Sezon 2020/2021 - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Informacje
Tabela I Ligi
Tabela II Ligi
 1. ALTS Poczesna
 2. UKS Chorzów
 3. KTS Gliwice
 4. UKS Quo Vadis Zabrze
 5. LKS Strażak Mikołów
 6. UKS Wolej Ruda Śląska
 7. LKS Wilki Wilcza
 8. MOSiR Czeladź
 9. UKS III Chorzów
10. UKS II Chorzów

9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
16
15
14
13
8
8
7
4
3
2
63 : 27
66 : 24
53 : 37
59 : 31
45 : 45
39 : 51
39 : 51
27 : 63
32 : 58
27 : 63
 1. UKTS Sokół Orzesze
 2. LKS Strażak II Mikołów
 3. UKS Huragan Sosnowiec
 4. MDK Ruda Śląska
 5. KTS Tajfun Tychy
 6. KS Viret Zawiercie
 7. TKKF Chorzów
 8. TKKF II Chorzów
 9. Bartek Siemianowice
10. TKKF Aut Łagisza Będzin
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
18
13
12
10
8
8
7
6
6
2
75 : 15
47 : 43
57 : 33
45 : 45
43 : 47
41 : 49
40 : 50
33 : 57
39 : 51
30 : 60
Tabela III Ligi - Grupa południowa
Tabela III Ligi - Grupa północna
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory
2. UKS Wolej II Ruda Śląska
3. KTS Tajfun II Tychy
4. UKS Quo Vadis II Zabrze
5. LKS Wilki II Wilcza
6. Chełm Masters
7. ATS Ligota Łabędzka
8. MUKS Wilhem Szewczyk Czerw. L.
9. UKS Quo Vadis III Zabrze
10. KTS II Gliwice
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
18
14
13
13
8
8
8
7
2
0
71 : 19
62 : 28
60 : 30
58 : 32
39 : 51
44 : 46
47 : 43
49 : 41
20 : 70
 0 :  90
1. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
2. TRS Millenium Myszków
3. Spartakus Katowice
3. Bartek II Quattro Team Siemian.
5. Piast Ożarowice
6. TKKF III Chorzów
7. TKKF IV Chorzów
8. UKS IV Chorzów
7
7
7
7
7
7
7
7
12
11
10
9
8
4
1
1
49 : 21
45 : 25
44 : 26
43 : 27
37 : 33
28 : 42
19 : 51
15 : 55
Klasyfikacja Indywidualna - I Liga
Klasyfikacja Indywidualna - II Liga
 1. Sebastian Krupa
 2. Paweł Gąsiorski
 3. Marian Lebek
 4. Piotr Zemła
 5. Rafał Wójcik
 6. Roman Wiża
 7. Mariusz Adamus
 8. Marcin Krause
 9. Piotr Wiciok
10. Andrzej Wnęk
11. Dariusz Ścigany
12. Marek Szafarczyk
13. Mariusz Baron
14. Mariusz Cyrta
15. Krzysztof Schaniel
16. Paweł Żołądek
17. Laurent Tomecki
18. Janusz Sokołowski
19. Robert Kostępski
20. Piotr Biskup
21. Zbigniew Olszyna
22. Andrzej Koźluk
23. Artur Żmijewski
24. Adam Noparlik
25. Adam Cypek
26. Marian Richta
27. Ryszard Maraszkiewicz
28. Rafał Opozda
29. Robert Klafczyński
30. Adam Kasperski
31. Dawid Bartuś
32. Grzegorz Mazur
33. Jarosław Krasowski
34. Robert Świetlik
35. Adam Ruszkiewicz
36. Zbigniew Desperak
37. Wacław Suchecki
38. Daniel Wons
39. Janusz Król
40. Krzysztof Sławiński
41. Krzysztof Juszczyk
42. Aneta Grodzicka
43. Mateusz Cyrta
44. Szymon Sopolski
45. Janusz Kowalski
46. Marian Budziński
47. Tadeusz Lechowski
48. Roman Rudzki
UKS Chorzów
ALTS Poczesna
UKS Quo Vadis Zabrze
KTS Gliwice
UKS Chorzów
KTS Gliwice
ALTS Poczesna
UKS Quo Vadis Zabrze
LKS Wilki Wilcza
ALTS Poczesna
UKS III Chorzów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
UKS Quo Vadis Zabrze
UKS Chorzów
UKS II Chorzów
UKS II Chorzów
MOSiR Czeladź
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Wilki Wilcza
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Wilki Wilcza
MOSiR Czeladź
UKS Chorzów
UKS III Chorzów
UKS III Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
KTS Gliwice
LKS Strażak Mikołów
UKS III Chorzów
LKS Strażak Mikołów
KTS Gliwice
LKS Wilki Wilcza
MOSiR Czeladź
UKS II Chorzów
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
UKS II Chorzów
UKS III Chorzów
KTS Gliwice
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
UKS II Chorzów
UKS II Chorzów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
MOSiR Czeladź
23
22
21
19
19
18
18
17
16
16
15
14
13
13
12
12
11
11
10
10
9
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
3
3
3
3
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
27
26
27
19
25
25
25
27
20
23
27
21
24
27
18
24
21
24
21
27
21
24
24
11
13
19
21
6
9
4
6
7
10
19
27
6
2
3
18
21
1
1
1
2
3
3
3
5
 1. Jerzy Pełka
 2. Zbigniew Rodek
 3. Zbigniew Mrozik
 4. Michał Klejnot
 5. Maciej Lamer
 6. Piotr Fafiński
 7. Andrzej Kiera
 8. Marian Kołodziejczyk
 9. Marcin Woźniczka
10. Jerzy Pniak
11. Mirosław Kapica
12. Mirosław Katolik
13. Grzegorz Zegar
14. Jan Prandzioch
15. Antoni Biaduń
16. Sebastian Pella
17. Piotr Boryszko
18. Grzegorz Ptaszek
19. Waldemar Lesisz
20. Jarosław Pisula
21. Roman Termin
22. Grzegorz Jugowiec
23. Dariusz Hamiga
24. Andrzej Bogusławski
25. Ryszard Widurski
26. Dariusz Nowak
27. Sławomir Szewczyk
28. Sylwester Miśta
29. Piotr Wilk
30. Paweł Nowak
31. Stanisław Szydło
32. Katarz. Krzysztoforska
33. Dawid Matejczyk
34. Janusz Kowalski
35. Zdzisław Domeradzki
36. Marian Suchoplujew
37. Paweł Wons
38. Kamil Kaczmarek
39. Tadeusz Lechowski
40. Marian Budziński
41. Antoni Keler
41. Eugeniusz Migdał
41. Marek Żukowski
44. Piotr Gorzkowski
45. Zenon Szołtysik
46. Krzysztof Burzawa
47. Zdzisław Pałęga
48. Piotr Wolnicki
49. Adam Głombik
50. Iwona Ogońska
51. Bogusław Kozak
52. Andrzej Braksator
52. Krzysztof Piątek
52. Mariusz Jacaszek
55. Grzegorz Zapotoczny
56. Dariusz Filak
57. Marek Kusiak
UKTS Sokół Orzesze
UKS Huragan Sosnowiec
UKTS Sokół Orzesze
UKTS Sokół Orzesze
KS Viret Zawiercie
KTS Tajfun Tychy
Bartek Siemianowice
TKKF II Chorzów
MDK Ruda Śląska
TKKF Aut Łagisza Będzin
LKS Strażak II Mikołów
UKS Huragan Sosnowiec
TKKF Chorzów
TKKF Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
MDK Ruda Śląska
UKS Huragan Sosnowiec
KTS Tajfun Tychy
MDK Ruda Śląska
TKKF II Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
Bartek Siemianowice
KS Viret Zawiercie
TKKF Chorzów
TKKF Aut Łagisza Będzin
KTS Tajfun Tychy
KS Viret Zawiercie
KS Viret Zawiercie
Bartek Siemianowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS Huragan Sosnowiec
TKKF II Chorzów
Bartek Siemianowice
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Chorzów
MDK Ruda Śląska
KTS Tajfun Tychy
UKS Huragan Sosnowiec
LKS Strażak II Mikołów
LKS Strażak II Mikołów
LKS Strażak II Mikołów
UKS Huragan Sosnowiec
MDK Ruda Śląska
TKKF II Chorzów
Bartek Siemianowice
TKKF II Chorzów
KS Viret Zawiercie
KTS Tajfun Tychy
TKKF II Chorzów
MDK Ruda Śląska
TKKF II Chorzów
KTS Tajfun Tychy
KS Viret Zawiercie
LKS Strażak II Mikołów
Bartek Siemianowice
KTS Tajfun Tychy
TKKF Aut Łagisza Będzin
27
20
20
19
19
18
18
17
16
16
15
15
14
12
12
11
11
11
10
9
8
7
7
7
7
6
6
5
5
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
4
7
8
8
3
9
7
5
11
3
11
11
8
12
7
10
13
14
17
1
2
11
17
20
6
11
1
17
0
1
3
6
8
9
0
1
1
10
0
2
2
2
3
4
5
6
7
12
12
2
3
3
3
9
10
24
Klasyfikacja Indywidualna - III Liga - Grupa południowa
Klasyfikacja Indywidualna - III Liga - Grupa północna

 1. Michał Wolny
 2. Mirosław Borowczak
 3. Marcin Klama
 4. Dawid Czyż
 5. Marek Wolny
 6. Tadeusz Budzyn
 7. Mirosław Sokołowski
 8. Andrzej Kowol
 9. Mirosław Knapik
10. Maciej Krawczyk
11. Zbigniew Menżyk
12. Janusz Wendlocha
13. Sławomir Radło
14. Grażyna Wolny
15. Andrzej Podsiadły
16. Jacek Klimek
17. Tomasz Sorek
18. Andrzej Grochla
19. Sebastian Gdak
20. Piotr Grabowski
21. Robert Markiewka
22. Maciej Jagoda
23. Krzysztof Piontek
24. Adam Makselon
25. Adam Szyndzielorz
26. Ryszard Stawiarz
27. Adam Jochymczyk
28. Tadeusz Siwicki
29. Piotr Pawlik
30. Leszek Woliński
31. Edward Wojciechowski
32. Stanisł. Szczęsnowicz
32. Kazimierz Rybak
34. Rafał Kot
35.
Julian Staroń
36. Bogumił Pietrzak
37. Adam Pasiński
38. Tadeusz Bilgoń
38. Piotr Łagowski
38. Stefan Miszka
38. Janusz Ryczko
42. Damian Dworski
43. Janusz Wymysło
43. Grzegorz Włoczko
45. Zdzisław Sołtys
46. Krzysztof Kruszyński
47. Zbigniew Dec
48. Daria Shvets
48. Łukasz Stopka
48. Tomasz Jaworski
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Quo Vadis II Zabrze
KS Ogniwo Rogoźna Żory
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS Wolej II Ruda Śląska
MUKS Wilhelm Szewczyk
ATS Ligota Łabędzka
KTS Tajfun II Tychy
UKS Quo Vadis II Zabrze
KS Ogniwo Rogoźna Żory
LKS Wilki II Wilcza
MUKS Wilhelm Szewczyk
ATS Ligota Łabędzka
UKS Wolej II Ruda Śląska
KTS Tajfun II Tychy
Chełm Masters
KTS Tajfun II Tychy
MUKS Wilhelm Szewczyk
Chełm Masters
KS Ogniwo Rogoźna Żory
KTS Tajfun II Tychy
Chełm Masters
LKS Wilki II Wilcza
ATS Ligota Łabędzka
UKS Quo Vadis II Zabrze
LKS Wilki II Wilcza
Chełm Masters
UKS Quo Vadis III Zabrze
UKS Quo Vadis III Zabrze
ATS Ligota Łabędzka
UKS Quo Vadis III Zabrze
KTS Tajfun II Tychy
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS Quo Vadis III Zabrze
UKS Quo Vadis II Zabrze
LKS Wilki II Wilcza
ATS Ligota Łabędzka
KTS Tajfun II Tychy
ATS Ligota Łabędzka
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Quo Vadis III Zabrze
UKS Quo Vadis II Zabrze
LKS Wilki II Wilcza
MUKS Wilhelm Szewczyk
MUKS Wilhelm Szewczyk
Chełm Masters
UKS Quo Vadis III Zabrze
KTS II Gliwice
KTS II Gliwice
KTS II Gliwice
24
22
21
18
18
18
15
15
15
14
14
14
13
13
12
12
11
11
11
10
10
10
9
8
8
8
7
6
5
5
4
3
3
3
3
2
2
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
3
5
4
6
7
9
7
8
10
5
10
13
2
13
6
9
8
13
13
0
2
8
15
1
2
19
5
12
7
22
23
0
0
6
11
3
3
2
2
2
2
4
1
1
2
3
9
27
27
27
 1. Andrzej Głód
 2. Michał Machelski
 3. Tomasz Kłodawski
 4. Jan Łosiniecki
 5. Sławomir Wawryło
 6. Krzysztof Adamczyk
 7. Damian Malik
 8. Tomasz Jasik
 9. Rafał Krawczyk
10. Daniel Chrost
11. Grzegorz Wodecki
12. Artur Pierzchała
13. Tomasz Kaczmarczyk
14. Rafał Walasz
15. Piotr Mirek
16. Bogdan Kachel
17. Krzysztof Brzezina
18. Zbigniew Jaworski
19. Krzysztof Koźluk
20. Kazimierz Goliński
21. Franciszek Rakoczy
22. Krzysztof Skwarek
23. Piotr Ulman
24. Adam Seredyński
25. Adam Pluta
25. Leszek Glinowiecki
27. Marek Mnich
28. Radosław Doman
29. Andrzej Jędras
30. Michał Seget
31. Marta Żuk
32. Zbigniew Męcik
32. Aleksander Barton
34. Tomasz Sopolski
35. Sławomir Żarski
36. Wojciech Żywiołek
37. Marcin Labus
38. Jacek Brzeski
39. Jan Wieczorek
40. Marcin Konopka
41. Ryszard Sobura
42. Leszek Starzyński
UKS Dąbrowiak Dąbr. Gór.
TTS Millenium Myszków
Spartakus Katowice
TTS Millenium Myszków
Bartek Quatro Team Siem.
Spartakus Katowice
Bartek Quatro Team Siem.
Piast Ożarowice
TKKF III Chorzów
Bartek Quatro Team Siem.
UKS Dąbrowiak Dąbr. Gór.
TKKF III Chorzów
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbr. Gór.
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
TTS Millenium Myszków
Piast Ożarowice
TKKF III Chorzów
Spartakus Katowice
UKS Dąbrowiak Dąbr. Gór.
TKKF IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
Spartakus Katowice
UKS Dąbrowiak Dąbr. Gór.
Spartakus Katowice
UKS IV Chorzów
Spartakus Katowice
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
TTS Millenium Myszków
Piast Ożarowice
UKS IV Chorzów
TTS Millenium Myszków
TTS Millenium Myszków
Bartek Quatro Team Siem.
TKKF IV Chorzów
TTS Millenium Myszków
TTS Millenium Myszków
TKKF IV Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbr. Gór.
21
16
15
15
14
13
13
12
12
11
10
9
8
7
6
6
5
5
5
5
4
4
4
4
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
0
0
0
0
0
3
4
5
3
5
8
5
9
10
8
12
13
14
0
2
4
6
8
16
4
5
11
16
4
4
6
18
0
1
4
5
5
19
0
2
3
5
1
1
1
2
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - I Liga
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - II Ligi
 1. Lebek Marian / Krause Marcin
 2. Szafarczyk Marek / Baron Mariusz
 3. Krupa Sebastian / Wójcik Rafał
 4. Zemła Piotr / Wiża Roman
 5. Sokołoski Janusz / Żmijewski Artur
 6. Maraszkiewicz R. / Kostępski Robert
 7. Wnęk Andrzej / Gąsiorski Paweł
 8. Wiciok Piotr / Biskup Piotr
 9. Richta / Ścigany Dariusz
10. Tomecki Laurent/ Żołądek Paweł

UKS Quo Vadis Zabrze
LKS Strażak Mikołów
UKS Chorzów
KTS Gliwice
MOSiR Czeladź
UKS Wolej Ruda Śląska
ALTS Poczesna
LKS Wilki Wilcza
UKS III Chorzów
UKS II Chorzów
8:1   25:14
6:2   20:10
5:1   17: 9
5:2   18:11
4:3   16:13
3:3   12:11
3:3   11:11
3:4   12:16
1:3    7: 9
1:4    7:14
 1. Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew
 2. Pniak Jerzy / Widurski Ryszard
 3. Lamer Maciej/ Szewczyk Sławomir
 4. Kapica Mirosław / Biaduń Antoni
 4. Kapica Mirosław / Kowalski Janusz
 6. Ptaszek Grzegorz / Fafiński Piotr
 7. Katolik Mirosław / Boryszko Piotr
 8. Pella Sebastian / Woźniczka Marcin
 9. Prandzioch Jan / Zegar Grzegorz
10. Jugowiec Grzegorz / Matejczyk D.
10. Głombik Adam / Pisula Jarosław
10. Lesisz Waldemar Ogońska Iwona
UKTS Sokół Orzesze
TKKF Aut Łagisza Będzin
KS Viret Zawiercie
LKS Strażak II Mikołów
LKS Strażak II Mikołów
KTS Tajfun Tychy
UKS Huragan Sosnowiec
MDK Ruda Śląska
TKKF Chorzów
Bartek Siemianowice
TKKF II Chorzów
MDK Ruda Śląska
9:0   27: 8
4:5   18:20
3:2   11:11
2:0    6: 1
2:0    6: 1
2:1    8: 6
2:2   10: 9
2:2    7: 8
2:2    6: 8
1:0    3: 0
1:0    3: 0
1:0    3: 0

Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - III Liga - Grupa południowa
Klasyfikacja Indywidualna - Gra podwójna - III Liga - Grupa północna
 1. Borowczak Mirosław / Knapik Mirosł.
 2. Menżyk Zbigniew / Piontek Krzysztof
 3. Budzyn Tadeusz / Wendloha Janusz
 4. Wolny Michał / Wolny Grażyna
 5. Gdak Sebastian / Klimek Jacek
 6. Sorek Tomasz / Kowal Andrzej
 6. Wolny Michał / Wolny Marek
 8. Podsiadły andrzej / Markewka Robert
 9. Sokołowski Mirosław / Radło Sławomir
10. Klama Marcin / Czyż Dawid
11. Podsiadły Andrzej / Bilgoń Tadeusz
12. Klama Marcin / Grabowski Piotr
UKS Quo Vadis II Zabrze
LKS Wilki II Wilcza
MUKS Wilhelm Szewczyk
UKS Wolej II Ruda Śląska
Chełm Masters
KTS Tajfun II Tychy
UKS Wolej II Ruda Śląska
KTS Tajfun II Tychy
ATS Ligota Łabędzka
KS Ogniwo Rogoźna Żory
KTS Tajfun II Tychy
KS Ogniwo Rogoźna Żory
8:1   26: 7
6:2   20:10
5:3   17:12
4:3   13:12
2:0    6: 1
2:0    6: 2
2:0    6: 2
2:1    6: 4
2:2    7: 8
2:2    6: 7
1:0    3: 0
1:0    3: 1
 1. Wawryło Słowomir / Machelski Michał
 2. Głód Andrzej / Wodecki Grzegorz
 3. Adamczyk Krzysztof / Rakoczy Fran.
 4. Łosiniecki Jan / Adamczyk Krzysztof
 5. Kłodawski Tomasz / Chrost Daniel
 5. Malik Damian / Chrost Daniel
 7. Doman Radosł. / Kaczmarczyk Tom.
 8. Brzezina Krzysztof / Koźluk Krzysztof
 8. Kachel Bogdan / Koźluk Krzysztof
10. Jaworski Zbigniew / Machelski Michał
10. Głód Andrzej / Mirek Piotr
10. Jaski Tomasz / Seget Michał
13. Brzeski Jacek / Walasz Rafał
TRS Millenium Myszków
UKS Dąbrowiak Dabr. Gór.
Spartakus Katowice
Spartakus Katowice
Bartek Quattro Team S.
Bartek Quattro Team S.
UKS IV Chorzów
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
TRS Millenium Myszków
UKS Dąbrowiak Dabr.Gór.
Piast Ożarowice
TKKF IV Chorzów



4:1   14: 7
4:1   14: 6
2:1    7: 3
2:1    8: 5
2:1    6: 6
2:1    6: 6
2:5   13:18
1:0    3: 0
1:0    3: 0
1:0    3: 1
1:0    3: 1
1:0    3: 1
1:0    3: 2

Wróć do spisu treści