusz
9. Borowczak Mirosław

LKS Strażak Mikołów

1. Szafarczyk Marek
2. Klafczyński Robert
3. Adamczyk Andrzej
4. Kapica Mirosław
5. Majewski Jarosław
6. Biaduń Antoni
7. Termin Roman
8. Kowalski Janusz
9. Budziński Marian
10. Kaczmarek Ryszard
11. Lechowski Tadeusz
12. Kuchta Kazimierz
13. Rendak Grzegorz

KTS Gliwice

1. Stefanów Paweł
2. Zemła Piotr
3. Opozda Rafał
4. Strof Łukasz
5. Wiża Roman
6. Suchecki Wacław
7. Piwowarski Krzysztof

Schodbud Mysłowice

1. Ptaszek Grzegorz
2. Cieluszke Rafał
3. Wons Paweł
4. Zięty Krzysztof
5. Różalski Henryk
6. Jakubiak Jan
7. Giel Henryk
8. Ptaszek Maciej
9. Fafiński Piotr

ALTS Poczesna

1. Gąsiorski Paweł
2. Wnęk Andrzej
3. Baron Mariusz
4. Wielgosz Robert
5. Desperak Zbigniew
6. Józala Waldemar
7. Juszczyk Krzysztof
8. Piotrowski Leszek
9. Gęsiarz Piotr
10. Skupiński Arkadiusz
11. Adamus Mariusz
12. Warzecha Mirosław

UKS III Chorzów

1. Ścigany Dariusz
2. Richta Marian
3. Król Janusz
4. Król Bogusław
5. Ruszkiewicz Adam
6. Bzdak Bartłomiej
7. Knapek Krzysztof
8. Magrowski Sebastian
9. Okwiek Dawid
10. Kula Anna
11. Wons Daniel
12. Kucharski Przemysław
13. Krzykała Sławomir
14. Szafarczyk Szymon
15. Sopolski Szymon
16. Doman Radosław
17. Sopolski Szymon

UKS Huragan Sosnowiec

1. Katolik Mirosław
2. Boryszko Piotr
3. Rodek Zbigniew
4. Galica Grzegorz
5. Migdał Eugeniusz
6. Wolnicki Piotr
7. Kot Arkadiusz
8. Nowak Dariusz
9. Braksator Andrzej
10. Filak Dariusz
11. Czerwiński Dariusz
II LIGA

MDK Ruda Śląska

1. Woźniczka Marcin
2. Pella Sebastian
3. Lesisz Waldemar
4. Żukowski Marek
5. Niesler Grzegorz
6. Suchoplujew Marian
7. Bartuś Dawid

TKKF Chorzów

1. Zegar Grzegorz
2. Domeradzki Zdzisław
3. Prandzioch Jan
4. Kowalczyk Lech
5. Bogusławski Andrzej
6. Herok Aleksander

MOSiR Czeladź

1. Świetlik Robert
2. Zięba Jarosław
3. Rudzki Roman
4. Rudziński Tomasz
5. Gnacik Przemysław
6. Sokołowski Janusz

TKKF Aut Łagisza Będzin

1. Nowak Paweł
2. Sadłoń Jerzy
3. Majka Krzysztof
4. Woźniak Tadeusz
5. Olesiak Jacek
6. Pabiańczyk Andrzej
7. Widurski Ryszard
8. Błaszków Zdzisław
9. Kusiak Marek
10. Zbigniew Kaczorek
11. Fiedor Marcin
12. Brzozowski Jacek
13. Pniak Jerzy
14. Pawełczyk Janusz

LKS Wilki Wilcza

1. Krasowski Jarosław
2. Biskup Piotr
3. Wiciok Piotr
4. Wymysło Janusz
5. Królikowski Dariusz
6. Piontek Krzysztof
7. Wichowski Grzegorz
8. Stawiarz Ryszard
9. Pietrzak Bogumił
10. Drozdowski Marcin
11. Menżyk Zbigniew
12. Koźluk Andrzej

Bartek Siemianowice

1. Matejczyk Dawid
2. Kłodawski Tomasz
3. Wilk Piotr
4. Gaudyn Tadeusz
5. Szołtysik Zenon
6. Kiera Andrzej

Piast Katowice

1. Burzawa Krzysztof
2. Jastrzębski Grzegorz
3. Kaliciński Jarosław
4. Kater Krystian
5. Ostrówka Arkadiusz
6. Ulman Piotr
7. Tochowicz Jacek
8. Pawłowski Tomasz
9. Kareta Ewa

Spartakus Katowice

1. Mnich Marek
2. Jakubczyk Wojciech
3. Wziątek Kazimierz
4. Rakoczy Franciszek
5. Łosiniecki Jan
6. Jędras Andrzej
7. Lonek Marcin

TKKF II Chorzów

1. Kołodziejczyk Marian
2. Kozak Bogusław
3. Gorzkowski Piotr
4. Głombik Adam
5. Pisula Jarosław
6. Seifried Waldemar
7. Krzysztoforska Katarzyna

LKS Strażak II Mikołów

1. Kapica Mirosław
2. Biaduń Antoni
3. Termin Roman
4. Kowalski Janusz
5. Majewski Jarosław
6. Budziński Marian
7. Kaczmarek Ryszard
8. Lechowski Tadeusz
9. Kuchta Kazimierz
10. Rendak Grzegorz
11. Grzegorczyk Marcin
III LIGA - Grupa Południowa

UKS Quo Vadis II
Makoszowy Zabrze

1. Borowczak Mirosław
2. Dworski Damian
3. Ryczko Janusz
4. Dec Zbigniew
5. Siwicki Tadeusz
6. Staroń Julian
7. Wojciechowski Edward
8. Pawlik Piotr

OS Słowian Katowice

1. Magiera Kazimierz
2. Seredyński Adam
3. Górny Czesław
4. Ziętara Grzegorz
5. Maniura Tobiasz

ULKS Sokół Orzesze

1. Maciej Krawczyk
2. Marcin Klama
3. Paweł Falkus
4. Dawid Szatkowski
5. Piotr Grabowski
6. Marcin Goldyka

ULKS Sokół II Orzesze

1. Piątek Przemysław
2. Woźniak Rafał
3. Menżyk Zbigniew
4. Sołtysik Rafał
5. Fujałkowski Zbigniew
6. Mrozik Zbigniew
7. Klejnot Michał
8. Wendlocha Janusz
9. Pełka Jerzy

UKS Wolej Ruda Śląska

1. Wolny Grażyna
2. Wolny Marek
3. Chmiel Mirosław
4. Banisz Kordian
5. Stolarek Piotr
6. Smulski Rafał
7. Wolny Michał

LKS Wilki II Wilcza

1. Wymysło Janusz
2. Królikowski Dariusz
3. Piontek Krzysztof
4. Wichowski Grzegorz
5. Stawiarz Ryszard
6. Pietrzak Bogumił
7. Drozdowski Marcin
8. Menżyk Zbigniew
9. Koźluk Andrzej

MUKS "Wilhelm Szewczyk"
Czerwionka Leszczyny

1. Grochla Andrzej
2. Sołtys Zdzisław
3. Budzyn Tadeusz
4. Kurpanik Dariusz
5. Smołka Grzegorz
6. Losza Arkadiusz
7. Kałuża Leszek

Chełm Masters

1. Jacek Klimek
2. Adam Jochemczyk
3. Krzysztof Kruszyński
4. Tomasz Jaronicki
5. Maciej Jagoda
6. Sebastian Gdak
III LIGA - Grupa Północna

TKKF Bartek II Quattro Team
Siemianowice


1. Damian Malik
2. Daniel Chrost
3. Jacek Tarnawski
4. Grzegorz Zapotoczny
5. Krystian Pisula
6. Labus Marcin

UKS IV Chorzów

1. Doman Radosław
2. Sopolski Tomasz
3. Krzykała Sławomir
4. Sopolski Szymon
5. Knapek Krzysztof
6. Bzdak Bartłomiej
7. Okwiek Dawid
8. Kula Anna
9. Łuczak Natalia
10. Wons Daniel
11. Szafarczyk Szymon
12. Kucharski Przemysław
13. Nycz Mateusz
14. Kuc Piotr
15. Kuc Jerzy
16. Kajzer Hubert

TKKF III Chorzów

1. Goliński Kazimierz
2. Adamczyk Andrzej
3. Kotowski Zdzisław
4. Pierzchała Artur
5. Kotowska Bozena
6. Krawczyk Rafał

TKKF IV Chorzów

1. Brzeski Jacek
2. Walasz Rafał
3. Sobura Ryszard
4. Petrus Damian
5. Ulman Piotr
6. Wrona Mieczysław

Bartek III Siemianowice

1. Szołtysik Zenon
2. Nowaczyk Tadeusz
3. Pichen Leon
4. Skubała Piotr
5. Zapotoczny Grzegorz  
6. Malik Damian
7. Chrost Daniel
8. Tarnawski Jacek
9. Kłodawski Tomasz
10. Bzdęga Henryk
11. Madej Stanisław
12. Makowski Mirosław

LKS Piast Ożarowice

1. Sołtysik Piotr
2. Seget Michał
3. Barton Aleksander
4. Kachel Bogdan
5. Przespolewska Marta
6. Nowaczyk Aleksander
7. Morawiec Mateusz
8. Widłok Sebastian
9. Jaśkiewicz Zbigniew
10. Koźluk Krzysztof
11. Baron Mariusz
12. Krzysztof Brzezina
13. Grzegorz Jugowiec
14. Henryk Tkaczyk

UKS Huragan II Sosnowiec

1. Wolnicki Piotr
2. Kot Arkadiusz
3. Nowak Dariusz
4. Braksator Andrzej
5. Filak Dariusz
6. Czerwiński Dariusz

KS Viret CMC Zawiercie

1. Lamer Maciej
2. Palega Zdzislaw
3. Hamiga Dariusz
4. Szewczyk Slawomir
5. Zielony Adam
6. Piatek Krzysztof
Wróć do spisu treści