Grupa Północna - SLA

Śląska Liga Amatorów
Land Art
Przejdź do treści
III Liga
Tabela III Ligi - Grupa Północna po II rundzie
I runda
1. UKS Quo Vadis II Zabrze
2. Piast Katowice
2. UKS Huragan II Sosnowiec
4. Piast Ożarowice
5. UKS Quo Vadis III Zabrze
6. UKS IV Chorzów
7. Bartek III Siemianowice

Faza play-off - Tabela
1. LKS Wilki Wilcza - awans
2. LKS Strażak II Mikołów - awans
3. Piast Katowice - baraże
4. UKS Quo Vadis II Zabrze
---------------------------------
5. UKTS Sokół Orzesze
6. UKS Huragan II Sosnowiec
7. ABTM Katowice
8. Piast Ożarowice
---------------------------------
9. Chełm Masters
10. UKTS Sokół II Orzesze
11. UKS Quo Vadis III Zabrze
12. UKS IV Chorzów
---------------------------------
13. Bartek III Siemianowice
14. Słowian Katowice
15. Spartakus II Katowice
12
12
12
12
12
12
12


6
6
6
6
--
6
6
6
6
--
6
6
6
6
--
4
4
4
22
19
17
11
8
4
3


9
8
5
2
--
8
8
6
2
--
12
8
2
2
--
7
5
0
81 : 39
79 : 41
80 : 40
68 : 52
47 : 73
34 : 86
31 : 89


39:21
34:28
27:33
20:40
-------
34:26
35:25
28:32
23:37
-------
50:10
35:25
18:42
17:43
-------
26:14
20:20
14:26
VIII kolejka
Bartek III Siemianowice
UKS Huragan II Sosnowiec
Piast Ożarowice
UKS Quo Vadis II Zabrze

IX kolejka
Bartek III Siemianowice
Piast Katowice
UKS Quo Vadis III Zabrze
Piast Ożarowice

X kolejka
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKS Quo Vadis III Zabrze
Bartek III Siemianowice
UKS Huragan II Sosnowiec

XI kolejka
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS IV Chorzów
Piast Katowice

XII kolejka
UKS Quo Vadis II Zabrze
Piast Katowice
UKS IV Chorzów
UKS Quo Vadis III Zabrze

XIII kolejka
UKS Quo Vadis II Zabrze
Piast Ożarowice
Bartek III Siemianowice
UKS IV Chorzów

XIV kolejka
Piast Katowice
Piast Ożarowice
UKS IV Chorzów
Bartek III Siemianowice

XV kolejka
Wilki Wilcza
LKS Strażak II Mikołów
UKTS Sokół Orzesze
ABTM Katowice
Chełm Masters
UKTS Sokół II Orzesze
Spartakus II Katowice
Słowian Katowice

XVI kolejka
UKS Quo Vadis II Zabrze
Piast Katowice
UKS Huragan II Sosnowiec
Piast Ożarowice
UKS Quo Vadis III Zabrze
UKS IV Chorzów
Bartek III Siemianowice
Spartakus II Katowice

XVII kolejka
Piast Katowice
UKS Quo Vadis II Zabrze
Piast Ożarowice
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS IV Chorzów
UKS Quo Vadis III Zabrze
Bartek III Siemianowice
Słowian Katowice

XVIII kolejka
Wilki Wilcza
LKS Strażak II Mikołów
UKTS Sokół Orzesze
ABTM Katowice
Chełm Masters
UKTS Sokół II Orzesze
Słowian Katowice
Spartakus II Katowice
16.01.2019
- Piast Katowice
- UKS IV Chorzów
- UKS Quo Vadis III Zabrze
- pauza

30.01.2019
- UKS Quo Vadis II Zabrze
- UKS IV Chorzów
- UKS Huragan II Sosnowiec
- pauza

06.02.2019
- UKS IV Chorzów
- Piast Katowice
- Piast Ożarowice
- pauza

27.02.2019
- UKS Quo Vadis III Zabrze
- Bartek III Siemianowice
- Piast Ożarowice
- pauza

06.03.2019
- Piast Ożarowice
- UKS Huragan II Sosnowiec
- Bartek III Siemianowice
- pauza

20.03.2019
- UKS Huragan II Sosnowiec
- Piast Katowice
- UKS Quo Vadis III Zabrze
- pauza

27.03.2019
- UKS Quo Vadis II Zabrze
- UKS Huragan II Sosnowiec
- UKS Quo Vadis III Zabrze
- pauza

10.04.2019
- Piast Katowice
- UKS Quo Vadis II Zabrze
- Piast Ożarowice
- UKS Huragan II Sosnowiec
- UKS IV Chorzów
- UKS Quo Vadis III Zabrze
- Bartek III Siemianowice
- pauza

17.04.2019
- Wilki Wilcza
- LKS Strażak II Mikołów
- UKTS Sokół Orzesze
- ABTM Katowice
- Chełm Masters
- UKTS Sokół II Orzesze
- Słowian Katowice
- pauza

24.04.2019
- Wilki Wilcza
- LKS Strażak II Mikołów
- UKTS Sokół Orzesze
- ABTM Katowice
- Chełm Masters
- UKTS Sokół II Orzesze
- Spartakus II Katowice
- pauza

08.05.2019
- UKS Quo Vadis II Zabrze
- Piast Katowice
- UKS Huragan II Sosnowiec
- Piast Ożarowice
- UKS Quo Vadis III Zabrze
- UKS IV Chorzów
- Bartek III Siemianowice
- pauza

1:9
9:1
8:2



3:7
8:2
4:6



7:3
6:4
4:6



7:3
9:1
2:8



7:3
6:4
4:6



6:4
5:5
4:6



5:5
4:6
7:3



8:2
8:2
6:4
8:2
8:2
6:4
3:7



1:9
4:6
3:7
1:9
1:9
3:7
7:3



5:5
5:5
2:8
10:0
1:9
2:8
7:3



7:3
5:5
4:6
0:10
10:0
9:1
5:5
I runda
I kolejka: 03.10.18
Piast Ożarowice
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKS IV Chorzów

II kolejka: 17.10.18
Piast Katowice
UKS IV Chorzów
UKS Quo Vadis III Zabrze
Bartek III Siemianowice

III kolejka: 24.10.18
Piast Ożarowice
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS Quo Vadis II Zabrze
UKS Quo Vadis III Zabrze

IV kolejka: 07.11.18
UKS Quo Vadis III Zabrze
UKS IV Chorzów
Bartek III Siemianowice
Piast Katowice

V kolejka: 14.11.18
Piast Ożarowice
UKS Quo Vadis III Zabrze
UKS IV Chorzów
UKS Huragan II Sosnowiec

VI kolejka: 05.12.18
UKS Huragan II Sosnowiec
Piast Katowice
Bartek III Siemianowice
UKS Quo Vadis II Zabrze

VII kolejka: 19.12.18
UKS Huragan II Sosnowiec
UKS Quo Vadis III Zabrze
Piast Katowice
Piast Ożarowice

- Bartek III Siemianowice
- UKS Quo Vadis III Zabrze
- Piast Katowice
- pauza


- Piast Ożarowice
- UKS Huragan II Sosnowiec
- UKS Quo Vadis II Zabrze
- pauza


- UKS IV Chorzów
- Piast Katowice
- Bartek III Siemianowice
- pauza


- Piast Ożarowice
- UKS Quo Vadis II Zabrze
- UKS Huragan II Sosnowiec
- pauza


- UKS Quo Vadis II Zabrze
- Bartek III Siemianowice
- Piast Katowice
- pauza


- Piast Ożarowice
- UKS Quo Vadis III Zabrze
- UKS IV Chorzów
- pauza


- UKS Quo Vadis II Zabrze
- UKS IV Chorzów
- Bartek III Siemianowice
- pauza

10:0
8:2
5:5



6:4
2:8
2:8



10:0
5:5
9:1



5:5
2:8
1:9



4:6
6:4
2:8



8:2
8:2
4:6



4:6
7:3
9:1

Wróć do spisu treści