Grupa Południowa - SLA

Śląska Liga Amatorów
Land Art
Przejdź do treści
III Liga
Tabela III Ligi - Grupa Południowa po I rundzie
II runda
1. LKS Strażak II Mikołów
2. LKS Wilki Wilcza
3. ABTM Katowice
4. UKTS Sokół Orzesze
5. Chełm Masters
6. UKTS Sokół II Katowice
7. OS Słowian Katowice
8. Spartakus II Katowice
7
7
7
7
7
7
7
7
13
12
8
8
7
6
2
0
51 : 19
49 : 21
41 : 29
46 : 24
39 : 31
28 : 42
15 : 55
11 : 59
VIII kolejka
LKS Strażak II Mikołów
Wilki Wilcza
ABTM Katowice
Chełm Masters

IX kolejka: 30.01.19
OS Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze
ABTM Katowice
Spartakus II Katowics

X kolejka: 06.02.19
LKS Strażak II Mikołów
Chełm Masters
ABTM Katowice
UKTS Sokół Orzesze
16.01.2019
- Spartakus II Katowice
- UKTS Sokół Orzeszew
- OS Słowian Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze

30.01.2019
- LKS Strażak II Mikołów
- Wilki Wilcza
- Chełm Masters
- UKTS Sokół Orzesze

06.02.2019
- UKTS Sokół II Orzesze
- Wilki Wilcza
- Spartakus II Katowice
- OS Słowian Katowice

?
?
?
?


?
?
?
?


?
?
?
?
I runda
I kolejka: 03.10.18
Spartakus II Katowice
ABTM Katowice
Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze

II kolejka: 17.10.18
Wilki Wilcza
Chełm Masters
LKS Strażak II Mikołów
UKTS Sokół Orzesze

III kolejka: 24.10.18
Spartakus II Katowice
ABTM Katowice
Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze

IV kolejka: 07.11.18
UKTS Sokół Orzesze
LKS Strażak II Mikołów
Chełm Masters
Wilki Wilcza

V kolejka: 14.11.18
Spartakus II Katowice
ABTM Katowice
UKTS Sokół Orzesze
LKS Strażak II Mikołów

VI kolejka: 05.12.18
Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze
Wilki Wilcza
Chełm Masters

VII kolejka: 19.12.18
Spartakus II Katowice
Słowian Katowice
UKTS Sokół Orzesze
Wilki Wilcza

- Chełm Masters
- Wilki Wilcza
- UKTS Sokół Orzesze
- LKS Strażak II Mikołów


- Spartakus II Katowice
- ABTM Katowice
- Słowian Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze


- LKS Strażak II Mikołów
- UKTS Sokół Orzesze
- Wilki Wilcza
- Chełm Masters


- Spartakus II Katowice
- ABTM Katowice
- Słowian Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze


- UKTS Sokół II Orzesze
- Słowian Katowice
- Chełm Masters
- Wilki Wilcza


- Spartakus II Katowice
- ABTM Katowice
- UKTS Sokół Orzesze
- LKS Strażak II Mikołów


- ABTM Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze
- LKS Strażak II Mikołów
- Chełm Masters

2:8
4:6
1:9
5:5


10:0
5:5
10:0
9:1


0:10
7:3
2:8
1:9


10:0
6:4
9:1
8:2


4:6
7:3
9:1
6:4


6:4
5:5
6:4
4:6


1:9
2:8
2:8
7:3
Wróć do spisu treści