Sezon 2019/2020 - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Informacje
Tabela I Ligi
Tabela II Ligi
1. KTS Gliwice
2. ALTS Poczesna
3. UKS Chorzów
4. UKS Quo Vadis Zabrze
5. LKS Strażak Mikołów
6. UKS Wolej Ruda Śląska
7. UKS II Chorzów
8. UKS III Chorzów
9. Schodbud Mysłowice
10. UKS Huragan Sosnowiec

13
13
13
13
13
13
13
13
13
13
26
24
20
16
15
10
9
5
4
1
109 : 21
104 : 26
 93 : 37
 68 : 62
 66 : 64
 57 : 73
 53 : 77
 32 : 98
 42 : 88
 26 : 104
 1. MOSiR Czeladź
 2. LKS Wilki Wilcza
 3. MDK Ruda Śląska
 4. Bartek Siemianowice
 5. TKKF Aut Łagisza Będzin
 6. TKKF II Chorzów
 7. LKS Strażak II Mikołów
 8. Piast Katowice
 9. TKKF Chorzów
10. Spartakus Katowice
 13
13
13
13
13
13
13
13
13
13
22
20
20
17
16
11
10
5
5
4
87 : 43
84 : 46
82 : 48
72 : 58
70 : 60
64 : 59
60 : 70
41 : 89
49 : 81
41 : 89
Tabela III Ligi - Grupa południowa
Tabela III Ligi - Grupa północna
1. UKTS Sokół II Katowice
2. UKTS Sokół Orzesze
3. UKS Wolej II Ruda Śląska
4. UKS Quo Vadis II Zabrze
5. Chełm Masters
6. LKS Wilki II Wilcza
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerw.
8. OS Słowian Katowice
10
10
11
11
10
10
11
11
19
18
17
17
6
5
2
0
83 : 17
80 : 20
71 : 39
69 : 41
43 : 57
32 : 68
25 : 85
17 : 93
1. KS Viret Zawiercie
2. TKKF III Chorzów
3. Piast Ożarowice
3. UKS Huragan II Sosnowiec
5. Bartek II Quttro Team Siemianow.
6. UKS IV Chorzów
7. Bartek III Siemianowice
8. TKKF IV Chorzów
11
11
11
11
11
11
11
11
21
20
16
15
8
3
2
1
82 : 28
82 : 28
80 : 30
75 : 35
46 : 64
25 : 85
34 : 76
16 : 94
Klasyfikacja Indywidualna - I Liga
Klasyfikacja Indywidualna - II Liga
 1. Sebastian Krupa
 2. Paweł Gąsiorski
 3. Łukasz Strof
 4. Marcin Krause
 5. Andrzej Wnęk
 6. Marian Lebek
 7. Roman Wiża
 8. Mariusz Adamus
 9. Robert Kostępski
10. Rafał Wójcik
11. Marek Szafarczyk
12. Piotr Fafiński
13. Robert Klafczyński
14. Adam Noparlik
15. Piotr Zemła
16. Laurent Tomecki
17. Ryszard Maraszkiewicz
18. Dariusz Ścigany
19. Andrzej Adamczyk
20. Jacek Słomiany
21. Zbigniew Olszyna
22. Krzysztof Schaniel
23. Zbigniew Rodek
24. Marian Richta
25. Piotr Boryszko
26. Rafał Opozda
27. Grzegorz Ptaszek
28. Krzysztof Piwowarski
29. Mariusz Cyrta
30. Bogusław Król
31. Wacław Suchecki
32. Paweł Wons
33. Paweł Żołądek
34. Krzysztof Zięty
35. Mirosław Katolik
36. Mirosław Kapica
37. Paweł Stefanów
38. Robert Wielgosz
39. Roman Termin
Leszek Piotrowski
41. Artur Gwizdon
42. Marian Budziński
43. Henryk Różalski
44. Adam Cypek
45. Janusz Król
46. Stefan Miszka
Michał Wolny
Janusz Kowalski
Piotr Ludwichowski
Grzegorz Rendak
Tadeusz Lechowski
Eugeniusz Migdał
Arkadiusz Kot
54. Julian Staroń
Tadeusz Siwicki
Marcin Grzegorczyk
Henryk Szczyrba
58. Adam Ruszkiewicz
59. Edward Wojciechowski
UKS Chorzów
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
UKS Quo Vadis Zabrze
ALTS Poczesna
UKS Quo Vadis Zabrze
KTS Gliwice
ALTS Poczesna
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Chorzów
LKS Strażak Mikołów
Schodbud Mysłowice
LKS Strażak Mikołów
UKS Chorzów
KTS Gliwice
UKS II Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS III Chorzów
LKS Strażak Mikołów
UKS II Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS II Chorzów
UKS Huragan Sosnowiec
UKS III Chorzów
UKS Huragan Sosnowiec
KTS Gliwice
Schodbud Mysłowice
KTS Gliwice
UKS Chorzów
UKS III Chorzów
KTS Gliwice
Schodbud Mysłowice
UKS II Chorzów
Schodbud Mysłowice
UKS Huragan Sosnowiec
LKS Strażak Mikołów
KTS Gliwice
ALTS Poczesna
LKS Strażak Mikołów
ALTS Poczesna
Schodbud Mysłowice
LKS Strażak Mikołów
Schodbud Mysłowice
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
UKS Huragan Sosnowiec
UKS Huragan Sosnowiec
UKS Quo Vadis Zabrze
UKS Quo Vadis Zabrze
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
UKS III Chorzów
UKS Quo Vadis Zabrze
37
36
35
30
29
28
27
26
23
22
21
20
19
19
17
16
16
15
14
13
13
12
12
8
8
7
7
6
6
6
5
5
5
5
5
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
39
39
39
39
39
39
35
35
39
37
27
35
24
32
17
32
36
39
30
27
36
29
33
33
36
12
36
7
9
18
6
12
20
21
39
3
1
1
3
3
5
6
8
9
18
3
3
3
3
3
3
3
3
6
6
6
6
9
27
 1. Janusz Sokołowski
 2. Paweł Nowak
 3. Piotr Wiciok
 4. Andrzej Kiera
 5. Robert Świetlik
 6. Waldemar Seifried
 7. Marcin Woźniczka
 8. Tomasz Pawłowski
 9. Marian Kołodziejczyk
10. Dawid Bartuś
11. Sebastian Pella
12. Mirosław Kapica
13. Andrzej Koźluk
14. Antoni Biaduń
15. Zdzisław Domeradzki
16. Jan Łosiniecki
17. Piotr Biskup
18. Jarosław Krasowski
19. Jan Prandzioch
20. Roman Termin
21. Ryszard Widurski
21. Piotr Wilk
23. Roman Rudzki
24. Jerzy Pniak
25. Grzegorz Zegar
26. Dawid Matejczyk
27. Tomasz Kłodawski
28. Krzysztof Burzawa
29. Andrzej Bogusławski
30. Krzysztof Adamczyk
31. Waldemar Lesisz
32. Franciszek Rakoczy
33. Marcin Fiedor
34. Przemysław Gnacik
35. Jarosław Pisula
36. Janusz Kowalski
37. Andrzej Jędras
38. Marek Spendel
39. Adam Głombik
40. Iwona Ogońska
41. Bogusław Kozak
41. Mariusz Sasiak
43. Marian Budziński
44. Krystian Kater
45. Piotr Gorzkowski
45. Tadeusz Gaudyn
47. Jacek Olesiak
48. Zdzisław Błaszków
49. Ewa Kareta
50. Ryszard Kaczmarek
50. Marek Żukowski
52. Arkadiusz Ostrówka
52. Lech Kowalczyk
52. Marcin Lonek
52. Jarosław Kaliciński
52. Andrzej Pabiańczyk
57. Tadeusz Lechowski
58. Marek Kusiak
MOSiR Czeladź
TKKF Aut Łagisza Będzin
LKS Wilki Wilcza
TKKF Bartek Siemianowice
MOSiR Czeladź
TKKF II Chorzów
MDK Ruda Śląska
Piast Katowice
TKKF II Chorzów
MDK Ruda Śląska
MDK Ruda Śląska
LKS Strażak II Mikołów
LKS Wilki Wilcza
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Chorzów
Spartakus Katowice
LKS Wilki Wilcza
LKS Wilki Wilcza
TKKF Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Bartek Siemianowice
MOSiR Czeladź
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Chorzów
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Bartek Siemianowice
Piast Katowice
TKKF Chorzów
Spartakus Katowice
MDK Ruda Śląska
Spartakus Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
MOSiR Czeladź
TKKF II Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
Spartakus Katowice
Spartakus Katowice
TKKF II Chorzów
MDK Ruda Śląska
TKKF II Chorzów
Piast Katowice
LKS Strażak II Mikołów
Piast Katowice
TKKF II Chorzów
TKKF Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Aut Łagisza Będzin
Piast Katowice
LKS Strażak II Mikołów
MDK Ruda Śląska
Piast Katowice
TKKF Chorzów
Spartakus Katowice
Piast Katowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Aut Łagisza Będzin
34
29
28
28
25
25
24
24
22
21
20
18
18
18
15
15
14
14
13
13
13
13
13
12
12
11
9
9
8
8
7
7
5
5
5
4
4
3
3
3
2
2
2
2
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
39
36
30
39
33
36
31
36
39
24
29
29
37
39
34
39
23
27
23
26
29
29
36
17
31
29
17
36
26
31
11
18
7
9
18
10
17
9
18
20
3
3
5
9
3
3
6
10
18
2
2
3
3
3
3
3
6
9
Klasyfikacja Indywidualna - III Liga - Grupa południowa
Klasyfikacja Indywidualna - III Liga - Grupa północna

1. Mirosław Borowczak
2. Michał Wolny
3. Michał Klejnot
4. Maciej Krawczyk
5. Jerzy Pełka
6. Marek Wolny
7. Damian Dworski
8. Zbigniew Mrozik
9. Marcin Klama
10. Tadeusz Budzyn
11. Piotr Grabowski
12. Grażyna Wolny
13. Adam Jochymczyk
14. Marcin Goldyka
15. Krzysztof Kruszyński
16. Krzysztof Piontek
17. Zbigniew Menżyk
17. Jacek Klimek
19. Paweł Falkus
20. Adam Seredyński
21. Przemysław Piątek
22. Sebastian Gdak
23. Andrzej Grochla
24. Julian Staroń
25. Tadeusz Siwicki
26. Janusz Wendlocha
27. Jan Koźniewski
28. Grzegorz Wichowski
28. Dawid Szatkowski
30. Kazimierz Magiera
31. Kordian Banisz
32. Dariusz Królikowski
33. Edward Wojciechowski
34. Janusz Wymysło
35. Marcin Drozdowski
35. Bogumił Pietrzak
35. Tobiasz Maniura
35. Piotr Stolarek
39. Zdzisław Sołtys
40. Leszek Kałuża
40. Zdzisław Śliwok
42. Rafał Smulski
42. Akradiusz Losza
44. Piotr Musioł
45. Mirosław Chmiel
45. Maciej Jagoda
45. Tomasz Jaronicki
48. Dariusz Kurpanik
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKTS Sokół II Orzesze
UKTS Sokół Orzesze
UKTS Sokół II Orzesze
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKTS Sokół II Orzesze
UKTS Sokół Orzesze
MUKS Wilhelm Szewczyk C.
UKTS Sokół Orzesze
UKS Wolej II Ruda Śląska
Chełm Masters
UKTS Sokół Orzesze
Chełm Masters)
LKS Wilki II Wilcza
LKS Wilki II Wilcza
Chełm Masters
UKTS Sokół Orzesze
OS Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze
Chełm Masters
MUKS Wilhelm Szewczyk C.
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKTS Sokół II Orzesze
OS Słowian Katowice
LKS Wilki II Wilcza
UKTS Sokół Orzesze
OS Słowian Katowice
UKS Wolej II Ruda Śląska
LKS Wilki II Wilcza
UKS Quo Vadis II Zabrze
LKS Wilki II Wilcza
LKS Wilki II Wilcza
LKS Wilki II Wilcza
OS Słowian Katowice
UKS Wolej II Ruda Śląska
MUKS Wilhelm Szewczyk C.
MUKS Wilhelm Szewczyk C.
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Wolej II Ruda Śląska
MUKS Wilhelm Szewczyk C.
MUKS Wilhelm Szewczyk C.
UKS Wolej II Ruda Śląska
Chełm Masters
Chełm Masters
MUKS Wilhelm Szewczyk C.
28
27
25
25
21
19
19
17
16
15
14
14
11
10
10
10
9
9
8
8
7
7
7
6
6
5
5
3
3
3
2
2
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
32
27
27
30
21
27
29
22
21
32
15
27
21
12
15
25
25
25
9
33
13
17
26
16
21
7
30
3
3
33
6
29
1
2
3
3
3
3
22
1
1
2
2
5
6
6
6
11
 1. Maciej Lamer
 2. Michał Seget
 3. Dariusz Nowak
 4. Rafał Krawczyk
 5. Piotr Wolnicki
 6. Artur Pierzchała
 7. Kazimierz Goliński
 8. Bogdan Kachel
 9. Damian Malik
10. Sławomir Szewczyk
11. Zenon Szołtysik
12. Daniel Chrost
13. Tadeusz Nowaczyk
14. Krzysztof Brzezina
15. Dariusz Hamiga
16. Andrzej Braksator
17. Tomasz Sopolski
18. Zdzisław Palega
19. Krzysztof Piątek
20. Grzegorz Zapotoczny
21. Rafał Walasz
22. Mariusz Baron
23. Krzysztof Koźluk
24. Dariusz Filak
25. Tomasz Kaczmarczyk
26. Jacek Tarnawski
27. Radosław Doman
28. Jacek Brzeski
29. Tadeusz Gaudyn
30. Sławomir Krzykała
31. Piotr Ulman
32. Aleksander Barton
33. Andrzej Adamaczak
34. Leon Picheń
35. Damian Petrus
36. Aleksander Nowaczyk
36. Marcin Labus
38. Mieczysław Wrona
39. Krzysztof Knapek
40. Ryszard Sobura
KS Viret CMC Zawiercie
Piast Ożarowice
UKS Huragan II Sosnowiec
TKKF III Chorzów
UKS Huragan II Sosnowiec
TKKF III Chorzów
TKKF III Chorzów
Piast Ożarowice
Bartek II Quatro Team S.
KS Viret CMC Zawiercie
Bartek III Siemianowice
Bartek II Quatro Team S.
Bartek III Siemianowice
Piast Ożarowice
KS Viret CMC Zawiercie
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS IV Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
KS Viret CMC Zawiercie
Bartek II Quatro Team S.
TKKF IV Chorzów
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS IV Chorzów
Bartek II Quatro Team S.
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
Bartek III Siemianowice
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
Piast Ożarowice
TKKF III Chorzów
Bartek III Siemianowice
TKKF IV Chorzów
Piast Ożarowice
Bartek II Quatro Team S.
TKKF IV Chorzów
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
32
28
28
27
27
22
21
19
18
14
14
13
12
11
11
10
9
8
8
7
7
6
6
6
6
4
4
4
3
3
3
2
2
2
0
0
0
0
0
0
33
33
34
30
33
30
32
27
33
23
32
33
33
12
17
20
30
12
14
13
34
6
12
13
22
17
29
31
10
12
18
3
7
24
1
3
3
4
6
12
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - I Liga
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - II Ligi
 1. Krause Marcin / Lebek Marian
 2. Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz
 3. Zemła Piotr / Strof Łukasz
 4. Noparlik Adam / Krupa Sebastian
 5. Wiża Roman / Strof Łukasz
 6. Krupa Sebastian / Wójcik Rafał
 7. Adamczyk Andrzej / Szafarczyk Marek
 8. Maraszkiewicz R. / Kostępski Robert
 9. Adamczyk Andrzej / Klafczyński R.
10. Wnęk Andrzej / Gąsiorski Paweł
11. Schaniel Krzysztof / Słomiany Jacek
12. Tomecki Laurent / Słomiany Jacek
13. Król Bogusław / Ścigany Dariusz
14. Ptaszek Grzegorz / Zięty Krzysztof
15. Suchecki Wacław / Strof Łukasz
16. Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert
17. Rodek Zbigniew / Boryszko Piotr
UKS Quo Vadis Zabrze
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
UKS Chorzów
KTS Gliwice
UKS Chorzów
LKS Strażak Mikołów
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
ALTS Poczesna
UKS II Chorzów
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
Schodbud Mysłowice
KTS Gliwice
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Huragan sosnowiec
10   13
 8    10
 6     7
 5     8
 4     5
 4     5
 4     6
 4    11
 3     3
 3     3
 3     5
 2     3
 2     7
 2     5
 1     1
 1     2
 1     6
 1. Biskup piotr / Wiciok Piotr
 2. Kiera Andrzej / Matejczyk Dawid
 3. Sokołowski Janusz / Świetlik Robert
 4. Nowak Paweł / Pniak Jerzy
 5. Burzawa Krzysztof / Pawłowski T.
 6. Sokołowski Janusz / Gnacik P.
 7. Olesiak Jacek / Nowak Paweł
 8. Rakoczy Francizek / Spendel Marek
 9. Woźniczka Marcin / Pella Sebastian
10. Ogońska Iwona / Bartuś dawid
11. Woźniczka Marcin / Bartuś Dawid
12. Kołodziejczyk M. / Seifried Waldemar
13. Widurski Ryszard / Nowak Paweł
13. Seifried Waldemar / Głombik Adam
15. Kapica Mirosław / termin Roman
16. Prandzioch Jan / Zegar Grzegorz
LKS Wilki Wilcza
Bartek Siemianowice
MOSiR Czeladź
TKKF Aut Łagisza Będzin
Piast Katowice
MOSiR Czeladź
TKKF Aut Łagisza Będzin
Spartakus Katowice
MDK Ruda Śląska
MDK Ruda Śląska
MDK Ruda Śląska
TKKF II Chorzów
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF II Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Chorzów
8      10
8      11
7       9
3       4
3      10
2       2
2       2
2       2
2       3
2       3
2       3
2       4
2       4
2       4
2       6
1       8
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - III Liga - Grupa południowa
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - III Liga - Grupa północna
 1. Wolny Grażyna / Wolny Michał
 2. Borowczak Mirosław / Dworski D.
 3. Mrozik Zbigniew / Pełka Jerzy
 4. Piontek Krzyztof / Menżyk Zbigniew
 5. Siwicki Tadeusz / Borowczak Mirosław
 6. Budzyn Tadeusz / Grochla Andrzej
 7. Mrozik Zbigniew / Klejnot Michał
 8. Kruszyński Krzysztof / Jochymczyk A.
 9. Krawczyk Maciej / Falkus Paweł
10. Grabowski Piotr / Gołdyka Marcin
11. MagieraKazimierz  / Koźniewski Jan
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKTS Sokół II Orzesze
LKS Wilki II Wilcza
UKS Quo Vadis II Zabrze
MUKS Wilhelm Szewczyk
UKTS Sokół II Orzesze
Chełm Masters
UKTS Sokół Orzesze
UKTS Sokół Orzesze
Słowian Katowice
8      9
6      8
4      5
4      8
3      3
3      8
2      3
2      3
1      1
1      1
0      1
 1. Krawczyk Rafał / Pierzchała Artur
 2. Lamer Maciej / Pałęga Zdzisław
 3. Seget Michał / Kachel Bogdan
 4. Malik Damian / Chrost Daniel
 5. Doman Radosław / Kaczmarczyk T.
 6. Baron Mariusz / Brzezina Krzysztof
 7.  Nowaczyk Tadeusz / Szołtysik Zenon
 8. Ulman Piotr / Walasz Rafał
 9. Lamer Maciej / Piątek Krzysztof
10. Goliński Kazimierz / Pierzchała Artur
TKKF III Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
Piast Ożarowice
Bartek II Quatro Team
UKS IV Chorzów
Piast Ożarowice
Bartek III Siemianowice
TKKF IV Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
TKKF III Chorzów

9       9
8       1
6       9
4      10
3       6
2       2
2       7
1       1
1       1
1       1

Wróć do spisu treści