Charakterystyka drużyn - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Informacje
Charakterystyka drużyn - sezon 2020/2021
I Liga

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.
UKS Chorzów


UKS Wolej Ruda Śląska


UKTS Sokół Orzesze


UKS Quo Vadis Zabrze
Makoszowy

LKS Strażak Mikołów


KTS Gliwice


LKS Wilki Wilcza


MOSiR Czeladź


ALTS Poczesna


UKS Huragan Sosnowiec
Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Szkoła Podstawowa nr 22

Ruda Śląska - Bykowina, ul. 11 Listopada 15
Szkoła Podstawowa nr 23

Orzesze-Jaśkowice, ul. Stuska 10
Szkoła Podstawowa nr 7

Zabrze-Maciejów ul. Fontanusa 3
przy SP nr 23 w Zabrzu

Mikołów Paniowy, ul. Mokierska 1
Sala OSP Paniowy

Gliwice, ul. Partyzantów 25
Hala sportowa "Łabądź"

Wilcza, ul. Karola Miarki 27
Zespół Szkolno-Przedszkolny

Czeladź, ul. Sportowa 2
Hala sportowa MOSiR

Poczesna, ul. Szkolna 1
Szkoła Podstawowa

Sosnowiec, ul. Czeladzka 58
Szkoła Podstawowa nr 45
czwartek
godz. 18.00

czwartek
godz. 19.00

czwartek
godz. 18.30

piątek
godz. 17.30

piątek
godz. 18.00

Poniedziałek
godz. 18.30

czwartek
godz. 17.30

piątek
godz. 17.00

czwartek
godz. 19.00

środa
godz. 18.00
Krupa Sebastian


Wolny Michał
Maraszkiewicz Ryszard

Klejnot Michał


Krause Marcin


Kuchta Kazimierz


Stefanow Paweł
Steuer Dariusz

Krasowski Jarosław


Rudzki Roman


Gąsiorski Paweł


Szydło Stanisław
Rodek Zbigniew
501340717


502565420
734411014

600082289


517644383


514824660


609367808
607442978

509047563


577033620


607040366


502392436
512385546
II Liga

1.


2.


3.


4.



5.


6.


7.


8.


9.


10.
UKS II Chorzów


TKKF Chorzów


Schodbud Mysłowice


KS Ogniwo Rogoźna
Żory


UKS II Chorzów


UKS Dąbrowiak
Dąbrowa Górnicza

LKS Strażak II
Mikołów

KS Viret CMC Zawiercie


TKKF II Chorzów


UKS Wolej Solver II
Ruda Śląska
Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Szkoła Podstawowa nr 22

Chorzów, ul. Odległa 5
Hala MORiS Chorzów

Mysłowice, ul. Powstańców 23
Hala Sportowa MOSiR (mała sala)

Żory, ul. Wodzisławska 119
Sala sportowa Żorskiego Centrum
Organizacji Pozarządowych

Chorzów, ul. Św. Piotra 9a
Szkoła Podstawowa nr 22

Dąbrowa Górnicza, ul. Zawidzkiej 10B
Techniczne Zakłady Naukowe

Mikołów Paniowy, ul. Wolności 27
Szkoła Podstawowa nr 8

Zawiercie, ul. Piłsudskiego 73A


Chorzów, ul. Odległa 5
Hala MORiS Chorzów

Ruda Śląska, ul. 11 Listopada
Szkoła Podstawowa nr 23
wtorek
godz. 17.30

piątek
godz. 17.00

czwartek
godz. 18.00

środa
godz. 18.00


poniedziałek
godz. 17.30

wtorek
godz. 18.30

wtorek
godz. 18.00

wtorek
godz. 19.30

piątek
godz. 17.00

czwartek
godz. 18.00
Richta Marian


Zegar Grzegorz


Ptaszek Grzegorz


Krawczyk Maciej



Król Janusz


Gliniowiecki Leszek


Kuchta Kazimierz


Lamer Maciej


Głombik Adam


Wolny Michał
518521085


505026732


601425464



536226460


506955515


663481243


514824660


694133328


888808161


502565420
III Liga - Grupa Południowa

1.


2.


3.


4.


5.


6.



7.
ATS Ligota Łabędzka


Chełm Masters


Spartakus Katowice


KTS II Gliwice


KTS Tajfun Tychy


LKS Wilki II Wilcza



UKS Quo Vadis II Zabrze
Makoszowy
Gliwice, ul. Partyzantów 25
Centrum Sportowo-Kulturalne "Łabądź"

Chełm Śląski, ul. Śląska 12


Katowice-Ligota, ul. Wczasowa 8
Kąpielisko-Zadole

Gliwice, ul. Partyzantów 25
Centrum Sportowo-Kulturalne "Łabądź"

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50
Hala sportowa MOSiR (mała sal)

Wilcza, Pilchowice
ul. Karola Miarki 27
Zaspół Szkolno-Przedszkolny

Zabrze-Maciejów ul. Fontanusa 3
przy SP nr 23 w Zabrzu


poniedziałek
godz. 19.00

czwartek
godz. 18.30

piątek
godz. 18.00

poniedziałek
godz. 19.00

środa
godz. 18.00

wtorek
godz. 17.30


środa
godz. 18.00
Machał Grzegorz
Steuer Dariusz

Gdak Sebastian


Jędras Andrzej


Jaworski Tomasz
Steuer Dariusz

Braksator Andrzej


Piontek Krzysztof
Menżyk Zbigniew


Borowczak Mirosław
604149563
607422978

502420034


508574095

601467338
607422978

501720188


784623533
601300624



506302330
III Liga - Grupa Północna

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.



Bartek II Quattro Team
Siemianowice

Piast  Ożarowice


Bartek Siemianowice


TKKF III Chorzów


TKKF IV Chorzów


TRS Millenium Myszków


UKS IV Chorzów


TKKF Aut Łagisza
Będzin

Siemianowice-Bańgów, ul. Szymanowskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 16

Ożarowice, ul. Sportowa 1
Sala przy hali sportowej

Siemianowice-Bańgów, ul. Szymanowskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 16

Chorzów, ul. Odległa 5
Hala MORiS Chorzów

Chorzów, ul. Odległa 5
Hala MORiS Chorzów

Myszków, ul. Miedziana 3
Sala MOSiR

Chorzów, ul. Piotra 9a
Szkoła Podstawowa nr 22

Siemonia, ul. Kościuszki 71
Publiczne Gimnazjum
im. J. Piłsudskiego

wtorek
godz. 17.30

czwartek
godz. 18.00

czwartek
godz. 17.30

poniedziałek
godz. 18.00

poniedziałek
godz. 18.00

czwartek
godz. 17.45

czwartek
godz. 18.00

czwartek
godz. 17.00
Malik Damian


Koźluk Krzysztof


Zapotoczny Grzegorz


Goliński Kazimierz


Walasz Rafał


Wawryło Sławomir


Doman Radosław


Nowak Paweł
501654084


572986298


663161940


601269963


609500501


796080097


502288065


608422359
Wróć do spisu treści