Uczniowski Klub Sportowy
"Chorzów"
Zespół Szkół Integracyjnych
ul. Piotra 9a, Chorzów

Treningi:
wtorek, ¶roda, czwartek
od godziny 16.00 do 17.30

 
 

Komputerowy Ranking Amatorów na ¦l±sku
6 lutego 2017

 1. G±siorski Paweł
 2. Krupa Sebastian
 3. Klafczyński Robert
 4. Kuczera Dariusz
 5. Balawajder Jacek
 6. Baron Mariusz
 7. Wójcik Rafał
 8. Schaniel Krzysztof
 9. Wiża Roman
10. Marciniec Grzegorz

więcej >>

¦l±ska Liga Amatorów
I LIGA - sezon 2016/2017
Tabela po I rundzie

 1. OSiR Skałka ¦więtochłow.
 2. DDK Brzeziny ¦l±skie
 3. TKKF Relaks Wodzisław ¦l.
 4. UKS Chorzów
 5. TKKF Chorzów
 6. UKS Quo Vadis Zabrze
 7. UKS Wolej Ruda ¦l±ska

 8. LKS Strażak Mikołów
 9. UKS D±browiak D±br. G.
10. UKS II Chorzów

11. Schodbud Mysłowice
12. Bartek Siemianowice

więcej >>

II LIGA - sezon 2016/2017
Tabela po 10 kolejkach

 1. ATS Cornilleau Gliwice
 2. MORiS Chorzów
 3. OSiR Skałka II ¦więtochł.  4. TKKF Aut Łagisza Będzin
 5. MDK Ruda ¦l±ska
 6. UKS D±browiak II D±br. G.
 7. UKS Huragan Sosnowiec
 8. MOSiR CzeladĽ
 9. Energetyk Zabrze
10. TKKF II Chorzów

więcej >>

III LIGA - sezon 2016/2017
Tabela po 11 kolejkach


 1. LKS 45 Bujaków
 2. UKS Quo Vadis II Zabrze
 3. Spartakus Katowice
 4. Bartek II Siemianowice
 5. Iskra Milowice
 6. UKS Leader Katowice
 7. OS Słowian Katowice
 8. UKTS Sokół Orzesze
 9. OSiR Skałka III ¦więt.
10. MDK Renoma Bryda K-ce

więcej >>

UKS "Chorzów"
Klasyfikacja po 10 turniejach
Młodzieżowych  Mistrzostw UKS
Sezon 2016/2017

 1. Krzykała Sławomir
 2. Szafarczyk Szymon
 3. Kucharski Przemysław
 4. Michalska Sandra
 5. Mieszkowska Natalia
 6. Sopolski Szymon
 7. Michalska Sonia
 8. Żak Karolina
 9. Barchański Dominik
10. Cyganek Piotr

więcej >>

¦wiatowy ranking ITTF
MĘŻCZY¬NI
luty 2017

 1. Ma Long                    CHN
 2. FAN Zhendong           CHN
 3. XU Xin                       CHN
 4. MIZUTANI Jun            JPN
 5. OVTCHAROV Dimitrij GER
 6. WONG Chun Ting      HKG
 7. JEOUNG Youngsik    KOR
 8. SAMSONOV Vladimir BLR
 9. CHUANG Chih-Yuan   TPE
10. BOLL Timo               GER
więcej >>

¦wiatowy ranking ITTF
KOBIETY
luty 2017

 1. DING Ning                 CHN
 2. ZHU Yuling                CHN
 3. ISHIKAWA Kasumi    JPN
 4. FENG Tianwei           SGP
 5. CHENG I-Ching          TPE
 6. HAN Ying ^                GER
 7. ITO Mima                   JPN
 8. CHEN Meng              CHN
 9. HIRANO Miu              JPN
10. HU Melek                 TUR
więcej >>

 
MAPA
SERWISU
Amatorzy
Terminy
Wyniki
Historia
Niepełnospr.
Ranking
Miejsca gier
UKS
¦LA
Oscary
Galeria
Zawodowcy
Informacje
Kalendarz
Polska
Niemcy
Moda
Foto
Teoria
Druki
Przepisy
Sprzęt
Dieta
Prezentacje
Archiwum
Praktyka
Pokazy
Historia
w Polsce
na ¶wiecie
Internet
Ankieta
Opinie
Nagrody
Linki
Inni
Wyróżnienia
10 lat w sieci
Patronat
Archiwum
Redakcja
Różne
Sylwetki
Wywiady
Ciekawe
Nasze Życie

Honorowa
Odznaka



GILOWICE 2007GILOWICE 2006

PANORAMA FOTOGRAFIIPANORAMA FOTOGRAFII

Pati & Maciek
¦lub Patrycji Molik i Macieja Wszołka

Studenci
za życiem


Bractwo Małych Stópek
SUPADANCE


Magazyn
jest
wydawany
od grudnia 1998 r.






 

 
 
       
Ma Long wygrywa Katar Open
Ma Long pokonał Fan Zhendonga 4:2 w finale gry pojedynczej turnieju z cyklu ITTF World Tour rozegranego w Dausze. >>

Ćwierćfinał Natalii Partyki
Natalia Partyka dotarła do ćwierćfinału turnieju World Tour w Dausze. W walce o półfinał uległa 0:4 reprezentantce Niemiec Shan Xiaona. >>

Tomokazu Harimoto najmłodszym finalist±
13-letni Tomokazu Harimoto z Japonii został najmłodszym finalist± turniejów z cyklu World Tour. W finale pokonał go tylko Niemiec Dimitrij Ovtcharov. >>

Mistrzostwa ¦l±ska Seniorów
Karolina Tokarczyk (RKS Cukrownik Chybie) i Robert Floras (TTS Polonia Bytom) zostali indywidualnymi mistrzami ¦l±ska w kategorii seniorów. >>

Porażka Grodziska w Pucharze ETTU
Zespół Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki po raz drugi przegrał z francuskim Stella Sport La Romagne 2:3 i odpadł z rozgrywek Pucharu ETTU. >>

Awans KTS Siarki-ZOT Tarnobrzeg
Drużyna KTS Siatka ZOT Tarnobrzeg pokonała w rewanżu hiszpańki zespół UCAM Cartagena 3:0 i awansowała do półfinału rozgrywek Ligi Mistrzyń. >>

Li Jie i Ovtcharov wygrywaj± Top-16
Holenderka Li Jie i Niemiec Dimitrij Ovtcharov zwyciężyli w prestiżowym turnieju Europe Top-16. >>

Grzybowska i Kosowski wygrywaj± w GP
Katarzyna Franc-Grzybowska i Jakub Kosowski zwyciężyli w pierwszym Grand Prix Polski Seniorów, który rozegrano w Wieliczce. >>

Znakomity występ Polaków na ME
Dwa medale przywioz± z Budapesztu polscy zawodnicy rywalizuj±cy w Mistrzostwach Europy w tenisie stołowym. >>

Lebesson i Melek mistrzami Europy!
Emmanuel Lebesson (Francja) i Hu Melek (Turcja) wywalczyli złote medale w grze pojedynczej podczas Mistrzostw Europy w Budapeszcie. >>

I WTK Seniorów na ¦l±sku
Karolina Tokarczyk i Jan Szymczyk zwycięzcami pierwszego turnieju klasyfikacyjnego seniorów na ¦l±sku. >>

Zwycięstwo Siarki Tarnobrzego w LM
Od zwycięstwa rozpoczęły rozrgywki Ligi Mistrzyń zawodniczki KTS Siarki-ZOT Tarnobrzeg. Polski zespół pokonał SKTS Stavoimpex Hodonin 3:1. >>

Kolejne medale polskiej reprezntacji!
Bardzo dobrze spisali się na paraolimpiadzie w Rio reprezentanci naszego kraju w tenisie stołowym. Największy sukces odniosła drużyna kobiet, która wywalczyła niepodziewanie złoty medal. >>

Czwarte złoto dla Natalii Partyki!
Natalia Partyka po raz czwarty z rzędu wywalczyła złoty medal na Igrzyskach Paraolipijskich w grze pojedynczej kobiet. >>

Ma Long mistrzem olimpijskim!
Chińczyk Ma Long potwierdził swoj± dominację w ¶wiatowym tenisie stołowym zdobywaj±c złoty medal w grze pojedynczej, na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. >>