Grupa Południowa - SLA

Śląska Liga Amatorów
Land Art
Przejdź do treści
III Liga
Tabela III Ligi - Grupa Południowa po 12 kolejkach
II runda
1. LKS Strażak II Mikołów
2. LKS Wilki Wilcza
3. UKTS Sokół Orzesze
4. ABTM Katowice
5. Chełm Masters
6. UKTS Sokół II Katowice
7. OS Słowian Katowice
8. Spartakus II Katowice
12
12
12
12
12
12
12
12
23
20
15
14
11
10
2
1
88 : 32
86 : 34
76 : 41
69 : 51
63 : 57
53 : 67
22 : 98
23 : 97
VIII kolejka
LKS Strażak II Mikołów
Wilki Wilcza
ABTM Katowice
Chełm Masters

IX kolejka
OS Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze
ABTM Katowice
Spartakus II Katowice

X kolejka
LKS Strażak II Mikołów
Chełm Masters
ABTM Katowice
UKTS Sokół Orzesze

XI kolejka
LKS Strażak II Mikołów
Spartakus II Katowice
OS Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze

XII kolejka
LKS Strażak II Mikołów
Wilki Wilcza
Chełm Masters
UKTS Sokół II Orzesze

XIII kolejka
ABTM Katowice
UKTS Sokół Orzesze
OS Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze

XIV kolejka
Wilki Wilcza
UKTS Sokół Orzesze
Chełm Masters
Spartakus II Katowice

XV kolejka - o miejsca
1 drużyna z Grupy A
2 drużyna z Grupy A
3 drużyna z Grupy A
4 drużyna z Grupy A
5 drużyna z Grupy A
6 drużyna z Grupy A
8 drużyna z Grupy A

XVI kolejka - o miejsca
1 drużyna z Grupy B
2 drużyna z Grupy B
3 drużyna z Grupy B
4 drużyna z Grupy B
5 drużyna z Grupy B
6 drużyna z Grupy B
7 drużyna z Grupy B

XVII kolejka - o miejsca
2 drużyna z Grupy B
1 drużyna z Grupy B
4 drużyna z Grupy B
3 drużyna z Grupy B
6 drużyna z Grupy B
5 drużyna z Grupy B
7 drużyna z Grupy B

XVIII kolejka - o miejsca
1 drużyna z Grupy A
2 drużyna z Grupy A
3 drużyna z Grupy A
4 drużyna z Grupy A
5 drużyna z Grupy A
6 drużyna z Grupy A
7 drużyna z Grupy A
16.01.2019
- Spartakus II Katowice
- OS Słowian Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze
- UKTS Sokół Orzesze

30.01.2019
- LKS Strażak II Mikołów
- Wilki Wilcza
- Chełm Masters
- UKTS Sokół Orzesze

06.02.2019
- UKTS Sokół II Orzesze
- Wilki Wilcza
- Spartakus II Katowice
- OS Słowian Katowice

27.02.2019
- Chełm Masters
- Wilki Wilcza
- ABTM Katowice
- UKTS Sokół Orzesze

06.03.2019
- UKTS Sokół Orzesze
- ABTM Katowice
- Spartakus II Katowice
- OS Słowian Katowice

20.03.2019
- LKS Strażak II Mikołów
- Wilki Wilcza
- Chełm Masters
- Spartakus II Katowice

27.03.2019
- LKS Strażak II Mikołów
- ABTM Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze
- OS Słowian Katowice

03.04.2019
- 2 drużyna z Grupy B
- 1 drużyna z Grupy B
- 4 drużyna z Grupy B
- 3 drużyna z Grupy B
- 6 drużyna z Grupy B
- 5 drużyna z Grupy B
- 7 drużyna z Grupy B

10.04.2019
- 1 drużyna z Grupy A
- 2 drużyna z Grupy A
- 3 drużyna z Grupy A
- 4 drużyna z Grupy A
- 5 drużyna z Grupy A
- 6 drużyna z Grupy A
- 7 drużyna z Grupy A

17.04.2019
- 1 drużyna z Grupy A
- 2 drużyna z Grupy A
- 3 drużyna z Grupy A
- 4 drużyna z Grupy A
- 5 drużyna z Grupy A
- 6 drużyna z Grupy A
- 8 drużyna z Grupy A

24.04.2019
- 1 drużyna z Grupy B
- 2 drużyna z Grupy B
- 3 drużyna z Grupy B
- 4 drużyna z Grupy B
- 5 drużyna z Grupy B
- 6 drużyna z Grupy B
- 7 drużyna z Grupy B

8:2
9:1
3:7
4:6


2:8
3:7
4:6
5:5


6:4
1:9
7:3
10:0


7:3
2:8
2:8
3:7


8:2
4:6
10:0
8:2


?
?
?
?


?
?
?
?
I runda
I kolejka: 03.10.18
Spartakus II Katowice
ABTM Katowice
Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze

II kolejka: 17.10.18
Wilki Wilcza
Chełm Masters
LKS Strażak II Mikołów
UKTS Sokół Orzesze

III kolejka: 24.10.18
Spartakus II Katowice
ABTM Katowice
Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze

IV kolejka: 07.11.18
UKTS Sokół Orzesze
LKS Strażak II Mikołów
Chełm Masters
Wilki Wilcza

V kolejka: 14.11.18
Spartakus II Katowice
ABTM Katowice
UKTS Sokół Orzesze
LKS Strażak II Mikołów

VI kolejka: 05.12.18
Słowian Katowice
UKTS Sokół II Orzesze
Wilki Wilcza
Chełm Masters

VII kolejka: 19.12.18
Spartakus II Katowice
Słowian Katowice
UKTS Sokół Orzesze
Wilki Wilcza

- Chełm Masters
- Wilki Wilcza
- UKTS Sokół Orzesze
- LKS Strażak II Mikołów


- Spartakus II Katowice
- ABTM Katowice
- Słowian Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze


- LKS Strażak II Mikołów
- UKTS Sokół Orzesze
- Wilki Wilcza
- Chełm Masters


- Spartakus II Katowice
- ABTM Katowice
- Słowian Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze


- UKTS Sokół II Orzesze
- Słowian Katowice
- Chełm Masters
- Wilki Wilcza


- Spartakus II Katowice
- ABTM Katowice
- UKTS Sokół Orzesze
- LKS Strażak II Mikołów


- ABTM Katowice
- UKTS Sokół II Orzesze
- LKS Strażak II Mikołów
- Chełm Masters

2:8
4:6
1:9
5:5


10:0
5:5
10:0
9:1


0:10
7:3
2:8
1:9


10:0
6:4
9:1
8:2


4:6
7:3
9:1
6:4


6:4
5:5
6:4
4:6


1:9
2:8
2:8
7:3
Wróć do spisu treści