Charakterystyka drużyn - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Informacje
Charakterystyka drużyn - sezon 2020/2021
I Liga

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.
UKS Chorzów


UKS Wolej Ruda Śląska


UKS II Chorzów


UKS Quo Vadis Zabrze
Makoszowy

LKS Strażak Mikołów


KTS Gliwice


LKS Wilki Wilcza


MOSiR Czeladź


ALTS Poczesna


UKS III Chorzów
Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Szkoła Podstawowa nr 22

Ruda Śląska - Bykowina, ul. 11 Listopada 15
Szkoła Podstawowa nr 23

Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Szkoła Podstawowa nr 22

Zabrze-Maciejów ul. Fontanusa 3
przy SP nr 23 w Zabrzu

Mikołów Paniowy, ul. Wolności 27
Szkoła Podstawowa nr 8

Gliwice, ul. Partyzantów 25
Hala sportowa "Łabądź"

Wilcza, ul. Karola Miarki 27
Zespół Szkolno-Przedszkolny

Czeladź, ul. Sportowa 2
Hala sportowa MOSiR

Poczesna, ul. Szkolna 1
Szkoła Podstawowa

Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Szkoła Podstawowa nr 22
czwartek
godz. 17.30

czwartek
godz. 19.00

czwartek
godz. 17.30

piątek
godz. 17.30

piątek
godz. 18.00

Poniedziałek
godz. 18.30

czwartek
godz. 17.30

piątek
godz. 17.00

czwartek
godz. 19.00

poniedziałek
godz. 17.30
Krupa Sebastian


Wolny Michał
Maraszkiewicz Ryszard

Richta Marian


Krause Marcin


Kuchta Kazimierz


Stefanow Paweł
Steuer Dariusz

Krasowski Jarosław


Rudzki Roman


Gąsiorski Paweł


Król Janusz
501340717


502565420
734411014

518521085


517644383


514824660


609367808
607442978

509047563


577033620


607040366


506955515
II Liga

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.
UKS Huragan Sosnowiec


TKKF Chorzów


KTS Tajfun Tychy


Bartek Siemianowice


UKTS Sokół Orzesze


TKKF Aut Łagisza
Będzin

LKS Strażak II
Mikołów

KS Viret CMC Zawiercie


TKKF II Chorzów


MDK Ruda Śląska
Sosnowiec, ul. Czeladzka 58
Szkoła Podstawowa nr 45

Chorzów, ul. Odległa 5
Hala MORiS Chorzów

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50
Hala Sportowa MOSiR (mała sala)

Siemianowice-Bańgów, ul. Szymanowskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 16

Orzesze-Jaśkowice, ul. Fabryczna 1
Miejski Ośrodek Kultury (sala widowiskowa)

Siemonia, ul. Kościuszki 71
Publiczne Gimnazjum im. J. Piłsudskiego

Mikołów Paniowy, ul. Wolności 27
Szkoła Podstawowa nr 8

Zawiercie, ul. Piłsudskiego 3A


Chorzów, ul. Odległa 5
Hala MORiS Chorzów

Ruda Śląska, ul. Janasa 28
Młodzieżowy Dom Kultury
środa
godz. 18.00

piątek
godz. 17.00

środa
godz. 18.00

czwartek
godz. 17.30

poniedziałek
godz. 19.00

czwartek
godz. 17.00

środa
godz. 18.00

wtorek
godz. 19.30

piątek
godz. 17.00

poniedziałek
godz. 18.00
Rodek Zbigniew
Szydło Stanisław

Zegar Grzegorz


Braksator Andrzej


Zapotoczny Grzegorz


Piątek Przemysław


Nowak Paweł


Kuchta Kazimierz


Lamer Maciej


Głombik Adam


Żukowski Marek
512385546
502392436

505026732


501720188


663161940


691768486


608422359


514824660


694133328


888808161


604595538
III Liga - Grupa Południowa

1.


2.


3.



4.


5.


6.



7.



8.


9.


10.
ATS Ligota Łabędzka


Chełm Masters


KS Ogniwo Rogoźna Żory



KTS II Gliwice


KTS Tajfun II Tychy


LKS Wilki II Wilcza



MUKS "Wilhelm" Szewczyk
Czerwionka Leszczyny


UKS Quo Vadis II Zabrze
Makoszowy

UKS Quo Vadis IIIabrze
Makoszowy

UKS Wolej II Ruda Śląska
Gliwice, ul. Partyzantów 25
Centrum Sportowo-Kulturalne "Łabądź"

Chełm Śląski, ul. Śląska 12


Żory, ul. Wodzisławska 119
Sala sportowa Żorskiego Centrum
Organiacji Pozarządowych

Gliwice, ul. Partyzantów 25
Centrum Sportowo-Kulturalne "Łabądź"

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50
Hala sportowa MOSiR (mała sal)

Wilcza, Pilchowice
ul. Karola Miarki 27
Zaspół Szkolno-Przedszkolny

Czerwionka-Leszczyny, ul. 3 Maja 42
Hala sportowa przy Zespole Szkół
w Czerwionce

Zabrze-Maciejów ul. Fontanusa 3
przy SP nr 23 w Zabrzu

Zabrze-Maciejów ul. Fontanusa 3
przy SP nr 23 w Zabrzu

Ruda Śląska, ul. 11 Listopad 15
Szkoła Podstawowa nr 23


poniedziałek
godz. 19.00

czwartek
godz. 18.30

czwartek
godz. 18.00


poniedziałek
godz. 19.00

środa
godz. 18.00

wtorek
godz. 17.30


wtorek
godz. 18.00


poniedziałek
godz. 17.30

poniedziałek
godz. 17.30

czwartek
godz. 19.00
Machał Grzegorz
Steuer Dariusz

Gdak Sebastian


Krawczyk Maciej



Jaworski Tomasz
Steuer Dariusz

Braksator Andrzej


Piontek Krzysztof
Menżyk Zbigniew


Smołka Grzegorz



Borowczak Mirosław


Siwicki Tadeusz


Wolny Michał
604149563
607422978


502420034

602898004



601467338
607422978

501720188


784623533
601300624


881635177



506302330


502107390


502565420
III Liga - Grupa Północna

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.



Bartek II Quattro Team
Siemianowice

Piast  Ożarowice


Spartakus Katowice


TKKF III Chorzów


TKKF IV Chorzów


TRS Millenium Myszków


UKS IV Chorzów


UKS Dąbrowiak Dąbrowa
Górnicza



Siemianowice-Bańgów, ul. Szymanowskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 16

Ożarowice, ul. Sportowa 1
Sala przy hali sportowej

Katowice-Ligota, ul. Wczasowa 8
Kąpielisko-Zadole

Chorzów, ul. Odległa 5
Hala MORiS Chorzów

Chorzów, ul. Odległa 5
Hala MORiS Chorzów

Myszków, ul. Miedziana 3
Sala MOSiR

Chorzów, ul. Piotra 9a
Szkoła Podstawowa nr 22

Dąbrowa Górnicza, ul. Zawidzkiej 10B
Techniczne Zakłady Naukowe


wtorek
godz. 17.30

czwartek
godz. 18.00

piątek
godz. 18.00

poniedziałek
godz. 18.00

środa
godz. 18.00

czwartek
godz. 17.45

czwartek
godz. 18.00

wtorek
godz. 18.00
Malik Damian


Koźluk Krzysztof


Jędras Andrzej


Goliński Kazimierz


Walasz Rafał


Wawryło Sławomir


Doman Radosław


Wodecki Grzegorz
501654084


572986298


508574095


601269963


609500501


796080097


502288065


692278392
Wróć do spisu treści